Skip to main content
Spotify for Podcasters
על שינויים בקריירה, בעסקים ומה שביניהם | חגי שלו - מאמן עסקי, לשינוי קריירה ולמציאת הייעוד

על שינויים בקריירה, בעסקים ומה שביניהם | חגי שלו - מאמן עסקי, לשינוי קריירה ולמציאת הייעוד

By Hagai Shalev

פודקאסט זה עוסק בשינויים. הוא נוצר כדי לאפשר לך להתמודד בהצלחה עם שינויים בחייך. איינשטיין אמר שהדבר הכי קבוע בעולם זה השינוי. כל הדברים בעולם נמצאים בשינוי וקצב השינויים בעולם גדל בהתמדה. אך רוב בני האדם לא יודעים להתמודד עם שינויים ולכן נתקעים בחיים, בעסקים ובקריירה. במקום להיות מובל ע"י הנסיבות וקורבן של הבעיות- לנהל אותן, להתמודד איתן בהצלחה ולכוון את חייך להגשמה, למימוש עצמי, לצמיחה ולשגשוג. אני חגי שלו "המשלב", מומחה לשינויים עסקיים, מרצה וסופר. אני מסייע לבעלי עסקים ולמשני קריירה לשלב בין החומר לבין הרוח שלהם; בין הצד המנטלי לבין כלים עסקיים פרקטיים, כדי לפרוץ דרך, להביא שינוי, ולהצליח!
Available on
Apple Podcasts Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

כלים מנצחים לניהול זמן ולניהול עצמי לבעלי עסקים מצליחים

על שינויים בקריירה, בעסקים ומה שביניהם | חגי שלו - מאמן עסקי, לשינוי קריירה ולמציאת הייעודJul 29, 2022

00:00
34:50
מהם מקורות האושר של בני האדם ואיך נוכל להיות מאושרים יותר? | אושר בקריירה, אומנות ואושר, כסף ואושר, נתינה

מהם מקורות האושר של בני האדם ואיך נוכל להיות מאושרים יותר? | אושר בקריירה, אומנות ואושר, כסף ואושר, נתינה

כולנו רוצים לחיות את החיים במלואם ולהיות מאושרים. מאידך, איש חכם אמר, שרוב האנשים לא חיים, אלא מתקיימים. כן, אנו עסוקים בלהתקיים, בלהרוויח, לשלם חשבונות ולפעמים גם לשרוד. זה בעיקר נכון במדינתנו הקטנטונת. אירחתי בפודקאסט את ד”ר חן יסודות, ידיד יקר, איש רוח ואומנות, ד”ר לספרות, סופר ומשורר, עורך ספרותי ועוד הרבה, כדי לדבר על האושר שכולנו רוצים לחוות וכל-כך מאגר אותנו להשיגו. בשיחה חקרנו את מקורות האושר ונתנו כלים וטיפים להגדיל את האושר שלנו. בין היתר שוחחתי עם חן על הנושאים הבאים: לחן תואר ראשון במדעי המוח. מה הקשר בין ספרות ואומנות למדעי המוח? מה הקשר בין ספרות ואומנות לעולמות הרוח? מה זה רוחניות? מהו אושר? האם ניתן להגדיר אותו? האם האושר כמושג תורם לאושר בפועל או גורע ממנו? האם החיפוש אחר האושר משפר או מדרדר את חייהם של המחפשים? מה משותף לכל המצבים האנושיים שאותם אנו מזהים כאושר או שמחה? מהם מקורות האושר? מה עלינו לשנות על מנת לשלב את מקורות האושר בחיינו? למה אושר הוא כלכך נדיר, מה מונע אותו מאיתנו? מה הקשר בין הקריירה לאושר שלנו? אומרים שכל אדם שונה, כל אדם הוא עולם ומלואו, מה זה בעצם אומר, מהי נקודת השוני? האם השוני בין בני האדם מצביע על כך שגם האושר שלהם שונה? האם לכל אחד אושר אחר משלו? האם יש דבר כזה “ייעוד” לאדם, ואם כן ממה הוא נגזר, איך מגלים אותו? ולמה בכלל כדאי ללכת אחריו? איך העיסוק שלנו משליך על האושר? מדוע ספרות בפרט ואומנות בכלל הן אחד ממקורות האושר הגדולים ביותר שיש לנו כבני אדם? למה האומנות חשובה וחיונית כל-כך, למה בני האדם עשו ועושים אומנות לכל אורך ההיסטוריה? מה יש באומנות שאין בשום מקום אחר? מה בין נתינה לאושר? מה הקשר בין המדע לרוח ואיך זה מתקשר לאושר? מה הקשר בין כסף לאושר? על דיכאון ואושר על אושר וזוגיות איך הקארמה קשורה לאושר? באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Mar 24, 202301:22:60
העולם נפתח לעוצמה נשית; גלי איך גם לך יש היום הרבה יותר סיכויים להצליח | כוח נשי והעצמה נשית

העולם נפתח לעוצמה נשית; גלי איך גם לך יש היום הרבה יותר סיכויים להצליח | כוח נשי והעצמה נשית

הכוח הנשי נמצא בכותרות. העולם כאילו פתאום נזכר בייחודיות של נשים אל מול גברים ונותן הרבה יותר מקום לעוצמה ולהעצמה נשית. אני אישית מאמין שנשים עולות על גברים הרבה תחומים וראוי שהן תתפוסנה הרבה יותר עמדות מפתח בכל התחומים. אין לי ספק שזה יעשה עולם טוב יותר. לפני כמה ימים חגגנו את יום האישה הבינלאומי. תשומת הלב שהעולם ייחס ליום הזה מעידה על שינוי המגמה ועל הנכונות להכיר בכוחן של הנשים. כדי לשוחח על כך, על העוצמה הנשית, על מקומן של הנשים בעולם כיום, על האתגרים שיש לנשים ואיך הן יכולות להתגבר עליהם ולמצות את הפוטנציאל שלהן, הזמנתי היום לפודקאסט את ענת מישר, קולגה יקרה, מלווה נשים שרוצות לקדם ולפתח את הקריירה והעסק בצמתים בחיים. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Mar 18, 202301:33:29
איך לעשות שינוי קריירה, למצוא משמעות בעבודה ולהגשים חלומות בלי להיכנס לחובות? | שיחה בלב פתוח עם בעלת ניסיון

איך לעשות שינוי קריירה, למצוא משמעות בעבודה ולהגשים חלומות בלי להיכנס לחובות? | שיחה בלב פתוח עם בעלת ניסיון

בפודקאסט זה אירחתי את רעות לוי עזרי, שעשתה שינוי קריירה לאחר 15 שנים בצה”ל, להוראה עם משמעות. רעות עשתה את השינוי בסיוע ארגון חותם, ארגון חינוכי-חברתי, הפועל לקידום שוויון הזדמנויות בחברה הישראלית דרך החינוך. החזון של חותם: אנחנו מאמינים שלכל ילד וילדה בישראל יש את הזכות לבחור את העתיד שלהם, ללא תלות ברקע ממנו הם מגיעים. בחותם מגייסים ומכשירים אקדמאים (ללא תעודת הוראה) להוראה משמעותית ומקדמת שוויון הזדמנויות. המטרה להכשיר מנהיגים חינוכיים שיוכלו להשפיע על חייהם של תלמידים רבים, ולהשפיע גם על מערכת החינוך כולה. מי שעובר את הכשרת חותם והופך לחותמיסט, משובץ בבתי ספר ברחבי הארץ, בהם מדד הטיפוח גבוה, ושם מצמצמים פערים. החותמיסטים מקבלים מחותם הכשרה וליווי בשנתיים הראשונות שלהם כמורים. בין היתר שוחחתי עם רעות על הנושאים הבאים: 1.    מהי תוכנית חותם, שבעזרתה עשתה רעות הסבה מקצועית 2.    מה היה המניע המרכזי לשינויי בקריירה של רעות 3.    מה הוביל את רעות לחינוך ולהוראה, מדוע בחרה דווקא בתחום הזה 4.    מה משך אותה דווקא לתכנית חותם 5.    רעות שיתפה במחשבות ובלבטים שהיום לה ערב ההחלטה להצטרף לחותם 6.    עם אילו מחירים / אתגרים רעות הייתה צריכה להתמודד כדי לעבור את השינוי הזה 7.    מה היו התחושות והרגשות שלה בשלב השינוי 8.    מה אמרה לרעות הסביבה, אלו מילות תמיכה קיבלה ואלו מילות ביקורת 9.    רעות תיארה את התקופה הראשונה בתהליך השינוי, מה היו האתגרים ומה היו החיזוקים 10. מה סייע לה להתמודד  עם הקשיים 11. איזה שינוי עברה רעות בעצמה, בצד המנטלי בעיקר, מאז השינוי 12. אם להודות על האמת, לצערנו, הוראה לא נחשבת כמקצוע זוהר בחברה הישראלית, עדיין. איך רעות התמודדה עם זה, ברמה האישית ומול הסביבה 13. למרות עליה משמעותית בשכר המורים בשנים האחרונות הוא עדיין נמוך ביחס לאלטרנטיבות בשוק הפרטי. איך רעות חיה עם זה, במישור הרגשי וברמה הפרקטית 14. למורים רבים קשה לעבוד במסגרת חובה שהתלמידים לא אוהבים ומרימים ראש, תרתי משמע. איך רעות מתמודדת עם בעיות משמעת 15. מה משאיר את רעות בהוראה וגורם לה לרצות להתפתח בתחום 16. מה המסר של רעות להורים בישראל שמגדלים היום ילדים 17. איפה רעות רואה את עצמה בעוד 5 שנים 18. מה יש לרעות לומר למאזינים שחושבים על שינוי לקריירה ערכית עם משמעות 19. לבסוף, נתתי טיפים לביצוע שינוי קריירה. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Mar 10, 202301:12:18
מאיש של מספרים לאיש של אנשים | איך לעשות שינוי קריירה ‘בלתי אפשרי’ באמצע החיים | ראיון של חגי שלו אצל ערן שטרן

מאיש של מספרים לאיש של אנשים | איך לעשות שינוי קריירה ‘בלתי אפשרי’ באמצע החיים | ראיון של חגי שלו אצל ערן שטרן

בראיון חושפני, אישי, מעורר השראה ומרתק בפודקאסט ‘עושים שינוי’ של ערן שטרן שיתפתי בדרכי השינוי שלי, מסמנכ”ל כספים מתוסכל וממורמר בהייטק, לאיש חזון ששואף לשנות את העולם, ולרפא את המקומות הכי כואבים בו. בראיון אני משתף מה למדתי משינויים אלו ומה באפשרותך לקחת מכך לעסק, לקריירה ולחיים שלך. בין היתר, שוחחנו על הנושאים הבאים: מי אני חגי שלו? מה קורה כאשר ‘לחזון שלי יש אותי‘ ומה המשמעות של כך מדוע סירבתי להצעה של אבי להיכנס איתו כשותף במשרד יועץ המס שלו איך הגעתי להיות רו”ח ומדוע זה היה טוב רק לתקופה מסוימת בחיי מה גרם לי לעשות שינוי קריירה “בלתי אפשרי” מדוע חוויתי בחיי ‘סדום ועמורה’ ומה עשיתי כדי לברוח משם איך הפכתי מאיש של מספרים לאיש של אנשים איך עשיתי שינוי קריירה תחת אילוצים של פרנסה ואי ידיעה במה אני רוצה לעסוק בעתיד מדוע דווקא לא האומץ הניע את שינוי הקריירה שלי ומה היה שם במקום האומץ איך גיליתי במה אני רוצה לעסוק ומצאתי את הייעוד שלי עד כמה חשובה תמיכת הסביבה בשינוי תעסוקתי ואיך אפשר לרכוש אותה מה היו תחנות השינוי העיקריות בחיי ומה באפשרותך ללמוד מהן מה היו השינויים הכי משמעותיים לאורך הקריירה שלי ומה אפשר ללמוד מהם מה הייחודיות שלי ואיך היותי רו”ח תומך בבידול שלי וביישומיות של השיטה שלי מדוע היום ידע זה כבר לא כוח ומהו הכוח האמיתי של אנשים מצליחים מדוע לרוב סופ”ש של סדנה מעוררת השראה אינו יוצר שינוי ומהם התנאים ההכרחיים של שינוי מוצלח מה חשוב לעשות לפני שרצים לעשייה בקריירה ובעסק? איך לצאת ממשבר תעסוקתי ולפרוץ דרך בקריירה חדשה, מספקת ומתגמלת איך התגברתי על פטירתה של אסנת זוגתי מסרטן מה הטעות התפיסתית בגישת הבריאות העולמית ומה צריך לעשות כדי להביא מרפא למגפת המחלות הכרוניות בעולם באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק https://www.hagaishalev.com/blog/eran-stern. 
Feb 24, 202301:11:35
איך לצאת מתקיעות בעסקים ובקריירה ולהצליח בשינויים | ליאור עקירב מראיין את חגי שלו ברדיו החברתי

איך לצאת מתקיעות בעסקים ובקריירה ולהצליח בשינויים | ליאור עקירב מראיין את חגי שלו ברדיו החברתי

אנו חיים בעולם מאד דינמי המשתנה תדיר. בנוסף, קצב השינויים בעולם כל הזמן גדל. ברם, רוב בני האדם סולדים משינויים ולא יודעים להתמודד איתם בהצלחה. התוצאה היא תקיעות, בלבול, חוסר מיקוד ולעתים גם משברים. בראיון שערך לי ליאור עקירב סקרנו מגוון נושאים הכרוכים בשינוי ונתנו כלים להתמודדות מוצלחת עם שינויים בעסקים ובקריירה. בראיון מגוון עצום של נושאים מעולם ההתפתחות האישית שכל אדם יפיק מהם תועלת והשראה. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Feb 17, 202301:02:53
עשירה ומאושרת, שיחה עם דליה סרויה על אושר ועושר ומה שביניהם | איך לשלב בין עסק ופנאי, בית ועבודה | במיוחד לנשים בעלות עסקים

עשירה ומאושרת, שיחה עם דליה סרויה על אושר ועושר ומה שביניהם | איך לשלב בין עסק ופנאי, בית ועבודה | במיוחד לנשים בעלות עסקים

בשיחה מרתקת עם דליה סרויה, יועצת עסקית המתמחה בליווי קוסמטיקאיות, עסקנו בסדר הנכון של הגשמה בחיים, במיוחד לנשים בעלות עסקים: – איך להשיג עושר ושפע, אך גם אושר, – איך להתמודד עם הדילמה הנצחית של חלוקת הזמן בין הבית לעבודה, – והכל תוך התייחסות פרטנית לקוסמטיקאיות – תחום ההתמחות של דליה. – עוד עסקנו באמונה השגויה שצריך לעבוד קשה כדי להרוויח, – בשילוב בין המנטלי לפרקטי, כדרך האפקטיבית להגשמה ולתוצאות, – מה הפחדים שגורמים לנו לעבוד קשה, – וספציפית שוחחנו על הפחד מכישלון, הכל כך שכיח, – ומעצורים מנטליים אחרים שפוגעים ביכולת לשגשג ולהצליח, – איך לדייק את הלקוחות המתאימים לנו ביותר, – מדוע חיוני להסתכל על עצמנו, בעלי עסקים, כמנהלי השיווק והמכירות של העסק שלנו, – מדוע קשה לבעלי עסקים להיחשף ואיך להתגבר על קושי זה, – מהי ההגדרה הנכונה של שיווק שמאפשרת להצליח בשיווק, ועוד ועוד. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Feb 10, 202346:55
איך לבנות תוכנית עסקית לעסק קטן ובינוני? מה המרכיבים של תוכנית כזו ומה חיוני בה כדי להגשים ולשגשג?

איך לבנות תוכנית עסקית לעסק קטן ובינוני? מה המרכיבים של תוכנית כזו ומה חיוני בה כדי להגשים ולשגשג?

