Skip to main content
Spotify for Podcasters
WorldwideDogz Magazyn

WorldwideDogz Magazyn

By Worldwidedogz

Podcast o psach i ich szkoleniu.
Omawiam i rzetelnie analizuję rasy psów.
Dowiesz się również o treningu, fotografii i podróżach z psami.
Currently playing episode

Australijskie labradoodle, wywiad z Edytą Gajewską.

WorldwideDogz MagazynJan 04, 2023

00:00
01:01:31
Jak żyje się z psem w Szwecji? Wywiad, cz. 2

Jak żyje się z psem w Szwecji? Wywiad, cz. 2

Część 2 wywiadu z Joannną Karjalainen, polką mieszkająca od kilku lat w Szwecji, trenerką psów sportowych, opiekunką dwóch border collie. Joanna opowie nam o wszystkich aspektach życia z psem w tym kraju. W tej części pogadamy o: - Eutanazji psów ciąg dalszy - Sportach kynologicznych i warunkach do ich trenowania - Dogfrisbee w Szwecji - Szkoleniu psów, behawiorystach i jak nimi zostać w tym kraju - Zakazanych narzędziach awersyjnych jak obroża elektryczna i kolczatka, czy ich zakaz jest przestrzegany - Pseudohodowlach - Bezdomności i adopcjach psów w Szwecji

Oct 27, 202348:46
Jak żyje się z psem w Szwecji? Wywiad.cz.1

Jak żyje się z psem w Szwecji? Wywiad.cz.1

Część 1 wywiadu z Joannną Karjalainen, polką mieszkająca od kilku lat w Szwecji, trenerką psów sportowych, opiekunką dwóch border collie. Joanna opowie nam o wszystkich aspektach życia z psem w tym kraju. W tej części pogadamy o: - Wynajmie mieszkania z psem - Kulturze spacerowej, podbiegaczach, zakazach i nakazach - Ubezpieczeniach zdrowotnych i kosztach utrzymania psa w Szwecji - Opiece weterynaryjnej i cenach - Eutanazji psów

Oct 26, 202345:32
Wilczaki czechosłowackie, wszystko o rasie. Wywiad cz. 2

Wilczaki czechosłowackie, wszystko o rasie. Wywiad cz. 2

Częśc 2 wywiadu z Karą Baranowicz, opiekunką wilczaków czechosłowackich, trenerką psów i właścicielką sklepu i bloga simplywild.life Wywiad dla wszystkich, którzy chcieliby wilczaka czechosłowackiego lub po prostu są ciekawi, jakie naprawdę są te psy. Będzie dużo detali! W tej części wywiadu porozmawiamy o: - Jak szkoli się wilczaka czechosłowackiego - Jeszcze więcej niuansów dotyczących życia z wilczakami (np. czy mogą mieszkać w kojcu i ich przywiązaniu do rodziny) - Jaki jest idealny opiekun dla wilczaka - Jakie są najlepsze sporty dla wilczaka - Wilczaki czechosłowackie w pracy węchowej - Czy wilczaki nadają się do pracy w służbie człowieka? - Czy wilczaki czechosłowackie to nieudany eksperyment?

Aug 31, 202346:09
Wilczaki czechosłowackie, wszystko o rasie. Wywiad. Cz. 1

Wilczaki czechosłowackie, wszystko o rasie. Wywiad. Cz. 1

Częśc 1 wywiadu z Karą Baranowicz, opiekunką wilczaków czechosłowackich, trenerką psów i właścicielką sklepu i bloga simplywild.life Wywiad dla wszystkich, którzy chcieliby wilczaka czechosłowackiego lub po prostu są ciekawi, jakie naprawdę są te psy. Będzie dużo detali! W tej części wywiadu porozmawiamy o: - Czym z charakteru różni się wilczak czechosłowacki od wilka a czym od psa - Czym różnią się wilczaki czechosłowackie od wilczaków Sarloosa i AWD (American woolf dog) - Czy można trzymać w domu wilczaki tej samej płci - Czy wilczaki mogą żyć z kotami - Wilczaki i sterylizacja - Jak wilczaki dogadują się z obcymi psami - Socjalizacja wilczaka i jak czują się w mieście Zapraszam również do odsłuchania części 2.

Aug 31, 202301:04:22
Australijskie labradoodle, wywiad z Edytą Gajewską.

Australijskie labradoodle, wywiad z Edytą Gajewską.

Zobacz rzetelny i najdłuższy opis oraz historię rasy australijski labradoodle na worldwidedogz.com

Wywiad z Edytą Gajewską, hodowczynią australijskich labradoodli, właścicielką hodowli Włochata Pasja. Rozmawiamy o wszystkim dotyczącym labradoodli- historii rasy, kontrowersjach, liniach, klubach wymaganych badaniach, hipoalergicznej sierści, charakterze, pracy i socjalizacji szczeniąt. Dowiesz się również, ile kosztuje australijski labradoodle i jak długo trzeba czekać na szczeniaka. 

Jan 04, 202301:01:31