Skip to main content
Spotify for Podcasters
נו, מה עכשיו?! - פודקאסט פרקטי לחיים (מבית life academy)

נו, מה עכשיו?! - פודקאסט פרקטי לחיים (מבית life academy)

By Doron Libshtein

הפודקאסט יאמת את המורים והמנהיגים המובילים בעולם עם השאלה "מה עכשיו?" ויעניק פרקטיקות מדויקות לחיים וכלים להתפתחות אישית, צמיחה והגשמה

בכל פרק תקבל/י לפחות 3 כלים אותם תוכל/י להטמיע וליישם באופן מיידי בחייך.

למי הפודקאסט מתאים?
לכל מי שבוחר/ת בדרך של צמיחה והתפתחות, עם ההבנה שרוחניות היא פרקטית.
לכל מי שרוצה ליצור שינוי מתמיד "כאן ועכשיו" בחייו/ה.
לכל מי שמעוניין/ת להשלים את הפער בין מה שלא רצו שנדע, ולא לימדו אותנו בבית הספר, האוניברסיטה ובבית.
לכל מי שמרגיש/ה תחושת שליחות ורוצה להעביר את זה הלאה לאחר, שיצמח ויגשים.
Available on
Apple Podcasts Logo
Google Podcasts Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

פרק 11 - אדם שלם

נו, מה עכשיו?! - פודקאסט פרקטי לחיים (מבית life academy)Nov 23, 2022

00:00
48:48
פרק 54 בפודקסט : נו, מה עכשיו ? עם אסיף איזק על מנהיגות וציונות עכשווית

פרק 54 בפודקסט : נו, מה עכשיו ? עם אסיף איזק על מנהיגות וציונות עכשווית

אסיף איזק. ראש מועצת חוף הכרמל, נשוי ליעל ואבא לאיתמר, אורן ואמי. בן קיבוץ החותרים. גדל והתחנך בחינוך קיבוצי.

התגייס ליחידה קרבית מובחרת. יצא לקצונה. ואחרי השחרור עבד בשליחות משרד הביטחון במקומות שונים בעולם.

רק אחרי שעזב את משרד הביטחון הבין שלא כל מקום עובד בצורה מתוקתקת ומסודרת כמו שרצה, וההבנה שרק התחזקה אחרי שנחשף לצורה בה השלטון המקומי מתנהל.

הוא הגיע לעשייה ציבורית ב-2001, כשהקיבוץ שלו פשט את הרגל, והבין שהוא חייב להרים את הכפפה. שאם הוא לא לוקח אחריות על הבית - אף אחד לא יעשה את זה.


ב-2009 נבחר ליו"ר הועד בקיבוץ, והמטרה הייתה להרים את הקיבוץ על הרגליים, אבל גם לשנות מהיסוד את הפוליטיקה שלו: לפעול בצורה שקופה, לערב את חברי הקיבוץ בניהול שלו - בוועדות, בצוותים ובחירת נציגים. אחרי הרבה עבודה קשה הצליחו להוציא את הקיבוץ מגרעון של 20 מיליון ש"ח ולהגיע למצב עם יתרה תקציבית של 20 מיליון ש"ח.

הם שיקמו מערכות שהזנחו ושינינו את פני הקיבוץ. בזמן הזה גם מונה גם לראש אגף צעירים ומשימות בתנועה הקיבוצית. אבל ההישגים שהוא הכי גאה בהם בזמן הכהונה שלי היו בתחום החינוך.


בפודקסט דיברנו על השליחות במנהיגות ועל כך ששיפור החינוך הוא המפתח לשינוי החברה.

אסיף שיתף שבתור ילד היו לו לקויות למידה שלא אובחנו. והוא סבל קשות מדימוי עצמי נמוך - חשב כמו רבים בעלי לקוחות למידה שהוא טיפש.

רק בגיל 28 כשהוא חזר

מהשליחות בחו"ל שמע כל דבר כזה שנקרא דיסלקציה.

הוא הלך לאיבחונים והתחיל לגלות את עצמו מחדש: השלים בגרויות, והיום הוא בעל תואר שני במשפטים.

אסיף הקים את פרויקט "ילד פלא" שמציע עזרה ותמיכה לילדים לקויי למידה ומקדיש את חייו למועצה ולתושבים.

תרגישו חופשי לשתף את הפרק מעורר ההשראה הזה 👏🏻

Oct 05, 202349:33
פרק 53 - תודעה מנצחת עם אורי אלמוזנינו

פרק 53 - תודעה מנצחת עם אורי אלמוזנינו

אורי אלמוזנינו, יזם, מנהל חברה ומאמן מנטלי בכיר. מרצה ומעביר סדנאות בחברות וארגונים והנחה והוביל באוניברסיטה הפתוחה בתכנית להכשרת מאמנים מנטליים. את הדרך המקצועית שלו הוא התחיל בעולם העסקי כרואה חשבון, יזם ודירקטור בשוק ההון.


בפודקסט הסכמנו שהצלחה אמיתית אינה מגולמת רק בתפקיד שקיבלת או בדרגת השכר שלך. כדי ליהנות מסיפוק מקצועי והישגים משמעותיים אנחנו חייבים גם לשנות את התודעה שלנו.


דיברנו על כך ששחקן מצליח מקבל מאמן מנטלי ולאחרונה גם מנהלים מצליחים וכל עסק מצליח נמדד בהישגים מקצועיים ופיננסיים. אבל הדרך להצלחה היא לא בהכרח מה שלימדו אותנו. הצלחה עסקית לא תלויה בכישרון, ידע או מזל, אלא דווקא בתודעה מנצחת: תודעה שתאפשר לנו להפגין יכולות מקצועיות מובילות לאורך זמן, בסביבה תחרותית ובתנאי שוק המשתנים במהירות.


הצטרפו אלינו ושתפו חברים

Sep 28, 202354:18
פרק 52 - הזמן הטבעי עם אלון מור
Sep 21, 202353:42
פרק 51 - צלילים חיים: ריפוי בעזרת כלי המוסיקה עם אורי יבור

פרק 51 - צלילים חיים: ריפוי בעזרת כלי המוסיקה עם אורי יבור

אורי יבור הוא מוסיקאי מולטי אינסטרומנטלי, מנגן על שלל כלי נגינה נדירים מרחבי העולם.


הוא מתמחה ביצירת מוסיקה מדיטטיבית כמו גם יצירה והובלת מרחבים בצלילים מרפאים, הובלת מעגלי שירה, קבלות שבת ומנגן על כלי הקשה.


הבעלים והמוסיקאי המוביל של חברת “צלילים חיים" השמה לעצמה מטרה להוות גשר בין עולמות הרוח והחומר על ידי הנגשת תכנים מוסיקליים המעודדים הרפיה, הרמוניה, חיבור, אחדות, התעלות ושמחת הלב אל כל אדם באשר הוא אדם. יחידים וקבוצות ברחבי הארץ ובעולם.


את הידע הרחב שצבר הביא ממסע ארוך ברחבי העולם, בתרבויות שונות כמו גם בלמידה מתמדת לצד מאסטר עולמי בצלילים מרפאים פפה דאנזה שהיה ועדיין המורה של אורי ועם השנים הפך שותפו לדרך ונתן את ברכתו החמה להיות ממשיך הדרך שלו בישראל.


בפודקסט דיברנו על הכח של הצלילים , על המסע של אורי, על הכלים השונים ואיך אנחנו יכולים להינות מריפוי דרך צלילים ואף לשלב את הכלים והמוסיקה בחיים שלנו, בעבודה שלנו ובבית שלנו.

Sep 14, 202353:02
פרק 50 - בדרך למצוינות

פרק 50 - בדרך למצוינות

ד"ר איל הורוביץ, מנטור, רו"ח (משפטן), יושב ראש CEO של פירמת Baker Tilly בישראל (בייקר טילי הורוביץ סבו טבת & כהן טבח) והשותף הבכיר בפירמה.

איל ומשרדו מלווים אנשי עסקים, חברות ובעלי שליטה בישראל ובעולם, בתחום הפיננסי, העסקי, האסטרטגי, החשבונאי והמיסוי,.

לאיל ניסיון רב בחשבונאות, בביקורת חברות ממשלתיות וחברות ציבוריות ורב לאומיות לרבות חברות נדלן, בליווי הנפקות ציבוריות ופרטיות, מיסוי, ביקורת פנים, תקנות Sarbans & Oxley, ייעוץ אסטרטגי ודוקטורט במנהל עסקים בחשבונאות.


