Skip to main content
Spotify for Podcasters
Efektywny Marketing .TV

Efektywny Marketing .TV

By Michał Sosna, Joanna Banasik

Podcast autorów projektu efektywnymarketing.tv - Michała Sosny i Joanny Banasik. Rozmawiamy na temat marketingu efektywnego, a nie efektownego!
Available on
Google Podcasts Logo
Pocket Casts Logo
RadioPublic Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

#39:Jak prowadzić biznes w Kambodży z Polski? | Piotr Łysik - Moja Kambodża

Efektywny Marketing .TVSep 15, 2022

00:00
21:55
#50: Jakie tajemnice stoją za skuteczną pracą i ... projektowaniem? | Klaudia Domagała cloudesigns.pl

#50: Jakie tajemnice stoją za skuteczną pracą i ... projektowaniem? | Klaudia Domagała cloudesigns.pl

W dzisiejszym odcinku mam przyjemność gościć wyjątkową osobowość świata projektowania - utalentowaną graficzkę freelancerkę z Krakowa Klaudię Domagałę! Klaudia od 8 lat zajmuje się projektowaniem brandingów, identyfikacji wizualnych, materiałów reklamowych czy gadżetów reklamowych. Współpracowała zarówno z korporacjami, jak i małymi firmami. Na swoim koncie ma setki projektów i całe rzesze zadowolononych klientów! Czy dbanie o klienta i udzieli dobrych rad i może pomóc osiągnąć lepsze rezultaty? W jaki sposób takie działania spowodują, że klient wróci? Dlaczego każda firma, niezależnie od swojej specyfiki potrzebuje odpowiednio dostosowanych materiałów? Na te oraz na wiele innych pytań Klaudia odpowiada w naszej rozmowie! Zapraszam do odsłuchania i komentowania. 👩🏼‍💻 https://www.linkedin.com/in/cloudesigns/ cloudesigns.pl Jest to kolejna rozmowa prowadzona z członkami Biznes Klub Polska!

May 31, 202335:31
#49: Biznes czy etat: co będzie lepsze dla Ciebie? Sprawdź to! | Weronika Błocka Success Designers | Biznes Klub Polska

#49: Biznes czy etat: co będzie lepsze dla Ciebie? Sprawdź to! | Weronika Błocka Success Designers | Biznes Klub Polska

To już kolejny odcinek naszych rozmów z przedsiębiorcami! Tym razem, w ramach współpracy z Biznes Klub Polska, mamy przyjemność gościć Weronikę Błocką. Weronika to Mentorka Kariery, która potrafi zmieścić nieprawdopodobną ilość zadań w swojej dobie. Jak to robi? Dowiesz się, oglądając ten odcinek. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz zmiany zawodowej, planujesz ścieżkę kariery, próbujesz wrócić na rynek pracy po urlopie zdrowotnym lub macierzyńskim, to ten odcinek jest dla Ciebie. Zobacz, jak Weronika pomaga innym odkryć swoje "ja" i jak składa ludzi jak puzzle, aby pomóc im na ścieżce zawodowej. To odcinek pełen praktycznych porad, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie i swoje miejsce w świecie i biznesie. Success Designers Weronika Błocka | Adrian Błocki Mentoring kariery i audyt CV Szukamy: tych, którzy chcą zmiany zawodowej (awansować, zmienić pracę, przebranżowić się, otworzyć własną działalność, wejść na rynek pracy, wrócić na rynek pracy po urlopie macierzyńskim, wychowawczym, zdrowotnym itp.) Wspieramy nie tylko indywidualnych klientów, ale również firmy, rady pedagogiczne, kluby sportowe. ☎️ Weronika +48 666 009 100 📧 Weronika.blocka@gmail.com 👩🏼‍💻 https://www.linkedin.com/in/weronika-b%C5%82ocka-47b981228

May 19, 202337:29
#48: "Od ZERA do BOHATERA": Jak zbudować firmę dzięki klubom biznesowym? | Piotr Trzaskowski UX-MAN | Biznes Klub Polska

#48: "Od ZERA do BOHATERA": Jak zbudować firmę dzięki klubom biznesowym? | Piotr Trzaskowski UX-MAN | Biznes Klub Polska