למה בכלל צריך תוכנית עסקית? מהי תוכנית עסקית ומה ההבדל בין תוכנית לצרכים פנימיים, שאני קורא לה ‘תוכנית יעדים‘, לתוכנית לצרכים חיצוניים (בנקים, משקיעים וכד’)? מהם היתרונות של תוכנית יעדים ומדוע היא משפרת ביצועים ותוצאות? מהם המרכיבים של תוכנית עסקית או תוכנית יעדים? על אלו מרכיבים לרוב מדלגים בעלי העסקים בעוד שהם קריטיים לתוכנית אפקטיבית? על כל אלה ועוד בשיחה שלי עם לילך זיו, קולגה יקרה ומאמנת עסקית מנוסה, שמטרתה לתת לבעלי עסקים ידע וכלים לבניית תוכנית עסקית אפקטיבית (39 דקות). באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Feb 04, 202339:40
מהן הפנים השונות של האגו האנושי וכיצד הן משפיעות על התפקוד שלנו? מהם רגשות אי-נחת ואיך נוכל לנהל אותם בהצלחה?

מהן הפנים השונות של האגו האנושי וכיצד הן משפיעות על התפקוד שלנו? מהם רגשות אי-נחת ואיך נוכל לנהל אותם בהצלחה?

לרחי ורטהיימר, מחברת רב המכר לרא/עות את הכבשים עשרות שנים של ניסיון ביחסים בינאישיים ותקשורת בין אנשים. בשיחה מרתקת איתה שוחחנו על כמה מיסודות תורתה ונתנו כלים לשיפור יחסים ותקשורת, ופיתוח אינטליגנציה רגשית מיטבית. הנה הרחבה על הנושאים בשיחה, סביב גווני האגו ורגשות אי נחת: מהם רגשות אי נחת? האם הם לגיטימיים? מה מקורם? מהן הפנים של האגו האנושי וכיצד נוכל להשתמש בהם כדי לתפקד טוב? מה ההבדל בין פרשנות לעובדה? מדוע אנו בני האדם נוטים לרגשות אי נחת? האם אנו בוחרים להיפגע? איך למצוא את השריטות שהן המקור לכל רגשות אי הנחת? מהם המרכזים העיקריים במוח שלנו וכיצד הם משפיעים עלינו? מהי הכבש”ה ומהם המאפיינים של כל אחת מהכבשים? מהם הערכים שלנו ומדוע חשוב להכיר אותם? מהם הגוונים השונים של האגו האנושי? והכל בליווי שלל דוגמאות מהחיים. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jan 27, 202346:10
איך למצוא זוגיות מאושרת? | ראיון ושיחה עם דן טימור, מומחה ליצירת זוגיות מאושרת לנשים

איך למצוא זוגיות מאושרת? | ראיון ושיחה עם דן טימור, מומחה ליצירת זוגיות מאושרת לנשים

מעבר לעניין האישי שלי, שאחרי עשרות שנים אני כיום מחפש זוגיות חדשה לאחר שהתאלמנתי, נושא הזוגיות הוא אחד מהתחומים החמים שמעסיקים המוני אנשים. גם בעבודתי באימון עסקי ובאימון לשינוי קריירה, עולה נושא הזוגיות ברוב התהליכים. כי כשטוב בבית טוב גם בעסק וגם בקריירה. אני רואה הרבה נשים נהדרות, מקסימות ומצליחות שרוצות זוגיות אך תקועות בבדידות. זה תמיד הפליא אותי איך אפשר להצליח בתחומים מסוימים ולא באחרים. מדוע הן לא מצליחות בזוגיות? לשם מתן התשובות לשאלה חשובה זו הזמנתי את דן טימור וניהלנו שיחה עמוקה על היכולת להצליח בזוגיות. דן עושה מלאכת קודש בסיוע לנשים למצוא זוגיות מאושרת. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com. 
Jan 20, 202349:56
איך להפסיק לרצות אחרים ולהתמקד במה שחשוב לנו | כלים לפיתוח אהבה עצמית | להיפטר מריצוי ולאהוב את עצמנו

איך להפסיק לרצות אחרים ולהתמקד במה שחשוב לנו | כלים לפיתוח אהבה עצמית | להיפטר מריצוי ולאהוב את עצמנו

בשיחה קודמת שוחחנו ד”ר דליה רזניצקי ואני על משמעות הריצוי ועל השלכותיו על התפקוד שלנו והפגיעה שלו ביכולתנו להצליח. בשיחה מעמיקה נוספת זו, נתנו כלים להחליש את הריצוי ולפתח אהבה עצמית. בין היתר שוחחנו על הנושאים הבאים: מדוע אהבה עצמית היא חיונית וטובה לנו כיצד אהבה עצמית מונעת ריצוי איך לפתח אהבה עצמית מדוע נוטים להזניח אהבה עצמית ולראות אותה באור שלילי מה בין אהבה עצמית לנרקיסיזם ועוד… באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com. מִלכּוד המצוינות נמצא עד 13/1/23 בקמפיין מימון המונים בהדסטארט. אני מזמין אותך להשתתף ולרכוש אותו בהנחה שלא תחזור + בונוסים מיוחדים כאן בקליק על הלינק. לאחר 13/1/23 אפשר יהיה לרכוש אותו כאן.
Jan 10, 202355:44
מה זה מִלכּוד המצוינות, מהם מרכיביו, מדוע הוא שכיח כל כך בקרב עשרות אחוזים מהאנשים, מהן השלכותיו ואיך להיחלץ ממנו? | ריאיון אצל אבי מורלוי

מה זה מִלכּוד המצוינות, מהם מרכיביו, מדוע הוא שכיח כל כך בקרב עשרות אחוזים מהאנשים, מהן השלכותיו ואיך להיחלץ ממנו? | ריאיון אצל אבי מורלוי

האם יצא לכם פעם שלא להאמין בסיכוי שלכם להצליח, לא להאמין בעצמכם, או לא לבטוח בעצמכם? או בפרט, לחשוב שלא תקבלו את העבודה או העלאה שאתם כל-כך רוצים, שהצלחה שלכם היא רגעית ולא ממש אמיתית, שהיה לכם מזל טוב? כל אלו הם תסמינים מוקדמים של מִלכּוד המצוינות, אותו מעגל שוטה שפועל בקרבכם מתחת לפני השטח ומחבל ביכולתכם להצליח, המפורט בספרי השני. האם שאלתם את עצמכם מדוע חלק מהאנשים מאוד מאמינים ודוחפים את עצמם, לעומת חלק שדווקא מדשדשים בחוסר אמונה? התשובות עוברות דרך התנהגות מעגלית תוקעת, המחזקת את עצמה, שמקורה בילדות, שאני מכנה אותה ‘מִלכּוד המצוינות‘. הבשורה הטובה היא שיש לה פיתרון! בשיחה מקיפה ומפורטת עם אבי מורלוי דנו בכל אלה ועוד הרבה יותר. אז אם אתם או אנשים שאתם מכירים סובלים מפרפקציוניזם, ריצוי, דחיינות, הימנעות,  חוסר סדר וארגון, תנודות רגשיות, סטרס תמידי, דיכאון קל, דכדוך, קושי בניהול זמן ומשימות, ושיפוטיות עצמית, קרוב לוודאי שהלופ הקטלני של מִלכּוד המצוינות קיים בקרבכם ותוקע אתכם. במהלך הפרק התמקדנו במנגנון הפרפקציוניזם, ובמנגנון הריצוי, הסברנו מדוע מנגנונים אלה נועדו במקורם דווקא לשמור עלינו, איך הם נוצרו, והכי חשוב – איך להשתחרר מהם או לפחות להחליש את העוצמה שלהם, כדי שלא ינהלו אותנו ויתקעו את יכולתנו להגשים ולשגשג. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף באתר של חגי שלו. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com. מִלכּוד המצוינות נמצא עד 13/1/23 בקמפיין מימון המונים בהדסטארט. אני מזמין אותך להשתתף ולרכוש אותו בהנחה שלא תחזור + בונוסים מיוחדים כאן בקליק על הלינק. לאחר 13/1/23 אפשר יהיה לרכוש אותו כאן. 
Jan 06, 202354:46
מהו ריצוי ואיך הוא תוקע את ההצלחה שלנו? מהן השלכות הריצוי והיעדר אהבה עצמית בתחומי החיים השונים?

מהו ריצוי ואיך הוא תוקע את ההצלחה שלנו? מהן השלכות הריצוי והיעדר אהבה עצמית בתחומי החיים השונים?

רבים לא יודעים מהי משמעות הריצוי ובוודאי שאינם יודעים עד כמה הוא מחבל ותוקע את יכולת ההגשמה והמימוש שלהם. חינכו אותנו לרצות וזה אחד מההרגלים הכי זדוניים שמנהל רבים וטובים ללא מודעות מספקת להשלכותיו ההרסניות. בשיחה מסקרנת ומלהיבה עם ד”ר דליה רזניצקי חקרנו את שורשי הריצוי, הבהרנו מדוע הוא הרגל קלוקל ונתנו דוגמאות של ריצוי בתחומי החיים השונים, כך שכל אחד יוכל לבדוק את עצמו אם הוא מרצה ואת מי. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com. מִלכּוד המצוינות נמצא עד 13/1/23 בקמפיין מימון המונים בהדסטארט. אני מזמין אותך להשתתף ולרכוש אותו בהנחה שלא תחזור + בונוסים מיוחדים כאן בקליק על הלינק. לאחר 13/1/23 אפשר יהיה לרכוש אותו כאן.
Jan 03, 202327:26
מדוע שיפוטיות עצמית תוקעת הצלחה ואיך להיפטר ממנה כדי להגשים ולשגשג | בהשראת ספרי השני מִלכּוד המצוינות

מדוע שיפוטיות עצמית תוקעת הצלחה ואיך להיפטר ממנה כדי להגשים ולשגשג | בהשראת ספרי השני מִלכּוד המצוינות

שיפוטיות עצמית היא כל כך מקובלת במקומותינו עד שרבים וטובים חושבים שהיא חיובית ומועילה. אז זהו, שלא! בשיחה רבת ערך עם דליה סרויה, יועצת עסקית המתמחה בליווי קוסמטיקאיות, שוחחנו על הטעות השכיחה שמצדיקה לכאורה שיפוטיות עצמית, על המקור של שיפוטיות עצמית ומדוע היא כה נפוצה, מה הקשר בין שיפוטיות עצמית לחבר הכי טוב שלנו, על ההבדל התהומי בין שיפוטיות עצמית לאחריות עצמית, מהי שיפוטיות עצמית קלה אך הרסנית שכולנו חוטאים בה, וכמובן, נתנו כלים להיחלץ משיפוטיות עצמית. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com. מִלכּוד המצוינות נמצא עד 13/1/23 בקמפיין מימון המונים בהדסטארט. אני מזמין אותך להשתתף ולרכוש אותו בהנחה שלא תחזור + בונוסים מיוחדים כאן בקליק על הלינק.
Dec 30, 202201:06:40
איך להתמודד עם עומס משימות וסטרס | ניהול זמן, משימות ואנרגיה אפקטיבי | בהשראת ספרי ה-2 מִלכּוד המצוינות

איך להתמודד עם עומס משימות וסטרס | ניהול זמן, משימות ואנרגיה אפקטיבי | בהשראת ספרי ה-2 מִלכּוד המצוינות

רבים עוסקים ומשפרים את ניהול הזמן שלהם, אבל רק מעטים יודעים שבבסיס ניהול הזמן מצוי ניהול האנרגיה שלנו. ניהול אנרגיה מיטבי הוא המרכיב ההווייתי שיושב בבסיס ניהול הזמן ובלעדיו כל הפעולות שלנו במימד העשייה תהיינה פחות אפקטיביות. בשיחה מרתקת עם הקולגה הנפלאה שלי לילך זיו, ירדנו למעמקי ניהול אנרגיה אפקטיבי. שוחחנו על ההבדל בין ניהול זמן לניהול אנרגיות, על הגורמים ההווייתיים העיקריים לניהול אנרגיות לקוי, על התוצאות של ניהול אנרגיה קלוקל, וכמובן על איך לנהל נכון אנרגיות, לשמר אנרגיה ואפילו לקבל אנרגיה. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com. מִלכּוד המצוינות נמצא עד 13/1/23 בקמפיין מימון המונים בהדסטארט. אני מזמין אותך להשתתף ולרכוש אותו בהנחה שלא תחזור + בונוסים מיוחדים כאן בקליק על הלינק.
Dec 27, 202201:05:57
איך לשנות אמונות מגבילות ולשחרר את מלוא הפוטנציאל להגשמה ולשגשוג? | שיחה בין רחי ורטהיימר לחגי שלו על שריטות, כבשים, מימוש עצמי ומה שביניהם

איך לשנות אמונות מגבילות ולשחרר את מלוא הפוטנציאל להגשמה ולשגשוג? | שיחה בין רחי ורטהיימר לחגי שלו על שריטות, כבשים, מימוש עצמי ומה שביניהם

בספרי השני מִלכּוד המצוינות אני מייחד חלק גדול לאמונות השורש המגבילות, או כמו שרחי ורטהיימר מכנה אותן – שריטות. אמונות אלו הן המנוע (השלילי) של מִלכּוד המצוינות ומחוללות את אחד ממעגלי השוטה הקטלניים ביותר בקרב המין האנושי. זאת, לאור העובדה ש-30-40% מאוכלוסיית העולם לכודה בו ומכיוון שהמלכוד פוגע בבסיס ההצלחה האנושית: בביטחון העצמי, בדימוי העצמי, בערך העצמי ובאהבה העצמית. בשיחה מרתקת עם רחי ורטהיימר, מחברת הספר והשיטה ‘לרא/עות את הכבשים’, מורתי ושותפתי בעבר, ירדתי לעומקן של האמונות המגבילות ונתתי כלים איך לשנות אותן מהשורש ולפרוץ את הסכר של מימוש הפוטנציאל האנושי. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com. מִלכּוד המצוינות נמצא עד 13/1/23 בקמפיין מימון המונים בהדסטארט. אני מזמין אותך להשתתף ולרכוש אותו בהנחה שלא תחזור + בונוסים מיוחדים כאן בקליק על הלינק.
Dec 23, 202255:27
איך לפתח אינטליגנציה רגשית? איך לנהל את הרגשות שלנו במקום שהם ינהלו אותנו? פודקאסט בהשראת ספרי השני ‘מִלכּוד המצוינות’

איך לפתח אינטליגנציה רגשית? איך לנהל את הרגשות שלנו במקום שהם ינהלו אותנו? פודקאסט בהשראת ספרי השני ‘מִלכּוד המצוינות’

המערכת הרגשית היא החשובה ביותר בקרב בני האדם. זאת מכיוון שאנו מקבלים החלטות על סמך הרגשות שלנו ולא על סמך הרציונל. ברם, לא מקדישים למערכת הרגשית  די תשומת לב ובוודאי שלא מלמדים אותנו איך לנהל אותה כהלכה. התוצאה היא שאנשים מקבלים החלטות שאינן משרתות אותם בגלל הרגשות, חיוביים או שליליים. לכן, פיתוח אינטליגנציה רגשית, יכולת לשנות את ההיררכיה הטבעית של שלטון הרגש על השכל ולאפשר לשכל לשלוט על הרגש, הופכת להיות בעלת חשיבות ראשונה במעלה לגבי כל אדם, וגורם קריטי ביכולתו להצליח. בשיחה מרתקת עם דן טימור, מומחה ביצירת זוגיות מאושרת לנשים, בחנו את השאלה הזו ונתנו כלים שיאפשרו לכל אדם לנהל את רגשותיו במקום שהם ינהלו אותו. ההשראה לשיחה היא מספרי ה-2 מִלכּוד המצוינות. בשיחה, שמנו דגש על התנהלות רגשית על מנת למצוא ולפתח זוגיות בריאה. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com. מִלכּוד המצוינות נמצא עד 13/1/23 בקמפיין מימון המונים בהדסטארט. אני מזמין אותך להשתתף ולרכוש אותו בהנחה שלא תחזור + בונוסים מיוחדים כאן בקליק על הלינק.
Dec 16, 202201:02:46
פרפקציוניזם כהרגל קלוקל ואיך להיחלץ ממנו | כלים למיגור הפרפקציוניזם מתוך ספרי ה-2 מִלכּוד המצוינות