במהלך השנים האחרונות איל מלווה אנשים בדרך למצוינות במסגרת פירמת ראיית החשבון בייקר טילי ישראל, בה איל מכהן כ - CEO ויו"ר.


בפודקסט דיברנו על איך לארוז את כל הידע שאיל צבר במהלך השנים בבייקר טילי ישראל, ובבייקר טילי העולמית, ולהעביר איל בתוכניות ליווי פרטניות וקבוצתיות לאנשים וליזמים, אייל שיתף בהצלחות ובכשלונות ואתגרים שהוא ניצב מולם, איך הגיע לפסגה ואיך הוא ממציא את עצמו מחדש כל הזמן.

Sep 07, 202349:36
פרק 49 - אמוריאליזם: המחליפה של הקפיטליזם עם אדי שטיינברג

פרק 49 - אמוריאליזם: המחליפה של הקפיטליזם עם אדי שטיינברג

אדי אדוארד שטיינברג דובר ארבע שפות, בעל תואר בעיצוב, הקים מספר מיזמים במדינות שונות בעולם, כיום משמש בתפקיד סמנכ״ל סחר. המציא את התפיסה: אמוריאליזם - המחליפה של הקפיטליזם, ומרצה בנושא אודות חשיבות טיפוח אושרו ועושרו של ההון האנושי ומגדיר את עצמו די בפשטות כמי שיש לו נשמה מעצבת ומוח יזם.


בפודקסט דיברנו על אמוריאליזם, מה זה אומר? למה צריך את זה, למי זה מתאים? ואיך משנים כיוון.


האמוריאליזם מנגד מורכבת מהמילה 'אמור', מורל וריאליזם שהם אהבה ומוסר אמיתי בלטינית - דיברנו על איך הופכים את החזון למציאות ויוצרים אושר בחיים שלנו.

Aug 31, 202349:17
פרק 48 - צודעים בהתנדבות עם שמוליק להב

פרק 48 - צודעים בהתנדבות עם שמוליק להב

שמוליק להב הוא בן משפחה שלי – אבא שלו וסבא שלי אחים , הוא היה צוללן מוכשר בצה״ל, חקלאי, יזם בנשמה ובעיקר מתנדב – בשנים האחרונות שותף בהתנדבות להובלת קבוצה של כבדי ראייה, בשביל ישראל, שביל הגולן, מסעות אופני טנדם, והובלת עיוורים בתחרויות טריאטלון.


הוא שותף להובלת קבוצה שנקראת "ערים בלילה", קבוצה של פדויי שבי, יחד צעדנו בשביל ישראל ובשביל הגולן, מטרת המסע היא לאפשר לאנשים "לשחרר" את שהם נושאים בליבם ובנפשם.


כמו כן הוא שותף להובלת קבוצה שנקראת "צועדים בעיניים עצומות לרווחה", כ – 35 כבדי ראייה, עם כ – 40 מלווים מתנדבים, אשר צועדים אחת לשבוע כ 5 ק"מ לאורך הטיילת בנתניה, ואחת לחודשיים יוצאים ליום טיול בשטח.


בפודקסט דיברנו על החוויות שלו לאורך הקריירה בים, ועל ההתנדבות שלו כדרך חיים בארץ ובעולם, על המשמעות שאנחנו מקבלים מהנתינה, על החינוך והערכים שלנו – מרגש לשמוע.

Aug 24, 202344:57
פרק 47 - להתגרש בטוב? חלום או מציאות עם אירית ארז

פרק 47 - להתגרש בטוב? חלום או מציאות עם אירית ארז

אירית ארז, היא עורכת דין בתחום דיני משפחה וירושה. מגשרת מוסמכת המתמחה בגישור בתחום מערכות יחסים ומשפחה. מרצה. מנהלת קהילת "מחוברים" בפייסבוק כמרחב התפתחות אישית, משפטי ומנטלי לאנשים בתהליכי פרידה וגרושים.


אנו מצויים בעידן של שינויי תודעתי של התעוררות והקשבה ללב. עידן בו יותר ויותר אנשים מעוניינים לחוש אושר והגשמה וחותרים לכך, בכל מערכות היחסים, ובכל מעגלי החיים.


אנשים שבוחרים לפרק מסגרות ויחסים שלא תואמים למהותם ולהתפתחותם הנוכחית, או לשנותם, תוך התמרת הקשרים לטובים יותר, מפרים יותר ומטיבים.


דיני משפחה בעידן החדש, כפי שעו"ד ארז רואה זאת, הוא לשמש מערכת תומכת לתא המשפחתי המשתנה, כשהיא מטמיעה את ההבנה שעדיף פרידה שמנוהלת נכון בשיקול דעת תחת הליכים משפטיים שיגבו מחירים כבדים מכולם.


ע"פ תפיסתה כמשכינת שלום, עו"ד אירית ארז פועלת לגירושין באופן מכבד, לשיח והידברות, בשיטת גישור יחודית המשלבת מח ולב, עם מתן כלים חכמים ליצירת משפחה מאוחדת ב- 2 בתים.בפודקסט דיברנו על גירושים מהיבטים שונים, משפטיים ורוחניים, מערכות יחסים, איך להתגרש בטוב, טיפים להתנהלות נכונה, כיצד לבחור עורך דין שנכון עבורכם? מה כדאי לדעת על הליך הגירושין? מאיפה מתחילים? ומה האפשרויות שעומדות לפניכם בתהליך.


דף פייסבוק

https://www.facebook.com/irit.erez.7?mibextid=ZbWKwLקהילת מחוברים

https://www.facebook.com/groups/663652141479359/?ref=share

Aug 17, 202345:10
 פרק 46 - אינטואיציה וכלים להצלחה עם ג'אבר חביש

פרק 46 - אינטואיציה וכלים להצלחה עם ג'אבר חביש

ג'אבר חביש, הוא אחד המאמנים הרוחניים המבוקשים בישראל, עם רשימת מתאמנים ארוכה שכוללת סלבס, מיליונרים ובכירים בהיי-טק, ג'אבר מרצה ומלמד ריפוי רוחני ב- 16 מדינות ברחבי העולם.

ג'אבר נולד עם מודעות רוחנית, ומאז ומעולם ידע שזה הכשרון שלו. הוא נולד וגדל בכפר הדרוזי ירכא, מחובר למורשת ולערכים ולמשפחה שלו, הוא שרת במערך האלקטרוניקה של חיל האויר, וסיים תואר ראשון במנהל עסקים ומערכות מידע בתוכנית אופק לקצינים מצטיינים.


אחרי שפרש מצה״ל הקים את מרכז נור ( היום ברוטשילד תל אביב) - מרכז אנרגטי למודעות והעצמה אישית, רפואה משלימה ואנרגטית, המתמקד ומתמחה בפיתוח אינטואיציה, גילוי הייעוד וחיבור לשורש הנשמה למימוש הפוטנציאל האישי.

בפודקסט, ג'אבר חביש משתף בסוד ההצלחה שלו. ועל הכלים שאנחנו יכולים להשתמש בהם בכדי לפתח את האינטואיציה שלנו ולהגביר את הרוחניות בחיינו.

ממליץ בחום לשמוע ולשתף חברים ומשפחה - מרתק.


Aug 10, 202348:55
פרק 45 - חשיבה פתרוניסטית עם ארטיום אליושין

פרק 45 - חשיבה פתרוניסטית עם ארטיום אליושין

ארטיום אליושין הוא יזם בלב ובנשמה. מייסד שותף של חברת Easy2Suceess והמותגים- הג'וקר, Marketing Evolution ושיטת שיווק ייחודית EMS.

ארטיום הוא מאמן אישי ועסקי כבר למעלה מ-15 שנה. למעלה מ-14 שנה חי ונושם שיווק דיגיטלי. הראשון בישראל (יחד עם שותפו) שעשה השקה בסדר גודל בינ"ל (מיליון אירו ב- 3 שבועות).

הראשון בארץ שמכר קורס דיגיטלי דרך שיווק במייל במיליון ₪ ביום אחד ן 9 מיליון שח ב - 3 שבועות.

פודקאסט דיברנו על אחריות, על הטעויות בחיים והלמידה מהטעויות, על ההצלחות הגדולות בשיווק באינטרנט, על יזמות ושותפות , על השקות של מוצרים ותוכניות, על סופר פאוור של כל אדם ועל פיצוח קריאטיבי של קמפיינים.

