Skip to main content
Spotify for Podcasters
Imponderabilia - Karol Paciorek

Imponderabilia - Karol Paciorek

By Karol Paciorek

Rozmawiam z moimi gośćmi długo i szczerze. Wersja wideo dostępna na kanale Imponderabilia na YouTube oraz na Spotify.
Mail do mnie: kontakt@karolpaciorek.pl
Available on
Apple Podcasts Logo
Castbox Logo
Google Podcasts Logo
Overcast Logo
Pocket Casts Logo
RadioPublic Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

Wojciech Tochman: kara dożywotniego więzienia to tortury i powinna zostać zniesiona

Imponderabilia - Karol PaciorekDec 06, 2023

00:00
02:44:07
Wojciech Tochman: kara dożywotniego więzienia to tortury i powinna zostać zniesiona
Dec 06, 202302:44:07
Podcastex: najciekawsze historie lat '90 i '00
Dec 01, 202302:26:46
Elon Musk: geniusz czy szaleniec? Rozmowa z Walterem Isaacsonem, autorem biografii Muska
Nov 27, 202346:37
Zapomniana historia II wojny światowej: "eutanazja" chorych w Polsce. Kalina Błażejowska

Zapomniana historia II wojny światowej: "eutanazja" chorych w Polsce. Kalina Błażejowska

Kalina Błażejowska opublikowała reportaż "Bezduszni. Zapomniana zagłada chorych", gdzie opisuje tragiczne losy tysięcy zabitych chorych z polskich szpitali podczas okupacji niemieckiej. Autorce udało się dotrzeć nie tylko do ostatnich żyjących świadków tamtych wydarzeń, ale też do resztek ocalałych dokumentów. Zapraszam na tę rozmowę, bo opisana przez Kalinę historia pokazuje, że nie wiemy jeszcze wszystkiego co się działo podczas II Wojny Światowej i nie wszystkie ofiary zostały odpowiednio upamiętnione.


Historia II wojny światowej: "eutanazja" chorych w Polsce. Kalina Błażejowska opisała nieznane historie 2 wojny światowej w książce "Bezduszni. Zapomniana zagłada chorych". Rozmawiamy o 2 wojnie światowej z perspektywy polskich szpitali psychiatrycznych. Co Niemcy po II wojnie światowej zrobiły, żeby te sprawy wyjaśnić? Elektrowstrząsy - jak działają i czy nadal się je stosuje? Bardzo polecam Wam tę rozmowę i samą książkę, życzę miłego seansu, Karol Paciorek / Imponderabilia

Nov 22, 202301:39:29
Arek Jakubik: Informacja Zwrotna i alkoholizm w Polsce, oraz Dr Misio chory na Polskę
Nov 17, 202301:38:14
Jakub Żulczyk: od "Ślepnąc od świateł" do "Dawno temu w Warszawie"
Nov 10, 202302:30:17
Mery Spolsky - czy Maria Przed Ołtarzem pokazała za dużo?

Mery Spolsky - czy Maria Przed Ołtarzem pokazała za dużo?

Mery Spolsky wróciła po długim czasie do Impo, więc analizujemy zmianę jej wizerunku i tok kariery. Nowy album 'Erotik Era' to wejścia bez kompromisu i z pełną pompą w trzecią  dekadę życia, zapraszam na odsłuch!

Nov 06, 202302:18:37
Kwiat Jabłoni: szczerze o swojej przyszłości

Kwiat Jabłoni: szczerze o swojej przyszłości

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewicz wydali płytę "Pokaz slajdów" i już trochę tradycyjnie przyjęli zaproszenie do Imponderabiliów, żeby podsumować ostatni czas. A jest co podsumowywać: rozmawiamy o albumie, występie na Męskim Graniu, obciążeniu psychicznym, ale nie zapominamy o pozytywach życia. Do tego jest bardzo ciekawy wątek przyszłości, więc polecam całą rozmowę i pewnie do zobaczenia na koncercie!

Dzięki, że słuchacie Impo, Karol

Oct 30, 202301:54:05
Sonia i Borys Szyc: pierwszy wspólny wywiad córki i ojca
Oct 28, 202301:10:34
Mirosław Baka: "Chłopi" idą po Oscara?

Mirosław Baka: "Chłopi" idą po Oscara?