Czy można zbudować w 2 lata firmę? W jaki sposób zrobić to dobrze i ... szybko? O tym posłuchacie w naszej nowej rozmowie z Piotrem Trzaskowskim! Tym samym inicjujemy nowy cykl rozmów z przedsiębiorcami #BiznesKlubPolska! Piotr na co dzień zajmuje się UX Design – projektowaniem doświadczenia użytkownika. Sprawia, że Wasi klienci nie uciekają ze strony i aplikacji, a wręcz znajdują to, czego szukają. Podczas wywiadu Piotr dzieli się z nami swoją niezwykła drogą przedsiębiorcy, która nabrała rozpędu po przystąpieniu do BKP. Jego historię można sprowadzić do zdania „od 0 do bohatera” 😃. Z pracownika etatowego w ciągu 2 lat, stał się właścicielem prężenie działającej firmy, która jest rozpoznawalna i ceniona na rynku. Piotr zdradza nam swój przepis na sukces. Opowiada w jaki sposób uczestnictwo w BKP pomogło mu rozwinął biznes i osiągnąć pozycję ekspert, a także udziela odpowiedzi na pytania: ✔ Jak wygląda funkcjonowanie organizacji BKP? ✔ Co jest głównym celem Biznes Klub Polska? ✔ Na jakie realne korzyści możesz liczyć zapisując się do tego typu organizacji? ✔ Jak wygląda działanie w grupach Onlinowych, od strony praktycznej i z jakimi aktywnościami Klubu będąc członkiem masz do czynienia? oraz czy ta organizacja – to również miejsce dla Ciebie i Twojej firmy 🤔? Wywiad daje nowe spojrzenie na biznes !

Mar 18, 202326:28
#47: Skąd bierzemy pomysły i jak wygląda nasz proces tworzenia?

#47: Skąd bierzemy pomysły i jak wygląda nasz proces tworzenia?

Znasz to uczucie, gdy zaczyna Ci brakować pomysłu na ciekawe treści do mediów społecznościowych? Gdy w głowie pojawia się pustka i nie wiesz, skąd wziąć kolejne inspiracje?

👉️ W tym odcinku Joanna Banasik i Robert Radziej dzielą się swoimi 6 sposobami, dzięki którym planują i tworzą atrakcyjne treści.

Dowiesz się z niego m.in.:

📍  Skąd brać inspiracje do tworzenia postów, grafik, czy wideo?

📍  Jaka jest największa trudność w publikowaniu treści i jak sobie z nią poradzić?

📍 Z jakich narzędzi warto korzystać przy szukaniu pomysłów na posty?

Nov 10, 202235:51
#46: W jaki sposób zwiększyliśmy sprzedaż o 650%?

#46: W jaki sposób zwiększyliśmy sprzedaż o 650%?

W tym odcinku Michał Sosna i Robert Radziej przedstawiają krótkie case study kampanii projektu Gimnastyka Warszawa.

💸 Nie pokażą 3 MAGICZNYCH SPOSOBÓW, która zagwarantują te same wyniki u Ciebie. Ale podpowiedzą rozwiązania, które znacząco mogą wpłynąć na to, jakie wyniki będziesz osiągał, działając w swoich mediach społeczenościowych.

Z tego odcinka dowiesz się:

📍 Czy memy sprzedają?

📍 Co jest podstawą do osiągania wysokich wyników?

📍 Jak opinie wpływają na decyzje zakupowe Klientów?

Nov 03, 202225:56
#45: Jak zmieniał się Facebook i co nas czeka?

#45: Jak zmieniał się Facebook i co nas czeka?

W tym odcinku Joanna Banasik i Robert Radziej zabiorą Cię w krótką podróż w czasie, do początku istnienia małej platformy dla studentów, która stała się globalnym Wielkim Bratem. 

Dowiesz się z niego m.in.: 📍 Jaka była pierwotna nazwa Facebooka? 📍 W jakim okresie nie było na nim reklam? 📍 Kiedy powstały i jak wyglądały początkowo Facebook Adsy? 📍 Jaka funkcja pojawiła się na platformie, a następnie została porzucona?  Zapraszamy do wysłuchania tego odcinka!

Oct 27, 202234:18
#44: 2 miliony kary za reklamę w branży BEAUTY? Jak jej uniknąć?

#44: 2 miliony kary za reklamę w branży BEAUTY? Jak jej uniknąć?

Już od 1 stycznia 2023 roku obowiązywać będą przepisy ustawy o wyrobach medycznych, które w dużym stopniu ograniczą możliwość reklamowania usług opartych na wykorzystywaniu sprzętów i produktów specjalistycznych takich jak: kwas hialuronowy, implanty czy laser.  

Dotyczą one promocji usług i wyrobów medycznych nie tylko w telewizji, radiu i gazetach, ale także w Internecie i w mediach społecznościowych.  

