Skip to main content
Spotify for Podcasters
Fortuna podcast

Fortuna podcast

By Fortuna podcast

Oficiální podcast sázkové kanceláře Fortuna. Sportovní zpravodajství, analýzy, tipy, zajímavosti a sázkové příležitosti pohledem expertů ze světa sportu a kurzového sázení.
Available on
Google Podcasts Logo
Overcast Logo
Pocket Casts Logo
RadioPublic Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

FORTUNA BAR - Kristýna Janků

Fortuna podcastDec 13, 2022

00:00
39:36
FORTUNA BAR - Kristýna Janků

FORTUNA BAR - Kristýna Janků

Hraje fotbal na nejvyšší domácí úrovni, ale zároveň má zkušenosti s rolí speakera na stadionech, moderátorky i komentátorky. Umí stát před i za kamerou. Výhodou je samozřejmě znalost fotbalového prostředí. Má zkušenosti s reprezentací, a to i bez angažmá ve Spartě nebo Slavii, a tedy i titulů. Dalším hostem Fortuna BARu je Kristýna Janků.

Dec 13, 202239:36
FORTUNA BAR - Robert Říčka

FORTUNA BAR - Robert Říčka

S profesionálním hokejem začal naplno až v pětadvaceti. Do té doby hrál nižší soutěže a živil se prací. V loňské sezóně dlouho útočil na tabulku střelců a nakonec byl nejproduktivnějším hráčem Pardubic, kde ztělesňuje novou, ambiciózní éru klubu. Dalším hostem Fortuna BARu je hokejista Robert Říčka.

Nov 30, 202242:47
FORTUNA BAR - Roman Kovařík

FORTUNA BAR - Roman Kovařík

Už v neděli vypukne v Kataru 22. mistrovství světa ve fotbale. Týmy se pomalu sjíždí do Dauhá, známé už jsou soupisky, a tak se pomalu vyjasňují pozice kdo může být favoritem, kdo outsiderem, kdo třeba nejlepším střelcem. Nejen to ale i další tipy k nadcházejícímu šampionátu jsme probrali v novém dílu Fortuna BARu s expertem Fortuny Romanem Kovaříkem.

Nov 16, 202255:33
EXKLUZIVNĚ: Jiří "BJP" Procházka k UFC 282 | 1. část

EXKLUZIVNĚ: Jiří "BJP" Procházka k UFC 282 | 1. část

Jen pár dní před odletem do USA jsme Jirku Procházku vyzpovídali v jeho domovském Jetsaam Gymu. Poslechni si první část exkluzivního rozhovoru, který s Jirkou udělal expert Fortuny Roman Kovařík. 

Nov 10, 202215:44
FORTUNA BAR - Tomáš Linh Le Sy

FORTUNA BAR - Tomáš Linh Le Sy

Pořádá eventy bojových sportů, ve kterých spolu zápasí amatéři, poloprofesionálové, ale třeba i youtubeři. K vidění jsou různé bizáry jako polštářová bitva, souboj v telefonní budce nebo zápasy dva na jednoho. V zahraničí se jedná o hodně oblíbenou sportovní činnost, která v Čechách získává na popularitě a teď vám jí představí další host Fortuna BARu - majitel organizace Clash of the Stars Tomáš Linh Le Sy.

Oct 25, 202242:57
FORTUNA BAR - Martin Dostál

FORTUNA BAR - Martin Dostál

Přestože většinu kariéry strávil ve slávistickém dresu, nejlepších umístění dosahoval až když navlékl klokaní srst, protože se Slavií bojoval o udržení. Vystudoval licenci UEFA a teď zažívá vydařený podzim jako trenér Tempa i hráč Bohemians. Dalším hostem Fortuna BARu je Martin Dostál.

Oct 18, 202244:09
FORTUNA BAR - Jakub Brabec

FORTUNA BAR - Jakub Brabec

Je kovaný sparťan, přesto mu v kariéře výrazně pomohlo angažmá v Brně a svou poslední trofej získal s největším rivalem - Plzní. Je jistotou ve vzdušných soubojích a nepostradatelným členem reprezentace, ve které od listopadu nechyběl ani minutu. Dalším hostem Fortuna BARu je Jakub  Brabec.