Jul 30, 202353:06
פרק 44 - החלמה מתוך חלימה עם דניאל טלר

פרק 44 - החלמה מתוך חלימה עם דניאל טלר

דניאל טלר - מנחה יחידים וקבוצות להתפתחות והחלמה בדרך השמאניזם והחלימה, פרמדיק במד״א, כותב עבודת מחקר באנתרופולוגיה על בריאות וחולי בשבט הקוגי בקולומביה.

בפודקאסט דיברנו על בריאות מיטבית נוצרת כשיש איזון וחיבור בין הגוף הפיזי, הרגשי והרוחני. על החיים המודרניים מלאים בשפע אבל גם בלחץ, בדידות וניתוק מהטבע הפנימי והחיצוני שלנו, דבר היוצר חולי רב.

דניאל סיפר על השהות שלו בשבטים בדרום אמריקה ומה אנחנו יכולים לעזור להם ובעיקר מה אנחנו צריכים ללמוד מהם בעזרת עבודה עם חלומות ותרגול הדרך השמאנית, אנחנו יכולים להחזיר את החיבור לרוח ולטבע האמיתי שלנו ולחזור לחיות חיים בריאים ומאושרים.

Jul 19, 202356:20
פרק 43 - יצירת מציאות עם ליאת שפר בן יעקב

פרק 43 - יצירת מציאות עם ליאת שפר בן יעקב

ליאת שפר בן יעקב מייסדת ״מאסטרס״ האקדמיה ליצירת מציאות ומפתחת Masters of Creation המודל המלא ליצירת מציאות ליאת כתבה ספרים, יש לה פודקאסט מצליח והיא מרצה בינלאומית.

היא מלווה א.נשים ליצירת מציאות חייהם ולהגשמת החלומות שלהם כבר 20 שנה ומאמינה שכל אחד מאיתנו נולד עם מפת הצלחה ייחודית משלו – כישורים ייחודיים, יכולות, רצונות וחלומות, ויש לו את המשאבים להגשים אותם.


בפודקאסט שוחחנו על הצעדים ליצירת מציאות, על המסע האישי של ליאת שעברה כל כך הרבה אתגרים בדרך למציאת השיטה שלה ליצירת מציאות, על החיבור והקולות הפנימיים, על יצירת שפע ונתנו כלים פרקטיים שמתאימים לכל אחד שרוצה לקחת אחריות על החיים שלו.

Jul 13, 202301:01:23
פרק 42 - שיווק מהפכני עם חיים פורמן

פרק 42 - שיווק מהפכני עם חיים פורמן

חיים פורמן הוא יזם בלב ובנשמה. הוא מנכ"ל ומייסד שותף של חברת Easy2Success

וממציא המותגים- הג'וקר, Marketing Evolution ושיטת EMS. הוא מאמן אישי ועסקי כבר למעלה מ-15 שנה עם ניסיון של למעלה מ-14 שנה בעולם האינטרנט.

מהראשונים בישראל שעשו השקה אינטרנטית בסדר גודל בינ"ל (מיליון אירו), ומי שעומד מאחורי ההשקה הגדולה בישראל - למעלה מ-9 מיליון ש"ח מקורס אחד.

בפודקאסט דיברנו על שיווק בעידן משתנה, איך בוחרים לקוחות, מה חשוב בשביל להצליח בשיווק, עד כמה התשוקה חשובה בחיים, פיזור עסקים לעומת מיקוד ועל אותנטיות ומעבר מאחורי הבמה לקדמת הבמה.

Jul 05, 202345:30
פרק 41 - מה משמח אותי? עם ענת אזיאל

פרק 41 - מה משמח אותי? עם ענת אזיאל

ענת רזיאל - מנטורית למימוש בקריירה ובחיים, בארגונים ועם אנשים פרטיים. מרצה, מנחת סדנאות והכשרות, מלווה בתהליכי מציאת עבודה והתפתחות בקריירה. ענת מאמינה ש"כולנו ראויים למקומות עבודה מיטיבים ולעשייה מתוך מימוש ושמחה".

בפודקאסט דיברנו על גיוס עובדים, על הודיה, על האתגרים שעומדים בפנינו ובפני שוק העבודה הנוכחי והעתידי. על נוכחות מלאה, תשוקה ומשמעות, מה משמח אותי ועל הציפייה שיגלו אותנו ושתהיה לנו משמעות והשפעה במקום העבודה.


Jun 28, 202354:35
פרק 40 - איזון הגופים שלנו עם ליאת דויטשר

פרק 40 - איזון הגופים שלנו עם ליאת דויטשר

ליאת דויטשר - מומחית לתת מודע, מייסדת "שיטת 5 הגופים" לאיזון גוף נפש

ליאת היא בעלים ומנכ"לית לשעבר של "מרכז דויטשר" ,מרצה בכירה בתחום המודעות

וההתפתחות האישית מזה 15 שנים ושת"פים עם המרצים הבכירים בארץ ובחו"ל .


בפודקאסט דיברנו על האתגרים שכולנו עוברים כל הזמן, ליאת שיתפה בפתיחות בתקופה מהמאתגרות בחייה בה היא נאלצה להפסיק לתת את מתנות הריפוי שלה, איך מתמודדים עם זה, איך נעזרים בכלים של התת מודע ואיך מאזנים את כל הגופים שלנו.

Jun 21, 202350:19
פרק 39 - המטרה: פיתוח עסקי ומקצועי עם שירה לי דה-בר

פרק 39 - המטרה: פיתוח עסקי ומקצועי עם שירה לי דה-בר

שירה לי דה-בר, היא בעלת 'פיתוח עסקי-אישי' לליווי בכירים והנהלות, מנחת קבוצות ויוצרת תוכן.

שירה מתמחה בליווי מנכ"לים וחברי הנהלה בחברות מורכבות, ציבוריות וגלובליות, משלבת ייעוץ אסטרטגי וליווי מנטלי.

היא בעלת ניסיון ניהולי במגוון רחב של סטארטאפים וחברות גדולות בשוק המקומי והגלובלי, לצד רקע אקדמי בפסיכולוגיה ומנהל עסקים.

בפודקאסט דיברנו על כך שאנשים נולדו לשם צמיחה והתפתחות - ושאינטגרציה נכונה בין השניים מביאה תוצאות עסקיות לצד חווית חיים חיובית.

Jun 14, 202359:60
פרק 38 - WOW בעסקים עם גיל פרץ

פרק 38 - WOW בעסקים עם גיל פרץ

גיל פרץ נחשב לאחד משלושת מייסדי תחום האימון בעסקים בישראל, ומעין ״מייקל ג’ורדן של הכשרת אנשי שיווק ומכירות״.

הוא המרצה הישראלי המקצועי המצליח by far. בעולם. עם רקורד של יותר מ-4000 הרצאות וסדנאות בארץ ובעולם, כשלמעלה משני שליש מהן בתחומים של שיווק, מכירות והעברת מסרים בעוצמה בלאס וגאס בכנסים עד לתחילת הקורונה התעריף להרצאה אחת שלו היה 15000 דולר להרצאה של 45 דקות.

בדיוק לפני שנתיים הוא שבר שיא עולמי מיוחד כשידר שידור זום מקצועי ישירות לפייסבוק ויוטיוב במשך יותר מיממה.

גיל כתב 5 ספרים. נרחיב עליהם עוד מעט כי לפחות שנים מהם עם סיפור מעניין. לגיל ונילי פרץ אקדמיה וירטואלית לעסקים וביחד עם מסייעים לאלפי לקוחות לקחת את הידע שאוהבים ולמנף אותו לעסקים מנצחים ורווחיים


בפודקאסט דיברנו על הכלים להצלחה בעסקים, על סיפורי ההרצאות הבינלאומיים, איך לעשות הרצאות שהם WOW, איך עוברים לעולם שכולו Online , על התשוקה וההתלהבות ללקוחות והצלחתם, על ההתמדה, על הפרגון ועל העבודה הזוגית הבינלאומית עם נילי.

Jun 07, 202301:05:48
פרק 37 - מחברים את הנקודות עם אילנית בן אקסס

פרק 37 - מחברים את הנקודות עם אילנית בן אקסס

אילנית היא מנטורית אישית ועסקית מאז 2007. חברה בלשכת המאמנים ישראל.


היא משלבת מנטורינג רוחני בעשייתה העסקית ותפישתה האנושית הייחודית מעניקה חיים חדשים לעולם המקצועי המתהווה של האימון. אימנה מאות אנשים לפריצות דרך, וליוותה מאמנים בתהליכי סופרוויז'ן. מנחת סדנאות,הרצאות ואימונים בקבוצה. בעלת ניסיון רב בתפקידי ניהול בכירים בתקשורת, הפקות והכשרת עובדים , בהם: בנק לאומי, משרד התמ"ת, פורטל האימון הישראלי, "ידיעות אחרונות", פורטל MSN ישראל מבית מיקרוסופט ועוד.