Pracownicy salonów piękności i klinik medycyny estetycznej będą musieli więc zwracać szczególną uwagę, by produkty, których może używać wyłącznie lekarz, nie stały się przedmiotem komunikacji reklamowej kierowanej do pacjentów. Za nieprzestrzeganie tej zasady ustawodawcy przewidują wysokie kary pieniężne — nawet do 2 milionów złotych.  

Reklamy, których emisja została zaplanowana przed końcem 2022 roku, będą mogły być aktywne, ale do 30 czerwca 2023 roku, muszą być dostosowane pod promocję do aktualnych przepisów prawnych.  Jak przygotować się na te zmiany, co dokładnie można i czego nie można reklamować? Czy to kolejny cios skierowany w branżę Beauty, która od 3 lat nie ma lekko? Zapraszamy do wysłuchania podcastu!

Oct 20, 202217:44
#43 Dlaczego Black Friday nie jest świętem MAŁYCH MAREK?

#43 Dlaczego Black Friday nie jest świętem MAŁYCH MAREK?

Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Dla jednych firm jest to wielka okazja na duże zyski. Dla innych wielka okazja na duże straty. Dlaczego wielkie marki i sklepy sprzedają w tym dniu więcej niż te mniejsze? Jak nie przepalić budżetu reklamowego i nie obudzić się ręką w nocniku? Kiedy i czy w ogóle zacząć reklamować się na największe obniżki w roku?

Oct 13, 202226:10
#42: Jak poprawnie oznaczać promocję i współprace w internecie?

#42: Jak poprawnie oznaczać promocję i współprace w internecie?

📢 Promujesz swój biznes w Internecie? Prowadzisz komercyjne działania w mediach społecznościowych?

👉️ Koniecznie wysłuchaj tego odcinka!

🧾 Joanna Banasik i Robert Radziej przedstawiają w nim najważniejsze rekomendacje i zalecenia UOKiK o oznaczaniu współprac i działań reklamowych w sieci, o których musi wiedzieć każdy, kto działa biznesowo w Intrnecie.

📍  Jakiego rodzaju treści koniecznie trzeba oznaczać?

📍  W jaki sposób robić to poprawnie?

📍  Jakie kary grożą za niestosowanie się do obecnych zaleceń?

Zapraszamy do wysłuchania tego odcinka!


—-----------------------------


Odwiedź nasz kanał i posłuchaj innych naszych podcastów!  https://www.youtube.com/channel/UCD89...

Podcast prowadziła Joanna Banasik ➡️ https://www.instagram.com/_joanna.ban...

oraz Robert Radziej ➡️ https://www.linkedin.com/in/robert-ra...

➡️ Odcinek o trendach na 2023 rok! https://www.youtube.com/watch?v=J3UZv...

➡️ Odcinek o Google Ads https://youtu.be/yvTc4mHcR_4

Oglądaj codziennik marketingowy  Michała i Bartka na LinkedIn i na naszym kanale na Youtube! Codziennie o 7:30 rano!

➡️ Live na YouTube ➡️ https://www.youtube.com/playlist?list...

➡️ Live na LinkedIn ➡️ https://www.linkedin.com/in/micsosna/

➡️ Nowe odcinki: https://efektywnymarketing.tv/

➡️ Współpraca biznesowa i konsultacje w zakresie marketingu i sprzedaży:

https://exago.media/

kontakt@exago.media

Oct 07, 202230:19
#41: Jak wyglądała pierwsza reklama w internecie?

#41: Jak wyglądała pierwsza reklama w internecie?

Jak wyglądała i czego dotyczyła pierwsza reklama w internecie? Twórca, jakiego rodzaju reklam publicznie przeprosił za ich stworzenie? W jaki sposób i jakimi reklamami zaczynały potężne ekosystemy reklamowe Google oraz Facebooka?

Podcast prowadziła Joanna Banasik oraz Robert Radziej.

Prezentacja do odcinka: https://efektywnymarketing.tv/wp-content/uploads/2022/09/jak-wygladala-pierwsza-reklama-w-Internecie.pdf

➡️ Odcinek o trendach na 2023 rok! https://www.youtube.com/watch?v=J3UZvftkEbE&ab_channel=EfektywnyMarketingTV 

➡️ Odcinek o Google Ads https://youtu.be/yvTc4mHcR_4

Oglądaj codziennik marketingowy  Michała i Bartka na LinkedIn i na naszym kanale na Youtube! Codziennie o 7:30 rano! 