Sep 26, 202222:39
FORTUNA BAR - Tomáš Vaclík

FORTUNA BAR - Tomáš Vaclík

V zahraničí je už přes 8 let. Získal tam 3 ligové tituly a vyhrál Evropskou ligu. Patří k těm historikům, kteří pamatují poslední sparťanský titul a připouští, že návrat na Letnou je pro něj do budoucna možnou cestou. Zároveň je základním členem kabiny Jaroslava Šilhavého. V reprezentaci odehrál už přes 50 zápasů. Dalším hostem Fortuna BARu je Tomáš Vaclík.

Sep 21, 202222:53
FORTUNA BAR - Tomáš Pešír

FORTUNA BAR - Tomáš Pešír

Po kariéře je možná známější, než když ještě aktivně hrál. Pohybuje se ve vrcholných patrech světového fotbalu. Jeho práce se dá považovat za práci snů, ale dá se při ní také hodně zkazit. Patřil k popularizátorům ženského fotbalu u nás. Raritou je také jeho působení v rugby, tedy sportu, který se snaží od fotbalu co nejvíce distancovat. Dalším hostem Fortuna BARu je Tomáš Pešír.

Sep 06, 202201:00:21
FORTUNA BAR - Pavel Hoftych

FORTUNA BAR - Pavel Hoftych

Jako hráč jen stěží někdy něco odflákl. A stejný je i jako trenér.  Platí za férového chlapa, který se nebojí pojmenovat problémy a svými hláškami a bonmoty baví své okolí. Dokázal dostat týmy jako Zlín nebo Bohemians do horní poloviny tabulky a teď stojí před výzvou pracovat s asi nejrozmanitějším kádrem v lize. Je to navíc velmi náruživý chodec! Dalším hostem Fortuna BARu je Pavel Hoftych.

Aug 23, 202258:33
FORTUNA BAR - Tomáš Holeš

FORTUNA BAR - Tomáš Holeš

Umí zahrát všechny defenzivní posty, ale třeba i na kytaru. Na tu se díky své píli naučil sám, zatím co na post, za který je v současné době nejoceňovanější, ho přeškolili trenéři až v osmadvaceti. Dalším hostem Fortuna BARu je Tomáš Holeš.

Aug 09, 202239:00
FORTUNA BAR - Zdeněk Houštecký

FORTUNA BAR - Zdeněk Houštecký

Jako hráč nastoupil jen k patnácti ligovým utkáním, přesto coby trenér oslavil tři tituly, čtyři poháry, dvě čtvrtfinále Evropské a jedno  Konferenční ligy. Někteří ho považují za fotbalového blázna, ovšem pro jiné je to zase ten největší srdcař, který neváhá v případě vítězství  nasadit i své vlastní slzy. Dalším hostem Fortuna BARu je Zdeněk Houštecký.

Jul 27, 202201:02:21
FORTUNA BAR - Pavel Černý

FORTUNA BAR - Pavel Černý

Asi už nikdy nebude dělat reklamu na fitness nebo utíkat Usainu Boltovi, přesto si trenér bez něj sestavu nedovede představit. V sedmatřiceti se  rozhodl pustit do další sezóny, kterou by rád zakončil na novém domácím stadionu, i když on sám strávil většinu své kariéry u největší konkurence. Dalším hostem Fortuna BARu je fotbalový útočník Pavel Černý.

Jul 12, 202239:05
FORTUNA BAR - Radek Příhoda

FORTUNA BAR - Radek Příhoda

Má za sebou 237 ligových zápasů, což je druhé nejvyšší číslo u nás. K tomu má ale i šest startů v čínské lize. Jako policista dohlížel na pořádek v ulicích, ale nakonec u něj zvítězil smysl pro fotbalovou spravedlnost. Loni se rozhodl že vezme asi nejméně záviděníhodnou pozici v českém fotbale, ale zároveň pozici, jejíž verdikty se řeší v každé hospodě a ve všech médiích. Dalším hostem Fortuna BARu je Radek Příhoda.