בפודקאסט דיברנו על מהו חיבור? למה דווקא עכשיו צריך להתחבר ?

מה מחבר אנשים? על החיבור לעצמנו והחיבור בינינו, על נטוורקינג ועל שיווק רשתי.

May 31, 202348:22
פרק 36 - להמציא את עצמך מחדש עם ערן שטרן

פרק 36 - להמציא את עצמך מחדש עם ערן שטרן

ערן שטרן – מנטור עסקי, מרצה ומומחה ליצירת שינויים גדולים ופריצת דרך בחיי אנשים

מחבר רבי-המכר "להגשים – מימוש אישי וכלכלי בעולם מלא אפשרויות" ו"להתעורר – מדריך מעשי לשכירים שמתלבטים אם להישאר... או להשתחרר", בעל 2 פודקאסטים, מרצה מבוקש, ומומחה ליצירת שינויים גדולים ופריצות דרך בחייהם של אנשים.

ערן מסייע למנכ"לים ובעלי עסקים שמחפשים דרך להגדיל את הרווחיות של העסקים שלהם, עובדים ומנהלים שמעוניינים לקדם את עצמם לרמות השפעה גבוהות יותר, אנשים ויזמים שמחפשים את הדרך העצמאית שלהם לעסוק במה שהם אוהבים ותוך כדי כך, גם להגשים את עצמם כלכלית.


בפודקאסט דיברנו על המסע האישי של ערן, החוויות של נסיעה עם המשפחה לסיבוב בעולם, המחלה והריפוי, מסע של גילוי מחדש וגם על מיניות.


דיברנו על כך שבעולם של היום, הכל זז ומשתנה כל הזמן, גם אנחנו כבני אדם צריכים להתאים את עצמנו ולהשתנות בהתאם. בנוסף לכך, הכוחות הפנימיים של הנפש שלנו, כל הזמן ידרשו מאיתנו להשתנות, להשתפר ולהתפתח. אבל כבני אדם אנו מכורים לנוחות שלנו, לוודאות,למוכר ולידוע. גם אם הוא לא אידיאלי ולא אופטימלי עבורנו.

May 24, 202355:58
פרק 35 - לצאת לאור עם אילן לוי

פרק 35 - לצאת לאור עם אילן לוי

אילן לוי הוא מנהל ובעלים של הוצאת פראג מזה 30 שנה, הוצאה לאור שמתמחה בספרות רוחנית,

לספרים הגיע מתוך אהבה, אחרי שניהל מחלקה בבנק הפועלים, בעלות על אכסנית נוער בתל-אביב, ניהול בית קפה, עבודה בחברה לניהול נירות ערך, וניהול צוות מכירות בעיתון גלובס.

הוא יליד רמת גן אבא לשני בנים - ויוצר אירועים בתחום ההתפתחות האישית, רוחניות והשקות של ספרים מהארץ והעולם.


בפודקאסט דיברנו על שוק הספרים המשתנה, על החלום שלו להקים הוצאה לאור ועל חלומם של הסופרים להוציא לאור ספר, על השלבים והכלים שיכולים לעזור לכתוב ספר, על ההצלחות והכישלונות ועל החיים בכלל.

May 17, 202351:15
פרק 34 - תוצאות כאן ועכשיו עם עופר מלמד

פרק 34 - תוצאות כאן ועכשיו עם עופר מלמד

עופר מלמד - מלמד לתוצאות״ נשוי לגל, "המאמנת הראשית וספינת הדגל שלו", אבא לתאומות נסיכות ובן מקסים.

כיום ומאז 2007 מוביל את "מלמד לתוצאות" כאשר המיקוד הוא בהתפתחות עסקית ואישית.

הוא המציא את שיטת המכלול עליה ויש לו ניסיון רב של מעל 3,000 שעות אימון, באישי או קבוצתי כולל אימון בבית ספר למאמנים עסקיים.

הוא כתב 2 ספרים: רב המכר "תוצאות כאן ועכשיו", והספר "365 פעולות להצלחה שלך"

עופר מעביר סדנאות מרצה בכנסים, בחברות ולקהל הרחב בארץ ובחו"ל.

בפודקאסט דיברנו על נוכחות - כאן ועכשיו ועל תוצאות בחיים, דיברנו על הרגלים ועל העוצמה בלבקש עזרה מחברים, דיברנו על אפקטיביות עסקית, על שילוב של רוח וחומר - מדיטציות - ראג׳ה יוגה ועוד.

May 10, 202355:14
פרק 33 - תודעה בעידן החדש עם מיכל מילגרום

פרק 33 - תודעה בעידן החדש עם מיכל מילגרום

מיכל מילגרום היא מורה, מתקשרת, מנחה, מנטורית מובילה תהליכים להתפתחות ולהרחבת התודעה בארץ ובעולם, ולשינוי מתוך גדילה. מפתחת שיטת MetaFeelings תודעה למציאות חדשה.

בפודקאסט דיברנו על מסע הרוחניות, בהבנת מסע הנשמה והרבדים הרגשיים בהתאם להתפתחות היקום, איך מחברים רוחניות לחיים, מה זה מטה פילינג ואיך אפשר להתגבר על מכשולים שמונעים מאיתנו להגשים את מה שאנחנו רוצים, על חיבור לעצמנו, למדריכים שלנו ולתיקון עולמי.


May 03, 202353:31
פרק 32 - משחק הכסף עם רויטל שטיאט

פרק 32 - משחק הכסף עם רויטל שטיאט

רויטל שטיאט היא מנטורית לשינוי הרגלי חשיבה ופעולה ברובד האישי והעסקי.

היא מומחית בינלאומית לעבודה עם אמונות מגבילות, ליוותה אלפי אנשים למצוא את הייעוד, לדייק תשוקות ובעיקר - להגשים עוד ועוד מהפוטנציאל הלא-ממומש שלהם.

היא אחת מקבוצת סופרות שכתבו את רב -מכר הבינלאומי U Empath You ובשנים האחרונות, גם מנחה את "משחק הכסף הגדול".

בשיחה דיברנו על הקולות שבראש, ומה מנהל אותנו ואת הבחירות היומיומיות שלנו.

דיברנו על היכולת לבחור למי להקשיב, על השאלה "מי אמר" כדי לזהות שהאמונות הן לא "אני" אלא חלק שבי, על הרעיון של "חופש בחירה" ואולי גם על החשיבות בלדעת: מה אני רוצה.

ודיברנו גם על אמונות הכסף שלנו ואיך הן מנהלות את חשבון הבנק ועל משחק הכסף הגדול שרויטל עורכת כל כמה חודשים.

Apr 19, 202352:23
פרק 31 - מייצרים מציאות חדשה עם חן רפסון הראל

פרק 31 - מייצרים מציאות חדשה עם חן רפסון הראל

חן היא מנטורית מובילה, מרצה ומנחת סדנאות בינלאומית בתחומי מערכות יחסים, התפתחות אישית , וול ביינג, ומודעות עצמית , מיניות, רוחניות והעצמה.


יזמית, בעלת בית הספר ״מייצרים מציאות חדשה״. משלבת את הרקע והידע האקדמי בפסיכולוגיה עם עולמות הרוח, מורה בכירה לטרילותרפיה, מכשירת מדריכי טרילותרפיה.

בעלת ניסיון בליווי, הנחייה, ייעוץ והדרכה למעלה מ 15 שנה בקליניקה פרטית ובמוסדות שיקומיים.

כמו כן, בעלת ניסיון של עשור בתחום משאבי האנוש בארגונים בתפקידי הנהלה, ועובדת כיום מול מנכ״לים בכירים בתחומים שונים.

חיה בהודיה עמוקה על החיים האלו. נשואה ואמא מאושרת.


בפודקאסט דיברנו על מערכות יחסים, אינטימיות, בריאות, אתגרי החיים והכלים להתמודדות איתם ובעיקר איך ליצור מציאות חדשה, כלים אפקטיביים ליצירת החיים שאנחנו רוצים.

דיברנו גם על המדע והפיזיקה הקוונטית שמוכיחה שרוח וחומר מחוברים.