➡️ Live na YouTube ➡️ https://www.youtube.com/playlist?list=PLk0YzhUsRhS4crp6w-QrvH_EHVfFfSwmk

➡️ Live na LinkedIn ➡️ https://www.linkedin.com/in/micsosna/  

➡️ Nowe odcinki: https://efektywnymarketing.tv/

Sep 29, 202225:44
#40: 7 TOP trendów na 2023 rok.
Sep 22, 202220:40
#39:Jak prowadzić biznes w Kambodży z Polski? | Piotr Łysik - Moja Kambodża
Sep 15, 202221:55
#38: Jak przygotować się marketingowo do nadchodzącej zimy?
Sep 08, 202216:19
#37: Czy Ekipa Friza się rozpadnie? Omawiamy największą dramę Polskiego Internetu.
Sep 01, 202214:24
#36: Precyzja pisania. Dlaczego 80% treści... trzeba skreślić? | Tomasz Ostojski - Ostoja Copywritingu
Jun 30, 202220:29
#35: Jak projektować strony i sklepy, które sprzedają więcej? | Piotr Trzaskowski UX-MAN
Apr 26, 202232:04
#34: Jak zdobyć serca klientów kartonem? | Diana Jabłońska "Dan-Kart"

#34: Jak zdobyć serca klientów kartonem? | Diana Jabłońska "Dan-Kart"

Gościem naszego odcinka jest Diana Jabłońska — dyrektor zarządzająca firmy Dan-Kart specjalizującej się w produkcji opakowań. 

https://www.dan-kart.pl/

➡️ Z tego odcinka dowiesz się m.in.
- Czy opakowania mogą obniżyć koszty?
- Jak opakowanie wpływa na postrzeganie marki przez klienta?
- Jak wybrać odpowiednie pakowanie do wysyłki?


Zapraszamy do słuchania! Ten odcinek to absolutny must-have każdego e-commerce!


➡️ LinkedIn Diany: https://www.linkedin.com/in/diana-jab%C5%82o%C5%84ska-703a23231/

➡️ LinkedIn Michała: https://www.linkedin.com/in/micsosna/

➡️ Nowe odcinki: https://efektywnymarketing.tv/


Dołącz do nas na Telegramie!

➡️ https://bit.ly/telegramEM

➡️ Współpraca biznesowa i konsultacje w zakresie marketingu i sprzedaży:

https://exago.media/

kontakt@exago.media


Mar 29, 202245:07
#33: Kiedy marka może pozwolić sobie na luźniejszą komunikację w SM?
Mar 11, 202228:53
#32: Jak zarabiać na LinkedIn?? | Artur Sójka "Biznes Klub Polska"
Feb 14, 202237:29
#31: Jaki trzeba mieć budżet by zacząć w Google Ads? | Michał Michalik

#31: Jaki trzeba mieć budżet by zacząć w Google Ads? | Michał Michalik

System Google Ads cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Pozwala on wyświetlać reklamy m.in. na stronach internetowych czy przed filmami na YouTube. Daje on sporo możliwości i tak jak w innych systemach reklamowych — łatwo na nim przepalić swoje pieniądze.

Czy w dobie mediów społecznościowych, gdzie coraz więcej ludzi spędza czas na mediach społecznościowych reklama w Google Ads ma jeszcze sens?

W co lepiej zainwestować? W prowadzenie profili na social media czy w reklamę Google?

Na co uważać tworząc kampanie reklamowe w tym systemie? Ile pieniędzy trzeba zainwestować, żeby reklamy zaczęły sprzedawać?

Na te i inne pytania odpowie nasz dzisiejszy gość — Michał Michalik — ekspert i partner Google Ads.

Rozmowę prowadzi Michał Sosna.

Jan 31, 202236:36
#30: Najlepsze RTM w 2021 roku! #Podsumowanie

#30: Najlepsze RTM w 2021 roku! #Podsumowanie

🟠 Co łączy Brexit, awarię Facebooka, kaktusa śpiewającego o substancjach psychoaktywnych, Squid Game, croissanta na drzewie oraz śpiulkolot❓️🤔

To, że wszystkie te rzeczy miały miejsce w 2️⃣0️⃣ 2️⃣1 roku i zostały wykorzystane przez znane marki jako RTM, czyli Real Time Marketing!

Dlatego na naszym kanale Efektywny Marketing TV przygotowaliśmy dla Was podsumowanie najlepszych kreacji RTM z całego ubiegłego roku!

