Skip to main content
Spotify for Podcasters
Eva-Louise Podcast

Eva-Louise Podcast

By Eva-Louise

Een podcast waarin ik je help om je relatie met eten + je lichaam te herstellen en stopt met diëten, eetbuien, obsessie met eten, onzekerheid en negatieve gedachten. Ik bespreek veelvoorkomende topics die ik terug zie komen bij mijn cliënten om je daarmee van inzichten te voorzien en te coachen. Ook neem ik je behind the scenes mee in mijn eigen (levens)lessen, ondernemersreis en persoonlijke groei.
Available on
Apple Podcasts Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

#8 - Van binge-restrict cycles en walgen van haar lichaam, naar food freedom & zelfliefde - in gesprek met Melissa

Eva-Louise PodcastJan 31, 2023

00:00
39:51
#23 - Stoppen met eten als je genoeg hebt gehad + verjaardagscadeau!

#23 - Stoppen met eten als je genoeg hebt gehad + verjaardagscadeau!

Ik heb zo ontzettend veel reacties gekregen op mijn story's toen ik vroeg hoe jullie omgaan met het eten van iets lekkers eten en stoppen als je genoeg hebt gehad. Toen ik via DM in gesprek ging, kreeg ik te horen welke situaties als het meest lastige worden ervaren (mega dank voor jouw input als jij dit hebt laten weten!). Om je hier zo goed mogelijk bij te helpen, heb ik deze aflevering gemaakt!

In deze aflevering krijg jij antwoord op vragen als...

Hoe stop ik met het eten van iets wat ik heel erg lekker vind en/of wat ik zie als een uitzondering?
Hoe kan ik beter omgaan met borrelhapjes of verjaardagen waarbij de hapjes de hele tijd voor mijn neus blijven staan?
Hoe kan ik eerder opmerken dat ik genoeg heb gehad, in plaats van dat ik dit pas doorheb als het al te laat is?
Hoe kan ik de balans houden tussen af en toe iets lekkers kiezen en soms kiezen om het niet te doen, zonder terug te vallen in overal ja of nee op zeggen?


Klik hier om je aan te melden voor het Try Out Programma "Overeten doorbreken in slechts 10 dagen - van constante uitschieters naar balans!"
Klik hier om de gratis how to guide te downloaden
Klik hier om een DM op instagram te sturen
Sep 25, 202326:60
#22 - Alles over cravings
Sep 11, 202330:29
#21 - Ik maakte vorige week een grote fout en zo ging ik ermee om
Aug 30, 202319:55
#20 - Het verhaal van Anneleen: van anorexia, naar eetbuien, naar Food Freedom!
Jul 26, 202301:21:32
#19 - The Science of... Intuïtief eten! Wat is het en wat zegt het onderzoek?
Jun 02, 202322:38
#18 - Over mijn relatie met Rust
May 10, 202323:21
#17 - Van chocolade-struggle naar waardevolle lessen
May 03, 202311:20
#16 - Gezond vs ongezond, goed vs slecht... een andere kijk!
Apr 19, 202319:09
#15 - De witte doktersjas
Mar 22, 202314:29
#14 - Overdenk je eerst en kom je daardoor niet in actie? Dan is deze aflevering voor jou
Mar 22, 202319:02
#13 - Dé vraag die je kan gebruiken om je relatie met eten + lichaam te veranderen
Mar 08, 202319:32
#12 - Waarom weet ik wel wat ik moet doen, maar doe ik het niet?
Feb 28, 202324:19
#11 - Wat kan je doen na een eetbui?
Feb 22, 202321:32
#10 - Mijn angst als ik zou stoppen met macro's tellen en dus al mijn eetregels zou loslaten
Feb 15, 202319:41
#9 - Waarom je begint te snaaien als je thuiskomt uit werk
Feb 07, 202317:51
#8 - Van binge-restrict cycles en walgen van haar lichaam, naar food freedom & zelfliefde - in gesprek met Melissa
Jan 31, 202339:51
#7 - Hoe verlies je niet de controle in het weekend?

#7 - Hoe verlies je niet de controle in het weekend?

In deze aflevering neem ik je mee in mijn weekend met meerdere sociale eetmomenten. Vroeger zouden mijn gedachten voor zo’n weekend er ongeveer zo uitzien: "Oohnee... Een weekend met meerdere sociale etentjes... Zo bereik ik nooit mijn doel... Zal ik iets afzeggen? Of toch maar wel gaan en dan kan ik bijv. bij die borrel niks pakken... Maar wat als ik de controle verlies en veel te veel eet? Straks wordt het weer zo'n weekend waarin ik alles compleet loslaat... Misschien kan ik beter van tevoren al compenseren. Of nee, ik eet volgende week wel wat minder…”. In deze aflevering geef ik je tips hoe jij loskomt van een alles-of-niets-mindset en/of een compensatie-mindset (binge-restrict)

Vragen of herkenningspunten? Stuur een DM op Instagram
Samenwerken? Klik hier voor meer info over een coachingstraject
Vrijblijvend kennismaken? Klik hier

Jan 18, 202329:07
#6 - Diëten, eetregels & de werking van je brein
Jan 10, 202318:32
#5 - Tips bij het stellen van (nieuwe) doelen, vooral als datzelfde doel je eerder niet is gelukt
Jan 02, 202317:49
#4 - Hoe creëer je een liefdevolle relatie met jezelf? - met Femke Valerie (@femkevalerie)
Nov 24, 202251:01
#3 - Van een obsessie met eten, eetbuien & een negatief zelfbeeld naar acceptatie en vrijheid (mijn verhaal)
Oct 05, 202241:26
#2 - Hoe ga je om met een Bad Body Image Day?
Sep 22, 202220:22
#1 - Beginnen voordat je er klaar voor bent
Sep 15, 202209:35