Jun 28, 202238:49
FORTUNA BAR - Václav Černý

FORTUNA BAR - Václav Černý

Z posledních čtyř roků dva promarodil, nálepku velké naděje českého fotbalu ale neztratil. Renomé má možná ještě větší v Nizozemsku než v  Čechách, kde vlastně nikdy ani v juniorské kategorii nehrál. Má vystudovanou fotbalovou akademii Ajaxu a jako poslední Čech získal  nizozemský titul. Dalším hostem Fortuna BARu je Václav Černý.

Jun 07, 202221:41
FORTUNA BAR - David Zima

FORTUNA BAR - David Zima

Má více odehráno v dorosteneckém a juniorském fotbale, než mezi  dospělými. Za poslední dva roky dokázal ujít cestu z MSFL až do Serie A a  dostat se do reprezentace. Stal se symbolem úspěšné mladé generace,  přesto zůstal stále bezprostřední a spontánní. Dalším hostem Fortuna  BARu je David Zima.

Jun 01, 202227:07
FORTUNA BAR - Luboš Kozel

FORTUNA BAR - Luboš Kozel

Pět let studoval vysokou školu, aby dal přednost fotbalu, který mu  přitom zasadil kruté životní rány. Jeho kariéru dvakrát narušilo vážné  zranění kolen. Jako trenér byl sedm let spojen s jediným klubem, který  dostal do ligy, stabilizoval a objevil v něm řadu budoucích opor. Sám se  vloni vrhl do svého čtvrtého prvoligového angažmá a klub z posledního  místa dostal do klidného středu tabulky. Dalším hostem Fortuna BARu je  Luboš Kozel.

May 19, 202234:49
EXKLUZIVNĚ: Jiří "BJP" Procházka k UFC 275

EXKLUZIVNĚ: Jiří "BJP" Procházka k UFC 275

Už za pár týdnů nastoupí český MMA zápasník Jiří "BJP" Procházka k titulovému zápasu v organizaci UFC. Ještě před jeho odletem k finální fázi přípravy jsme Jirku přivítali u nás ve Fortuně. Poslechni si exkluzivní rozhovor Jirky "BJP" Procházky s naším expertem Romanem Kovaříkem.

May 11, 202226:18
FORTUNA BAR - Jan Koller

FORTUNA BAR - Jan Koller

Na jeho talent dlouho nikdo nepřišel. I na vojně ho nechali jen v kuchyni. A tak hrál do jednadvaceti jen čtvrtou ligu. Přesto se stal nejlepším českým fotbalistou roku a respektoval ho celý svět. Málokdo o něm ví, že byl univerzálem. Tak třeba vychytal nulu na Bayernu, ale zároveň se stal nejlepším střelcem belgické ligy. Dodnes je také nejlepším českým reprezentačním kanonýrem a natočen byl o něm také film. Dalším hostem Fortuna BARu je Jan Koller.

May 03, 202236:26
FORTUNA BAR - Vladimír Šmicer

FORTUNA BAR - Vladimír Šmicer

Stal se prvním Čechem, který zvedl nad hlavu pohár pro vítěze Ligy  mistrů. Dlouho platil za talisman na úspěchy. Byl ve stříbrném i  bronzovém týmu na Mistrovství Evropy a třikrát pomohl Slavii k  mistrovskému titulu. Patřil k nejotevřenějším a nejviditelnějším hráčům  své generace. A své popularity využil i nedávno, když se stal tváří změn  v českém fotbale. Dalším hostem Fortuna BARu je Vladimír Šmicer.