פרפקציוניזם כהרגל קלוקל ואיך להיחלץ ממנו | כלים למיגור הפרפקציוניזם מתוך ספרי ה-2 מִלכּוד המצוינות

בספרי השני מִלכּוד המצוינות אני עוסק רבות בפרפקציוניזם, המהווה הרגל תוקע בחלקו הראשון של המלכוד. בשיחה מרתקת עם לירון פורת אני מגדיר מהו פרפקציוניזם, מאיר מדוע הוא הרגל תוקע, מסביר את ההבדל בין פרפקציוניזם ליסודיות, מגלה מהו הרקע הרגשי לפרפקציוניזם ומה יושב עוד מתחת לרגש, ונותן כלים איך להיגמל מהפרפקציוניזם. והכל לאור שרשרת ההרגלים הקריטית של מִלכּוד המצוינות ומה משמעותה בקרב עשרות אחוזים מהאנשים. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Dec 09, 202247:14
מה מחדש ספרי השני מִלכּוד המצוינות ואיך הוא יכול לסייע לך להצליח להגשים את חלומותיך | ריאיון שלי ברדיו קל הכינרת

מה מחדש ספרי השני מִלכּוד המצוינות ואיך הוא יכול לסייע לך להצליח להגשים את חלומותיך | ריאיון שלי ברדיו קל הכינרת

ב-2/12/22 התראיינתי ברדיו קול הכינרת בתוכנית 'שיחות בשישי' שמגישה נילי ליבוביץ. זוהי תוכנית ותיקה מאד, שכבר היה לי את העונג להתארח בה לאחר הוצאת ספרי הראשון ב-2015. נילי מראיינת מצוינת שיודעת להוציא מהמראיין את הטוב ביותר בדקות ספורות.  מדוע אני 'שלו המשלב'. מה אני משלב? במה עוסק מִלכּוד המצוינות ומדוע הוא רלבנטי ל-30-40% מהאנשים מה ההשפעות של מִלכּוד המצוינות על התפקוד של בני האדם מה המקור של המלכוד ואיך כל אחד מאיתנו יכול לזהות אותו איך כל הורה יכול למנוע מהיווצרות המלכוד אצל ילדיו דוגמה שכיחה של טעות שהורים עושים כאשר ילדם טועה איזה שינוי אני עשיתי שמשמש השראה לרבים אחרים ומכשיר אותי לסייע לאחרים לעשות את השינויים שלהם איך משנים אמונות מגבילות מהם התנאים ההכרחיים לשינוי מוצלח מהו חוסן מנטלי איזה כלים מעניק הספר לפיתוח חוסן מנטלי וביטחון עצמי מהי הדוגמה הטובה ביותר שביטחון עצמי מביא תוצאות גם בלי כישורים מיוחדים מדוע פרפקציוניזם הוא הרגל קלוקל הנה כאן הריאיון שיגלה לך מה מחדש ספרי השני מִלכּוד המצוינות ואיך הוא יכול לסייע לך להצליח להגשים את חלומותיך:
Dec 05, 202220:00
איך למכור יותר? איך להעלות את אחוזי הסגירה וההצלחה במכירות? שיחה של חגי שלו עם לילך זיו

איך למכור יותר? איך להעלות את אחוזי הסגירה וההצלחה במכירות? שיחה של חגי שלו עם לילך זיו

בשיחה רבת ערך עם לילך זיו, מאמנת עסקית מנוסה, הצגנו לילך ואני את הגורמים העיקריים שיסייעו לכל בעל עסק למכור יותר. שוחחנו על גורמים מנטליים, שיושבים בבסיס ההצלחה במכירות, וגם על כלים טכניים שמסייעים להגדיל את אחוזי הסגירה. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Dec 01, 202237:47
מי אתה חגי שלו ומה מונח בבסיס המשנה המקצועית שלך 'להתרגל להצליח'? מה הדרך הנכונה לדעתך להשיג יעדים מאתגרים? ראיון רדיו אצל נילי ליבוביץ

מי אתה חגי שלו ומה מונח בבסיס המשנה המקצועית שלך 'להתרגל להצליח'? מה הדרך הנכונה לדעתך להשיג יעדים מאתגרים? ראיון רדיו אצל נילי ליבוביץ

לפני כמה שנים, ממש לפני חג הפסח, נתתי ראיון רדיו קצר לנילי ליבוביץ בתוכניתה “שיחות בשישי” ברדיו 106FM. דיברנו על ספרי הראשון “להתרגל להצליח“, שוחחתי עם נילי על תמצית המתודולוגיה הייחודית שפיתחתי ומהווה את השלד של הספר.  בין היתר, שוחחנו על: מה סדר הדברים הנכון כדי להשיג תוצאות עסקיות? איך להתמודד עם שינויים בחיים? מה לא מלמדים אותנו מורינו ומחנכינו והוא חיוני להצלחה? מה הבשורה הייחודית שמביא “להתרגל להצליח”? ואיך כל זה קשור לחג הפסח וליציאה מעבדות לחירות? באפשרותך להאזין לאודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Nov 11, 202217:26
איך מנהל ובעל עסק יכול לצאת מבדידות ניהולית, להגשים, לשגשג ולהצליח? מהם הכלים הבסיסיים להצלחה של כל מנכ"ל, מנהל ובעל עסק?

איך מנהל ובעל עסק יכול לצאת מבדידות ניהולית, להגשים, לשגשג ולהצליח? מהם הכלים הבסיסיים להצלחה של כל מנכ"ל, מנהל ובעל עסק?

בראיון עמוק וממצה שיתפה לילך זיו, מאמנת עסקית מנוסה, בעלת 'מרכז זיו' וקולגה וותיקה שלי, מניסיונה באימון מנהלים. בשיחה בינינו הדגישה לילך שמנהל הוא משרתם של הרבה אדונים, למרות מעמדו הרם. בד בבד, הוא בודד בצמרת ולרוב אין לו בסביבתו הקרובה עם מי להתייעץ ולשתף בקבלת החלטות מהותיות כי הסובבים אותו הם אינטרסנטים ולא תמיד 'לטובתו'.  שוחחנו על ההתמודדויות שמנכ"ל חווה, האתגרים שלו, הידע שהוא זקוק לו, ואיך לרכוש את הכלים הנכונים שיאפשרו לו למקסם את יכולותיו.  בין היתר שוחחנו על הנושאים הבאים:  מה מחירה של הבדידות הניהולית בכל תחומי חייו של המנהל איך להתמודד עם הנטייה הטבעית להיות כל הזמן בשליטה ובוודאות, ולהימנע מריכוזיות ולבזר מהי הגישה של 'המנהל כמאמן' ומדוע היא חשובה להצלחתו מה חשוב למנהל לדעת לגבי ניהול עובדים בכלל ועובדים מדור ה-Yוה-Zבפרט איך להניע עובדים בעידן שבו אנו חיים מה חשיבותו של חזון המנהל ואיך הוא יכול לשרות אותו כיד להוביל ולהנהיג הבאנו דוגמאות של מנהלים שחוו קשיים בניהול ואיך הם התגברו עליהם ספציפית, מהם האתגרים של מנכ"ל של עסק משפחתי מהי הדרך הנכונה של מנכ"ל לקבוע יעדים לחברה שהוא מנהל מדוע חשוב למנכ"ל להיות צנוע ומדוע זה דווקא מחזק את מעמדו הניהולי מה לעשות כאשר קשה למנכ"ל לקבל החלטות ניהוליות קריטיות איך מאמן עסקי יכול לסייע למנכ"ל להצליח באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Oct 28, 202251:27
מדוע רבים מתהליכי השינוי נכשלים? איך להפוך מודעות לתוצאות? מדוע ידע כבר איננו כוח ומהו הסוד של ביצוע שינוי שמניב תוצאות פרקטיות עקביות?

מדוע רבים מתהליכי השינוי נכשלים? איך להפוך מודעות לתוצאות? מדוע ידע כבר איננו כוח ומהו הסוד של ביצוע שינוי שמניב תוצאות פרקטיות עקביות?

בראיון מעולה אצל לילך זיו, הצגתי את השיטה הפרקטית והיישומית שלי לביצוע שינויים מנטליים שמניבים תוצאות מעשיות – ‘נוסחת מה בתוך‘. שוחחנו על שינויים, על חשיבותם בחיים של כל אדם כיום, ואיך נכון לבצע שינוי כדי לגרום לו להצליח. בין היתר שברנו כמה פרדיגמות בולטות שמאפיינות אנשים וגורמת להם לזגזג בדרך שלהם לשינוי. הריאיון עונה בפירוט על מגוון השאלות והנקודות הבאות: הרבה מדברים היום על שינוי, על הצורך בו, על התכיפות של שינויים בחיינו, בכל תחום בחיים. למה בעצם חשוב להשתנות ומה האתגר הגדול בשינוי? כל מי שרוצה לבצע שינוי, למשל בקריירה או בעסק, רוצה להשיג תוצאות מסוימות. יחד עם זאת, רבים וטובים לא מצליחים להשיג את התוצאות הרצויות. מדוע? מדוע ידע כבר איננו כוח ומהו הכוח האמיתי של אנשים מצליחים? מהם המאפיינים של שינוי מוצלח? מתי שינוי מצליח? מהו הגורם העיקרי לכישלון של תוכניות שינוי? האם אפשר בכלל לדבר על נוסחת שינוי נכונה ומדוע? אז מהי נוסחת השינוי הנכונה? ותחילה – מהי עמדת המוצא לשינוי? מהם המרכיבים העיקריים של נוסחת השינוי לפי שיטתי? מהו הגורם הכי קריטי בנוסחה הזו? למה חשובה ‘ההתבוננות העצמית‘ בנוסחת השינוי ואיך מפתחים הרגל של התבוננות עצמית? אני מדבר המון על בחירה. מהם המאפיינים העיקריים של הבחירה הנכונה? מהן התוכניות הבאות שלי כדי לעזור לכמה שיותר אנשים להצליח בשינוי שלהם בעזרת ‘נוסחת מה בתוך’? באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Oct 21, 202253:55
הגורמים המכשילים והמעצימים עסקים | מה חיוני כדי להצליח ולשגשג עסקית | טיפים להצלחה עסקית

הגורמים המכשילים והמעצימים עסקים | מה חיוני כדי להצליח ולשגשג עסקית | טיפים להצלחה עסקית

בשיחה מרתקת על גורמי הכישלון וההצלחה של עסקים, אירחתי את לילך זיו, קולגה יקרה שהיא מאמנת עסקית ותיקה מאז 2006, בעלת ניסיון רב עם אלפי בעלי עסקים.  ביחד הצגנו והסברנו את הגורמים העיקריים להצלחה של בעלי עסקים ונתנו שלל טיפים איך להרוויח יותר כסף. בין היתר ענינו על השאלות והנקודות הבאות: מהם התחומים שבעלי עסקים לא משקיעים בהם מספיק? מה חוסך כסף לעסקים? מה מעלה את רווחיות העסק? מהן התכונות החשובות של בעלי עסקים החיוניות להצלחתם? לילך הציגה סיפור מקרה של לקוח שהצליח למרות חוסר סדר ומיקוד אילו נקודות לאימון חוזרות על עצמן בתהליכים עם בעלי עסקים? מה חשיבות ההתנהלות האישית של בעל העסק וכיצד ניתן לשדרג אותה? מה חשוב שיהיה לכל בעל עסק בסביבתו האנושית? איך בעלי העסקים מתמודדים עם מספרים? מה הקשיים ואיך אפשר לסייע להם כאן? מה יכול לסייע לבעלי עסקים כדי למנוע שחיקה ולשמור על המוטיבציה שלהם לאורך זמן? באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים נא ליצור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Oct 07, 202247:23
הסוס הטרויאני שיושב בבסיס כל כישלון ואיך לסלק אותו | מיקוד שליטה חיצוני ומיקוד שליטה פנימי

הסוס הטרויאני שיושב בבסיס כל כישלון ואיך לסלק אותו | מיקוד שליטה חיצוני ומיקוד שליטה פנימי

בעבודתי עם יותר מ-1,000 לקוחות מאז 2006 גיליתי שבכל אדם, במידה כזו אחרת, יש ציפייה שיקרו לו דברים טובים בלי שיצטרך לטרוח עבורם. זוהי מעין “פצצה מתקתקת” של כישלון שמאיימת בכל רגע לקטול יוזמה, צמיחה והגשמה. אנשים “מחכים למשיח” (מטאפורית), דוחים ונמנעים מפעולות חיוניות להצלחה שלהם בכל תחום, ובעסק או בקריירה בפרט. מדובר בחינוך קלוקל (לא מכוון) לקורבנות וגם למופעים יותר קלים שלה שנראה להלן, אשר מטרפדים הצלחה. לעיתים זה פינוק של ההורים ולרוב זו היתלות בנסיבות, בתירוצים ובכל מה שקורה בחיינו שאינו בשליטתנו. זהו כעין סוס טרויאני, בלתי מודע ובלתי מורגש, שרצוי לסלקו מחיינו. בשיחה מרתקת עם הקולגה המצוינת והמקסימה לילך זיו אני מציג את הבעיה ונותן כלים כיצד להתמודד איתה. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Sep 30, 202250:48
	[הרצאה מלאה] כלים מנטליים מנצחים לשיווק ולמכירות של בעלי עסקים מצליחים | איך ליצור בסיס הווייתי מוצק שעליו כל כלי המכירות והשיווק הפרקטיים יצליחו הרבה יותר

[הרצאה מלאה] כלים מנטליים מנצחים לשיווק ולמכירות של בעלי עסקים מצליחים | איך ליצור בסיס הווייתי מוצק שעליו כל כלי המכירות והשיווק הפרקטיים יצליחו הרבה יותר

בהרצאה אינטרנטית הצגתי את הדרכים איך לרכוש כלים מנטליים מנצחים כדי להצליח בשיווק ובמכירות. ההרצאה הועברה לחברי פרטנרס אנד קו, מתחם עבודה שיתופי לעורכי דין, והותאמה לקהל של עו”ד. יחד עם זאת כל בעל עסק בכלל ובעל מקצוע חופשי בפרט ימצא בה ערך רב. הכלים שהצגתי בהרצאה מאפשרים לבנות בסיס מנטלי איתן שעליו כל פעולות השיווק והמכירות יצליחו הרבה יותר: לסגל הרגלי חשיבה, הרגלי התנהגות, אמונות וניהול רגשי שיתמכו בהצלחה בשיווק ובמכירות. זהו החלק שמרבית הקורסים לשיווק ולמכירות מזניחים. זה לא רק מה שתעשו כבעלי עסקים שיסייע לכם לשווק ולמכור בהצלחה, אלא בעיקר מי תהיו שם. באפשרותך לצפות בסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולקבל מידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Sep 23, 202201:18:56
כלים מנטאליים מנצחים לשיווק סדנאות מצליחות | טיפים לשינוי הרגלים תוקעים נבחרים בתחום השיווק והמכירות

כלים מנטאליים מנצחים לשיווק סדנאות מצליחות | טיפים לשינוי הרגלים תוקעים נבחרים בתחום השיווק והמכירות

כמשווקי שירות וסדנאות, יש לנו לעיתים מצב מנטלי והרגלים שלא תמיד משרתים אותנו. הרגלים אלו יושבים עמוק  ב"מערכת ההפעלה" האנושית שלנו ומחבלים ביכולת שלנו לשווק ולמכור בהצלחה. בהרצאה נבין מדוע כלכך קשה לנו לשנות הרגלים ומה לעשות כדי בכל זאת להשיג את המצב המנטלי הרצוי לשיווק שירות וסדנאות מצליחות. כמוכן נקבל שלל טיפים איך לשנות  הרגלים תוקעים נבחרים בתחום השיווק והמכירות. באפשרותך לקבל את הסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ומידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Sep 16, 202201:05:31
איך לרכוש הרגלים מנצחים ולהשיג תוצאות עסקיות | איך להתגבר על האוטומט ולהכניס הרבה יותר בחירה בחיים כדי לשנות הרגלים תוקעים