👉 W tym odcinku Robert Radziej, Michał Sosna i Joanna Banasik dzielą się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi najlepszych RTM-ów w 2021 roku.


Zapraszamy do oglądania tego odcinka na YouTube! ▶️


Prezentacja dla tych, co YouTubów nie lubią, ale widziec chcą: 

https://efektywnymarketing.tv/RTMy2021rokupodsumowanie.pdf
Jan 25, 202222:13
#29: Jak sprzedawać skutecznie? Stwórz swój "kran" z klientami | Karol Bartkowski "Akademia Skutecznego Sprzedawania"
Jan 17, 202232:04
#28: 5 zmian w naszej firmie w 2021 roku!

#28: 5 zmian w naszej firmie w 2021 roku!

🟠 Nowy rok to nie tylko czas planów, ale również okres podsumowań.

⚫ Media społecznościowe pełne są postów o tym, co się udało w 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ roku i czego to kto nie osiągnął.

👉️ Zamiast chwalić się sukcesami 
Michał Sosna i Joanna Banasik postanowili podzielić się swoimi spostrzeżeniami o zmianach jakie wprowadzili w agencji Exago Media w 2021 roku. Czy z czasem okazały się one pozytywne, a może negatywne? Przekonajcie się sami!

W tym odcinku dowiecie się:
📍 Co dało nam założenie tego podcastu oraz czy było warto?
📍 Jak to możliwe, że zmienił się profil naszego idealnego klienta?
📍 Czy wybrzydzanie może być korzystne dla firmy?
📍 Kim są dla nas klienci oraz jak do nich podchodzimy?
📍 Specjalizacja, specjalizacja, specjalizacja… Czy aby na pewno?

Jesteś przedsiębiorcą? Koniecznie słuchaj do końca! Czeka tam krótka informacja o specjalnym bonusie dla Ciebie, jeśli wciąż brakuje Ci klientów. 😉

Jan 13, 202220:10
#27: 10 sposobów na dobrą promocję w internecie - cz. 3
Dec 29, 202129:30
#26: 10 sposobów na dobrą promocję w internecie - cz. 2

#26: 10 sposobów na dobrą promocję w internecie - cz. 2

Mamy to! Strona internetowa, strona na Facebooku, wizytówka Google... I jak ja mam teraz dotrzeć do tych klientów? Odpowiadamy!

To już druga część z trzech poradnika "10 sposobów na dobrą promocję w internecie". 

W tym odcinku poznacie:


-najpopularniejsze systemy reklamowe w Polsce takie jak Facebook / Instagram ADS, LinkedIn ADS i Google ADS;

-poznacie ich charakterystykę;

-dowiecie się czym kierować się przy wyborze miejsca na reklamę oraz jak zacząć;


Zapraszamy także do poprzedniego odcinka:

https://efektywnymarketing.tv/25-10-sposobow-na-dobra-promocje-w-internecie-cz-1/

Dec 11, 202121:17
#25: 10 sposobów na dobrą promocję w internecie - cz. 1

#25: 10 sposobów na dobrą promocję w internecie - cz. 1

👉 Właśnie założyłeś firmę. Biznesplan jest, produkt/usługa jest. Warto byłoby teraz jakoś zacząć zarabiać. Tylko jak?


Zastanawiasz się w jaki sposób dotrzeć do klientów, jaki budżet będzie Ci potrzebny, od czego w ogóle zacząć? 

Z pomocą przychodzi team EfektywnyMarketing.TV! 🐱‍👤


To pierwszy z serii 3 odcinków-podcastów gdzie krok po kroku Joanna Banasik i Michał Sosna opowiadają o 10 sposobach na dobrą promocję w internecie. 


Więcej ciekawych tipów znajdziecie na www.efektywnymarketing.tv! 

Nov 27, 202127:53
#24: Light marketing - reklama bez śledzenia?
Nov 12, 202136:23
#23: Jak kupić sobie fanów i oszukać markę przy współpracy?

#23: Jak kupić sobie fanów i oszukać markę przy współpracy?

W 23 odcinku podcastu Joanna Banasik i Michał Sosna porozmawiają o tym, czy warto kupować wyświetlenia i subskrybentów oraz opowiedzą o tym, jak nie dać się oszukać współpracując z influencerami.

Usłyszysz ciekawe historie i przypadki wprost z marketingowego zaplecza oraz dowiesz się, jak wygląda kupowanie fanów po ciemnej stronie marketingu.😈

Weź udział naszej zabawie i odpowiedz w komentarzu na pytanie, które zadaliśmy pod koniec podcastu. Do wygrania godzinne marketingowe konsultacje z Michałem lub Joanną. 


www.efektywnymarketing.tv

Oct 28, 202124:36
#22: Dlaczego w marketingu nie mówi się o porażkach?

