Skip to main content
Spotify for Podcasters
Gra o Sens

Gra o Sens

By Fundacja Gra o Sens

Pomagamy tworzyć świadome organizacje, w których ludziom chce się działać. Odkryj z nami nowe ścieżki działania, inicjuj zmiany, nadaj sens, jednym słowem: działaj!

Więcej na: www.graosens.org.pl
Available on
Google Podcasts Logo
Pocket Casts Logo
RadioPublic Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

Webinar #2: Organizacja, podstawa pracy lidera

Gra o SensNov 01, 2020

00:00
01:08:40
Webinar#8: Praca zdalna Ci zbrzydła? Poczekaj aż wrócisz do biura...

Webinar#8: Praca zdalna Ci zbrzydła? Poczekaj aż wrócisz do biura...

Za nami ósmy webinar Poradni Lidera. Tym razem pochyliliśmy się nad kwestią pracy zdalnej i powrotów do biura po pandemicznej rzeczywistości.

Tęskniliście za tym? My tak 😆!! Zwłaszcza dlatego, że znowu będziemy mogli wrócić do normalności, spotkać się przy ☕️ i wspólnie się pośmiać w biurowej kuchni.

Dlaczego warto przygotować się na powrót do biura?

Świat się zmienił, a do zmian trzeba podejść z głową. Podczas wydarzenia dowiesz się, jak możesz pomóc sobie i swojemu zespołowi zaadoptować się do nowej rzeczywistości. A ponad to wiele firm decyduje się na hybrydowy model pracy. Sprawdź, czy będzie on odpowiedni dla Ciebie i Twojego zespołu.

Dziękujemy Izie, Agacie, Asi i  Ewelinie za przeprowadzenie wydarzenia 


Wideo i materiały znajdziesz we wpisie na naszym blogu: https://www.graosens.org.pl/blog/wiedza/webinar8-praca-zdalna.htm

Jul 11, 202101:05:33
Webinar#7: Feedback? Czyli jak profesjonalnie spieprzyć komuś dzień?

Webinar#7: Feedback? Czyli jak profesjonalnie spieprzyć komuś dzień?

Webinar w ramach Poradni Lidera, projektu Fundacji Gra o Sens. Tym razem pochyliliśmy się nad kwestią feedbacku i tego, jakie chcemy wywoływać emocje u jego odbiorcy, żeby był on skuteczny.

Dziękujemy Oli, Kasi, Izie, Agacie, Asi, Ewelinie i Tomkowi za podzielenie się wiedzą 🙂

Wideo i materiały znajdziesz we wpisie na naszym blogu:https://www.graosens.org.pl/blog/wiedza/webinar7-feedback.htm

May 08, 202101:06:41
Wiedza: Psychologia Konsumenta w służbie sprzedaży

Wiedza: Psychologia Konsumenta w służbie sprzedaży

Twój produkt lub usługa są naprawdę atrakcyjne a mimo to się nie sprzedają? Dowiedz się jak działa Psychologia Konsumenta. Podpowiadamy jak rozpoznać prawdziwe potrzeby Twoich klientów i oferować im dobra, których szukają.

Tekst Tomasz Sędzimira z Bloga Fundacji Gra o Sens czyta Tomasz Sierpiński. Znajdziesz go na: https://www.graosens.org.pl/blog/wiedza/psychologia-konsumenta.htm

Nov 28, 202007:45
Wiedza: Jak wypalić się zawodowo w trzech prostych krokach?

Wiedza: Jak wypalić się zawodowo w trzech prostych krokach?

Czy brak satysfakcji z pracy, niskie poczucie własnej wartości, problemy ze snem, wahanie nastroju i ogólne poczucie bezsensu jest Twoim życiowym celem, a rozwój zawodowy wrogiem? Uwielbiasz przepracowanie i ciągłe poczucie zmęczenia? Nie chcesz angażować się w życie firmy, kochasz zabijać entuzjazm kolegów, a o przełożonym chciałbyś zapomnieć? Chcesz wypalić się zawodowo? Ten poradnik jest dla Ciebie!


Tekst Bloga Fundacji Gra o Sens czyta Tomasz Sierpiński. Znajdziesz go na:
https://www.graosens.org.pl/blog/wiedza/wypalenie-zawodowe-3-kroki.htm

Nov 13, 202009:11
Rozwój: Kwarantanna umysłu, czas duszy

Rozwój: Kwarantanna umysłu, czas duszy

Covid już za ścianą, biurko obok, w kolejce, na łączach. Zamknięcie, izolacja. Jak obronić siebie i to, co jest dla nas naprawdę ważne? Jak przetrwać i dalej kochać tak samo ciepło? Dalej szanować, lubić, cieszyć, ufać, a jednocześnie być ostrożnym i jednak mieć ograniczone zaufanie, jak? Jak w takiej codzienności zweryfikować priorytety?

Tekst Izabeli Zogi z Bloga Fundacji Gra o Sens czyta Tomasz Sierpiński. Znajdziesz go na:
https://www.graosens.org.pl/blog/wiedza/kwarantanna-umyslu-czas-duszy.htm

Nov 10, 202011:60
Rozwój: Autoanaliza Komunikacyjna

Rozwój: Autoanaliza Komunikacyjna

Mówiąc o komunikacji należy zastanowić się nad tym jak mówić by inni nas słuchali i rozumieli. Każdy z nas ma różne doświadczenia, postawy, poglądy, uczucia i mimo tego chcemy umieć się dogadać.

