Skip to main content
Spotify for Podcasters
Mieć życie dla siebie

Mieć życie dla siebie

By Apeterko

czytam książkę Don Failla "45 sekundowa prezentacja która może odmienić twoje życie"
Currently playing episode

45 sekundowa prezentacja

Mieć życie dla siebieAug 08, 2023

00:00
01:18
Krok 4 dokopać się do podłoża

Krok 4 dokopać się do podłoża

Zniechęcenie jest jednym z problemów, które mogą  prześladować zasponsorowanego przez ciebie nowego dystrybutora, Jeśli nie uda ci się go przekonać, jak ważną  rzeczą  jest SZYBKI START. Dlatego podkreślamy, aby nie liczyć miesięcy spędzonych w tym biznesie, dopóki nie zaliczy się MIESIĄCA SZKOLENIOWEGO, czyli okresu stażu, niezależnie od tego, ile on naprawdę potrwa.

Aug 08, 202306:38
Krok 3 cztery rzeczy które musisz zrobić

Krok 3 cztery rzeczy które musisz zrobić

Podczas pierwszej prezentacji mówiliśmy, co trzeba ROBIĆ, a przy drugiej powiedzieliśmy, czego NIE ROBIĆ podczas budowania kolejnych poziomów twojej organizacji. Teraz, przy prezentacji nr 3, wskażemy cztery rzeczy, które MUSISZ ZROBIĆ, by z powodzeniem działać w programie MLM. Te cztery rzeczy to absolutna KONIECZNOŚĆ!

Aug 08, 202310:34
Krok2 Syndrom porażki handlowców

Krok2 Syndrom porażki handlowców

Dlaczego tylu handlowców ponosi porażkę, prowadząc działalność w marketingu wielopoziomowym?
Prezentacja ta wyjaśni powszechnie występujące błędy popełniane przez profesjonalnych handlowców.

Pozwól, że wytłumaczę, dlaczego lepiej wprowadzić do biznesu dziesięciu nauczycieli niż dziesięciu handlowców. Ale nie zrozum mnie źle. Uważam, że handlowcy mogą być wspaniałym nabytkiem twojej organizacji – Jeśli, tak jak wszyscy inni, zapoznają się z dziesięcioma prezentacjami i w pełni je zrozumieją.

Aug 08, 202308:21
Krok 1     2 x 2 = 4

Krok 1 2 x 2 = 4

Jeśli poznasz kogoś, kto nie po­ trafi zrobić tego poprawnie, zrezygnuj ze współpracy z nim

Aug 08, 202309:01
Wprowadzenie

Wprowadzenie

Czym jest a czym nie jest marketing wielopoziomowy

Aug 08, 202318:28
45 sekundowa prezentacja

45 sekundowa prezentacja

Czy myślałeś kiedyś jak by to było ,,mieć życie dla siebie"?

My rozumiemy to w ten sposób: Gdyby odjąć czas poświęcony na sen, dojazdy do pracy, samą prace i wypełnianie codziennych obowiązków, większości ludzi nie pozostałoby więcej niż jedna lub dwie godziny dziennie, aby robić to, czego pragnę, a zresztą - czy mieliby na to pieniądze?

My rozumiemy to w ten sposób: Gdyby odjąć czas poświęcony na sen, dojazdy do pracy, samą prace i wypełnianie codziennych obowiązków, większości ludzi nie pozostałoby więcej niż jedna lub dwie godziny dziennie, aby robić to, czego pragnę, a zresztą – czy mieliby na to pieniądze?

Odkryłyśmy, w jaki sposób można nauczyć się ,,mieć życie dla siebie„, rozwijając własny biznes. Mamy służący temu SYSTEM, który jest tak prosty, że każdy może go opanować. Nie polega on na sprzedawaniu, a co najważniejsze, nie zajmuje dużo czasu. Osoba która poleciła ci ta stronę chciała byś zapoznał się z 10 krokami – prezentacjami opisującymi ten biznes.

Aug 08, 202301:18