Mirosław Baka w filmie "Chłopi" wciela się w rolę Macieja Boryny. Rozmawiamy o kulisach powstania polskiego kandydata do Oscara, oraz o przeszłości aktorskiej Mirosława. Jak się okazuje: czasem na planie polskiego filmu można było stracić życie, a przynajmniej srogo się okaleczyć - Mirosław Baka ma tutaj sporo ciekawych anegdot. To bardzo ciekawa rozmowa nie tylko o kinie, ale też teatrze i meandrach na styku sztuki i polityki, bo choćby przez ostatnie 8 lat władza chciała sztukę cenzurować - ten wątek również z gościem eksplorujemy, dobrego odsłuchu!


Chłopi: jak powstał film i czy ma szansę na Oscara? Mirosław Baka - wywiad o tym jak nakręcono Chłopów. A wiadomo: Chłopi = lektura, którą wszyscy pokochali w szkole, więc dobrze, że doczekała się adaptacji. Kilka lat temu Mój Vincent a dziś kolejna produkcja duetu Welchman ma szansę na zagraniczną karierę. Mirosław Baka opowiada też o swojej karierze aktorskiej i filmach z przeszłości, takich jak "Krótki film o zabijaniu", czy "Reich". Rozmawiamy też o teatrze, najbardziej niebezpiecznych scenach, w jakich wziął udział Mirosław no i o teatrze w Polsce za rządów PiS - tutaj aż widać było emocje u gościa, mam nadzieję że Wam też się udzielą, zapraszam na seans! Karol Paciorek / Imponderabilia

Oct 25, 202301:26:01
Jak biegać zdrowo i bezpiecznie, żeby przebiec maraton? Marcin Kęsy
Oct 23, 202302:23:23
Łona: raper, który kochał Polskę

Łona: raper, który kochał Polskę

Adam Zieliński, czyli Łona, to raper wobec którego jestem absolutnie bezkrytyczny. Jestem fanem i cieszę się na każdą jego nową płytę, a taka właśnie ma swoją premierę i jest fantastyczna: "TAXI". Zapraszam na rozmowę o przeszłości Łony, jego stosunku do polityki, umiejętności lirycznego pisania rapowych wersów i miłości do Polski, bo choć jego najnowsza płyta jest o historiach taksówkarek i taksówkarzy, to tak naprawdę jest soczewką nas samych. Zapraszam do odsłuchu.

Oct 19, 202301:39:35
Wybory 2023: podsumowanie
Oct 12, 202303:01:12
Tomasz Schuchardt: jak stać się aktorem?

Tomasz Schuchardt: jak stać się aktorem?

Tomasz Schuchardt zagrał razem z Jakubem Gierszałem w filmie Doppelganger: Sobowtór, więc rozmawiamy o aktorstwie, rolach w polskich filmach, o tym jak się tyje i chudnie do roli. Zapraszam serdecznie, bo z Tomaszem rozmawiało mi się doskonale.


Oct 02, 202301:39:03
Piękna i wstrętna twarz futbolu. Michał Okoński
Sep 19, 202302:18:55
Wybory 2023: Adrian Zandberg - jaki program wyborczy przygotowała Lewica?

Wybory 2023: Adrian Zandberg - jaki program wyborczy przygotowała Lewica?

Adrian Zandberg jest współprzewodniczącym partii Razem, ale tutaj odpowiada na pytania jako przedstawiciel listy Lewicy. Chcę uciec od nawalanki międzypartyjnej, więc przyjąłem jedną zasadę i będę ją stosował wobec wszystkich gości politycznych: rozmawiamy tylko o nich i ich frakcji. Mam nadzieję że między innymi dzięki temu jako widzowie i słuchacze dostaniecie przekaz bardziej merytoryczny i mniej nasączony pustosłowiem i nawalanką międzypartyjną. Zapraszam do odsłuchu i dziękuję, że jesteście.