Apr 12, 202349:25
פרק 30 - אומנות השכנוע עם יניב זייד

פרק 30 - אומנות השכנוע עם יניב זייד

ד"ר יניב זייד  הוא יועץ עסקי ומרצה לשיפור יכולות הדיבור בפני קהל, השיווק, המכירות, הפרזנטציה והשכנוע. 

בהשכלתו עורך דין, דוקטור למשפטים, כלכלן, מגשר ועוד כמה תארים. 

הוא נשוי בשנית לנטלי ואבא לנועם ויואבי, גר בתל אביב (במקור חיפאי אוהד שרוף של מכבי חיפה). 

המותג שלו הוא "דוקטור שכנוע" - ב- 20 השנים האחרונות ייעץ לאלפי עסקים קטנים ולמאות חברות וארגונים, בכל התחומים, והעביר מעל 2,500 הרצאות וסדנאות ב- 4 יבשות.  הוא כתב עד היום 11 ספרים רבי מכר - 6 בעברית ו- 5 באנגלית - שתורגמו לשפות נוספות ומכרו מאות אלפי עותקים בכל העולם. 

בפודקאסט דיברנו על :אותנטיות - להיות הגרסה הכי טובה של עצמי, על הבטחה שיווקית לגיטימית ולא לגיטימית

על איך להיות מחוברים לשליחות ולתשוקה שלנו, איך למנף הישגים קיימים בלי להגזים

ועל התמדה - להיות שם לאורך זמן, "שיווק באפלה" ואיך להיות מובילי דעת קהל!


Apr 05, 202357:32
פרק 29 - בחירות בחיים עם יוסי מורגנשטרן

פרק 29 - בחירות בחיים עם יוסי מורגנשטרן

יוסי הוא מומחה בעל ניסיון של 30 שנים ברפואה סינית מסורתית.

הוא מורה בכיר לצ'י קונג, מרצה מוביל לרפואה סינית, מנחה סדנאות וקבוצות לבריאות ולהתפתחות אישית בארץ, באירופה ובסין.מורה מוסמך בשיטת פלדנקרייז.

בפודקאסט דיבנו על בחירות בחיים [החלפת מקצועי], על מהות הרפואה הסינית המסורתית וייחודה [המתייחסת לשרש הנסתר האנרגטי של המחלה]  על הרפואה המערבית [המתייחסת לסימפטומים שבחומר מתוך מיקוד בסטטיסטיקה], וגם על הבנת הבריאות והמחלה.מהו צ'יקונג וכיצד עוזר לריפוי ולהבראה, בייחוד במצב טראומה מתמשכת בה רוב אזרחי המדינה נמצאים, על הצורך העכשווי בריפוי מצב המדינה בכלים אלטרנטיביים, ריפוי היחיד כדרך לריפוי הקהילה, ניתוח המצב במדינה מתוך עיניים שרואות את ההזדמנות במצב. רגעי האושר בחיי. ואמירת 'כן' כדרך חיים. 


Mar 29, 202353:09
פרק 28 - חוכמת הדג - אגדה שהיתה באמת עם אופיר הלפרין

פרק 28 - חוכמת הדג - אגדה שהיתה באמת עם אופיר הלפרין

אופיר הלפרין, 51. נשוי +3

מנטור ומרצה מעורר השראה. מאמן אישי, מטפל NLP בדרגת מאסטר. בוגר תואר ראשון במדעי המחשב. בעברו מורה למתמטיקה ופסיכומטרי. בעשור האחרון היה סמנכ"ל התוכן ויד ימינו של אלון אולמן. מחבר ספר הילדים והנוער "חוכמת הדג. אגדה שהיתה באמת". 

אופיר כאן כדי להפוך אנשים לקוסמים של החיים שלהם.

דיברנו על מסע החיים של אופיר מהילדות בקיבוץ, כילד חכם מאוד שסבל מ"קללת הכישרון" עד לרגע בו נאלץ לראשונה להתמודד עם כישלון. על מסע ההתפתחות שעבר והעביר מאות ואלפי אנשים במשך שני העשורים האחרונים ועל הקסם שיצר והביא ללידתו של ספר אימון ראשון מסוגו לילדים "חכמת הדג" המבוסס על סיפור אמיתי לגמרי מהג'ונגלים של קוסטה ריקה.


Mar 22, 202351:10
פרק 27 - רוח וחומר והאני שבינם עם שני לרר

פרק 27 - רוח וחומר והאני שבינם עם שני לרר

שני לרר היא הילרית, מדריכה ומורה בבי"ס למסתורין הבנלאומי. יזמית רב תחומית, מרצה, מטפלת ומלווה רוחנית מזה 15 שנה. כיום רוב פעילותה מתמקדת בהוראה והרצאות בכל העולם כמדריכה והילרית.

בפודקסט דיברנו על מי אנחנו באמת והגישור בין רוח לחומר. על להיות "האני הטוב ביותר שהנני", לחיות בשלום מבפנים החוצה.ועל טכניקות להרחבת התודעה וחיבור לחושים המזכירים לנו מי אנחנו באמת. פתיחת החושים הרוחניים שעוזרת לנו לקבל מידע בצורה ברורה וקלה יותר, ומשפרת את ההליכה בדרכנו הרוחנית.

כמוכן דיברנו על השאלות הקיומיות הבסיסיות שמעסיקות אותנו כאנשים השואפים להתפתחות – מי אני? מאין באתי? לאן אני הולך?

Mar 15, 202342:09
פרק 26 - שיתופי פעולה עם רון ויינרייך

פרק 26 - שיתופי פעולה עם רון ויינרייך

רון הוא דירקטור של MKA ישראל,  מנחה קורסי תקשורת ומאמן בכירים לביצועים בלתי רגילים.

רון הוא דמות לא שגרתית בעולם האימון ופיתוח העסקי והארגוני. הוא נולד בישראל, חי והתחנך כמחצית חייו בארה”ב, ובמחצית השנייה בישראל. יש לו תשוקה ואהבה לאימון ולפיתוח מנהיגות בעולם העסקי לצד הצטיינותו בעולם המוזיקה - אהבתו השנייה.

כשהיה בן 20, רון נפצע אנושות במהלך מלחמת לבנון השנייה כששירת כמפקד טנק. קיר התמוטט על הטנק שלו...אחרי אשפוז ושיקום ממושך, כשהוא מרותק לכסא גלגלים, הוא חזר לחיים במהירות, למד עסקים ויזמות באוניברסיטת רייכמן, וסיים בהצטיינות כבוגר תכנית ZELL  הנחשקת. לאחר מכן עבר רון לארה”ב, שם התמנה לדירקטור מוביל של עמותה אמריקאית שעזרה לחיילים אמריקאים פצועים להשתקם. עם שותפיו גייס למעלה מ-$42 מיליון בתוך תקופה של שנתיים בלבד והפכו לאחד הארגונים האהודים בארה"ב.

בפודקאסט דיברנו על ניהול וההבדל ממנהיגות, על שיתופי פעולה, איך להשיג שלום פנימי ושגשוג במזרח התיכון ואיך כשארגונים ועסקים גדולים וחזקים יחוללו שיתוף פעולה, הם יחוו שלום פנימי ושגשוג בעצמם.

דיברנו גם על הפציעה, על החיים, ועל ההזדמנויות שיש בפנינו עכשיו.

Mar 08, 202352:46
פרק 25 - קורנת עכשיו ולתמיד עם ד״ר פרודנס הול

פרק 25 - קורנת עכשיו ולתמיד עם ד״ר פרודנס הול

ד"ר פרודנס הול, היא חלוצה בתחום ההורמונים הטבעיים. היא מציגה את הבעיות היומיומיות ותופעות הלוואי הלא נעימות, שלא נאמר קשות, שעמן מתמודדות נשים בגיל המעבר. שיטת ד"ר הול נקראת גישה רגנרטיבית, שמשמעותה טיפול בהורמונים טבעיים, שזהים ביולוגית להורמונים המיוצרים בגוף.

המרכז שהקימה מושך אליו נשים מרחבי העולם. עם מטופליה הבולטים נמנית גם השחקנית סוזן סומרס בת ה- 73, והדוכסית שרה פרגוסון והדוגמניות  הגדולות בעולם - היא הופיעה אצל אופרה ווינפרי 3 פעמים, אצל ד״ר פיל ואצל ד״ר עוז.

בפודקאסט דיברנו על גיל המעבר הינו שלב טבעי בחיי כל אישה, וכולן עברו, עוברות או יעברו אותו עם סימפטומים קלים או קשים של גלי חום, קשיי שינה, דיכאון או מצב רוח ירוד, עצבנות, חרדה, עליה במשקל ועוד. נשים לעתים קרובות ידווחו שממש "אינן מכירות את עצמן". משהו בהן השתנה, והן חשות תסכול גדול.