Apr 20, 202239:58
FORTUNA BAR - Petr Rada

FORTUNA BAR - Petr Rada

Až jednou skončí s fotbalem, tak už tento sport nebude, čím býval. Alespoň ne pro novináře. Vzpomeňme si na tiskové konference, kde dokázal mluvit o nedostatku Adblue nebo o pravidle o hře rukou. Trénoval v osmi prvoligových klubech i reprezentaci. Umí vzplanout, i se rychle omluvit. Zároveň má za sebou nejvíce odtrénovaných zápasů a také nejvíce vítězství v české domácí fotbalové soutěži. Dalším hostem Fortuna BARU je fotbalový bouřlivák Petr Rada.

Apr 05, 202247:11
FORTUNA BAR - Petr Fousek

FORTUNA BAR - Petr Fousek

Stál u začátku futsalu v Čechách. Pamatuje období, kdy byl tento sport ještě outdoorový. Kariéru udělal ale hlavně ve fotbale. Jeho zvolení bylo pro mnohé překvapení a ti co mu přáli v něm viděli spasitele. Přišel s pověstí muže, který byl v zahraničí uznávaným fotbalovým diplomatem a uměl si otevřít dveře všude na UEFĚ, ale s některými klikami v Čechách se hodně nadřel. Dalším hostem Fortuna BARu byl předseda Fotbalové asociace České republiky Petr Fousek.

Mar 22, 202247:54
FORTUNA BAR - Václav Brabec

FORTUNA BAR - Václav Brabec

Je jedním z nejbohatších Čechů současnosti, přesto ho před šesti lety znala jen podnikatelská komunita. Pak ale vstoupil do fotbalu a zachránil klub svého srdce, se kterým teď oslaví stoleté výročí. Pro mnohé je zachráncem Baníku. Dalším hostem Fortuna BARu je majitel Baníku Ostrava Václav Brabec.

Mar 08, 202242:52
FORTUNA BAR - Pavel Horváth

FORTUNA BAR - Pavel Horváth

Za posledních třicet let prošel třemi nejúspěšnějšími českými kluby. Trofeje sbíral se Slavií, Spartou a hlavně Plzní, jež se stal legendou a symbolem nejúspěšnější éry klubu. Dalším hostem našeho Fortuna BARu byl Pavel Horváth.

Feb 23, 202237:20
FORTUNA BAR - Jindřich Trpišovský

FORTUNA BAR - Jindřich Trpišovský

V novém díle Fortuna BARu přinášíme exkluzivní rozhovor s trenérem pražské Slavie Jindřichem Trpišovským. O aktuálních cílech Slavie, síle kádru, posilách do jarní části F:L a bojů v EKL i blížícím se pohárovém derby.

Feb 07, 202249:39
FORTUNA BAR - Erich Brabec

FORTUNA BAR - Erich Brabec

"První nabídku ze Sparty jsem dostal ještě během působení ve Slavii." S dalším hostem Fortuna BARu bylo opravdu co probírat. Bývalý fotbalový   obránce, reprezentant a v neposlední řadě také trenér Erich Brabec se rozpovídal o svých fotbalových štacích, trenérských začátcích i významných milnících fotbalové kariéry.

Jan 26, 202238:56
FORTUNA BAR - Jan Filip

FORTUNA BAR - Jan Filip

V novém díle Fortuna BARu jsme vyzpovídali českou házenkářskou legendu Jana Filipa. Probrali jsme nejen jeho hráčskou a trenérskou kariéru, ale i blížící se Mistrovství Evropy, formu českého národního týmu a tipy na celkové vítěze turnaje nebo nejlepšího střelce českého výběru.

Jan 11, 202236:49
FORTUNA BAR - Dominik Frodl

FORTUNA BAR - Dominik Frodl

V novém díle Fortuna BARu jsme tentokrát přivítali ryze hokejového hosta - brankáře HC Dynamo Pardubice Dominika Frodla. Rozpovídal se o svém slávistickém srdci, začátcích v sešívaném dresu, pardubické kabině nebo atypické černé výstroji. 