איך לרכוש הרגלים מנצחים ולהשיג תוצאות עסקיות | איך להתגבר על האוטומט ולהכניס הרבה יותר בחירה בחיים כדי לשנות הרגלים תוקעים

העולם מסביבך משתנה במהירות. האם אתה תקוע מאחור או משתנה ביחד איתו? האם אתה משנה את עצמך, את העסק ואת הקריירה כדי להצליח באמת? מאז 2005, חגי שלו שבר את הראש איך ליצור שינוי עסקי אפקטיבי ו...מצא! חגי מציג בסרטון מתודולוגיה ייחודית שפיתח, שתנחה אותך צעד אחר צעד: איך להתגבר על האוטומט ולהכניס הרבה יותר בחירה בחייך; איך להיפטר מדחיינות, פרפקציוניזם, חוסר סדר ועוד עשרות תכונות אחרות; ללמוד ולהשתמש בכלי פרקטי שיודע להפוך מודעות לתוצאות; לסגל לעצמך סדר יום, משמעת, ופעולות אקטיביות להצלחה אישית ועסקית. באפשרותך לקבל את הסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ומידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Sep 09, 202252:23
איך לתכנן עסקית בצורה אפקטיבית שמניבה תוצאות | שיטת התכנון של אפל וגוגל שמתאימה לכל בעל עסק

איך לתכנן עסקית בצורה אפקטיבית שמניבה תוצאות | שיטת התכנון של אפל וגוגל שמתאימה לכל בעל עסק

רוב בעלי העסקים לא מתכננים את פעילותם העסקית ואלו שכן מתכננים, לרוב לא עושים זאת נכון. בהרצאה הפרקטית אני מנחה איך לתכנן עסקית נכון ונותן טופס פשוט שיאפשר לך לתכנן באפקטיביות. הנושאים בהרצאה: מדוע חשוב לתכנן עסקית? מהי המליץ איינשטיין לגבי התכנון? מה שיטת התכנון שעובדת לאפל וגם לבעל העסק הקטן? איך טופס אחד קטן יאפשר לך להימנות עם בעלי העסקים המצליחים ביותר? מהם המרכיבים של תכנון עסקי אפקטיבי? איך למלא נכון את טופס התכנון? באפשרותך לקבל את הסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ומידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Sep 03, 202237:40
שבע דרכים למצות את הפוטנציאל העסקי שלך ולהצליח | עקרונות היסוד המנטליים להצלחה פרקטית בעסקים ובקריירה

שבע דרכים למצות את הפוטנציאל העסקי שלך ולהצליח | עקרונות היסוד המנטליים להצלחה פרקטית בעסקים ובקריירה

מחקרים מראים שרוב בני האדם ממצים בממוצע רק 7-15% מהפוטנציאל שלהם. באודיו אני סוקר מהם הגורמים העיקריים לכך ומה באפשרותך לעשות כדי להגדיל אחוז זה בשיעור ניכר, להגשים ולהצליח. הנה מה שתקבל משמיעתו: * מה הסיבה שאתה רוצה אבל זה לא יוצא? מדוע יש פער בין מה שאתה רוצה להגשים לבין יכולת ההגשמה שלך בפועל, ואיך לגשר על פער זה? * מיהו השותף הסמוי שקובע את התוצאות שלך ואיך תוכל לרתום אותו לתועלתך? * מדוע לא ממש מוֹתר האדם מן הבהמה ומה דרוש כדי למצות יותר מהפוטנציאל האנושי שלך? * מהו העיקרון הבסיסי ביותר שאם תהיה מודע לו תוכל למקד את עצמך להצלחה? * מה כולנו עושים בצורה אוטומטית ולא מודעים עד כמה הוא מחבל בהצלחה שלנו? * תקבל מודל חדשני שממחיש לך איך תוכל לשלוט ברגשות השליליים שלך * איזו שורה של שלום חנוך מבטאת את חוסר האונים הכי גדול של בני האדם ומה נוכל ללמוד מכך כדי לשגשג ולצמוח? באפשרותך לקבל את הסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ומידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Aug 26, 202236:08
כלים מנטליים מנצחים למשווקים ולמוכרים מצליחים | מהם הרגלי הבסיס המנטליים שיאפשרו לכל פעולות השיווק והמכירות להצליח הרבה יותר

כלים מנטליים מנצחים למשווקים ולמוכרים מצליחים | מהם הרגלי הבסיס המנטליים שיאפשרו לכל פעולות השיווק והמכירות להצליח הרבה יותר

כבעלי עסקים, יש לנו לעיתים אמונות והרגלים בתחום השיווק והמכירות שמגבילים אותנו. הרגלים אלו יושבים עמוק ב"מערכת ההפעלה" האנושית שלנו ומחבלים ביכולת שלנו לשווק ולמכור בהצלחה. לא משנה כמה כלים פרקטיים לשיווק נרכוש – כל עוד איננו רואים את עצמנו כמנהלי השיווק של העסק שלנו, לא נמצה את הפוטנציאל העסקי שלנו ולא נמכור כפי שאנו רוצים ויכולים למכור. בהרצאה תקבל שלל כלים כיצד להשיג את המצב המנטלי הרצוי לשיווק אפקטיבי ומכירות מוצלחות. תלמד איך תוכל לשנות הרגלים תוקעים נבחרים בתחום השיווק ואיך להפוך להיות המשווק שמשיג את התוצאות שאתה רוצה. באפשרותך לקבל את הסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ומידע נוסף כאן בקליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Aug 20, 202239:54
מלכוד המצוינות - המנגנון הנסתר שתוקע את ההצלחה ואיך לצאת ממנו

מלכוד המצוינות - המנגנון הנסתר שתוקע את ההצלחה ואיך לצאת ממנו

בעבודתי עם מנהלים, משני קריירה ובעלי עסקים גיליתי תבנית התנהלות שלילית נסתרת החוזרת על עצמה בקרב רבים מהם, שאני קורא לה “מלכוד המצוינות”. באודיו תגלה מה התבנית, מהם המאפיינים שלה, כיצד היא מחבלת ביכולתך להצליח והכי חשוב – איך לפוגג אותה ולהימנע ממנה. מדובר במודל חדיש ששופך אור על אחת מהתופעות הכי שכיחות אצל בני אדם שתוקעות את הצלחתם. מודל זה יצא לאור בשלהי 2022 כספר המלא השני שלי בשם "מלכוד המצוינות". לסרטון של האודיו בבלוג שלי ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Aug 05, 202242:38
כלים מנצחים לניהול זמן ולניהול עצמי לבעלי עסקים מצליחים

כלים מנצחים לניהול זמן ולניהול עצמי לבעלי עסקים מצליחים

כל בעל עסק מכיר את התופעה הבאה: "יש לי מלא משימות וכולן דחופות וקריטיות לעסק, אבל אני מבולבל ולחוץ ולא מספיק הכל...". אז מה עושים? בוובינר "להיות סופרמן לעסק שלך" נתתי חופן של כלים פרקטיים שעוזרים לבעלי עסקים לנהל את עצמם ואת הזמן שלהם בצורה אפקטיבית, כדי להתרגל להצליח וגם להרוויח. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jul 29, 202234:50
על הצלחה, שינויים, מודעות ואיך להגשים, לשגשג ולהשיג יעדים – חלק ג' | ראיון של חגי שלו אצל בת-חן שפירא

על הצלחה, שינויים, מודעות ואיך להגשים, לשגשג ולהשיג יעדים – חלק ג' | ראיון של חגי שלו אצל בת-חן שפירא

בראיון שערכה לי בת-חן שפירא, דיברנו על הצלחה, שינויים, מודעות ואיך להגשים, לשגשג ולהשיג יעדים בחיים בכלל ובעסקים, בקריירה ובניהול בפרט. בחלק שלישי זה של הראיון, שוחחנו על התמודדות עם מצבי משבר, מה הקשר בין מיסטיקה למדע, איך להציב יעדים ולהשיגם, ולמה חשוב שלכל אחד יהיה ייעוד כדי להצליח.  הנה מה שייצא לך משמיעת חלק זה של הראיון: איך מחזיקים מעמד כשקשה, ברגעי משבר? כמה כלים מנטליים לצאת ממשבר מה הקשר בין המיסטיקה למדע? למה לא חשוב להבין את המקור של חוקי היקום כדי להשתמש בהם על מנת להצליח? מה הדרך הכי טובה להגדיר מטרות כדי שגם נוכל להשיג אותם? מהי שיטת התכנון הכי אפקטיבית להצלחה? מה אפשר ללמוד ממיקרוסופט על הצלחה? כמנחים וכמאמנים, מהם המרכיבים שעלינו לטעת בלקוחות שלנו על מנת שיצליחו? מה חשיבות הגדרת הייעוד להצלחה? לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jul 15, 202232:23
על הצלחה, שינויים, מודעות ואיך להגשים, לשגשג ולהשיג יעדים – חלק ב' | ראיון של חגי שלו אצל בת-חן שפירא

על הצלחה, שינויים, מודעות ואיך להגשים, לשגשג ולהשיג יעדים – חלק ב' | ראיון של חגי שלו אצל בת-חן שפירא

בראיון שערכה לי בת-חן שפירא, דיברנו על הצלחה, שינויים, מודעות ואיך להגשים, לשגשג ולהשיג יעדים בחיים בכלל ובעסקים, בקריירה ובניהול בפרט. בחלק שני זה של הראיון, שוחחנו על רכישת הרגלים מנצחים, איך להתמודד עם שינויים, התמודדות עם שיפוטיות עצמית, מהם מרכיבי ההצלחה, איך להצליח בשיווק ומכירות, ואיך להכניס מוטיבציה לפעולה. הנה מה שייצא לך משמיעת חלק זה של הראיון: מהו המרכיב לשינוי שקיים בכל אדם והוא יכול להשתמש בו די בפשטות? איך יוצרים הרגלים טובים יותר? מה המינון הנכון בין ביקורת עצמית ומוטיבציה לפעולה? מה לעשות כאשר אנו לא מצליחים ונוטים לשיפוטיות עצמית? האם כל אחד יכול להצליח? מה הקשר בין היכולת שלנו להשתנות לבין תכנון מאתגר והגשמות מרשימות? האם חיוני להיות מוכשר כדי להצליח? מהם מרכיבי ההצלחה? מהי הטעות השכיחה של אנשים חרוצים שרוכשים הרבה כלים להצלחה ובכל זאת לא מצליחים? מה לעשות בצד המנטלי כדי להצליח בשיווק ומכירות? מהי ההגדרה של שיווק שנותנת המון השראה ופותחת לכל אחד דרך לשווק בהצלחה? מדוע כולנו בעצם משווקים מלידה? לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jul 08, 202218:39
על הצלחה, שינויים, מודעות ואיך להגשים, לשגשג ולהשיג יעדים – חלק א' | ראיון של חגי שלו אצל בת-חן שפירא

על הצלחה, שינויים, מודעות ואיך להגשים, לשגשג ולהשיג יעדים – חלק א' | ראיון של חגי שלו אצל בת-חן שפירא

בחלק ראשון זה של הריאיון, משוחחים בת-חן וחגי על הצלחה, מהם גורמי ההצלחה, מה פירוש "להתרגל להצליח" ולמה זה כדאי, מהו האוטומט שרוב בני האדם תקועים בו ואיך להכניס הרבה יותר בחירה בחיים כדי להצליח. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jul 01, 202232:36
שוקל לכתוב ספר מקצועי? למד מניסיונו של חגי שלו בכתיבת ספרו "להתרגל להצליח" | איך לכתוב ספר מקצועי ולהפוך אותו לרב מכר

שוקל לכתוב ספר מקצועי? למד מניסיונו של חגי שלו בכתיבת ספרו "להתרגל להצליח" | איך לכתוב ספר מקצועי ולהפוך אותו לרב מכר

אם אתה שוקל לכתוב ספר מקצועי שיתרום לקידומך העסקי ותוהה האם ההשקעה כדאית, וידאו זה הוא בשבילך! בראיון קצר אצל שמעיה דוד, המאמן שלי לכתיבת הספר, אני משתף בחוויית כתיבת הספר שלי “להתרגל להצליח“, מהם היתרונות בכתיבתו ומה חשוב לקחת בחשבון בתהליך הכתיבה ושיווק הספר. ׂכל מי ששוקל להוציא לאור ספר מקצועי ימצא בראיון מידע וטיפים מועילים איך לכתוב ספר מקצועי ולהפוך אותו לרב מכר.  הנה מה שתגלה מהצפייה בראיון: מדוע כתבתי ספר ומה היתרונות בכתיבת ספר מקצועי? מה נדרש כדי לכתוב ספר מקצועי טוב? מה חשיבות מימון המונים להוצאת ספר? מהם עיקרי השיטה שפיתחתי ומעוגנת בספר שלי “להתרגל להצליח”? מה מספר העותקים הרגיל למכירת ספר ממוצע ואיך להגיע למכירות של אלפי עותקים? מה התהליך של תרגום ספר לאנגלית והעלאתו לאמזון? מה צריך כדי לקדם ספר בעולם? מה שיטת השיווק הכי טובה לשירותים מקצועיים? האם צריך לדעת לכתוב כדי להוציא לאור ספר מקצועי? מי אני ומה הייחודיות שלי מהי השיטה לכתוב ספר מבלי ממש לכתוב אותו? לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jun 24, 202232:41
איך למצות את הפוטנציאל האישי ולהצליח בעבודה ובקריירה | הרצאה בפני סמנכ"לי כספים בלשכת רואי חשבון

איך למצות את הפוטנציאל האישי ולהצליח בעבודה ובקריירה | הרצאה בפני סמנכ"לי כספים בלשכת רואי חשבון

הרצאה מלאה של חגי שלו בפני סמנכלי כספים בנושא איך נוכל להתמודד עם שינויים ואיך נוכל לבצע יותר עם המשאבים האנושיים שיש לנו. בהרצאה תגלה: 1. תובנות חדשות על האופן שבו פועלים בני האדם והשראה לפעול בעוצמה. 2. הבנה של DNA השינוי, חשיבות השינוי ואיך להתמודד איתו. 3. איך להכניס הרבה יותר בחירה לחייך. 4. ייפתח לך צוהר לבצע שינוי ופריצת דרך. 5. איך למנף שינויים כדי להשיג יעדים ולהפיק תוצאות בחיים. 6. כלים להצלחה ולמיצוי הפוטנציאל האישי והמקצועי שלך. 7. ערך מוסף פרקטי ליישם בחייך האישיים והמקצועיים. ההרצאה אופטימית, מעשירה, מעניקה השראה ואינטראקטיבית, ומתאימה לכל אדם באשר הוא אדם. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jun 17, 202201:07:40
אימון עסקי לאדריכלים ולמהנדסים עצמאים בשיטת "להתרגל להצליח" | איך לנהל משרד אדריכלים או מהנדסים מצליח ולהרוויח יותר כסף, באמצעות שדרוג הרגלים עסקיים

אימון עסקי לאדריכלים ולמהנדסים עצמאים בשיטת "להתרגל להצליח" | איך לנהל משרד אדריכלים או מהנדסים מצליח ולהרוויח יותר כסף, באמצעות שדרוג הרגלים עסקיים

מהי הטעות הקלסית שעושים בעלי עסקים בניהול העסק שלהם? טעות זו שכיחה במיוחד בקרב בעלי משרדי אדריכלים ומהנדסים. בפודקאסט אני חושף את הטעות הזו ומסביר מה האימון העסקי המתאים לאדריכלים ולמהנדסים כדי לעלות על דרך ההצלחה, לשגשג, להצליח וגם להרוויח. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jun 10, 202230:55
סדנת "מתרגלים להצליח" בת 4 שעות בהנחיית חגי שלו - הקלטה חיה | הנוסחה המלאה לביצוע שינויים מנטליים שמניבים תוצאות עסקיות פרקטיות