Wypowiedzi polityków sprawdził Demagog, poniżej linki do analiz: Ile ludzi w USA nie ma ubezpieczenia? – https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ile-ludzi-w-usa-nie-ma-ubezpieczenia/ Ile godzin w tygodniu pracują Polacy? – https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ile-godzin-w-tygodniu-pracuja-polacy/ Kiedy istnieje obowiązek zawarcia umowy o pracę? – https://demagog.org.pl/kiedy-istnieje-obowiazek-zawarcia-umowy-o-prace/ Jaki czas pracy obowiązuje w niemieckim przemyśle metalowym? – https://demagog.org.pl/jaki-czas-pracy-obowiazuje-w-niemieckim-przemysle-metalowym/ Wydatki na ochronę zdrowia w Polsce na tle Europy – https://demagog.org.pl/wydatki-na-ochrone-zdrowia-w-polsce-na-tle-europy/ Jakie opłaty za zakup nieruchomości obowiązują w Irlandii? – https://demagog.org.pl/jakie-oplaty-za-zakup-nieruchomosci-obowiazuja-w-irlandii/ Jak działa budownictwo mieszkaniowe w Wiedniu? – https://demagog.org.pl/jak-dziala-budownictwo-mieszkaniowe-w-wiedniu/

Sep 11, 202301:48:19
Co się dzieje po śmierci z ciałem? Jak postępują seryjni mordercy? Renata z Worka Kości
Sep 08, 202302:18:19
Wybory 2023 i polityka dzielą Polaków. Jak się dogadać opowiada Wawrzyniec Smoczyński

Wybory 2023 i polityka dzielą Polaków. Jak się dogadać opowiada Wawrzyniec Smoczyński

Zapraszam na kolejną rozmowę, która wpisuje się w tematykę wyborczą, ale łapie temat od nieco innej strony, bo mój gość - Wawrzyniec Smoczyński w sposób zupełnie inny opowiada o otaczającym nas świecie i polityce. Wawrzyniec jest uznanym dziennikarzem a od 3 lat tworzy Fundację Nowej Wspólnoty, gdzie zwykli ludzie o odmiennych poglądach na różne sprawy ze sobą rozmawiają jak chyba w żadnym innym miejscu. Bardzo dużo dała mi do myślenia rozmowa z Wawrzyńcem - głównie o tym jak media nas polaryzują, jak się dajemy wciągnąć i jak dosłownie nikt nie jest odporny na zaostrzającą się debatę. Zapraszam więc do ucieczki przed polaryzacją zanim będzie za późno - zwłaszcza że mój gość swoją ścieżką kariery pokazuje, że każdy z nas może coś zmienić. Życzę dobrego odsłuchu i dziękuję że jesteście. 🔥Sprawdź BookBeat, tam do 10 września w BookBeat będzie obowiązywała wyjątkowa specjalna oferta: 30h słuchania przez okres 45 dni ➡️ https://www.bookbeat.pl/imponderabilia?utm_source=youtube&utm_medium=podcast&utm_campaign=PL-imponderabilia-action-2875&utm_content=textlink-yt-epi-description-2309-45d&utm_term=deal3

[reklama] Wawrzyniec Smoczyński jest dziennikarzem, publicystą, pracował w "Przekroju", oraz współtworzył Politykę Insight. Zajmuje się też długofalową strategią uniwersytetu SWPS. Jest założycielem Fundacji Nowej Wspólnoty. Polski Dialog: https://polskidialog.pl/ Fundacja Nowej Wspólnoty: https://www.fnw.org.pl/

Sep 04, 202301:45:42
Karolina Pielesiak: jak zacząć karierę od nowa?
Aug 30, 202302:21:09
Wybory 2023: Kamil Dziubka ujawnia anonimowe wypowiedzi polityków PiS i tajemnice partii, oraz Kaczyńskiego
Aug 21, 202302:42:15
Co to TRIBUTE BAND? Elvis nie umarł? Pink Floyd wciąż koncertuje! Łukasz Droździel
Aug 17, 202301:42:59
Nieznane fakty o Korwinie, Mentzenie i Konfederacji przedstawia Marcin Kącki

Nieznane fakty o Korwinie, Mentzenie i Konfederacji przedstawia Marcin Kącki

Marcin Kącki opisał w swojej książce Korwina, środowisko korwinistów, partię i jego następców: Mentzena, Wiplera, Berkowicza i innych polityków Konfederacji. Ujawnia tam mniej znane fakty o założycielu UPR, o historii samego Korwina, ale też całego środowiska. Rozmawiamy więc o przyszłości polskiej polityki po wyborach, ale też o tym skąd wzięli się dzisiejsi liderzy skrajnej prawicy w Polsce.

