Skip to main content
Spotify for Podcasters
آموزش، مشاوره و تحلیل ارزهای دیجیتال

آموزش، مشاوره و تحلیل ارزهای دیجیتال

By crypto tong

ما یه تیم حرفه ای از برنامه نویسان ،متخصصان هوش مصنوعی، بلاکچین و اقتصاد هستیم.
آموزش ارزدیجیتال
مشاوره سرمایه گذاری
یک پلتفرم تخصصی برای تحلیل بازار بصورت هوشمند
Currently playing episode

شیبا اینو چیست؟ و چه کاری انجام میدهد؟

آموزش، مشاوره و تحلیل ارزهای دیجیتالJan 16, 2022

00:00
02:22
شیبا اینو چیست؟ و چه کاری انجام میدهد؟

شیبا اینو چیست؟ و چه کاری انجام میدهد؟

شیبا اینو (SHIB) در سال ۲۰۲۱ به سرعت به یکی از داغترین ارزهای دیجیتال تبدیل شد. این اتفاق پس از آن افتاد که دوج کوین (DOGE) با افزایش نجومی روبرو شد و در ماه می ۲۰۲۱ از ۰.۷ دلار عبور کرد.
بسیاری شیبا اینو (SHIB) الهام گرفته از دوج کوین می دانند. با این اوصاف ، تیم توسعه شیبا کار خود را ادامه داد و ارز دیجیتالی ایجاد کرد که Shiba Inu نامیده می شود و از توکن SHIB استفاده می کند.
Jan 16, 202202:22
دوج کوین چیست و چگونه کار می کند؟

دوج کوین چیست و چگونه کار می کند؟

وات حجازی

معرفی دوج کوین (Dogecoin)

اختراع بیت کوین در سال ۲۰۰۹ ، دروازه ورود را برای سایر ارزهای دیجیتال باز کرد. از زمان راه اندازی آن ، هزاران ارز دیجیتال جایگزین یا آلتکوین مانند دوج کوین ظهور یافته اند و طیف وسیعی از موارد استفاده را در خود جای داده اند.
در بین آلتکوین ها ، دوج کوین (Dogecoin) شاید یکی از بی نظیرترین موارد باشد. دوج کوین علاقه مندان به ارزهای دیجیتال را از سال ۲۰۱۴ مجذوب خود کرده اند.
دوج کوین یک ارز رمزنگاری شده است که بر اساس یکی از معروف ترین الگوهای رفتاری ساخته شده است. جالب است که ماهیت شوخی و فان دوج کوین به پیشرفت آن صدمه‌ای نزده است.

Jan 04, 202203:36
لایتکوین چیست و چگونه کار میکند؟

لایتکوین چیست و چگونه کار میکند؟


لایت کوین ( LTC# ) یکی از اولین #ارزهای_دیجیتال مشتق شده از #بیتکوین است که سعی در حل برخی از مشکلات اصلی ارزهای رمزنگاری شده داشت. این #ارز به عنوان وسیله ای برای انجام معاملات استفاده می شود ، بدون اینکه به واسطه ای نیاز باشد. پرداخت در سیستم لایت‌کوین فوق العاده سریع و با کارمزد پایین انجام می شود.

لایت کوین در واقع یک #ارزدیجیتال نظیر به نظیر است و مبتنی بر یک شبکه #بلاکچین منبع باز غیرمتمرکز است. این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۱ توسط چارلی لی ، فارغ التحصیل MIT و کارمند سابق گوگل ایجاد شد.

اکنون بعد از نزدیک به ده سال ، Litecoin# فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است اما موفق شده است که همچنان بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر باقی بماند.

چرا لایت کوین ایجاد شد؟

چارلی لی بنیانگذار Litecoin ، توانایی بالقوه #ارز_رمزنگاری شده بیت کوین را شناخته بود. با این حال ، او متوجه برخی از محدودیت های ذاتی در این دارایی دیجیتالی شد. انتقال در سیستم بیت کوین نسبتاً کند بود و استفاده از آن به عنوان روشی معمول برای انجام پرداخت ها ، بسیار گران بود.
Dec 31, 202104:53
DAO MAKER چیست؟

DAO MAKER چیست؟

#DAO
داو چیست؟
مخفف سازمان خودگردان غیرمتمرکز است. به زبان ساده ، داو سازمانی است که با کد و برنامه های رایانه ای( #قرارداد_هوشمند ) اداره می شود. به این ترتیب ، توانایی عملکرد مستقل و بدون نیاز به یک مرجع مرکزی را دارد.
از طریق استفاده از قراردادهای هوشمند ، DAO می تواند با اطلاعات خارجی کار کند و دستورات را بر اساس آنها اجرا کند. همه عملیات بدون هیچ گونه دخالت انسانی انجام می شود. سازمان های خودگردان غیرمتمرکز معمولاً توسط جامعه ای از ذینفعان اداره می شود.

قوانین و سوابق معاملات سازمان خودگردان غیرمتمرکز به طور شفاف در #بلاکچین ذخیره می شود. قوانین معمولاً با نظر ذینفعان تعیین می شود. به طور معمول ، نحوه تصمیم گیری در DAO از طریق رای گیری است و رای اکثریت سهامداران اجرایی می شود.

در حالی که سازمان های سنتی با ساختار سلسله مراتبی کار می کنند ، سازمان های خودگردان #غیرمتمرکز ساختار سلسله مراتبی ندارند و از سازوکارهای #اقتصادی برای همسویی منافع سازمان با منافع اعضای آن استفاده می کنند.

#آموزش_ارزدیجیتال
#ارزدیجیتال #اقتصاد_غیرمتمرکز #کریپتوتانگ #cryptotong #کریپتو_تانگ
Dec 27, 202103:33
7 دلیل برای ادامه روند صعودی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲

7 دلیل برای ادامه روند صعودی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲

1.
تایید ETF بیت کوین
2.طولانی شدن روند صعودی بازار
3.ارتقاء شبکه اتریوم
4.وجود فضایی برای رشد رقبای اتریوم
5. بازار NFT به بزرگتر شدن ادامه خواهد داد
6. متاورس بزرگتر خواهد شد
7. ورود پول کلان به ارز دیجیتال
Dec 23, 202102:43
کاردانو چیست و چگونه کار می کند؟

کاردانو چیست و چگونه کار می کند؟

در این پادکست در مورد کاردانو که جزو ده ارزدیجیتال برتر بازار است توضیح میدهیم. چرا در آینده ممکن رشد خوبی داشته باشد
Dec 19, 202108:14
معرفی ۵ ارزدیجیتال پر سود برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

معرفی ۵ ارزدیجیتال پر سود برای سرمایه گذاری کوتاه مدت


وقتی به دنبال یک ارز دیجیتال برای سرمایه‌‌گذاری کوتاه مدت هستید ، احتمالاً دارایی های با نوسان بالا را جذاب تر می دانید. Counos X ، Dash ، Chainlink ، Litecoin و Cosmos پنج ارز دیجیتال پیشنهادی ما در این پادکست است.

به یاد داشته باشید هرگز بدون انجام تحقیق و بررسی کامل ، شروع به سرمایه گذاری نکنید.
Dec 15, 202109:33