Mar 01, 202359:48
פרק 24 - לבחור נכון עם רועי בן יוסף כנף

פרק 24 - לבחור נכון עם רועי בן יוסף כנף

רועי פיתח את גישת "כנות", הוא מרצה (גוגל, צה"ל ועוד), סופר , מלווה תהליכים אישיים.

יש לו אלפי עוקבים בפייסבוק ורובם תומכי כנות. הוא מנחה סדנאות ומעגלים בתחומי החיים:

בהורות "הורות שוויונית", זוגיות "זוגיות כנה" ועסקים "להרוויח ממי שאני".

בפודקסט דיברנו על כנות, על האומץ, ועל כך שבחיים אנו נדרשים בכל רגע לבחור - ואנחנו מפחדים לעשות טעויות. דיברנו על מה שמניע אותנו? ואיך לבחור נכון כדי להתקדם בחיים בדרך שמקדמת את השמחה והאושר.

Feb 22, 202347:56
פרק 23 - מנהיגות עם ליאור גרוס

פרק 23 - מנהיגות עם ליאור גרוס

ליאור גרוס הוא סא״ל במיל', את התמחותו בתחום המנהיגות רכש בצה"ל במשך 25 שנה במגוון מישורים: כמפקד ביחידות צנחנים (סיירת הצנחנים, מגלן, בסיס ההדרכה וגדוד 101), כמנהל של מגה פרויקטים טכנולוגיים פורצי דרך, וכמנהל של אחד מהמוסדות המובילים לפיתוח מנהיגות בארץ: "הפנימיה הצבאית לפיקוד בחיפה". במרוצת השנים חקר ליאור שיטות טיפול ואימון שונות ואת דפוסי המנהיגות בחברות מובילות בעולם, מכל אלה יצר את תפיסת "מנהיגות הטוֹרוס", המהווה את מודל המנהיגות בתכנית.

בעל BA במנהל עסקים ומערכות מידע, MBA במנהל עסקים, ו-MA נוסף במדעי הרוח.

בפודקאסט דיברנו על מנהיגות, מה השתנה במנהיגות ומה חשוב שיהיה למנהיג, מה ההבדל בין ניהול ומנהיגות , החשיבות של אומץ ופגיעות ונתנו כלים פרקטיים לכל אחד לשפר ולפתח את המנהיגות שלו.

Feb 15, 202335:25
פרק 22 - ניהול עסקי עם טל שמשון

פרק 22 - ניהול עסקי עם טל שמשון

טל שמשון מומחה ובעל בעל רקע עשיר וניסיון רב בהקמה, ניהול, שיווק ותפעול יחידות רווח והפסד בארץ ובאירופה. טל הקים, פיתח וניהל מערכות, תהליכים וארגונים גדולים בישראל ובאירופה והתמחה ב – OPERATIONAL PROCEDURES. כיהן בתפקידי ניהול בכירים ברשת מועדוני הבריאות והכושר הבינ"ל הולמס פלייס בארץ ובאירופה, כולל שנתיים בהן לקח חלק מרכזי בהקמת העסקים של הרשת במרכז אירופה וכמנהל רשת הולמס פלייס ישראל .

טל הוביל ומוביל מאות עסקים וארגונים לאזור ההצלחה שלהם, מתוך שליחות ורצון עז לעזור לכמה שיותר עסקים וארגונים לשפר את התוצאות העסקיות שלהם ולהשיג את הרמה העסקית הבאה שלהם.

בנוסף, מרצה מבוקש בכנסים עסקיים, סדנאות ופאנלים מקצועיים, ואורח קבוע בפינה כלכלית עסקית בתוכנית הבוקר של פאולה וליאון בערוץ 12/קשת, טאלנט של חברת "אל על", אשר בחרה בסדרת הרשת 'BUSINESS VIP' להופיע בתוכן אשר משודר בצי המטוסים של החברה במערכת הבידור ולככב בכתבה אשר פורסמה במגזין היוקרתי שלהם "אטמוספירה".

בפודקאסט דיברנו על העסק כמראה של בעל העסק, מה צריך לעשות בכדי להצליח בעסקים, מה ההבדל בין דוח רווח והפסד ותזרים מזומנים - למה כל כך הרבה עסקים נסגרים בישראל בכל שנה, מה עושים בתקופת מיתון ומה אפשר לעשות עכשיו - כדי לשפר את המצב העסקי שלנו - וגם הטיפים של טל לעסקים לשנת 2023.

Feb 08, 202342:55
פרק 21 - ביחד - ניב עמיר

פרק 21 - ביחד - ניב עמיר

ניב עמיר גדל בקיבוץ עין חרוד מאוחד, מהקיבוצים הוותיקים בארץ, עד לפני שנתיים הוא חי 15 שנה  באוסטרליה וחזר לארץ בתקופת הקורונה לאירוע שהפך לתנועה ומיזם - ביחד - יוצרים עולם חדש.

בפודקסט דיברנו על העולם החדש, איך אחרי קורונה אי אפשר להמשיך עם מערכת ההפעלה הישנה, יש לשנות צורת חשיבה מלבד לביחד - לניב יש חזון שבוא יש מטבע חברתי חדש, והכל עושים אחרת - עסקים, קריירה, כלכלה, בריאות ועוד.

ניב הוא איש חזון שמחבר אליו את המנהיגים של עולם ההתפתחות האישית בארץ ובעולם וכן עשרות אלפי אנשים שרואים בחזון הזה אלטרנטיבה אמיתית לחיים הנוכחים שלנו שכבר לא עובדים.

Feb 01, 202344:16
פרק 20 - ספארק עם קרין מוסקונה יוסיפידיס

פרק 20 - ספארק עם קרין מוסקונה יוסיפידיס

קרין מוסקונה יוספידיס, היזמית של התוכנית המבוקשת Spark Academy- התכנית הרב תחומית למיומנויות העתיד לילדים אשר ב 3 שנים האחרונות הגיעה לאלפי ילדים בארץ ובעולם ועוררה אותם להשראה מיצוי הפוטנציאל והחזירה להם את הניצוץ לעיניים. קרין היא גם עו"ד (סיימה לימודיה בהצטיינות) ובעלת תואר ראשון בתקשורת (בהצטיינות) ,אמא ל-3 ילדים מחוננים ומצטיינים, מפיקת אירועי יוקרה גדולים בעברה ורקדנית תחרותית זוכת פרסים בינלאומיים.

בפודקאסט דיברנו על כך שהצלחה זו שיטה, כולנו רוצים שילדינו יהיו מאושרים ומוצלחים אבל מה זה אומר בכלל ואיך עושים את זה?

איך נכין את ילדינו לעולם המשתנה בו רובם יעבדו במקצועות שעוד לא הומצאו בכלל?

מה הן מיומנויות העתיד הנדרשות ואיך מטפחים אותן מגיל צעיר הלכה למעשה בחיי היומיום.

מה קרה לנו ההורים בין איבוד הסמכות ההורית, הפחד וחוסר הרצון להציב גבולות ולהתפס כקשוחים לבין הרצון שהילדים יגיעו להישגים ויתקבלו ל-8200 או יהיהו יזמים מצליחים או נועה קירל הבאה? איך עושים את זה?

דיברנו על תפקיד ההורה על מודולינג ודוגמא אישית

נגענו במיומנויות העתיד ודיברנו על אומץ ועצמאות (מעבר לפחד נמצאת ההצלחה)

כישרון מולד אל מול חריצות והתמדה, מימוש הפוטנציאל האישי וחשיפה רב תחומית

מוטיבציה פנימית וסקרנות -איך מעודדים את זה ביום יום - חוסן נפשי, יצירתיות יזמות וגמישות מחשבתית

קרין נתנה דוגמאות מחיי היומיום בביתה שלה עם שלושת ילדיה ומתוך החזון שלה בתוכנית spark וניסונה בעבודתה מול אלפי הורים וילדים בשנים האחרונות.

Jan 25, 202342:05
פרק 19 - פיתוח כל עם כרמי שימרון

פרק 19 - פיתוח כל עם כרמי שימרון

כרמי היא זמרת, יוצרת, מורת דרך להתפתחות רגשית ורוחנית, ומייסדת גישת ״פיתוח כל״ לעוצמה אישית ואומנותית.