Dec 21, 202143:00
FORTUNA BAR - Antonín Panenka

FORTUNA BAR - Antonín Panenka

Dalším hostem Fortuna BARu byl exekutor legendárního pokutového kopu a ikona pražských Bohemians Antonín Panenka. Jaká je jeho aktuální role v Bohemce? Kolik svých legendární pokutových kopů ve své kariéře zahrál? A koho favorizuje na titul v aktuálním ročníku FORTUNA:LIGY? Tato i mnohá další témata probral s Antonínem Panenkou moderátor Fortuna BARu Jiří Štěpán.

Dec 07, 202127:25
FORTUNA BAR - Theo Gebre Selassie

FORTUNA BAR - Theo Gebre Selassie

Po devíti letech v Bundeslize se Theo Gebre Selassie nadobro vrátil domů do České republiky. O jeho působení v Německu, ambicích do následujících sezón, ale třeba i charitativních projektech spojených s prodejem kávy z Etiopie se s Theem v novém díle Fortuna BARu bavil moderátor Jirka Štěpán. Poslechni si celý díl. 

Nov 24, 202132:14
FORTUNA BAR - Michal Sadílek

FORTUNA BAR - Michal Sadílek

Od šestnácti let brousí nizozemské fotbalové trávníky, vždy se ale rád vrací domů na Moravu. Co dalšího na sebe prozradil český fotbalový reprezentant Michal Sadílek? Poslechni si nový díl Fortuna BARu.  

Nov 09, 202137:03
FORTUNA BAR - Jiří "BJP" Procházka

FORTUNA BAR - Jiří "BJP" Procházka

Ještě před svým odletem do Abú Dhabí v roli náhradníka k zápasu Blachowicz - Teixeira zavítal Jiří "BJP" Procházka do našeho Fortuna BARu. Moderátor Jiří Štěpán s ním probral jeho fotbalové začátky, nastavení správné životosprávy, nebo psychologickou přípravu.
Oct 26, 202136:60
FORTUNA BAR - Vladimír Sobotka

FORTUNA BAR - Vladimír Sobotka

Hokejové začátky, NHL a současné ambice Sparty… to je jen krátký výčet témat, u kterých se zastavil moderátor Jiří Štěpán s hostem nejnovějšího Fortuna Baru – Vladimírem Sobotkou.

Oct 12, 202126:58
FORTUNA BAR - Lukáš Provod

FORTUNA BAR - Lukáš Provod

FORTUNA BAR je zpět. Pod taktovkou moderátora Jiřího Štěpána budeme v pravidelném pořadu zpovídat zajímavé hosty nejen z fotbalového  prostředí. V nejnovějším díle jsme ve FORTUNA BARu přivítali záložníka pražské Slavie Lukáše Provoda.

Sep 29, 202129:26
Fortuna podcast #37 - Tomáš Pekhart

Fortuna podcast #37 - Tomáš Pekhart

Nastoupí Tomáš Pekhart proti Slavii, nebo nenastoupí? V exkluzivním rozhovoru jen pár hodin před odvetném utkáním Evropské ligy mezi Legií Varšava a pražskou Slavií jsme v našem Fortuna podcastu vyzpovídali přímo Tomáše Pekharta. Co dalšího prozradil o bouřlivém prostředí ve Varšavě? A bude oblékat dres Legie i na podzim? 

Aug 25, 202114:07
Fortuna podcast #36 - Jan Bořil

Fortuna podcast #36 - Jan Bořil

Fantastičtí fanoušci! I když Jan Bořil v budapešťském duelu proti Nizozemí nemohl hrát, vyzdvihuje perfektní atmosféru. Jak na Dány a jak snáší věčné létání a „bublinu“ si poslechněte v našem nejnovějším podcastu. Moderuje Martin Dobrovodský.

Jun 30, 202108:46
Fortuna podcast #35 - Tomáš Vaclík

Fortuna podcast #35 - Tomáš Vaclík

V nejnovějším Fortuna podcastu jsme vyzpovídali brankářskou jedničku českého národního týmu Tomáše Vaclíka. Probrali jsme, jak se tým chystá na duel s Holandskem, co mohou udělat s obranou vynucené změny, no a v neposlední řadě došlo i na legendární šedé tepláky Gábora Királyho. Vyběhne se nimi Tomáš na pažit budapešťské Puskás Areny? Rozhovor s Tomášem Vaclíkem vedl moderátor Martin Dobrovodský.