סדנת "מתרגלים להצליח" בת 4 שעות בהנחיית חגי שלו - הקלטה חיה | הנוסחה המלאה לביצוע שינויים מנטליים שמניבים תוצאות עסקיות פרקטיות

בסדרה של 26 קטעי אודיו קצרים ומחוברים מתוך הסדנה שלי "מתרגלים להצליח" אני מציג ומתרגל את השיטה שפיתחתי איך לבצע שינויים מנטליים כדי להשיג תוצאות בעסקים ובקריירה. הסדנה שהוקלטה חי בפני קהל, מתאימה לכל יזם, בעל עסק, מנהל ושכיר. באודיו זה בן 157 דק' אני פורש בפניך את כל הסדנה, אודיו אחר אודיו. האזן להם אחד אחרי השני ותקבל את השיטה המלאה שלי איך "להתרגל להצליח" וגם להרוויח, בהתאם לספר שלי ולדרך בה אני עובד עם בעלי עסקים, מנהלים ומשני קריירה מאז 2006. לסרטונים של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jun 03, 202202:39:06
הרצאה מלאה "להתרגל להצליח" בכנס של לשכת רואי חשבון בים המלח | עקרונות ההצלחה בעסקים ובקריירה

הרצאה מלאה "להתרגל להצליח" בכנס של לשכת רואי חשבון בים המלח | עקרונות ההצלחה בעסקים ובקריירה

בהרצאה תקבל שלל כלים וטכניקות איך לקצור הצלחה בחיים בכלל ובעסקים ובקריירה בפרט. חגי שלו מתחיל עם סקירת האוטומט האנושי ואיך הוא תוקע אותנו, ממשיך בהבדל בין המוח המודע למוח הלא מודע ומדוע זה חשוב להצלחה, וסוקר את עיקרון הפוקוס והגישה החיובית כאלמנטים בסיסיים להשיג תוצאות. בהמשך ההרצאה חגי ממחיש מדוע התנגדות אוטומטית היא מכשול בחיים ומהם מרכיבי ההצלחה בהתאם לשיחת טד של הפסיכולוג החיובי שון אוקור. לבסוף, מסביר חגי מדוע השילוב בין מודעות לפרקטיות חיוני להצלחה ואיך להגדיל את המסוגלות ואת הביטחון העצמי על מנת להשיג תוצאות. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
May 27, 202201:09:09
כלים מנטליים להצלחה בתנאי חוסר וודאות | איך להתמודד עם שינויים תכופים ולקבל חוסר וודאות ואי יכולת לשלוט בנסיבות

כלים מנטליים להצלחה בתנאי חוסר וודאות | איך להתמודד עם שינויים תכופים ולקבל חוסר וודאות ואי יכולת לשלוט בנסיבות

קצב השינויים בעולם הואץ בצורה מטורפת. וכך, רבים נמצאים בימים אלו בכאוס כתוצאה מהתהפכות סדרי העולם שלהם. צ'רלס דרווין, אבי תורת האבולוציה, אמר: "אלה אינם המינים החזקים ביותר אשר שורדים, גם לא האינטליגנטיים ביותר, אלא המינים אשר *מסתגלים הכי מהר לשינוי*"! מה פירוש "להסתגל לשינוי"? ואיך בכלל אפשר להסתגל לשינוי עם כל החוסר וודאות מסביב בכל תחומי החיים? בדיוק בשביל לענות על שאלות אלו, דרורית גל - פז, מומחית לתהליכי שינוי, ואנוכי, קיימנו וובינר זום בו הבהרנו את הסדר הנכון להתנהלות בחוסר וודאות על מנת לצמוח ולשגשג, בתחומי העסקים, המשפחה והקריירה. הוובינר הוקלט בתקופת הקורונה, אך כוחו יפה לכל מצב של חוסר וודאות ושל שינויים תכופים. בשיחה פתוחה על ההוויה האנושית ו"מערכת ההפעלה האנושית" נתנו כלים מנטליים להצלחה בתנאי חוסר וודאות:  • מה הסדר הנכון להגשמה ולשגשוג • מה הבסיס החשוב שכל אדם צריך, ורק כשהוא מתקיים מתאפשרת הצלחה • איך להכניס הרבה יותר בחירה בחיים שלנו כדי להשיג תוצאות • איזה כלי אחד פשוט ליישום יסייע לך להתנהל באפקטיביות בחוסר וודאות   • איך מדיטציה יכולה לאפשר לך לשחרר מתחים ולשפר ביצועים  כל מה שהוצג בוובינר הוא חלק מהשיטה של חגי שלו לבצע שינויים מנטליים כדי להשיג תוצאות פרקטיות ואפקטיביות, בעסקים, בקריירה ובניהול. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
May 20, 202201:19:50
הנוסחה המלאה לבצע שינוי בהרגלים, באמונות וברגשות כדי להשיג תוצאות פרקטיות בקריירה ובעסקים

הנוסחה המלאה לבצע שינוי בהרגלים, באמונות וברגשות כדי להשיג תוצאות פרקטיות בקריירה ובעסקים

מהי הנוסחה המלאה לבצע שינוי בכל הרגל, אמונה ורגש כדי לתמוך בהגשמה עסקית ובתוצאות מיטביות? הפודקאסט מסכם את הפודקאסטים הקודמים של מרכיבי השיטה ומציג את הנוסחה המלאה לשינוי בהתאם למודל "מה בתוך" של חגי שלו, ומנחה איך ליישם אותה בדרך מעשית ויישומית כדי לבנות בסיס מנטלי איתן להצלחה עסקית. קח בחינם את המדריך המפורט והכולל לביצוע שינויים מנטליים שמניבים תוצאות פרקטיות ומידע נוסף כאן בקליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
May 13, 202229:15
המרכיב החסר בכל תהליך שינוי אשר יגדיל את הסיכוי למימושו בעשרות מונים | איך ליצור תשתית בסיסית שתבטיח את היישום של שינוי הרגלים

המרכיב החסר בכל תהליך שינוי אשר יגדיל את הסיכוי למימושו בעשרות מונים | איך ליצור תשתית בסיסית שתבטיח את היישום של שינוי הרגלים

מהו התנאי החיוני לשינוי כל הרגל שבלעדיו נשארים תקועים באוטומט? איך להשלים התבוננות עצמית כהרגל נרכש שמסייע להגדיל את הבחירה, ליצור שינויים אפקטיביים בהרגלים ולהגשים יעדים? קבל כלי פרקטי ויישומי לבצע שינוי מנטלי בהרגלים, באמונות וברגשות כדי להשיג תוצאות. פרק זה הוא חלק מתהליך שלם של שינוי. קח בחינם את המדריך המפורט והכולל לביצוע שינויים מנטליים שמניבים תוצאות פרקטיות ומידע נוסף כאן בקליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
May 06, 202258:25
הכלים העיקריים לבצע שינוי בהרגלים, באמונות וברגשות לפי נוסחת מה בתוך | 4 כלים פרקטיים להתחיל איתם שינוי

הכלים העיקריים לבצע שינוי בהרגלים, באמונות וברגשות לפי נוסחת מה בתוך | 4 כלים פרקטיים להתחיל איתם שינוי

מהו החלק הפרקטי של נוסחת מה בתוך לשינוי הרגלים, אמונות ורגשות. קבל שלל כלים בסיסיים לביצוע שינוי מנטלי שמניב תוצאות עסקיות פרקטיות. בפודקאסט יש המחשה פרקטית של יישום שינוי הרגלים אפקטיבי להגשמה ולהצלחה. קח בחינם את המדריך המפורט והכולל לביצוע שינויים מנטליים שמניבים תוצאות פרקטיות ומידע נוסף כאן בקליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
May 06, 202223:59
מדוע מרבית האנשים אינם מסוגלים לשנות הרגלים רעים שהם מודעים אליהם | איך לשנות הרגלים לפי נוסחת מה בתוך

מדוע מרבית האנשים אינם מסוגלים לשנות הרגלים רעים שהם מודעים אליהם | איך לשנות הרגלים לפי נוסחת מה בתוך

מהם שלושת המרכיבים העיקריים כדי לבצע שינוי בהרגלים, במחשבות, באמונות וברגשות? מדוע מודעות בלבד אינה מחוללת שינוי ומהן שלושת דרגות המודעות שהן תנאי הכרחי לכל שינוי? מהי האשליה שמוכרים לנו במרבית הקורסים ומדוע הם אינם מאפשרים שינוי? גלה את הייחודיות של נוסחת מה בתוך לביצוע שינויים מטליים כדי להתרגל להצליח בעסק ואיך היא יכולה לשדרג את העסק ואת החיים שלך. קח בחינם את המדריך המפורט והכולל לביצוע שינויים מנטליים שמניבים תוצאות פרקטיות ומידע נוסף כאן בקליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Apr 29, 202235:21
האוטומט שבו חיים בני האדם והתנאי הבסיסי לצאת ממנו | מדוע מרבית בני האדם אינם מממשים יכולת הבחירה?

האוטומט שבו חיים בני האדם והתנאי הבסיסי לצאת ממנו | מדוע מרבית בני האדם אינם מממשים יכולת הבחירה?

במה מותר האדם מן הבהמה? במה בני האדם נעלים על הבהמות ומדוע מרבית בני האדם אינם מממשים יכולת זו ולכן אינם ממצאים את הפוטנציאל שלהם? השיעור ממחיש את האוטומט שבו בני האדם מתנהלים ומה התנאי הבסיסי שמאפשר לצאת מהאוטומט ולבחור הרבה יותר. למדריך המפורט והכולל לביצוע שינויים מנטליים שמניבים תוצאות פרקטיות ולמידע נוסף בחינם תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Apr 29, 202225:48
מודל "מעל הקו ומתחת לקו" להצלחה בחיים ובעסקים | אבחנה חשובה שמאפשרת לשנות חיים

מודל "מעל הקו ומתחת לקו" להצלחה בחיים ובעסקים | אבחנה חשובה שמאפשרת לשנות חיים

קבל אבחנה חשובה להצלחה בחיים בכלל ובעסקים ובקריירה בפרט. הסרטון ממחיש מודל פשוט שמסביר את תנאי הבסיס להצלחה. בפודקאסט דגש מיוחד על ההתנגדות האוטומטית של בני האדם ומדוע היא תוקעת הצלחה. בפודקאסט יש הפרדה בין מרכיבים מנטליים והתנהגותיים שבונים תוצאות וכאלו שפוגעים בהן. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Apr 22, 202222:05
החיבור בין עיקרון הפוקוס והגישה החיובית | מה החשיבות של חיבור 2 כלים עוצמתיים אלו ביכולת שלנו ליצור מציאות

החיבור בין עיקרון הפוקוס והגישה החיובית | מה החשיבות של חיבור 2 כלים עוצמתיים אלו ביכולת שלנו ליצור מציאות

מה הקשר בין גישה חיובית לחיים לבין עיקרון הפוקוס, ואיך הוא משפיע על יצירת המציאות ועל ההצלחה שלנו? בפודקאסט זה אני נותן 2 כלים עוצמתיים שהחיבור שלהם מאפשר יכולת משופרת להשיג את התוצאות המיוחלות בכל תחום בחיים. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Apr 22, 202210:11
המוח המודע והמוח הלא מודע | מה ההבדל ביניהם ואיך זה משפיע על התוצאות שלך?

המוח המודע והמוח הלא מודע | מה ההבדל ביניהם ואיך זה משפיע על התוצאות שלך?

מהם יחסי הכוחות הבסיסיים בין המוח המודע למוח הלא-מודע ואיך אפשר לגשת למוח הלא-מודע על אף אי נגישותו. זו אבחנה חשובה לכל מי שחשוב לו להשיג תוצאות ורוצה לדעת איך לתכנת את מחשב העל שלו - המוח הלא-מודע - כדי שיסייע לו להגיע ליעדיו. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Apr 15, 202216:08
הכרת 3 הפילטרים שמעוותים את המציאות שאנו חווים | איך להבין יותר טוב את תפיסת המציאות שלנו והליקויים בה

הכרת 3 הפילטרים שמעוותים את המציאות שאנו חווים | איך להבין יותר טוב את תפיסת המציאות שלנו והליקויים בה

בפודקאסט זה נכיר את שלושת הפילטרים שמעוותים את המציאות של בני האדם וגורמים להם לראות את המציאות בדרך סובייקטיבית ולא אובייקטיבית. יתרה מכך, דרך זו לעיתים תוקעת ומסרסת את יכולתנו להצליח. השורה התחתונה היא: אנו לא רואים את העולם כמו שהוא, אלא כמו שאנחנו. צא ולמד מה זה אומר והשלך מכך על חייך בכל המימדים שלהם. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Apr 15, 202222:55
כלי בסיסי ליישום שינוי אפקטיבי – האגו והאני הגבוה | איך להפריד בין האגו לבין נפש האדם כדי להשיג תוצאות ושפע

כלי בסיסי ליישום שינוי אפקטיבי – האגו והאני הגבוה | איך להפריד בין האגו לבין נפש האדם כדי להשיג תוצאות ושפע

טעות תוקעת שכיחה היא להתייחס לעצמנו כמקשה אחת, הכוללת בעיקר את האגו. הבעיה היא שהאגו לרוב אינו פועל לטובתנו ודווקא מעכב אותנו בהשגת היעדים שלנו. בפודקאסט זה אני מסביר את משמעות האגו ומציע חלופה פרקטית להיחלץ מלפיתתו. בכך נפתח פתח אדיר לבצע שינויים מנטליים שמקדמים אותנו ומאפשרים להשיג תוצאות פורצות דרך בעסק ובקריירה. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Apr 08, 202239:60
אפר"ת ככלי אפקטיבי לפיתוח אינטליגנציה רגשית | איך לנהל את המחשבות ולנווט את רגשותינו לטריטוריות חיוביות

אפר"ת ככלי אפקטיבי לפיתוח אינטליגנציה רגשית | איך לנהל את המחשבות ולנווט את רגשותינו לטריטוריות חיוביות

היכולת לשלוט ברגשות השליליים שלנו היא קריטית לשלווה, תפקוד אופטימלי וכמובן לאושר. בפודקאסט זה אני מלמד את אפר"ת - כלי הלקוח מהפסיכולוגיה הקוגניטיבית עם תוספות ושיפורים שלי. הכלי מאפשר לנהל את הרגשות השליליים באפקטיביות ובפשטות, כבסיס לתוצאות טובות יותר בעסקים ובקריירה. הכלי מסייע לפתח אינטליגנציה רגשית ומוצג בצורה מעשית ויישומית. הוא מתחבר ומשתלב להפליא בשיטה שלי לשינוי – נוסחת מה בתוך. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Apr 01, 202201:01:46
החלפת פרדיגמות ישנות בחדשות ככלי לשינוי | איך לשנות פרדיגמות תוקעות ולהמיר אותן בפרדיגמות מקדמות

החלפת פרדיגמות ישנות בחדשות ככלי לשינוי | איך לשנות פרדיגמות תוקעות ולהמיר אותן בפרדיגמות מקדמות

לאחר שהגדרנו את הפרדיגמות התוקעות שלנו בפודקאסט הקודם, בפודקאסט זה אני מלמד איך להמיר פרדיגמות ישנות תוקעות בפרדיגמות חדשות מאפשרות. בעזרת נוסחת מה בתוך היישום של שינוי הפרדיגמות הופך לפשוט ליישום ואפקטיבי מאד. התוצאה היא השתחררות מחסמים ופתיחת אפשרויות להגשים ולשגשג, בעסקים ובקריירה. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Mar 25, 202219:39
מבוא לפרדיגמות ככלי לשינוי מנטלי שמניב תוצאות | מהי פרדיגמה ואיך לזהות את הפרדיגמות שתוקעות אותך