החלה את דרכה המקצועית בשנת 2001 כסולנית להקת הבנות ״חמסה״, ובהמשך כיכבה כזמרת תזמורת הביג בנד של התוכנית ״רוקדים עם כוכבים״ בפריים טיים ערוץ 2 למשך 7 שנים.

על אף כל ההצלחה וההגשמה שחוותה, פגשה בתוכה חוויה של חוסר ערך, ריקנות והמון שאלות פנימיות שהובילו אותה לפני 15 שנה, למסע ארוך של התבוננות פנימית, ריפוי רגשי והתפתחות רוחנית.

בעקבות מסע זה, נולדה גישת ״פיתוח כל״, שבבסיסה ההבנה שאנו היוצרים העוצמתיים ביותר של חיינו, וכשאנו אוזרים אומץ להתבונן פנימה, לרפא את פצעי הילדות שלנו ולטפח קשר של אהבה עם עצמנו, אנו הופכים למרפאים מעצם הווייתנו. זה הופך אותנו לנושאי אור- משפיעים, יציבים, שייכים, אהובים ומאושרים.

בפודקאסט דיברנו על חווית הבדידות, מהו מקורה וכיצד ניתן להתמיר אותה ללבדות? ואחדות!

אהבה עצמית- כיצד ניתן ליצור שלום במערכות היחסים השונות בחיינו?

על פגיעות וחשיפה ועל התמודדות עם שינויים, פרידות ומשברים באמצעות חיבור לעוצמה הפנימית.

Jan 18, 202348:51
פרק 18 - GROW2B - כסף והשקעות

פרק 18 - GROW2B - כסף והשקעות

צחי מגד - הוא יזם, משקיע ומנטור לתכנון פיננסי והשקעות. לצחי תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים והוא בעל הסמכה בינלאומית לתכנון פיננסי אישי ומשפחתי CFP.במסגרת תפקידיו כיהן ככלכלן הראשי ומנהל המחלקה לניתוח עסקים בחברת המידע הגלובלית & Dun Bradstreet, כסמנכ״ל שיווק ופיתוח עסקי בחברת HP וכמנכ״ל חברות סטארט-אפ גלובליות בתחומי הפיננסים והטכנולוגיה. לאחר שייעץ לגופים מובילים במשק,הוביל חברות ועסקים והגיע לעצמאות כלכלית באמצעות תכנון פיננסי והשקעות, החליט להעביר את הידע שלו הלאה.

בפודקאסט דיברנו על  איך להגדיל את ההון האישי והמשפחתי, בכדי להשיג מטרות חיים ולהגיע לעצמאות כלכלית, והכל באופן נגיש וברור גם אם אין לך ידע פיננסי מוקדם.

דיברנו גם על  המיינדסט הדרוש לצמיחה אישית וכלכלית איך הופכים את הצרכים הרצונות והחלומות שלנו ליעדים ברי השגה איך כסף עובד ואיך הוא יכול לעבוד למענכם.

Jan 11, 202347:26
פרק 17 - לפרוש כנפיים

פרק 17 - לפרוש כנפיים

אריה שחורי בעל ומייסד שותף עם אשתו מרים של חברת me.R המתמחה בשינוי חשיבה פיננסית והשקעות לאנשי קבע כוחות הביטחון, פורשים, ולקוחות פרטיים, על מנת לשפר את איכות חייהם. אריה פרש מצה"ל לאחר 23 שנות פיקוד קרבי בחטיבת הצנחנים וחטיבת כפיר. הוא פיקד על אלפי מפקדים ולוחמים והוביל תהליכים עתירי משאבים בצה"ל.

בפודקאסט דיברנו על כיצד לפרוש נכון, איך להציב מטרות ריאליות וברות השגה, איך בונים תוכנית פיננסית ועסקית לעצמנו. וגם מה נכון לנו לעשות, מי אנחנו ומי אנחנו בוחרים להיות בפרישה.
ולבסוף דיברנו גם על הבנת האתגרים הנפשיים הזוגיים והפיננסיים בתהליך הפרישה.

Jan 04, 202352:53
פרק 16 - נס רפואי

פרק 16 - נס רפואי

נאידה אלכסנדר – ד"ר למדעי הרפואה (PHD) ומטפלת ברפואה אינטגרטיבית מודעת, מרצה לרפואה אינטגרטיבית, ובעלת חברה בינלאומית למחקרים קליניים. ד"ר נאידה אלכסנדר היא חוקרת גוף ונפש האדם עם 20 שנות נסיון במחקר רפואי.

במשך כעשרים שנה ליוותה ד"ר נאידה אלכסנדר חברות תרופות וביוטק בארץ ובעולם, בפרויקטים מורכבים של פיתוח תרופות וטיפולים חדשניים, הכוללים תהליכים מדעיים, משפטיים, אתיים ורגולטוריים. היא פרסמה מאמרים מדעיים בתחומים כמו קרדיולוגיה, אונקולוגיה, מחלות זיהומיות, רפואת ילדים ועוד.

בפודקסט דיברנו על התמודדות אישית עם מחלה קשה במשפחה שהובילה אותה לחיפוש פתרונות למחלות חשוכות מרפא הן בכלים של רפואה קונבנציונלית והן ברפואה האלטרנטיבית. שנים רבות של לימוד ועבודת מחקר רחבה בתחומי המדע והרוח הובילו אותה אל הרפואה המודעת האינטגרטיבית, שמלמדת את החוקים האוניברסליים של ריפוי עמוק ואמיתי.

דיברנו על המודעות, האמונות, המחשבות והרגשות שלך משפיעות על בריאותך הפיזית וכיצד הן משפיעות ישירות המודעות על רקמות ותאים בגוף האדם, ומהי יכולתה האדירה של המודעות כפקטור לגרימת מחלות או לריפוי?

Dec 28, 202257:26
פרק 15 - לנצח זה מקצוע

פרק 15 - לנצח זה מקצוע

אריה מליניאק - ממובילי תחום האימון ומראשוני המאמנים העיסקיים בישראל

ניהל את בית הספר למאמני כדורסל במכון וינגייט, והעמיד דור של מאמנים לשעבר מאמן נבחרות ישראל לנוער ובוגרים בכדורסל ייסד וניהל את ליגת הקיץ במשך 10 שנים. ממקימי ליגת הקט-סל בישראל, שהורידה את גיל הכניסה של ילדים לאימוני כדורסל מ-13 ל-7! 

ב-1992 עמד בראש הוועדה לרפורמה בספורט בישראל, שחוללה מהפכה בכל מבנה מערכת הספורט ואופן הקצאת והזרמת הכספים לענפים ולקבוצות הספורט.

פרשן הכדורסל הראשון בישראל (מ-1979). פרשן ובעל טור ב'ידיעות אחרונות' ו-Ynet, בערוץ הספורט וב'רדיו ללא הפסקה' FM103. הגיש 20 שנה את 'ציפורי לילה', 'יש עם מי לדבר', ופינת ספורט ב'בילוי נעים' עם מולי שפירא בגל"צ.

בפודקסט דיברנו על איך לנצח זה מקצוע. על השיטה שפיתח מליניאק להצלחה שעובדת ונותנת השראה פרקטית. על איך ללכת, בנינוחות ובעוצמה. אריה דיבר על איך לתרגם ידע לתוצאות, לקבל החלטות ולפעול בתנאים של חוסר ודאות, להבין מה אינך רואה אשר תוקע ומבלבל אותך, כיצד ליצור בהירות במציאות המשתנה במהירות, וכיצד ניתן לחולל שינוי שיתמיד לאורך זמן.

Dec 21, 202252:51
פרק 14 - הורמוניה

פרק 14 - הורמוניה

פזית היא נטורופתית, חוקרת ומרצה, בעלת תארים בנטורופתיה מהמכללה לרפואה משלימה בת"א ותעודת Heilpraktiker מגרמניה. עבדתי בתחום זה יותר מעשור בישראל, בצרפת ובבלגיה. אני מונעת מתחושת שליחות כנה, שהתעוררה בתוכי לאחר שהצלחתי לפצח את הבעיה שגרמה לי (ומתברר שגם למאות אנשים נוספים) לאיבוד אנרגיה וחיוניות, לעייפות, לעלייה במשקל ועוד.

בפודקאסט שוחחנו על גישה חדשנית לטיפול בבעיות בריאות שכיחות, בהן עייפות, עלייה במשקל, כאב, תופעות גיל המעבר, שינויים במצב הרוח, ירידה בקוגניציה, בעיות שינה, ירידה בחיוניות ועוד, והקשר שלהן להורמונים בגוף שלכם.