Jun 25, 202109:14
Fortuna podcast #34 - Alex Král

Fortuna podcast #34 - Alex Král

Před utkáním s Anglií jsme vyzpovídali záložníka české fotbalové reprezentace Alexe Krále. Probrali jsme s ním aktuální náladu v týmu, náročnost leteckých přesunů k jednotlivým zápasům i souhru s jeho bývalými parťáky ze Slavie. Rozhovor s Alexem Králem vedl moderátor Martin Dobrovodský.   

Jun 21, 202108:34
Fortuna podcast SPECIÁL #4 - Luděk Zelenka a Petr Švancara

Fortuna podcast SPECIÁL #4 - Luděk Zelenka a Petr Švancara

Vše podstatné k evropskému šampionátu s Luďkem Zelenkou a Petrem Švancarou! Podívejte se na speciální vydání podcastu, ve kterém jsme  probrali nejen sportovní stránku mistrovství, ale i tipy na zajímavé  sázky. S Luďkem Zelenkou a Petrem Švancarou jsme také představili jednotlivé aktivity, na které se mohou klienti Fortuny během šampionátu  těšit. Vzácné hosty doplnili expert Fortuny Roman Kovařík a moderátor  Martin Dobrovodský.

Jun 10, 202144:60
Fortuna podcast SPECIÁL #3 - Jaroslav Šilhavý

Fortuna podcast SPECIÁL #3 - Jaroslav Šilhavý

Poslechněte si velký rozhovor s trenérem české fotbalové reprezentace Jaroslavem Šilhavým jen několik dní před začátkem fotbalového Eura. S expertem Fortuny Romanem Kovaříkem se Jaroslav Šilhavý bavil o nominaci hráčů na Euro, ambicích českého týmu, koronavirových restrikcích i předzápasových rituálech.  

May 28, 202133:56
Fortuna podcast #33 - Milan Antoš

Fortuna podcast #33 - Milan Antoš

Vše podstatné k blížícímu se MS s hokejovým expertem Milanem Antošem! Poslechněte si velké preview k hokejovému šampionátu, ve kterém jsme se kromě sportovní stránky turnaje věnovali i nejzajímavějším sázkovým příležitostem a tipům. Milana Antoše vyzpovídali expert Fortuny Roman Kovařík a moderátor Martin Dobrovodský.    

May 19, 202136:18
Fortuna podcast #32 - Jaroslav Köstl

Fortuna podcast #32 - Jaroslav Köstl

Hostem Fortuna podcastu byl čerstvý mistr FORTUNA:LIGY, asistent trenéra pražské Slavie, Jaroslav Köstl. Ohlédli jsme se za zápasem s Plzní, probrali ambice týmu pro zbytek sezony, stav zraněných opor i přípravu na nadcházející derby. A podařilo se nám nahlédnout i pod pokličku důkladných analytických rozborů soupeřů, kterými jsou sešívaní pověstní. Jaroslava Köstla zpovídali expert Fortuny Roman Kovařík a moderátor Martin Dobrovodský.

May 04, 202137:26
Fortuna podcast #31 - Jiří "Denisa" Procházka EXKLUZIVNĚ z Las Vegas

Fortuna podcast #31 - Jiří "Denisa" Procházka EXKLUZIVNĚ z Las Vegas

Exkluzivní rozhovor s Jiřím "Denisou" Procházkou přímo z Las Vegas jen pár hodin před jeho dalším zápasem v UFC! Probrali jsme jeho aktuální formu, předzápasové rituály i novou nástupovou hudbu. Jiřího zpovídali expert Fortuny Roman Kovařík a moderátor Martin Dobrovodský.