#22: Dlaczego w marketingu nie mówi się o porażkach?

Zastanawiasz się czasem, jak to jest, że wszyscy osiągają sukces w marketingu tylko nie... Ty i Twoja firma? Ile razy dziennie spotykasz się z kolejnym zwycięskim case study czy wykresem kampanii na Facebooku z cudownymi wynikami?

Tak, nam też czasem wydaje się, że ten Facebook to maszynka do robienia pieniędzy (a przynajmniej kiedy widzimy komunikację marketingową). Niestety, często prawda jest zdecydowanie inna, niż reklama nam pokazuje. Więc dlaczego w marketingu nie mówi się o porażkach?
Powodów znajdziemy wiele: reklama to reklama, sprzedają tylko korzyści, a balonik jest za mocno napompowany...

Reklama w mediach społecznościowych to trochę bardziej skomplikowany proces niż usiłuje nam się wmówić. Ustawienie czy kreacja to jedno. Inne elementy takie jak...

Właśnie o tym więcej dowiesz się z tego odcinka. Zapraszamy!

Oct 09, 202128:59
#21: Patologie i dziwne oferty w marketingu. Jak nie dać się nabrać?

#21: Patologie i dziwne oferty w marketingu. Jak nie dać się nabrać?

👉 W marketingu, jak i w życiu występują patologiczne sytuacje.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i otrzymujesz dziwnie lukratywne propozycje, ten odcinek jest dla ciebie.


📢 Jedną z takich sytuacji jest oferta prowadzenia profilu w mediach społecznościowych za 149 zł na miesiąc. Brzmi wspaniale?

📢 Czy na pewno pomoże to rozkręcić profil i realizować cele firmy?

📢 Co tak naprawdę otrzymujesz za tę kwotę?

📢 Jakie są tego korzyści i zagrożenia?


Tego dowiecie się z podcastu Asi i Michała, którzy rozebrali ten temat na czynniki pierwsze.


www.efektywnymarketing.tv

Sep 23, 202123:17
#20: Prywatność w internecie? WTF?!
Sep 09, 202128:46
#19: 5 najważniejszych rzeczy gdy zakładamy fanpage

#19: 5 najważniejszych rzeczy gdy zakładamy fanpage

👉 W końcu zdecydowaliśmy - wchodzimy z naszym biznesem w media społecznościowe. 

Rozpoczynamy od założenia fanpage naszej firmy - i tu pojawiają się pierwsze dylematy.W tym odcinku Joanna Banasik i Robert Radziej rozmawiają na temat 5 najważniejszych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy zakładaniu fanpage na Facebooku.


Zapraszamy do słuchania!www.efektywnymarketing.tvAug 23, 202117:49
#18: Czy wiarygodność firmy da się kupić? | Marcin Andrzejewski "Certyfikacja Krajowa"

#18: Czy wiarygodność firmy da się kupić? | Marcin Andrzejewski "Certyfikacja Krajowa"

Kiedy prowadzisz firmę w trudnych czasach, to wiesz, że wiarygodność partnerów biznesowych ma ogromne znaczenie. 

Nieopłacone faktury, zła jakość usług... Znasz to? Z drugiej strony Twoje oferty nie są przyjmowanie, bo nie masz odpowiednich rekomendacji, bo poprzednia firma z branży oszukała, bo w internecie jest napisane, że trzeba uważać, bo ...

W dzisiejszym odcinku podcastu nasz gość Marcin Andrzejewski z "Certyfikacji Krajowej" opowiada o tym:


⏭ W jaki sposób zbudować wiarygodność firmy?

⏭ W jaki sposób odbywa się certyfikacja firmy?

⏭ Z czego składa się opłata za certyfikat?

⏭ W jaki sposób można skutecznie docierać do nowych klientów?


✅ Zapraszamy do słuchania! 


www.efektywnymarketing.tv

Aug 02, 202138:32
#17: Wielki brat: co wie o Tobie Facebook?

#17: Wielki brat: co wie o Tobie Facebook?

Wyobraź sobie eksperyment: 24 godziny na dobę jesteś pod stałą obserwacją i każdy Twój ruch jest monitorowany. Wszystkie Twoje decyzje, reakcje są stale analizowane. Jakbyś się czuł?