Marcin Kącki jest reporterem, dziennikarzem, autorem wielu nagradzanych reportaży, m.in. "Białystok. Biała siła, czarna pamięć", "Poznań. Miasto grzechu", "Maestro. Historia milczenia", "Lepperiada". Jest laureatem Grand Press i był nominowany do nagrody Nike.
Aug 14, 202302:02:21
Porównanie partii i programów wyborczych - Michał i Bartek z kanału ORB
Aug 08, 202302:59:17
Aleksandra Przegalińska: czy sztuczna inteligencja zastąpi polityków?

Aleksandra Przegalińska: czy sztuczna inteligencja zastąpi polityków?

Aleksandra Przegalińska zajmuje się tematyką sztucznej inteligencji, transhumanizmu i rozwojem technologii od wielu lat. W rozmowie staraliśmy się popatrzeć na AI z wielu stron: od tej czy zabierze nam pracę (a może powinna politykom), przez kontakt z nią osób zupełnie spoza bańki technologicznej, aż po potencjalną przyszłość i rozwój technologii. Aleksandra jest daleka od straszenia dla samego straszenia, więc mam nadzieję że ta racjonalna porcja wiedzy przypadnie Wam do gustu, życzę miłego odsłuchu.

Jul 31, 202301:29:08
Tomasz Ćwiąkała: najciekawsze historie i anegdoty związane z piłką nożną
Jul 24, 202301:48:41
Aleksandra Wiśniewska: jak wygląda prawdziwe oblicze wojny?

Aleksandra Wiśniewska: jak wygląda prawdziwe oblicze wojny?

Zapraszam na rozmowę, z jedną z najbardziej niesamowitych osób, jakie dotychczas poznałem. Aleksandra Wiśniewska od 2015 roku jest regularnie zaangażowana w pomoc humanitarną w różnych częściach świata: od wyspy Lesbos, przez Irak, Jemen, aż po Ukrainę. Zapraszam na prawie cztery godziny opowieści o najciemniejszych zakamarkach ludzkości i jej najjaśniejszych momentach, jestem pewien że opowieści Aleksandry zapamiętasz na długo.


Jul 21, 202303:53:23
Sławomir Sierakowski - dlaczego PiS raczej wygra te wybory?
Jul 17, 202301:26:33
Michał Leja: co biorą komicy?

Michał Leja: co biorą komicy?

Michał wpadł opowiedzieć o nowym spektaklu, który stworzył razem z Piotrkiem Szumowskim - RE:Fleksje. Rozmawiamy więc i mam nadzieję, że bywa zabawnie - od tego, co biorą komicy, przez polski rynek stand-upu, oraz perypetie Michała z dawnych czasów: Michał Leja Show choćby. Dobrego odsłuchu!

Jul 10, 202302:16:08
Matylda Kozakiewicz: Czy jesteśmy coś winni rodzicom? Jak odzyskać kontrolę nad swoim życiem i nie wpaść w pułapki własnego umysłu?
Jul 05, 202302:16:49
Thomas Hertog: Tajemnica czasu, czarne dziury i ostateczna teoria Stephena Hawkinga
Jun 26, 202345:26
Jakub Małecki: Jak zostać pisarzem?
Jun 23, 202301:44:11
Piotr LIROY Marzec - marihuana w Polsce i polityka okiem byłego posła

Piotr LIROY Marzec - marihuana w Polsce i polityka okiem byłego posła

To miała być rozmowa o trzech rzeczach: marihuanie, polityce i muzyce, lecz ten trzeci wątek wyszedł najmniejszy. Nie zmienia to faktu, że rozmowa bardzo ciekawa i polecam całość. Pierwsza połowa głównie dotyczy kwestii związanych z konopiami, marihuaną, legalizacją. Druga zaś bardziej dotyczy polityki. Jak Piotr Marzec patrzy na dawnych kolegów i ugrupowania, w których działał. Jest więc i Mentzen i Korwin, pojawia się też Paweł Kukiz, ale i politycy z PiS na czele z Jarosławem Kaczyńskim. Dobrego odsłuchu.