מבוא לפרדיגמות ככלי לשינוי מנטלי שמניב תוצאות | מהי פרדיגמה ואיך לזהות את הפרדיגמות שתוקעות אותך

לאדם ממוצע יש עשרות פרדיגמות שתוקעות אותו ופוגעות ביכולת שלו להשיג יעדים. בפודקאסט זה אני מלמד מהי פרדיגמה, איך לזהות אותה, מה מקורה, ואיך לאתר את הפרדיגמות התוקעות. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Mar 25, 202230:11
איך לקבל את הנסיבות ולשחרר את הצורך בוודאות ובשליטה | למה קבלה ושחרור חיוניים להגשמה ולשגשוג

איך לקבל את הנסיבות ולשחרר את הצורך בוודאות ובשליטה | למה קבלה ושחרור חיוניים להגשמה ולשגשוג

התנגדות לדברים שאינם בשליטתנו היא אחד ממקורות התקיעות הגדולים של בני האדם. בפודקאסט זה אני מלמד את העקרונות הבסיסיים של קבלת הנסיבות שאיננו יכולים לשנות, שחרור הצורך בוודאות ושחרור הצורך בשליטה. בעזרת הכלים הפשוטים הללו אפשר להוריד נטל תוקע ולפתוח אפשרויות לשינוי ולצמיחה. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Mar 17, 202246:09
התנאים הקריטיים להצלחה בכל תהליך שינוי | מה רוב האנשים מפספסים כאשר רע להם והם רוצים שינוי

התנאים הקריטיים להצלחה בכל תהליך שינוי | מה רוב האנשים מפספסים כאשר רע להם והם רוצים שינוי

יעדים מאתגרים נתקעים לפעמים בבסיס המנטלי. יזמים ובעלי עסקים שוכחים שהיעדר פתיחות ללמוד דברים חדשים, פתיחות וגמישות לשינויים ומחויבות למיזם ולתהליך פוגעים אנושות ביכולת ההגשמה. בפודקאסט זה אני מדריך איך לפתח פתיחות ומחויבות חזקות ככלי בסיסי לכל עשייה אפקטיבית. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Mar 17, 202250:37
מיקוד שליטה פנימי, אינטגריטי ואחריות | איך להתגבר על נסיבות החיים ולפתח פרואקטיביות ויוזמה נחושה

מיקוד שליטה פנימי, אינטגריטי ואחריות | איך להתגבר על נסיבות החיים ולפתח פרואקטיביות ויוזמה נחושה

מדוע קורבנות ומיקוד שליטה חיצוני הם תוקעים ואיך לצאת מהם. בפודקאסט זה אני מלמד איך לפתח מיקוד שליטה פנימי וגישה של אחריות ואינטגריטי לעצמך, לעסק ולחיים בכלל. המפתח בכל שינוי הוא לא להיות קורבן של הנסיבות אלא לדעת לבחור בכל מצב כדי ליצור את הנסיבות שאנו רוצים. זה עניין של סטייט אוף מינד שכל אדם יכול ליצור. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Mar 11, 202233:36
ביטול הריצוי ופיתוח אהבה עצמית | איך להפסיק לְרַצות ולהתחיל לאהוב את עצמך

ביטול הריצוי ופיתוח אהבה עצמית | איך להפסיק לְרַצות ולהתחיל לאהוב את עצמך

ריצוי הוא הרגל תוקע. רבים מנסים להשיג יותר אהבה והכרה חיצונית דרך ביטול עצמי וויתור על העצמי. אך זו טעות קריטית, כי זה מרוקן ופוגע בהצלחה. בעולם בו איך מספיק זמן לבצע את כל מה שאנו רוצים, היכולת למקד את עצמך במה שחשוב לך ולא לאחרים, לאהוב את עצמך ולתת מכל הלב, ולא לשם קבלת תמורה בחזרה, היא קריטית להצלחה. בפודקאסט זה אני מלמד איך להיפטר מריצוי ולפתח אהבה עצמית בעזרת השיטה שפיתחתי לביצוע שינויים מנטליים שמניבים תוצאות פרקטיות בעסקים ובקריירה – נוסחת מה בתוך. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Mar 11, 202227:30
איך להיפטר משיפוטיות עצמית | איפה הגבול בין ביקורת עצמית בונה לשיפוטיות עצמית הורסת

איך להיפטר משיפוטיות עצמית | איפה הגבול בין ביקורת עצמית בונה לשיפוטיות עצמית הורסת

שיפוטיות עצמית היא הרגל תוקע. רבים חושבים שהיא מסייעת לאחריות גבוהה ומניעה להצלחה. אך זו טעות קריטית. בעולם בו טעויות הן הכרחיות בדרך להצלחה, היכולת לוותר על שיפוטיות עצמית, לקבל טעויות ולהמשיך הלאה בהגשמה, היא קריטית להצלחה. בשיעור זה אני מלמד איך להיפטר משיפוטיות עצמית בעזרת השיטה שפיתחתי לביצוע שינויים מנטליים שמניבים תוצאות פרקטיות בעסקים ובקריירה – נוסחת מה בתוך. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Mar 04, 202222:05
איך להיפטר מפרפקציוניזם | איפה הגבול בין יסודיות חיובית ליסודיות יתר

איך להיפטר מפרפקציוניזם | איפה הגבול בין יסודיות חיובית ליסודיות יתר

פרפקציוניזם הוא הרגל תוקע. בעולם בו איך מספיק זמן לבצע את כל מה שאנו רוצים, היכולת לשחרר את הרגל הפרפקציוניזם, לוותר על משימות תפלות ולהתמקד בעיקר היא קריטית להצלחה. בפודקאסט זה אני מלמד איך להיפטר מפרפקציוניזם בעזרת השיטה שפיתחתי לביצוע שינויים מנטליים שמניבים תוצאות פרקטיות בעסקים ובקריירה – נוסחת מה בתוך. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Mar 04, 202235:35
מה הסדר הנכון להגשמה אפקטיבית? נוסחת ההוויה ושאלת ההוויה

מה הסדר הנכון להגשמה אפקטיבית? נוסחת ההוויה ושאלת ההוויה

רבים טועים וחושבים שבעשייה פרקטית ושקדנית אפשר להשיג יעדים מאתגרים. מצד אחד גישה זו מובנת וסבירה וכך אכן מחנכים אותנו: תעשה, תעבוד, תתאמץ, תלמד – וכך תוכל להצליח. אך רבים וטובים נוקטים בגישה זו ולא מרוויחים את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח. בפודקאסט זה אני מנחה מה הסדר הנכון להגשמה. וכן, הוא שונה מהדרך לפיה חונכנו! לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Feb 25, 202201:01:12
אבני הדרך בתוכנית היעדים הם תוכנית הפעולה הפרקטית | איך לתכנן נכון אבני דרך

אבני הדרך בתוכנית היעדים הם תוכנית הפעולה הפרקטית | איך לתכנן נכון אבני דרך

אבני הדרך בתוכנית היעדים היא תוכנית הפעולה. בפודקאסט זה אני מנחה איך להגדיר אבני דרך ואיך לעבוד איתן ביום יום ככלי עזר שוטף למימוש עסקי, להגשמה ולהצלחה. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Feb 25, 202238:35
חשיבות האסטרטגיה בתוכנית היעדים | איך להגדיר נכון אסטרטגיה עסקית

חשיבות האסטרטגיה בתוכנית היעדים | איך להגדיר נכון אסטרטגיה עסקית

האסטרטגיה היא ה"איך" – איך נגשים את היעדים בתוכנית. בפודקאסט זה נלמד מהם העקרונות של אסטרטגיה טובה ואיך להגדיר אותה בדרך שתאפשר להשיג את היעדים בהצלחה. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com
Feb 19, 202237:04
איך להציב יעדים עסקיים בצורה נכונה

איך להציב יעדים עסקיים בצורה נכונה

חלק משמעותי בתוכנית יעדים היא הצבת היעדים עצמם. בפודקאסט זה אני מלמד את העקרונות להצבת יעדים ואיך להגדיר יעדים בדרך שתקדם הצלחה והגשמה עסקית. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com
Feb 19, 202219:55
חזון עסקי ככלי מפתח להגשמה ולהצלחה

חזון עסקי ככלי מפתח להגשמה ולהצלחה

רוב בעלי העסקים לא מתכננים ולא כותבים חזון. זו טעות קריטית. מה ששכיח בחברות גדולות ומצליחות נזנח בעסקים קטנים מבורות ומחוסר תשומת לב. מדוע חזון הוא כלי חשוב להצלחה עסקית? מהו חזון איך כותבים חזון אפקטיבי? בפודקאסט זה אני מלמד את חשיבות החזון לכל עסק, קטן כגדול, ואיך לבנות חזון שישמש בסיס איתן להגשמה עסקית ולשגשוג. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Feb 11, 202249:08
מבוא לתכנון עסקי אפקטיבי

מבוא לתכנון עסקי אפקטיבי

מהם עקרונות התכנון העסקי האפקטיבי? איך מתכננות החברות המצליחות בעולם ואיך גם בעל העסק הקטן ומתכנן הקריירה יכולים ליישם עקרונות אלו בהצלחה? בפודקאסט זה אני מנחה איך לתכנן עסקית נכון באמצעות שיטת "פריצת דרך", באופן שיגדיל את הסיכויים לשגשג ולהצליח. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Feb 11, 202250:47
ניהול זמן ומשימות ברמה הפרטנית והמפורטת

ניהול זמן ומשימות ברמה הפרטנית והמפורטת

איך לנהל זמן ומשימות בצורה אפקטיבית ומקדמת הצלחה? בפודקאסט זה אני נותן כלים לניהול זמן מיטבי ברמה הפרטנית ומנחה איך להשתמש בהם כדי להגדיל יעילות, להגשים ולשגשג. בשיעור יש תרגיל שמאפשר לזהות ולפרוט את זוללי הזמן שלך ואיך לנהל אותם בהצלחה. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Feb 04, 202218:34
ניהול זמן ומשימות ברמה הבסיסית

ניהול זמן ומשימות ברמה הבסיסית

איך לנהל זמן ומשימות בצורה אפקטיבית ומקדמת הצלחה? בפודקאסט זה אני נותן כלים לניהול זמן מיטבי ומנחה איך להשתמש בהם כדי להגדיל יעילות, להגשים ולשגשג. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Feb 04, 202221:12
איך להיפטר מדחיינות | היבטים מנטליים ופרקטיים למיגור הדחיינות בעסקים

איך להיפטר מדחיינות | היבטים מנטליים ופרקטיים למיגור הדחיינות בעסקים

דחיינות היא תכונה תוקעת שמעכבת הצלחה. בשיעור זה אני מנחה איך להיפטר מדחיינות בדרך שונה ומיוחדת. המיקוד במיגור הדחיינות צריך להיות בשורש שלה, במניעים ההווייתיים שלה. לכן, בצד כלים פרקטיים להיפטר מדחיינות, אני גם נותן בשיעור זה כלים מנטליים לסילוק הדחיינות מהשורש, שהם אלו שעושים את ההבדל האמיתי לטווח ארוך. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jan 28, 202234:38
ניהול אנרגיות, עומס ולחץ | הדרך החדשה לניהול זמן ומשימות

ניהול אנרגיות, עומס ולחץ | הדרך החדשה לניהול זמן ומשימות

מדוע לפני שמדברים על ניהול זמן חייבים לדבר על ניהול אנרגיות? מהם החוקים הפיזיקליים שמוכיחים את הקשר שבין אנרגיה להצלחה? איך לנהל נכון אנרגיה ובכך להגדיל מאד את סיכויי הצלחה בעסקים ובקריירה? מה ההבדל בין עומס ללחץ ואיך לנהל אותם באפקטיביות? כל הפרטים בשיעור זה מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jan 28, 202222:15
להתרגל להצליח בעסקים, בניהול ובקריירה – הרצאה מלאה לפי עקרונות הספר להתרגל להצליח

להתרגל להצליח בעסקים, בניהול ובקריירה – הרצאה מלאה לפי עקרונות הספר להתרגל להצליח

בהרצאה תקבל כלים איך להתמודד בהצלחה עם שינויים בבית ובעבודה בעולם דינמי ומשתנה, איך למצות יותר מהפוטנציאל שלך ואיך לבצע יותר עם המשאבים האנושיים שיש לך. תבין איך עובדת “מערכת ההפעלה האנושית” ואיך להשתמש בה בדרך אפקטיבית, כדי להגשים ולהשיג את התוצאות שאתה רוצה. ספציפית, תקבל כלים שיסייעו לך: * להבין מהם גורמי ההצלחה ואיך ליישם אותם * לנהל את עצמך בצורה אפקטיבית, מניעה לפעולה ומחוץ לקופסה * להתמודד בהצלחה עם נסיבות ותירוצים וכך להגדיל את מיצוי הפוטנציאל האישי * להשיג מטרות ופריצת דרך * לפתח יותר בחירה ויוזמה לניהול עצמי ולניהול אחרים לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jan 21, 202201:23:32
טיפול אפקטיבי בהתנגדויות במכירה

טיפול אפקטיבי בהתנגדויות במכירה

איך לטפל בהתנגדויות בתהליך מכירה. כללי עשה ואל תעשה כדי לנהל נכון את ההתנגדות ולהפיק ממנה את המירב. באודיו כלים אפקטיביים לטפל בהתנגדויות, כולל דוגמאות של התנגדויות נפוצות. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jan 14, 202201:03:38
ניהול אפקטיבי של פגישת היכרות או פגישת מכירות

ניהול אפקטיבי של פגישת היכרות או פגישת מכירות

איך לנהל פגישת היכרות אפקטיבית עם לקוח פוטנציאלי או לשיתוף פעולה. כללי עשה ואל תעשה כדי להשיג את מטרת הפגישה. באודיו כלים אפקטיביים לפגישה שמניבה תוצאות עם פרוספקט או עם קולגה ליצירת שת"פ מצליח שמניב לידים. באודיו דגש על כלים מנטליים וכלים פרקטיים להגדלת אחוזי ההמרה והסגירה. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jan 14, 202201:11:49
להצליח בפגישת היכרות או פגישת מכירות

להצליח בפגישת היכרות או פגישת מכירות

איך לנהל פגישת היכרות אפקטיבית עם לקוח פוטנציאלי או לשיתוף פעולה. כללי עשה ואל תעשה כדי להשיג את מטרת הפגישה. באודיו כלים אפקטיביים לפגישה שמניבה תוצאות עם פרוספקט או עם קולגה ליצירת שת"פ מצליח שמניב לידים. בסרטון דגש על כלים מנטליים וכלים פרקטיים להגדלת אחוזי ההמרה והסגירה. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jan 07, 202250:25
שיחת הטלפון עם לקוח פוטנציאלי ולשת"פ

שיחת הטלפון עם לקוח פוטנציאלי ולשת"פ

איך לנהל שיחת טלפון אפקטיבית עם לקוח פוטנציאלי או לשיתוף פעולה. כללי עשה ואל תעשה כדי להשיג את מטרת השיחה. באודיו כלים אפקטיביים לשיחה שמניבה תוצאות עם פרוספקט או עם קולגה ליצירת שת"פ מצליח שמניב לידים. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Jan 07, 202201:26:03
הצגה עצמית עסקית ופרופיל שיווקי מסקרן

הצגה עצמית עסקית ופרופיל שיווקי מסקרן

איך לבנות הצגה עצמית עסקית מסקרנת ופותחת שיחה. מהי הגישה הכי טובה להצגה עצמית שתבטיח שיזכרו אותך וירצו לעשות איתך עסקים. בסרטון כלים אפקטיביים לבניית הצגה עצמית אפקטיבית ופרופיל שיווקי מושך את העין ולידים. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Dec 31, 202141:28
נטוורקינג, שיתופי פעולה עסקיים ורשימת המאה