A teraz pomyśl sobie, że to nie fikcja, tylko rzeczywistość - tak właśnie działają media społecznościowe - w tym głównie Facebook.

Ten odcinek jest wyjątkowy - Michał Sosna i Robert Radziej rozmawiają na temat tego, co tak naprawdę wie o Tobie Facebook. Znajdziesz w nim odpowiedź na takie pytania jak te:

Czy istnieje coś takiego jak prywatność na Facebooku?
Jak akumuluje się dane o użytkownikach tej platformy?
Jak działają algorytmy reklamowe Facebooka?
Czy Facebook nas podsłuchuje?


Krąży mit, że po 100 pierwszych polubieniach Facebook wie więcej o Tobie niż żona, a po 200 więcej niż rodzona matka. 

Dowiedz się czy to prawda!

Jul 15, 202124:46
#16: Jak poznać potrzeby grupy docelowej?

#16: Jak poznać potrzeby grupy docelowej?

Czy butik na pustyni to dobry pomysł na biznes? Prowadzisz ekskluzywny butik na pustyni. Masz najwyższej jakości produkty w dobrych cenach i świetną obsługę klienta. Mijają Cię karawany, Jednak nikt nie chce kupować w Twoim sklepie.
Dlaczego?


Podajemy hasło klucz: „grupa docelowa”. O tym bardzo popularnym terminie, jednak często błędnie rozumianym, w kolejnym odcinku podcastu Efektywny Marketing rozmawiają Joanna Banasik i Robert Radziej.
 Jak rozpoznać kto jest Twoją grupą docelową?
 Jak poznać jej potrzeby i jakie płyną z tego korzyści?
 Dlaczego warto to zrobić? Zapraszamy do słuchania!


EfektywnyMarketing.TV 


Jul 09, 202117:44
#15: Jak rozpocząć działania marketingowe w swojej firmie?

#15: Jak rozpocząć działania marketingowe w swojej firmie?

Zakładasz firme. Zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć sprzedaż. Słyszysz, że marketing może wprowadzić Twoją działalność na nowy, wyższy poziom. Im więcej czytasz tym mniej rozumiesz. Znasz to? 

To zapraszamy do słuchania. 🙂 Joanna Banasik oraz Michał Sosna rozmawiają o:


👉 Od czego zacząć?

👉 Na co zwrócić uwagę?

👉  Czym się kierować przy wyborze kanału do promocji? 

👉  Co zrobić, kiedy dalej się nie ma pomysłów?


efektywnymarketing.tv Jul 02, 202129:28
14: Czy post na polskim LinkedIn może zwiększyć sprzedaż w Kambodży? | Piotr Łysik "Moja Kambodża"
Jun 22, 202143:18
#13: 3+3 najpotrzebniejsze narzędzia do obsługi social media!

#13: 3+3 najpotrzebniejsze narzędzia do obsługi social media!

Prowadzisz swoje social media? Poznaj najlepsze narzędzia, bez których nie wyobrażamy sobie naszej pracy, do:


- szybkiego tworzenia grafik,
- planowania treści,
- sprawdzania poprawności językowej,
- prowadzenia burzy mózgów w zespole,
- edycji tekstu w chmurze.


A opowiedzą o nich Joanna Banasik i Robert Radziej!


Link do artykułu: 

https://exago.media/10-darmowych-narzedzi-do-tworzenia-tresci-w-social-mediach/

Jun 15, 202116:51
#12: Jak przenieść zawód offline do online? | Agnieszka Nowińska
Jun 10, 202134:44
#11: Czy fanpage na Facebooku wystarczy?

#11: Czy fanpage na Facebooku wystarczy?

Zastanawiasz się, jak rozpocząć przygodę z marketingiem w mediach społecznościowych? A może masz już firmowy fanpage na Facebooku? 

Masz dylemat, co będzie najlepsze dla Twojego biznesu: jeden fanpage na Facebooku czy kilka profili na różnych platformach?


Zapraszamy do słuchania naszego podcastu, gdzie poznasz plusy i minusy każdego z tych rozwiązań.

Jun 02, 202129:58
#10: Networking - jak skutecznie wykorzystać go w biznesie? | Grzegorz Turniak

#10: Networking - jak skutecznie wykorzystać go w biznesie? | Grzegorz Turniak

Promocja i marketing dla małej firmy mogą być prowadzone w różnej formie. Ważne, aby wszystkie działania tworzyły całość systemu. Jedną z form może być networking. 