דיברנו על  כלים שישנו ללא מאמץ את הדרך בה אתם חושבים על בריאות וגם את הרגלי האכילה שלכם. התוצאה שחווים היא יותר אנרגיה, יותר קלילות והמון שמחה.

Dec 14, 202249:18
פרק 13 - סודות ההגשמה

פרק 13 - סודות ההגשמה

שיריאל ליבשטיין היא מטפלת חוקרת (M.A) מומחית להגשמה ב 4 רבדים.

מרצה שחקנית, מנחת סדנאות להגשמה עצמית וחשיפה, ומחברת הספרים: ״בדרך למעלה״ ״וכשתהיי גדולה תביני״.

בפודקסט דיברנו על סודות ההגשמה של הלב.

איך עוברים משלטון השכל שעסוק בלהוכיח שאנחנו ראויים, להנהגת הלב שמלמדת אותנו להנכיח את מי שאנחנו באמת.

מה אפשר ללמוד מהלב על החיים.

מהו הייעוד הנשמתי.

מה זה אומר להיחשף.

מה ההבדל בין משבר לשבר.

מה לעשות כשחולמים בגדול אבל מתלבטים ואיך להפסיק לחכות ליום אחד….

Dec 07, 202256:10
פרק 12 - פשוט להיות

פרק 12 - פשוט להיות

רוני התשואל- מנטורית, מרצה ומאמנת לרוחניות ומסע לתוך עצמנו.

מנכ"לית EMI לשעבר,

מחברת הספרים "אהיה אשר אהיה" ו-הסודות של עשייה ללא מאמץ

בפודקאסט דיברנו על השיטה חדשנית וחוויתית שאחריה לא נוכל להסתכל על העולם בצורה הישנה .

השיטה החדשה מוציאה אותנו מהמטריקס . היא מביאה אותנו למקום הכי מדוייק פנימה .

היא מאפשרת הגשמת מטרות החיים מתוך מקום נקי בלי רעשים ובלי תחרות עם האחר.

היא מביאה תחושה של ״אני העולם״ וכאן כל עולם החיצוני מתגלה כמראה שלנו.

הפנמנו עמוק שאי אפשר לתקן את העולם החיצוני אלה רק את עצמנו.

Nov 30, 202255:09
פרק 11 - אדם שלם

פרק 11 - אדם שלם

שרון אדם מייסדת מיזם 'אדם שלם', מנטורית לאמנויות ההקשבה ומאמנת גוף-רוח-נפש.
החזון שלה הוא  "לבנות אדם" טוב, נאור, תורם, מחובר, שמחויב לעולם טוב יותר. אדם היוצר חיבורים בין  המוח והלב. אדם המקשיב לעצמו, לאחר, במשפחה בזוגיות ובכל מערכות היחסים באופן מיטבי. כל זאת במטרה להעניק כלים לריפוי ובניית מערכות יחסים בריאות ותקשורת מקרבת נאורה.

בפודקאסט דיברנו על אהבה עצמית אמיתית שבלעדיה אין יכולת לאהוב אחר. ללא אחדות פנימית אין אחדות מול הסביבה שלנו. על זה שהכל מתחיל בי. לא החוץ הוא זה שמשפיע על הפנים, אלא הפנים הוא שמשפיע על העולם החיצוני.  להיות "אדם שלם" ולא מושלם, באיזון בחיים.
הקשבה לפודקאסט תאפשר לכם לאט לאט להפוך ולהיות כלי מכיל ומשפיע לטוב מתוך ערכים של אמון, התמדה, חמלה, סבלנות, הקשבה, אמת, כנות, ספונטניות וכבוד הדדי.

Nov 23, 202248:48
פרק 10 - חדשנות עסקית

פרק 10 - חדשנות עסקית

רונן גפני הוא יזם, פילוסוף עסקי ומנטור. מפתח משחק היזמות FreshBiz , יזם של הסטרטאפ  בודי – מיזם חדשני שיתופי. ומחבר משותף של הספר "היזמים החדשים", דובר TEDx, מרצה ומאמן בינלאומי.

בפודקאסט דיברנו על ״כלכלת היצירה המשותפת״  כולל חוויות והבנות של רונן מחווית המידברן שלו  בפודקאסט דיברנו על השינויים בפילוסופיית החיים שלנו בעולם בעקבות הקורונה. 
דיברנו קצת יותר לעומק את תופעות ההתפטרות הגדולה וההתפטרות השקטה ואיך זה משפיע על הכלכלה שלנו. 
רונן הסביר ש ״כלכלת היצירה המשותפת״. 
היא המגמה הכי מעניינת בכלכלה ובעסקים עכשיו, ועל העשייה שלו בסטארט אפ החדש ״בודי״.  
ואיך אתם יכולים לאמץ אותם לחיים ולעסקים שלכם.

Nov 16, 202251:13
פרק 9 - מנהיגות טבעית

פרק 9 - מנהיגות טבעית

אופיר עקיבא – מורה דרך, מנכ״ל דיונה המרכז למנהיגות טבעית

קצין חילוץ (סא"ל מיל), מדריך הישרדות, אקדמאי, מורה דרך,מאמן אישי מוסמך, שדרן רדיו, מחבר השיטה והספר "הכי טוב בדרך". אופיר והצוות נותנים כלים מעשיים להגשמה לעשרות אלפי איש מהארץ והעולם. מנהלות השיווק וההפקה וצוות המדריכים הנפלא שלנו מחוברים לאותו חזון.

בפודקסט דיברנו על : מנהיגות ויזמות מעשית:

ועל תהליכים חווייתיים שאופיר עבר בארץ ובעולם תוך הבנה של  החוקים של הטבע, וגם 10 הדיברות ללמוד וליישם את האמ-אמא של הפרקטיקה של הטבע כדי ליצור יחד את השלב הבא בחיינו.
אופיר שיתף מה הוביל אותו להוביל אחרים למנהיגות אחרת, מנהיגות שמתאימה לתקופה שאחרי קורונה בפשטות וביעילות.

Nov 09, 202246:05
פרק 8 - הכל אפשרי

פרק 8 - הכל אפשרי

לוטם גפן ויצמן נשואה ואמא לשתיים.

מייסדת ׳קהילת הכל אפשרי באורח חיים בריא׳, מרצה, מלווה אישית וקבוצתית, מומחית  בפיתוח הקנייה והטמעת הרגלים חדשים בפן הפיזי, הרגשי, התודעתי והמנטאלי ליצירת איזון גוף - נפש.

חיה ומיישמת את השיטה המשלבת כלים מעולם האימון ומחוכמת הקבלה לבריאות ושיפור עצמי מתוך שמחה בחיי היומיום.

בפודקאסט דיברנו על : שינוי הרגלים , בריאות , רשימות ככלי לחיים, מגנוט ועשייה.

הבנו שהכל אפשרי! כאשר יוצרים את התנאים הנכונים ועושים את הדברים הנכונים מבפנים being ומבחוץ doing!

Nov 02, 202248:15
פרק 7 - הרמז לקבלה

פרק 7 - הרמז לקבלה

אליהו ויצמן, מחבר ספר הרמז – האקדמ-יה – הבית לבריאות מעשית ולימודי תודעה גבוהה. מאמן לרוחניות מעשית ועוסק בהרחבת התודעה של אנשים ובהפיכת מחשבות התת מודע למודע עם מעל 15 שנות ניסיון.

בפודקאסט אנחנו מדברים על דרך מרתקת וייחודית איך הסודות והרמזים המוצפנים בשפה העברית הופכים לכלי רב עוצמה לשיפור מציאות חיינו. השפה העברית היא טכנולוגיה בת אלפי שנים, המכילה בתוכה את הקודים ליצירת חיים יוצאים מגדר הרגיל, הלכה למעשה. בעברית המילה אות משמעה גם סימן. "סימני הדרך" שנגלה יאפשרו לנו לגלות את התשובות לשאלות הבוערות ביותר בחיינו, להרחיב את התודעה, ליצור פריצות דרך קוונטיות ולקבל כלים מעשיים בתחומי החיים: בריאות, זוגיות, כסף, ייעוד ותכלית החיים.

שיטת הלימוד של אליהו היא ייחודית, אותנטית, עמוקה, בגובה העיניים, מתובלת בהומור ובכיף ולדעתי הספר שלו הוא התנ״ך של ההתפתחות האישית.

Oct 26, 202257:11
פרק 6 - דבר על כסף - תודעת שפע
Oct 19, 202256:36
פרק 5 - בעקבות הלב
Oct 12, 202249:45