נטוורקינג, שיתופי פעולה עסקיים ורשימת המאה

נטוורקינג אפקטיבי היא שיטת השיווק הטובה והזולה ביותר מאז ומתמיד, גם בעידן האינטרנט. איך לבנות נטוורקינג אפקטיבי שיניב הכנסות ורווחים. מהי הגישה הבסיסית ההווייתית הנכונה שתבטיח נטוורקינג אפקטיבי. בסרטון כלים אפקטיביים ליצירת נטוורקינג. לסרטון של האודיו בבלוג של חגי שלו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Dec 31, 202101:07:22
כלים פרקטיים לכתיבה שיווקית אפקטיבית

כלים פרקטיים לכתיבה שיווקית אפקטיבית

לחלק גדול מהיזמים ובעלי העסקים מיומנויות השיווק זרות. יתרה מכך, לרבים מהם יש פרדיגמות תוקעות סביב השיווק: "אני לא יודעת לשווק”, “אני לא אוהב לשווק”, ו-“קשה לשרוד בתחרות של היום”, הן מקצת מהאמירות שאני שומע מלקוחותיי באימון עסקי. לכן, רכישת ידע שיווקי, הגדלת הביטחון העצמי בביצוע פעולות שיווק ומחויבות לשווק הם מצרכי יסוד חיוניים לעצמאים. הצעד הראשון לשיווק אפקטיבי הן ההגדרות השיווקיות הבסיסיות ולכך בדיוק נועד הפודקאסט הזה ונייר העבודה שתומך בו. לסרטון הוידאו ולקובץ להגדרות השיווקיות שלך תן כאן קליק על הלינק. פודקאסט זה הוא שיעור מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. כאן בלינק פרטים על הקורס המלא. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם, תן כאן קליק על הלינק. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Dec 24, 202152:34
כלים פרקטיים להצלחה בשיווק ובמכירות

כלים פרקטיים להצלחה בשיווק ובמכירות

שיעור זה מתוך הקורס המשולב שלי נותן כלים פרקטיים להצלחה בשיווק ומכירות לבעלי עסקים בפרט ולכל מי שרוצה למכור את עצמו בכלל. לפרטים על הקורס המלא - https://course.hagaishalev.com/GUTS1/11. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם - https://course.hagaishalev.com/GUTS1. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Dec 24, 202156:14
כלים מנטליים להצלחה בשיווק ובמכירות חלק ב

כלים מנטליים להצלחה בשיווק ובמכירות חלק ב

איך לרכוש כלים מנטליים מנצחים כדי להצליח בשיווק ובמכירות. הכלים מאפשרים לבנות בסיס מנטלי איתן שעליו כל פעולות השיווק והמכירות יצליחו הרבה יותר: לסגל הרגלי חשיבה, הרגלי התנהגות, אמונות וניהול רגשי שיתמכו בהצלחה בשיווק ובמכירות. זהו חלק שני של הנושא מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. לפרטים על הקורס המלא - https://course.hagaishalev.com/GUTS1/11. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם - https://course.hagaishalev.com/GUTS1. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Dec 17, 202150:52
כלים מנטליים להצלחה בשיווק ובמכירות חלק א

כלים מנטליים להצלחה בשיווק ובמכירות חלק א

איך לרכוש כלים מנטליים מנצחים כדי להצליח בשיווק ובמכירות. הכלים מאפשרים לבנות בסיס מנטלי איתן שעליו כל פעולות השיווק והמכירות יצליחו הרבה יותר: לסגל הרגלי חשיבה, הרגלי התנהגות, אמונות וניהול רגשי שיתמכו בהצלחה בשיווק ובמכירות. מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. לפרטים על הקורס המלא - https://course.hagaishalev.com/GUTS1/11. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם - https://course.hagaishalev.com/GUTS1. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Dec 17, 202142:24
הבסיס המנטלי להצלחה בשיווק ובמכירות

הבסיס המנטלי להצלחה בשיווק ובמכירות

איך ליצור את ההוויה המתאימה כדי להצליח בשיווק ובמכירות? מהי הגישה הנכונה לבנות בסיס מנטלי איתן שעליו כל פעולות השיווק והמכירות יצליחו הרבה יותר: לסגל הרגלי חשיבה, הרגלי התנהגות, אמונות וניהול רגשי שיתמכו בהצלחה בשיווק ובמכירות. מתוך הקורס המשולב לאימון עסקי של חגי שלו. לפרטים על הקורס המלא - https://course.hagaishalev.com/GUTS1/11. לאתר הקורס ולשיעורי הניסיון בחינם - https://course.hagaishalev.com/GUTS1. לשאלות ובירורים צור קשר עכשיו עם חגי שלו אישית: 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Dec 17, 202124:60
לגלות את הייעוד בקריירה ולחיות לפיו | מהו ייעוד? למה צריך ייעוד? איך למצוא את הייעוד? | הכוונה תעסוקתית, ייעוץ תעסוקתי, הסבה מקצועית

לגלות את הייעוד בקריירה ולחיות לפיו | מהו ייעוד? למה צריך ייעוד? איך למצוא את הייעוד? | הכוונה תעסוקתית, ייעוץ תעסוקתי, הסבה מקצועית

יש אנשים שעובדים ללא מאמץ, בשמחה, מגשימים את עצמם, מאושרים, מצליחים וגם מרוויחים כסה הסוד שלהם? מה יש להם שאין לאחרים אשר סובלים, תקועים ומתוסכלים מהעבודה? התשובה הקצרה היא – הם מממשים את הייעוד שלהם! טוב חגי, תגיד, זה נשמע מאד פילוסופי ומיסטי. מה זה אומר? מהו ייעוד? למה צריך ייעוד? איך למצוא את הייעוד? כל אלו הן שאלות מצוינות ובמקום. וכדי לענות עליהן, התארחתי בפודקסט של אבי מורלוי NLP שימושי ביום-יום, לראיון מרתק בן כשעה, בו ענינו על כל השאלות הללו ועל הרבה יותר. הנה תמצית הנושאים עליהם שוחחנו בראיון: מה היתרונות של מי שיודע מה הייעוד שלו? מדוע השאלה “מה אני רוצה ללמוד” היא שאלה גרועה ומה השאלה הנכונה יותר? מה זה בכלל ייעוד? מדוע ללכת רק אחרי הכסף דווקא לרוב לא יביא אותו ומה הדרך הכי טובה לעשות כסף? מהם הסיכונים של שכירים כיום ואיך להשוות את הסיכונים שלהם לסיכונים להיות עצמאי? מהם עקרונות הבסיס לעשות שינוי מוצלח בקריירה? מהם העקרונות לניהול קריירה מצליחה? מדוע רוב האנשים בטוחים שמה שהם רואים זו המציאות ומה הסכנה בכך? מהם 3 הגורמים שמעכבים אנשים למצוא את הייעוד שלהם בקריירה? מהם 2 הגורמים שתוקעים אנשים בכל שינוי ואיך זה קשור להישרדות בסיסית? מה דוחף אנשים לבצע שינוי ואיך אפשר לשמר את המומנטום אחרי שמתחילים את השינוי? האם אפשר לעשות שינוי קריירה אחרי גיל 40? מדוע התפתחות אישית היא קריטית למי שרוצה שינוי ומהם העקרונות שלה? איך עזבתי משרה טובה והכנסה נדיבה כדי לבצע שינוי בקריירה ולעשות לנפשי ומדוע זה לא קשור לאומץ? מהי אחת הסיבות המשמעותיות שפוגעות ביכולת לעבור ראיון עבודה בהצלחה? מהן הדרכים העיקריות הקיימות למציאת הייעוד? מהי השיטה שלי למציאת הייעוד? מה ההבדל בין ייעוץ תעסוקתי לאימון תעסוקתי? החל מדקה 43 שוחחנו על הספר החדש שלי “מלכוד המצוינות” הנמצא בתהליכי כתיבה. לסרטון הוידאו של האודיו ולמידע נוסף תן כאן קליק על הלינק לפוסט בבלוג שלי - https://www.hagaishalev.com/blog/finding-purpose והתקשר אלי ל- 0544877725. 
Dec 10, 202101:03:08
מלכוד המצוינות – המנגנון הנסתר שתוקע את ההצלחה ואיך לצאת ממנו

מלכוד המצוינות – המנגנון הנסתר שתוקע את ההצלחה ואיך לצאת ממנו

בעבודתי עם מאות אנשים גיליתי תבנית התנהלות תוקעת שחוזרת על עצמה ופוגעת ביכולת להצליח של עשרות אחוזים מהאנשים. מדובר במעגל זדוני שכל חלק בו נובע מהקודם וחוזר על עצמו בלופ מתעצם. תוך כדי אימון אנשים להצלחה גם גיליתי את הדרך לפוגג אותו ובכך עוסק ספרי השני "מלכוד המצוינות". באודיו אני מציג את המלכוד, את מרכיביו, כיצד הוא פועל וכמובן איך לפוגג אותו. האזן לאודיו, וגלה ובדוק אם מלכוד המצוינות מתייחס גם אליך! אנשים שמשתחררים מעולו של המלכוד ממצים את הפוטנציאל שלהם וחווים מימוש עצמי, הצלחה ושפע בחייהם האישיים והעסקיים. למידע נוסף ולסרטון של האודיו גש לבלוג שלי https://www.hagaishalev.com/blog/excellent-catch22 או התקשר אלי ל- 0544877725. 
Dec 10, 202119:29
מאומנות לא עושים כסף! האמנם??? | איך לעשות את מה שאוהבים ולהתפרנס בכבוד

מאומנות לא עושים כסף! האמנם??? | איך לעשות את מה שאוהבים ולהתפרנס בכבוד

בהרצאה שנשאתי בכנס מיוחד לעוסקים במדעי הרוח והאומנויות, הבאתי את עובדות הייסוד לגבי אנשים שמצליחים בכל מגוון העיסוקים הקיימים. כן, גם בעיסוקים ש"לא עושים מהם כסף" אפשר להצליח ולהרוויח. כי ההבדל בין הצלחה לכישלון הוא לא רק הכישרון וגם לא רק תחום העיסוק. גורמי ההצלחה העיקריים תלויים בצד המנטלי של האדם (הרגלי חשיבה, הרגלי התנהגות, אמונות ורגשות), ובנכונותו לצאת מאזור הנוחות וליישם את הנדרש. בהרצאה הצגתי את מודל פירמידת ההגשמה שפיתחתי, אשר מנתח מה הסדר הנכון של מחוללי ההצלחה, ושלל כלים מנטליים להצלחה בעסקים ובקריירה. לבסוף, שיתפתי בנוסחת מה בתוך אשר פיתחתי, המראה בבירור איך ליישם שינויים מנטליים המובילים להצלחה. לסרטון המלא ולפרטים נוספים תן כאן קליק על הלינק https://www.hagaishalev.com/blog/art-and-money או התקשר אלי - 0544877725.
Dec 01, 202117:05
טיפים, מידע, השראה וכלים להצלחה בעסקים ובחיים | ראיון בנסיקה עסקית

טיפים, מידע, השראה וכלים להצלחה בעסקים ובחיים | ראיון בנסיקה עסקית

במסטר מינד עם אסף הנעמן הלל שיתפתי נקודות בולטות בקריירה שלי בדרך שתאפשר לך לקבל מידע רלבנטי רב והשראה להתמודד עם האתגרים שלך בחייך. בין היתר שיתפתי בייחודיות שלי, מה הוביל אותי לשינוי הקריירה "הבלתי אפשרי" שעשיתי בגיל 45 ואיך תוכל לשאוב מכך השראה לבצע את השינוי שלך, איך לא להשלים עם דשדוש בקריירה, תחושת ריקנות וחוסר מימוש עצמי כדי למצוא את הייעוד שלך, מהן הטעויות שעשיתי בתחילת הדרך ומה תוכל ללמוד מכך לדרך שלך בחיים, במה נכשלתי, מה למדתי מכך ומה גם אתה תוכל ללמוד מזה, מה אני ממליץ לכל בעל עסק, מנהל או שכיר ממרום 35 שנות ניסיון החיים שלי, ובפרט לצעירים בתחילת דרכם, מדוע ידע אינו מספיק היום כדי להשיג את יעדיך ומה חסר כדי ליישם אותו ולהצליח, מה הסדר הנכון של ההתנהלות העסקית שרק אם תיישם אותו תוכל להצליח, איך תוכל לקבל במחיר מצחיק את השיטה שפיתחתי "להתרגל להצליח", ולבסוף – קבל טונות של השראה למימוש עצמי, הצלחה ושגשוג. לסרטון של הראיון ולפרטים נוספים איך אוכל לסייע לך בשינויים בקריירה או בעסק שלך תן כאן קליק על הלינק - https://www.hagaishalev.com/blog/nesika או התקשר אלי 0544877725.
Nov 29, 202120:26
עקרונות ההצלחה בעסקים ובקריירה | ראיון ברדיו החברתי הראשון אצל אמיר צוקר

עקרונות ההצלחה בעסקים ובקריירה | ראיון ברדיו החברתי הראשון אצל אמיר צוקר

היה לי את העונג להתארח בתוכניתו של אמיר צוקר "מתנהלים בחוכמה" ברדיו החברתי הראשון, וניהלנו שיחה מרתקת על עקרונות ההצלחה בעסקים ובקריירה, בהתאם לספר שלי "להתרגל להצליח": * מהם הגורמים שמאפשרים רק לחלק קטן מהאנשים להגיע ליעדים שלהם בעסקים ובקריירה? * איך משנים הרגלים שתוקעים אותנו? * מה הנוסחה השגויה להצלחה שלמדנו כולנו והיא כמובן לא עובדת? * מהי הנוסחה הנכונה להצלחה שרוב האנשים אינם מודעים לה? * מדוע ידע הוא כבר לא כוח ומהו המרכיב הקריטי לשינוי שרוב האנשים אינם מודעים אליו? * מה זה הייעוד שלנו בקריירה ולמה חשוב שנגלה אותו? ועוד, ועוד... לסרטון הוידאו ולפרטים נוספים איך אוכל לסייע לך "להתרגל להצליח" בעסקים או בקריירה תן כאן קליק על הלינק https://www.hagaishalev.com/blog/amirzuker-interview או התקשר אלי 0544877725.
Nov 29, 202141:56
איך לנהל משרד עורכי דין או רואי חשבון מצליח ולהרוויח יותר כסף, באמצעות שדרוג הרגלים עסקיים

איך לנהל משרד עורכי דין או רואי חשבון מצליח ולהרוויח יותר כסף, באמצעות שדרוג הרגלים עסקיים

זהו פודקאסט מיוחד לבעלי משרדי עורכי דין ו/או רואי חשבון רציונליים ופרקטיים שעובדים קשה מידי ורוצים להגדיל את הכנסות המשרד שלהם ו/או להקטין את הלחץ ולחוות יותר פנאי. מטרת הפודקאסט היא: להראות לך איך לצאת מתקיעות בעסק, לחצים ודשדוש, שיעבוד לעסק ומעבודה קשה, ובכל זאת להרוויח יותר כסף? מהי הטעות הקלסית שעושים בעלי עסקים בניהול העסק שלהם? טעות זו שכיחה במיוחד בקרב בעלי משרדי עו"ד ומשרדי רו"ח. בפודקאסט אני חושף את הטעות הזו ומסביר מה האימון העסקי המתאים לעו"ד ורו"ח כדי לעלות על דרך ההצלחה, לשגשג, להצליח וגם להרוויח. לסרטון המלא ולפרטים נוספים תן כאן קליק על הלינק https://www.hagaishalev.com/blog/for-cpa-and-advocates או התקשר אלי 0544877725. 
Nov 28, 202129:08
איך לבצע שינוי קריירה אפקטיבי במגבלות של צרכי פרנסה ומשפחה