Jun 19, 202302:16:35
Paulina Mikuła szczerze o kompleksach, terapii i błędach życiowych
Jun 16, 202303:16:41
Dominik Bos: od TVP, po commentary w internecie [Gimper, Pasut, iDubbbz, Gargamel, Wargęga]

Dominik Bos: od TVP, po commentary w internecie [Gimper, Pasut, iDubbbz, Gargamel, Wargęga]

Dominik Bos jest twórcą internetowym głównie znanym z komentowania na YouTube. Spotkaliśmy się, żeby wytłumaczył mi i mam nadzieję Państwu wiele zawiłości dzisiejszego internetu. Rozmawiamy więc o dramach internetowych, między innymi o tej z TVP, gdzie Dominik Wyjaśniał program 'Motel Polska', także o dramie, która skończyła się w sądzie. Dominik wyjaśnia też twórców takich jak: Pasut, Gimper, Wardęga, czy Konopskyy. Skąd u niego w telefonie numer do Jasia Kapeli? Dlaczego nie wziąłby pieniędzy od firm hazardowych i freak fightów? Miłego odsłuchu życząc i pogody ducha - Wasz Karol.

Jun 12, 202302:29:19
Antoni Dudek o historii polskiej polityki. Kto wygra wybory 2023?

Antoni Dudek o historii polskiej polityki. Kto wygra wybory 2023?

Antoni Dudek na swoim kanale Dudek o Historii opowiada o polskiej polityce ostatnich dekad. Przyjął zaproszenie, żeby przybliżyć kontekst historyczny polskiej polityki, byśmy odrobinę lepiej rozumieli skąd się wzięły takie postacie jak Kaczyński i Tusk. Dlaczego największym zagrożeniem dla nas jest populizm i Chińczycy, którzy pobierają masowo archiwalne pliki z czasów PRL? Dlaczego dla Tuska to mogą być ostatnie wybory i jak to się stało, że kiedyś Kaczyński nazywał Tadeusza Rydzyka "rosyjskim agentem" a potem mu przeszło? To i wiele więcej w bardzo ciekawej rozmowie, zapraszam.


Skorzystaj z wyjątkowej oferty NordVPN tutaj ➼ https://nordvpn.com/imponderabilia

Bez ryzyka dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy od Nord 🔝

[reklama]
Antoni Dudek o historii polskiej polityki. Kto wygra wybory 2023? Antoni Dudek - wywiad i ciekawe historie, gdzie główną rolę gra polska polityka - lata 90. Kaczyński i Tusk - dla jednego i drugiego te wybory mogą być ostatnimi w karierze. 800 plus - opinie są podzielone, tak samo jak pogląd na historię osób takich jak Aleksander Kwaśniewski. Wspominamy gigantyczny przekręt, gdzie w centrum był Tadeusz Rydzyk. Dlaczego Chińczycy trzymają nas mocno i pobierają dane o czasach PRL w Polsce? Czy Konfederacja - Sławomir Mentzen - będzie czarnym koniem w tych wyborach? Zapraszam na rozmowę o historii Polski i polskiej polityce po '89 roku, miłego odsłuchu, Karol Paciorek/Imponderabilia

Jun 02, 202302:14:18
Nosowska: szczery wywiad o degrengoladzie i czasie kiedy była współuzależniona

Nosowska: szczery wywiad o degrengoladzie i czasie kiedy była współuzależniona

Katarzyna Nosowska z jednej strony promuje nową solową płytę "Dengrengolada", z drugiej opowiada o wszystkich odcieniach życia jak nikt. Nie znaliśmy się wcześniej, ale po tej rozmowie zrozumiałem jak wiele może łączyć ludzi o różnych życiach, ale podobnych doświadczeniach. Wspaniała rozmówczyni, niesamowita artystka. Rozmawiamy o muzyce, o potencjalnym powrocie HEY (pomimo odruchu wymiotnego jakiś czas temu), o podglądactwie innych na instagramie, współuzależnieniu, ale przede wszystkim o pasji w życiu. Miłego odsłuchu, dzięki że tu wpadacie.

May 29, 202301:38:13
Rosalie: chce wyjechać z Polski?

Rosalie: chce wyjechać z Polski?

Rosalie po latach wraca z nowym albumem "Motherlode" więc mamy okazję porozmawiać o muzyce, przeszłości i związkach, terapii i lękach, które Rosie przepracowała. Rozmawiamy też o kulisach koncertu na Narodowym z Taco Hemingwayem i Dawidem Podsiadło. Dobrego odsłuchu!

