Skip to main content
Spotify for Podcasters
GERnétic

GERnétic

By GERnétic CZ/SK

≈Na vlnách krásy GERnétic≈

Krásná pleť není sci-fi! To je francouzská kosmetika GERnétic. Proto také náš podcast „Na vlnách krásy GERnétic“, kde budeme společně rozebírat péči o pleť, životní styl a vše, co souvisí s půvabem a zdravím kypící pokožkou. Zdaleka to není jen kosmetika. GERnétic je kouzlo, které Vám přináší pohodu a radost ze života. Jak? Zaposlouchejte se do našich vln. Ať už jste kdekoli, děláte cokoli, Váš půvab dostane dávku čerstvé energie.

Tým GERnétic

#NaVlnachKrasyGERnetic #GERneticczsk #beauty #loveYOURskin
Currently playing episode

#4: Kosmetické hříchy

GERnéticAug 19, 2022

00:00
39:57
#16: Akné: Opravdu víte, co to je a jak se ho zbavit?

#16: Akné: Opravdu víte, co to je a jak se ho zbavit?

Na internetu nejvyhledávanější kosmetický pojem: akné. Proč vzniká, jak mu čelit a kde v rutině udělat rychlé a efektivní změny, abychom mu jednou pro vždy dali vale? Na to nám odpovídala Alena Kimlová, uznávaná kapacita v kosmetickém světě, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic, která je rovněž vedoucí lektorkou Akademie GERnétic. Za svou 25letou spolupráci s touto francouzskou značkou jí rukama prošla řada žen, které akné trápilo. Ty se dnes pyšní krásnou a svěží pokožkou.

Aug 10, 202337:58
#15: Lze mlsat chytře?

#15: Lze mlsat chytře?

Tam si pro chuť uzobneme, tam se potěšíme dobrým, a ne vždy zrovna vyváženým jídlem. Připijeme na oslavě, svatbě nebo jen tak s kamarádkou. Lze to ukočírovat, aby za naše požitkářství tělo nepykalo? A jak se s následky takové letní grilovačky vypořádat? Na to vše nám odpovídal biolog, výživový poradce a milovník dobrého jídla Mgr. Richard Husovský, který se podílel také na publikaci Krása nejen na talíři z edice kosmetiky GERnétic.

Jul 12, 202333:16
#14: Umění udělat si čas na sebe.

#14: Umění udělat si čas na sebe.

Že musíme odpočívat všichni stejně? Ani náhodou. Tlak na to, jak má vypadat správný relax, vás nakonec může dohnat ještě k většímu stresu. Abyste věděli, že odpočinek je čistě vaše svoboda, povídali jsme si s šéfredaktorkou Měsíčníku Prosperita a příloha Madam Business a Fresh Time. Eva Brixi se totiž nezastaví. Ale zrelaxovat se umí a zavedeným představám nepodléhá.

Jun 20, 202335:16
#13: Oční okolí - Čím trpí a jak o ně pečovat?

#13: Oční okolí - Čím trpí a jak o ně pečovat?

Oční okolí mluví za nás. Málo spánku, smysl pro humor, starosti? To vše se do něj vepíše! Čím oční okolí trpí, co pro ně můžeme udělat a jak o tyto partie pečovat, aby na nás neprozradily věk ani noc plnou zábavy, nám odtajnila Blanka Chmelíková, školitelka značky GERnétic a kosmetička z pražského Kosmetického studia GERnétic.

May 16, 202339:17
#12: Kvalita a inovace v kosmetickém světě GERnétic

#12: Kvalita a inovace v kosmetickém světě GERnétic

Pojďte s námi nahlédnout do Laboratoří GERnétic a pronikněte do kvality kosmetiky této francouzské značky. O bezpečnosti, testování i aktivních látkách hovořila Nathalie Michel, technická a regulatorní ředitelka z Laboratoires GERnétic Synthèse z Francie.

Apr 12, 202347:38
#11: Pigmentové skvrny

#11: Pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny tvoří hlavně estetický problém. Ale dobrou zprávou je, že s nimi můžeme hodně udělat. Jak na to prostřednictvím kosmetické péče, prozradila Jitka Šilhová z kosmetického salonu GERnétic v Praze na Národní třídě.

Mar 16, 202332:01
#10: Tělo jako náš přítel

#10: Tělo jako náš přítel

Lucie Ternová je autorkou populárního projektu Mamasport, díky němuž učí širokou veřejnost i své klienty, že zdravé držení těla je ten nejlepší přítel na celý život. My jsme si povídaly o tom, proč nás bolí krční páteř nebo bedra a jak se s bolestí pohybového aparátu co nejlépe vypořádat.