איך לבצע שינוי קריירה אפקטיבי במגבלות של צרכי פרנסה ומשפחה

רבים מתחבטים בימים אלו אם לעזוב עבודה יציבה שאינם מרוצים ממנה כדי לעשות שינוי בקריירה ולהגשים חלומות. אחד הדברים הבולטים בזמנים דינמיים אלו הוא הנטייה המוגברת של עובדים להתפטר מעבודתם ולחפש עבודות אחרות ולעיתים גם עיסוקים עם יותר משמעות, יותר עניין ויותר הכנסה. אבל אז הם נתקלים בחששות, פחדים, דאגות, חוסר וודאות וספק גדול. כל אלו עלולים לטרפד את מחשבות השינוי שלהם ותוקע אותם באזור הנוחות, שהופך להיות אזור הנֵכות, וגם האזור הנחוּת. אז איך בכל זאת מתמודדים עם שינוי קריירה תוך אילוצים רגשיים ורציונליים של צרכי פרנסה ומשפחה? צפה בסרטון וגלה את התשובות. הוא לקוח מפודקאסט של אגודת איֶלת לייעוץ תעסוקתי ולפיתוח קריירה בוא התארחתי, ביחד עם לקוח עבר יקר שלי - עירון וינר, עו"ד בהשכלתו, שעשה שינוי קריירה בסיוע שלי בתנאים בלתי אפשריים וכיום מנהל עסק עצמאי מצליח. לפרטים נוספים על הפודקאסט ואיך אוכל לסייע גם לך לבצע שינוי קריירה ולמצוא את ייעודך, תן כאן קליק על הלינק - https://www.hagaishalev.com/blog/podcast-ayelet-career או התקשר אלי ל- 0544877725. 
Nov 27, 202101:00:00
כלים מנטליים להצלחה בתנאי חוסר וודאות

כלים מנטליים להצלחה בתנאי חוסר וודאות

קצב השינויים בעולם הואץ בצורה מטורפת. וכך, רבים נמצאים בימים אלו בכאוס כתוצאה מהתהפכות סדרי העולם שלהם. צ'רלס דרווין, אבי תורת האבולוציה, אמר: "אלה אינם המינים החזקים ביותר אשר שורדים, גם לא האינטליגנטיים ביותר, אלא המינים אשר *מסתגלים הכי מהר לשינוי*"! מה פירוש "להסתגל לשינוי"? ואיך בכלל אפשר להסתגל לשינוי עם כל החוסר וודאות מסביב בכל תחומי החיים? בדיוק בשביל לענות על שאלות אלו, דרורית גל - פז, מומחית לתהליכי שינוי, ואנוכי, קיימנו וובינר זום בו הבהרנו את הסדר הנכון להתנהלות בחוסר וודאות על מנת לצמוח ולשגשג, בתחומי העסקים, המשפחה והקריירה. הוובינר הוקלט בתקופת הקורונה, אך כוחו יפה לכל מצב של חוסר וודאות ושל שינויים תכופים. בשיחה פתוחה על ההוויה האנושית ו"מערכת ההפעלה האנושית" נתנו כלים מנטליים להצלחה בתנאי חוסר וודאות: • מה הסדר הנכון להגשמה ולשגשוג • מה הבסיס החשוב שכל אדם צריך, ורק כשהוא מתקיים מתאפשרת הצלחה • איך להכניס הרבה יותר בחירה בחיים שלנו כדי להשיג תוצאות • איזה כלי אחד פשוט ליישום יסייע לך להתנהל באפקטיביות בחוסר וודאות • איך מדיטציה יכולה לאפשר לך לשחרר מתחים ולשפר ביצועים לסרטון של הוובינר ולפרטים נוספים תן כאן קליק על הלינק - https://www.hagaishalev.com/blog/tools-4-uncertainty. כל מה שהוצג בוובינר הוא חלק מהשיטה של חגי שלו לבצע שינויים מנטליים כדי להשיג תוצאות פרקטיות ואפקטיביות, בעסקים, בקריירה ובניהול. לפרטים נוספים על השיטה של חגי שלו, לפגישת היכרות אישית עם חגי ולרכישת הספר, צור קשר עכשיו: https://www.hagaishalev.com | 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Nov 19, 202101:19:50
מה ההבדל בין המוח המודע והמוח הלא מודע | תת מודע

מה ההבדל בין המוח המודע והמוח הלא מודע | תת מודע

מהם יחסי הכוחות הבסיסיים בין המוח המודע למוח הלא-מודע ואיך אפשר לגשת למוח הלא-מודע על אף אי נגישותו? בפודקסט תיאור קצר של 2 חלקי המוח והסבר מדוע חשוב לדעת זאת לכל אדם שרוצה למצות את הפוטנציאל האישי שלו. לסרטון הוידאו ולהרחבה תן כאן קליק על הלינק - https://www.hagaishalev.com/blog/unconscious1. למידע נוסף איך אוכל לסייע גם לך להתמודד עם שינויים בהצלחה, בעסק או בקריירה שלך, כדי להשיג את מטרותיך, אני מזמין אותך לפנות אלי: https://www.hagaishalev.com | 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Nov 19, 202150:52
משפך המכירות | איך להפוך את תהליך המכירות למשחק מספרים ולהגדיל את ההכנסות

משפך המכירות | איך להפוך את תהליך המכירות למשחק מספרים ולהגדיל את ההכנסות

משפך המכירות כולל את השלבים של תהליך המכירה בסדר הכרונולוגי שלהם. באמצעות הגדרתו, מקבלים וודאות ושליטה על תהליך המכירה, יכולים למדוד המרות בכל שלב, להשוות לסטנדרטים בתחום העיסוק וכך לשפר יחסים ולהגדיל את המכירות ואת ההכנסות. באודיו הסבר מלא על משפך המכירות, איך לבנות ולהגדיר אותו, איך למדוד אותו ואיך לשפר אותו. האודיו גם כולל דוגמה למשפך כזה לרבות יחסי ההמרה. לסרטון של האודיו הזה תן כאן קליק - https://www.hagaishalev.com/blog/sales-are-number-game. למידע נוסף, לאפשרויות ליווי אישי ולקורס דיגיטלי משולב, צור קשר עכשיו עם חגי שלו: https://www.hagaishalev.com | 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Nov 07, 202122:45
איך לנהל קריירה מצליחה באמצעות שדרוג הרגלים | הדרכה לשכירים בכירים שתקועים בצמתי שינוי בקריירה

איך לנהל קריירה מצליחה באמצעות שדרוג הרגלים | הדרכה לשכירים בכירים שתקועים בצמתי שינוי בקריירה

אם אינך מרוצה מהקריירה שלך, חש תקיעות, בלבול, לא אוהב את עבודתך, אינך ממצה את הפוטנציאל התעסוקתי שלך, לא מרוויח מספיק ומצוי בסטרס ללא מספיק פנאי למשפחה ולתחביבים, ההדרכה הזו היא בשבילך. האודיו הזה הוא הצעד הראשון לקבל כלים מנטליים ופרקטיים שיאפשרו לך: למצוא את הייעוד שלך ולהגדיר אסטרטגיה להמשך הקריירה לשווק את עצמך בדרך ייחודית ואפקטיבית לעבוד ברוגע, בשלווה ובדרך שמניבה תוצאות לנהל את הזמן שלך טוב יותר ולהשאיר זמן גם לתחביבים ולמשפחה לחזק את הביטחון העצמי שלך ולבנות בסיס איתן להמשך צמיחת הקריירה שלך לנהל את עצמך ואת העובדים שלך טוב יותר, וכך להגדיל את התפוקות שלכם בעשרות אחוזים וכך גם להיות מוגשם, מצליח ומאושר יותר! אני מזמין אותך להאזין לאודיו. ואם התחברת אליו, תן כאן קליק על הלינק ותאם שיחה טלפונית אישית איתי בחינם, שתפתח לך את הפתח לשינוי המיוחל - https://bit.ly/2MtDcI6. לסרטון של הדרכה זאת תן כאן קליק על הלינק - https://www.hagaishalev.com/blog/workers. למידע נוסף, לעוד סרטונים, ולבלוג עם כ- 400 פוסטים עשירים בתוכן רלבנטי, גש לאתר הבית: https://www.hagaishalev.com | 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Nov 07, 202141:17
טיפים למציאת הייעוד ולפתיחת עסק מצליח המבוסס על הייעוד | שינוי קריירה והקמת עסק

טיפים למציאת הייעוד ולפתיחת עסק מצליח המבוסס על הייעוד | שינוי קריירה והקמת עסק

גדולים ממני קבעו שלכל אדם יש ייעוד. הייעוד הוא המקום שבו אנו עוסקים במה שאנו אוהבים, במה שאנו טובים בו, ופועלים בדרך בה אנו ממצים עד תום את הפוטנציאל התעסוקתי שלנו, מביאים הכי הרבה ערך ללקוחות שלנו וגם מרוויחים היטב. השאלה היא איך מוצאים את הייעוד? וברגע שמצאתנו אותו, איך נהפוך אותו ברמה הפרקטית לעיסוק מכניס ומהנה? האודיו שלפניך הוא הרצאה שהעברתי לארגון הגרפולוגים ובה נתתי טיפים למציאת הייעוד ולפתיחת עסק מצליח המבוסס על הייעוד. לסרטון של ההרצאה תן כאן קליק - https://www.hagaishalev.com/blog/finding-purpose-2. למידע נוסף, לעוד סרטונים, ולבלוג עם מעל 300 פוסטים עשירים בתוכן רלבנטי, גש לאתר הבית: https://www.hagaishalev.com | 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Nov 02, 202101:13:06
מדוע חשוב להתחבר לייעוד ולחזון כדי להגשים ולשגשג | איך ליצור מוטיבציה פנימית חסינה ועמידה בפני קשיי המציאות

מדוע חשוב להתחבר לייעוד ולחזון כדי להגשים ולשגשג | איך ליצור מוטיבציה פנימית חסינה ועמידה בפני קשיי המציאות

כשמסתכלים על עסק שהצליח ושואלים – מה גרם לו להצליח, מוצאים שם הרבה מעבר לשאיפה לעשות כסף. מבלי לגרוע ובוודאי לא לבקר את הרצון להרוויח, קיימים מניעים חזקים הרבה יותר מכסף שהם אלו שמהווים בסיס איתן לעסקים ולאנשים מצליחים. בזה עוסק הסרטון הבא, מתוך הרצאה שהעברתי. נכון, זה קשור למילים גבוהות אך חשובות כמו ייעוד וחזון, אך גם הרבה מעבר לכך. צפה בסרטון וגלה איך ליצור מוטיבציה פנימית חסינה ועמידה בפני קשיי המציאות. לסרטון הוידאו של ההרצאה לחץ כאן - https://www.hagaishalev.com/blog/vision-and-purpose. למידע נוסף, לעוד סרטונים, ולבלוג עם מעל 300 פוסטים עשירים בתוכן רלבנטי, גש לאתר הבית: https://www.hagaishalev.com | 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Oct 25, 202119:10
איך נולד החזון של דניאל וולפסון לטפס לפסגת האוורסט ולשמש השראה למיליוני נשים?

איך נולד החזון של דניאל וולפסון לטפס לפסגת האוורסט ולשמש השראה למיליוני נשים?

ב-2017 היה לי את עונג והכבוד לאמן את דניאל וולפסון ולסייע לה לכתוב את החזון שהגשימה ברובו ב-2021 – להיות האישה ישראלית הראשונה לגעת בגג העולם – בפסגת האוורסט. בראיון שערכנו סיפרה דניאל על הבִּלבול שהייתה שרויה בו כשהגיע אלי, על תהליך כתיבת החזון, על הפחדים שהתמודדה איתם בדרך להגשמתו, על הסיוע שנתתי לה בכתיבת החזון ובמימושו, על השינויים שעברה ואיך התגברה על הקשיים המנטליים שאיימו על החזון. בין הקשיים האלו היו: האמונה המגבילה "אני לא מספיק טובה", פרפקציוניזם, חוסר סדר ואי שליטה בלו"ז, תנודות רגשיות, שיפוטיות עצמית ועוד. הריאיון ממחיש איך חזון מאתגר שמוגדר נכון ופועלים למימושו בצעדים קטנים, בצד פיתוח חוסן מנטלי ושינוי הרגלים ואמונות, גם מתגשם במציאות. לצפייה באודיו של הריאיון לחץ כאן - https://www.hagaishalev.com/blog/daniel-wolfson.  למידע נוסף איך אוכל לסייע גם לך להגדיר ולממש את החזון המאתגר שלך, אני מזמין אותך לפנות אלי: https://www.hagaishalev.com | 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Oct 25, 202120:06
הנוסחה לבניית תשתית מנטלית אפקטיבית להצלחה | דליה סרויה מארחת את חגי שלו

הנוסחה לבניית תשתית מנטלית אפקטיבית להצלחה | דליה סרויה מארחת את חגי שלו

בשיחה מרתקת הצגנו דליה סרויה ואני את הדרך הנכונה להגשים ולשגשג. מי שמכיר אותי יודע שאני חסיד גדול של עבודה מנטלית כבסיס לעשייה אפקטיבית בעסקים. אבל זה נשמע סינית, כי מרבית בעלי העסקים לא יודעים איך לשנות את הרגלי החשיבה, הרגלי ההתנהגות, האמונות והרגשות שלהם כדי לבנות תשתית מנטלית יציבה לכל העשייה שלהם. הם רצים קודם כל לעשות, עובדים קשה, רק כדי לדשדש ולא למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם. בוובינר בן השעה הצגתי את הנוסחה שפיתחתי אשר הופכת כל שינוי כאמור מתיאוריה לתכלס. נוסחה זו גם מפורטת בספר שלי “להתרגל להצליח”. בין היתר, שוחחנו על הנושאים הבאים: מהו האתגר הכי גדול של בעלי עסקים כיום? העקרונות עליהם מבוססת השיטה שלי: תרגול פרקטי בצעדים קטנים, קודם BEING לפני DOING, ופיתוח יכולת של התבוננות עצמית כבסיס להגדלת יכולת הבחירה שלנו מה עושה כל חברה גדולה כבסיס להצלחתה ובעלי העסקים לרוב נמנעים ממנו? הצגת נוסחת “מה בתוך” שפיתחתי ואיך אפשר ליישם אותה ועוד ועוד… לסרטון הוידאו המלא של הוובינר לחץ כאן - https://www.hagaishalev.com/blog/dalya-sroya.  למידע נוסף איך אוכל לסייע גם לך להתמודד עם שינויים בהצלחה, בעסק או בקריירה שלך, כדי להשיג את מטרותיך אני מזמין אותך לפנות אלי: https://www.hagaishalev.com | 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Oct 25, 202157:07
על שינויים בקריירה, בעסקים ומה שביניהם - ראיון של חגי שלו לאתר וואלה

על שינויים בקריירה, בעסקים ומה שביניהם - ראיון של חגי שלו לאתר וואלה

אלה מקצת הנושאים ששוחחתי עם אורנה דץ בראיון הבא: 1) מה גורם לאדם מצליח באמצע חיים לחשב מסלול מחדש? גלה איך כל שינוי קריירה הוא אפשרי, אם עושים אותו נכון. 2) מדוע הרבה בעלי עסקים עובדים קשה אך לא מרוויחים את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח? גלה מה הסדר הנכון כדי לשגשג ולהצליח. 3) איזה ספר באפשרותך לקרוא כדי לפתוח לך פתח ענק לשינוי בעסקים, בניהול ובקריירה? 4) איפה נזרעו הזרעים של חלום הטיפוס לאוורסט של דניאל וולפסון? 5) מהם הצעדים הראשונים לנקוט בהם למי שרוצה לשנות קריירה ו/או לפתוח עסק? 6) איפה אפשר לקבל הכוונה תעסוקתית וייעוץ קריירה למציאת הייעוד? 7) איזה מיזם אני מתכנן כדי לשנות את העולם? למידע נוסף איך אוכל לסייע גם לך להתמודד עם שינויים בהצלחה, להגדיר ולממש את החזון המאתגר שלך, אני מזמין אותך לפנות אלי: https://www.hagaishalev.com/blog/walla-interview | 054-4877725 | info@hagaishalev.com.
Sep 30, 202109:50