W jaki sposób prowadzić skutecznie działania networkingowe? Jak się przygotować, aby osiągnąć najlepsze rezultaty? I czym w ogóle jest ten networking? O tym wszystkim w naszym podcaście mówił nasz gość - Grzegorz Turniak! 


Linki:

LinkedIn: www.linkedin.com/in/grzegorz-turniak/

Kurs networkingowy: www.kursnetworkingowy.pl/

Książki: https://bit.ly/3vepUn7


Strona naszego projektu: www.efektywnymarketing.tv 

May 27, 202127:42
#9: Negatywne opinie w sieci - jak sobie z nimi radzić?

#9: Negatywne opinie w sieci - jak sobie z nimi radzić?

Negatywne opinie w sieci to coś, z czym w końcu spotyka się każdy aktywnie działający przedsiębiorca. W jaki sposób reagować na takie komentarze? Czy można je przekuć na pozytywny wizerunek? O tym rozmawiamy w tym odcinku! 


kontakt@exago.media

www.efektywnymarketing.tv

May 25, 202117:52
#8: Jak z "nie mam czasu" stworzyć sprawnie działajacy biznes online w branży BEAUTY | Beata Kowalska
May 20, 202137:46
#7: Grupy na Facebooku - czy to miejsce dla Twojej marki?

#7: Grupy na Facebooku - czy to miejsce dla Twojej marki?

Czym są grupy na Facebooku?  W jaki sposób wykorzystać ich potencjał w swoim biznesie? Czy ma sens podejmować działania, które porafią nam zająć nawet kilka godzin dziennie? Na to oraz wiele innych pytań odpowiadamy w naszym podcaście!

May 17, 202136:46
#6: Współpraca z influecerami - jak zacząć z małym budżetem?

#6: Współpraca z influecerami - jak zacząć z małym budżetem?

Kim jest influencer? Czy współpraca ze "wpływowymi osobami" przynosi wymierne korzyści w przypadku mikro, małych i średnich firm? Jak się do tego wszystkiego zabrać? To oraz wiele wiele więcej znajdziesz w naszym dzisiejszym podcaście! 

Masz pytania?😉 Nie wstydź się! Napisz maila: kontakt@exago.media


May 11, 202127:51
#5: Real Time Marketing - efekt nietoperza i darmowa reklama w sieci

#5: Real Time Marketing - efekt nietoperza i darmowa reklama w sieci

Czy spotkałeś się z pojęciem RTM? Czy rozumiesz co czasem Ikea wyprawia w swoich reklamach i dlaczego w Biedronce była promocja na ... rogaliki? Dziś rozmawiamy o tym czym jest Real Time Marketing, dlaczego to skuteczna i darmowa reklama oraz...jak nie stosować RTM! Zapraszamy do słuchania!

May 04, 202131:39
#4: Bossbranding - personal branding dla szefów i managerów

#4: Bossbranding - personal branding dla szefów i managerów

O personal brandingu mówią wszyscy. Marka osobista jest dziś czymś, na co zwracają uwagę wszyscy. Mniej jednak mówi się o bossbrandingu, dlatego ten rodzaj budowania wizerunku jest obiektem naszej dyskusji. 

Apr 04, 202143:16
#3: Kolejny lockdown - co dalej z marketingiem firm?

#3: Kolejny lockdown - co dalej z marketingiem firm?

Gospodarka polska po raz kolejny została całkowicie zamknięta. Z trudną sytuacją mierzą się przede wszystkiem mniejsze przedsiębiorstwa, których nakłady na marketing są znikome albo nie ma ich w ogóle. Co w takim momencie? Jakie kroki powinien podjąć właściciel firmy w przeciągu dwóch najbliższych tygodni? O tym rozmawiamy w bardzo spontanicznym odcinku...

Mar 25, 202130:12
#2: Relacje w mediach społecznościowych - na czym polegają?

#2: Relacje w mediach społecznościowych - na czym polegają?

Pytanie banalne: czym są relacje w mediach społecznościowych? Jak powinny wyglądać?

Jak udowadniamy podczas naszej rozmowy, w komunikacji internetowej za pośrednictwem social mediów, użytkownicy nie potrafią budować efektywnych relacji, które pomogą osiągać cele biznesowe....

Mar 22, 202133:44
#1: Początek!

#1: Początek!

Rozpoczynamy przygodę z efektywnym marketingiem! 

Chcemy rozmawiać, analizować i mówić "po ludzku" o marketingu, bez marketingu z naszej strony! 

Liczymy, że znajdziemy swoją część internetu i będziemy mogli rozmawiać z innymi :) 

Mar 13, 202117:56