Feb 16, 202332:28
#9: Tělové procedury v kosmetice

#9: Tělové procedury v kosmetice

Tělové procedury v salonu nejsou jen nějaké hlazení, upozorňuje firemní kosmetička a školitelka GERnétic Lída Baďurová. V rozhovoru se rozpovídala o tom, jaké benefity má tělové ošetření pro pokožku, pocit z vlastního těla i redukci stresu.

Jan 12, 202331:57
#8: Jak odbourat strach z návštěvy kosmetického salonu

#8: Jak odbourat strach z návštěvy kosmetického salonu

Nejvíc se bojíme, že nás lidé budou soudit. Tlak na hodnocení se zvyšuje s působením sociálních médií. I do kosmetických salonů míří klientky občas váhavě a s obavami. Jaké jsou, popisuje kosmetička Světlana Nejedlá z Kosmetického studia GERnétic. A dodává, že i sebevětší strach se dá zvládnout, jen musíte vědět, jak na to.

Dec 14, 202238:57
#7: Masky a maskování

#7: Masky a maskování

Že je maska doporučená jen jednou týdně? Nesmysl. A že existuje nějaký typ pleti, kterému by maska neprospěla? Hloupost. Jak na maskování, aby půvab jenom kvetl, nám prozradila v podcastu Monika Sejkorová - Gerneticienne, která vlastní kosmetický salon v Přelouči.

Nov 10, 202220:30
#6: Jak s kosmetickými hříchy zatočit

#6: Jak s kosmetickými hříchy zatočit

S Michaelou Roháčkovou, kterou znáte z minulé epizody, jsme natočili pokračování. Tentokrát vám prozradíme, jak se efektivně kosmetických hříchů zbavit a vytvořit si nové návyky pro zdravější a krásnější pleť. Lifting díky sklenici vody? Ano, i pitný režim je malá protivrásková terapie. 

Oct 11, 202233:47
#5: Život à la GERnétic

#5: Život à la GERnétic

Co to znamená žít GERnétic? Není to jen kosmetika, ale životní styl založený na tom, aby tělo i duše dostávaly přesně tu potravu, kterou potřebují. Z perspektivy klientky a manažerky se o svou zkušenost dělí Ing. Andrea Trčková, výkonná ředitelka značky GERnétic pro ČR a SR, z perspektivy kosmetičky Zuzana Bělíková, firemní kosmetička a školitelka GERnétic.

Sep 12, 202232:45
#4: Kosmetické hříchy

#4: Kosmetické hříchy

S Gerneticienne Michaelou Roháčkovou, která vlastní Partnerský salon GERnétic ve Velkém Přítočně u Kladna jsme rozlouskli téma kosmetických hříchů. Nevěřili byste, co vše dokáže naši pleť potrápit. A zdaleka to není jen nedůsledné používání opalovacích přípravků. 

Aug 19, 202239:57
#3: Genetika, nebo kosmetická péče, co je důležitější

#3: Genetika, nebo kosmetická péče, co je důležitější

Co je důležitější a hraje v kondici pokožky větší roli? Je to genetika nebo životní styl? A jaký význam má kosmetika. O tom všem i odlišnostech působení přípravků GERnétic hovořila Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic.

Jul 20, 202226:27
#2: Setkání v kosmetickém salonu GERnétic

#2: Setkání v kosmetickém salonu GERnétic

Rozhovor s kosmetičkou Simonou Flekovou z Brna o tom, co očekávat od návštěvy kosmetického salonu.

#gernetic #kosmetika #kosmetickysalon #krasa

Jun 27, 202223:39
#1: Kosmetika GERnétic propojuje krásu s výživou.

#1: Kosmetika GERnétic propojuje krásu s výživou.

Připravujeme pro vás speciální projekt. Hrát roli v něm bude sezónnost. Jaký má vlastně význam sledovat roční období a přizpůsobit se jim, ať už jde o kosmetiku, výživu nebo vaření? O tom s hosty pilotního podcastu Na vlnách krásy GERnétic Richardem Husovským, výživovým poradcem, Alenou Kimlovou, hlavní firemní kosmetičkou a školitelkou GERnétic, a Václavem Círem, domovníkem Statku Břežany, který se postará, aby vám tady život zachutnal.

May 02, 202220:02