May 26, 202301:31:37
Anna Gacek opowiada najciekawsze historie o muzykach: od Beyonce i Taylor Swift po The Strokes

Anna Gacek opowiada najciekawsze historie o muzykach: od Beyonce i Taylor Swift po The Strokes

Anna Gacek jest dziennikarką radiową, autorką książki "Ekstaza. Lata 90. Początek", autorką podcastów o popkulturze i muzyce, na swoim koncie ma wiele wywiadów z gwiazdami muzyki. Rozmawiamy o Taylor Swift, Beyonce, Nicku Cave, czy The Strokes. Jak styl gwiazd zmieniał się na przestrzeni lat? Czy polscy muzycy potrafią doganiać zachód? Czy kiedy kamery gasną naprawdę zostaje tylko sex drugs and rock'n roll?
Odcinek powstał we współpracy z marką Levi’s, która świętuje 150 urodziny kultowych dżinsów 501
[reklama]

May 23, 202302:31:28
Katarzyna Miller - wywiad o emocjach i mężczyznach: jak sobie z nimi radzić?
May 19, 202301:54:55
Aleksander Kwaśniewski: wywiad i najciekawsze ciekawe historie prezydentury: Putin, Kaczyński, Wałęsa i inni
May 12, 202301:53:19
Łukasz Piszczek: wywiad o sukcesach i porażkach. Kamil Wódka: jak stworzyć mentalność sportowca?
May 08, 202301:34:05
Anda Rottenberg: po co nam sztuka i Muzeum Sztuki Nowoczesnej? Czy będziemy burzyć pomniki JP2?

Anda Rottenberg: po co nam sztuka i Muzeum Sztuki Nowoczesnej? Czy będziemy burzyć pomniki JP2?

Anda Rottenberg: po co nam sztuka i Muzeum Sztuki Nowoczesnej? Czy będziemy burzyć pomniki JP2? Anda Rottenberg - wywiad, w którym rozmawiamy o tym czym jest sztuka współczesna? Muzeum Sztuki Nowoczesnej - Warszawa i cała Polska żyje tym projektem, czy to odpowiedni budynek? Jak uczyć się historii sztuki? Jan Paweł 2 jest jednym z przykładów pochopnie stawianych pomników, czy będziemy z czasem je burzyć? Historia sztuki - wykłady, jakich udziela się w szkołach, są często nudne, jak sprawić, by zainteresować Polaków sztuką? Rozmawiamy przy okazji premiery książki Andy Rottenberg "Rozrzut".

Dobrego słuchania, Karol Paciorek / Imponderabilia

May 05, 202346:22
Vito Bambino: Pracownia to prawie koniec. Jak pracował z Dawidem Podsiadło, Sanah i Ewą Bem?

Vito Bambino: Pracownia to prawie koniec. Jak pracował z Dawidem Podsiadło, Sanah i Ewą Bem?

Vito Bambino: Pracownia to prawie koniec. Mateusz opowiada pracowało mu się z Dawidem Podsiadło, Sanah i Ewą Bem. Na płycie jest też Malik Montana. Pracownia, to między innymi piosenki: Mustang [duet z Sanah], Etna, Podpalmy to, Ulek i Dawcia feat. Dawid Podsiadło. Vito opowiada o stracie ojca, końcu projektu Vito Bambino, który z tej straty wynika. Przypominamy kulisy powstania utworu "I Ciebie też, bardzo" na Męskie Granie. Jest też Bitamina, grzeczny Malik Montana, nawet Wini! Dobrego oglądania, Karol Paciorek / Imponderabilia
Apr 29, 202301:58:44
Jann: Gladiator, Eurowizja i szczery wywiad o przyszłości

Jann: Gladiator, Eurowizja i szczery wywiad o przyszłości

Jann: gladiator, eurovision, szczera rozmowa o przyszłości. Jann znany z utworów: Gladiator, Promise, Smile, One Missed Call, Met The God, czy Do You Wanna Come Over. W zeszłym roku wypuścił EP Jann: Power. Jak wyglądały preselekcje do eurowizji? To nie jest wywiad gdzie Jann o Blance mówi zle, ale pytam kto wygra Eurovision 2023? Jan Rozmanowski opowiada szczerze o swojej przyszłości i nadchodzącej trasie koncertowej.
Apr 27, 202301:15:40
Jak radzić sobie z depresją? Jak radzić sobie z emocjami? Bogdan de Barbaro
Apr 24, 2023