Skip to main content
Spotify for Podcasters
Jsemlowcarb Lifestyle

Jsemlowcarb Lifestyle

By Michal Král

Jmenuji se Michal Král, jsem Holistic Nutrition Coach a tvůrce online low carb programu, pořadatel low carb a paleo kurzů, tvůrce low carb jídelníčků na míru a majitel webu www.jsemlowcarb.cz. Kontaktovat mě můžete na e-mailu michal@jsemlowcarb.cz. Najdete mě i na Instagramu @jsemlowcarb. Moje služby si můžete zakoupit na webu www.jsemlowcarb.cz.
Available on
Apple Podcasts Logo
Google Podcasts Logo
Overcast Logo
RadioPublic Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

S Ing. Lukášem Vránou o doplňcích stravy

Jsemlowcarb LifestyleMar 01, 2021

00:00
01:24:35
S Ing. Lukášem Vránou o doplňcích stravy
Mar 01, 202101:24:35
S Evou Kejíkovou o endometrióze a její léčbě stravou

S Evou Kejíkovou o endometrióze a její léčbě stravou

Lékaři tvrdí, že endometrióza je nevyléčitelná nemoc. V dnešním rozhovoru se dozvíte, jak Evě Kejíkové (autorce blogu Eva Ženám) pomohla změna stravy v jejím boji s endometriózou. Dozvíte se, co endometrióza je, jak ji lékaři diagnostikují a jaká zdravotní omezení s sebou nese. V neposlední řadě se s vámi Eva podělí o svůj inspirativní příběh a vyšle pro vás, mé posluchače a ženy s endometriózou, důležité poselství. Příjemný poslech.
Nov 30, 202001:05:57
S Kristianou Černou o vztahu k jídlu

S Kristianou Černou o vztahu k jídlu

Dnešním a zároveń prvním hostem Jsemlowcarb Lifestyle podcastu je Kristiana Černá. Společně se zaměříme na témata jako je emoční jezení, odměňování a přejídání. Jak jídlo ovlivůje to, jak se cítíme? Jak naše myšlenky ovlivňují to, jak vypadáme? Opravdu existuje něco jako slabá vůle? Jak z toho všeho ven díky RTT terapii? Nejen to, ale i další zajímavosti, se dozvíte v dnešní epizodě. Doufáme, že si ji užijete stejně jako my nahrávání! :)
Oct 20, 202056:25
Moje denní rutina

Moje denní rutina

Na Instagramu jste si odhlasovali jako téma dalšího podcastu moji denní rutinu. Máte ji tedy mít! Seznámím vás se svým dnem od rána do večera, řeknu vám, co kdy dělám, jaké suplementy užívám, jaká forma meditace mně vyhovuje a jak jsem vystoupil ze své komfortní zóny díky otužování.
Sep 12, 202028:35
GAPS dieta - moje zkušenost

GAPS dieta - moje zkušenost

V dnešní epizodě vám popovídám o úvodní GAPS dietě. Nejprve si řekneme, co to vlastně je a pro koho je vhodná. Dále vám řeknu o každé fázi, co vás v ní čeká a jak jsem to zvládl já. Během celé terapeutické GAPS diety jsem měl několik problémů. Zvládl jsem ji? Naplnila moje očekávání? Poslechněte si dnešní podcast a dozvíte se více informací.
Aug 09, 202036:15
Je pitná voda opravdu pitná?

Je pitná voda opravdu pitná?

V dnešní epizodě podcastu se podíváme na úskalí kohoutkové vody. Všude se píše a říká, že tato voda je zdraví nezávadná a naprosto bezpečná. Jak se dneska dozvíte, není tomu tak. Proč? Poslechněte si celý podcast a udělejte si svůj vlastní názor! :)
Nov 02, 201916:50
Jak začít s low carb a stát se superčlověkem?

Jak začít s low carb a stát se superčlověkem?

Dneska se podíváme na několik bodů, které jsou pro mě stěžejní složkou mého života. Není to jenom o jídle, bavím se i o spánku, stresu a pohybu. Předám vám několik užitečných life-hacků, které můžete do své každodenní rutiny okamžitě zařadit a stát se tak superčlověkem!
Sep 29, 201919:07
Jak je to ve skutečnosti s kaloriemi?

Jak je to ve skutečnosti s kaloriemi?

V této epizodě podcastu se společně podíváme na kalorie pod drobnohledem. Určitě jste se již setkali s maniaky, kteří bezhlavě jedí vše s tím, že se jim to musí vejít do kalorického příjmu. No jo, ale co na to hormony, chutě a pocit nasycení? Na to často zapomínají. V dnešní epizodě se dozvíte, proč to není jenom o kaloriích a zda byste je měli počítat. Zároveň uvádím příklady, které vás rozhodně donutí se nad celou problematikou zamyslet.
Aug 21, 201919:55
Kdo jsem a jaký je můj příběh?

Kdo jsem a jaký je můj příběh?

V prvním díle podcastu vám povím něco o sobě. Prozradím informace ze svého soukromí, z dětství, podělím se s vámi o moje problémy s pletí a v neposlední řadě popíši moji cestu za lepším já skrz diety.
Aug 08, 201923:41