Apr 30, 202116:24
Fortuna podcast #30 - David Bartek

Fortuna podcast #30 - David Bartek

Ikona Bohemky David Bartek dalším hostem Fortuna podcastu. S obráncem Klokanů jsme probírali jeho začátky v bohemáckém dresu, aktuální zdravotní stav, cestu za historickým prvenstvím v počtu startů za Bohemians i nejbližší herní program zelenobílých. Davida zpovídal moderátor Martin Dobrovodský, kterého již tradičně doplnil expert Fortuny Roman Kovařík.  

Apr 21, 202137:57
Fortuna podcast SPECIÁL #2 - Jiří "Denisa" Procházka

Fortuna podcast SPECIÁL #2 - Jiří "Denisa" Procházka

Stali jsme se hrdým partnerem Jiřího „Denisy“ Procházky! Poslechněte si speciální Fortuna podcast s nejlepším českým MMA zápasníkem, se kterým jsme se rozhodli spojit síly na jeho cestě za titulem v UFC. Na jaké benefity se mohou fanoušci díky našemu exkluzivnímu partnerství těšit? Jak se Jiří připravuje na blížící se zápas s Reyesem? A jak vidí šance MMA na zařazení mezi olympijské sporty? Odpovědi nejen tyto otázky hledal přímo v Jiřího domovském Jetsaam Gymu expert Fortuny Roman Kovařík.

Apr 15, 202133:29
Fortuna podcast #29 - Pavel Hoftych

Fortuna podcast #29 - Pavel Hoftych

Velký rozhovor s Pavlem Hoftychem. V novém Fortuna podcastu jsme probrali působení hráčů Liberce v reprezentacích, minulé i možné budoucí pohyby na trase Liberec - Slavia, vztahy (nejen) s majitelem Liberce Ludvíkem Karlem nebo třeba střípky z působení Pavla Hoftycha v roli generálního manažera Trnavy. Moderátora Martina Dobrovodského doplnil v podcastu už tradičně expert Fortuny Roman Kovařík. 

Apr 14, 202148:04
Fortuna podcast #28 - Dávid Hancko

Fortuna podcast #28 - Dávid Hancko

Hostem Fortuna podcastu byl tentokrát obránce pražské Sparty Dávid Hancko. Probrali jsme s ním jeho aktuální zdravotní stav, výkonnostní  vzestup Sparty pod trenérem Vrbou i vyhlídky Letenských směrem k blížícímu se derby pražských "S". Dávida zpovídali již tradičně expert Fortuny Roman Kovařík a moderátor Martin Dobrovodský.

Apr 06, 202147:36
Fortuna podcast #27 - Martin Jedlička

Fortuna podcast #27 - Martin Jedlička

Exkluzivně z Celje s brankářem české fotbalové reprezentace do 21 let Martinem Jedličkou. Jak zpětně hodnotí utkání proti domácímu Slovinsku? Jak se hráči připravují na rozhodující duel proti Španělsku? A jakou hudbu pouští coby DJ týmu do éteru reprezentační kabiny? To vše a mnohem více v nejnovějším podcastu s expertem Fortuny Romanem Kovaříkem a moderátorem Martinem Dobrovodským.    

Mar 28, 202116:29
Fortuna podcast #26 - Pavel Bucha

Fortuna podcast #26 - Pavel Bucha

Speciální podcast z Celje! Pavel Bucha, hráč utkání Česko-Itálie, pro vás exkluzivně z dějiště mistrovství Evropy do 21 let sdílí své dojmy. Moderují Martin Dobrovodský a Roman Kovařík.

Mar 25, 202113:49
Fortuna podcast #25 - Karel Krejčí

Fortuna podcast #25 - Karel Krejčí

Dalším hostem Fortuna podcastu byl trenér reprezentace do 21 let Karel Krejčí. Před nadcházejícími zápasy lvíčat ve skupinové fázi ME jsme probrali aktuální formu nejen našeho týmu, ale i všech našich soupeřů, pohyby na trase mezi reprezentační "21" a "Áčkem", či možné scénáře v případě projevení koronaviru u členů českého týmu. Moderátora Martina Dobrovodského doplnil již tradičně expert Fortuny Roman Kovařík.

Mar 18, 202150:07