Tekst Katarzyny Szelezińskiej z Bloga Fundacji Gra o Sens czyta Tomasz Sierpiński. Wersję do czytania znajdziesz na: https://www.graosens.org.pl/blog/wiedza/autoanaliza-komunikacyjna.htm

Nov 09, 202012:31
Webinar#5: Współpraca, rzeczywistość każdego lidera

Webinar#5: Współpraca, rzeczywistość każdego lidera

Webinar w ramach Poradni Lidera, projektu Fundacji Gra o Sens. Często wskazywanym w raporcie „Z czym mierzą się liderzy” (https://www.graosens.org.pl/blog/wiedza/z-czym-mierza-sie-liderzy-w-2020-roku.htm) wyzwaniem jest WSPÓŁPRACA. Podczas spotkania nasze Specjalistki przedstawiły temat z kilku perspektyw.

Poruszyliśmy zagadnienia związane z deficytami we współpracy i przedstawiliśmy na nie antidotum. Pochyliliśmy się nad rolą lidera w tworzeniu warunków do dobrej współpracy i wykorzystaniu potencjału pracownika. A na dodatek doświadczyliśmy  twórczej wizualizacji opartej na metodzie mindfulness. Dziękujemy Oli, Kasi, Izie i Ewelinie za podzielenie się wiedzą.

Wideo i materiały znajdziesz we wpisie na naszym blogu: https://www.graosens.org.pl/blog/wiedza/webinar5-wspolpraca-wyzwanie-kazdego-lidera.htm

Nov 08, 202001:01:14
Webinar#4: Odpowiedzialność, rzeczywistość każdego lidera

Webinar#4: Odpowiedzialność, rzeczywistość każdego lidera

Webinar w ramach Poradni Lidera, projektu Fundacji Gra o Sens. Kolejne miejsce na liście najczęściej wskazywanych w raporcie “Z czym mierzą się Liderzy” problemów jest ODPOWIEDZIALNOŚĆ i DECYZYJNOŚĆ. Podczas spotkania nasi Specjaliści spojrzeli na temat z kilku perspektyw.

Poruszyliśmy zagadnienia związane z poziomami delegowania, unikaniem odpowiedzialności, metodami poznawczymi, a także nietypową metodę zarządzania - AMEBA. A na przystawkę serwujemy gorącego kartofla 🥔🔥 Dziękujemy Asi, Tomkomi, Łukaszowi i Ewelinie za podzielenie się wiedzą :)

Wideo i materiały znajdziesz we wpisie na naszym blogu: https://www.graosens.org.pl/blog/wiedza/webinar-odpowiedzialnosc.htm

Nov 03, 202001:06:45
Webinar#3: Komunikacja, fundament sukcesu lidera

Webinar#3: Komunikacja, fundament sukcesu lidera

Trzeci Webinar w ramach Poradni Lidera, projektu Fundacji Gra o Sens. Drugie miejsce na podium najczęściej wskazywanych w raporcie “Z czym mierzą się Liderzy” problemów jest KOMUNIKACJA. Podczas spotkania nasi Specjaliści spojrzeli na temat z kilku perspektyw.

Poruszone zostały wyzwania związane z blokadami w komunikacji, pojawiło się aktywne słuchanie, a także różne oblicza empatii oraz asertywność jako kompetencja. Do tego przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw ćwiczeń, dzięki którym potrenujesz swoją asertywność. Dziękujemy Katarzynie Szelezińskiej, Tomaszowi Sędzimirowi, Izabeli Zoga i Agacie Lorek za podzielenie się wiedzą :)

Wideo i materiały znajdziesz we wpisie na naszym blogu: https://www.graosens.org.pl/blog/wiedza/webinar-komunikacja-fundament-sukcesu-lidera.htm


Nov 03, 202001:25:02
Webinar #2: Organizacja, podstawa pracy lidera

Webinar #2: Organizacja, podstawa pracy lidera

Drugi Webinar w ramach Poradni Lidera, projektu Fundacji Gra o Sens.  Wspólnie z Uczestnikami wydarzenia przyjrzeliśmy się szerokiemu tematowi, jakim jest Organizacja Pracy. Prowadzący wywodzą się z różnych branż, więc każdy z nich reprezentuje nieco inne spojrzenie. Ta właśnie różnorodność przypadła do gustu słuchaczom. Dziękujemy Katarzynie Szelezińskiej, Ewelinie Wyspiańskiej-Trojniarz, Tomaszowi Sędzimirowi i Łukaszowi Gilowi za podzielenie się wiedzą.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania wideo, zdjęć oraz pobrania z Plannera, dzięki któremu i Ty zaplanujesz Twój Udany Dzień. Wszystko to znajdziesz we wpisie na naszym blogu: https://www.graosens.org.pl/blog/wiedza/webinar-organizacja-podstawa-pracy-lidera.htm

Nov 01, 202001:08:40
Webinar #1: Motywacja, narzędzie pracy lidera

Webinar #1: Motywacja, narzędzie pracy lidera

Pierwszy Webinar w ramach Poradni Lidera, projektu Fundacji Gra o Sens. Uczestnicy mieli okazję posłuchać co nieco na temat naszych przemyśleń dotyczących motywacji, a także doświadczyć przebiegu sesji coachingowej. Docenione przez słuchaczy zostało nieszablonowe podejście oraz dynamika spotkania. Spotkanie poprowadziły: Aleksandra Maniewska, Izabela Zoga, Joanna Białecka-Bartosik oraz Ewelina Wyspiańska-Trojniarz. Ogromne podziękowania za przygotowanie wydarzenia :)

Nagranie video, zdjęcia oraz ankietę do badania motywacji przygotowana przez Tomka Sędzimira, znajdziecie we wpisie na naszym blogu: https://www.graosens.org.pl/blog/wiedza/motywacja-narzedzie-pracy-lidera.htm

Nov 01, 202001:19:31
Rozwój: Budowanie na mocnych stronach
Oct 24, 202007:01