Skip to main content
Spotify for Podcasters
Закрив раунд

Закрив раунд

By Betinvest

УХУ!! Третій сезон подкасту «Закрив раунд». Автори — Ілля Кабачинський та Антон Полєсков. У новому сезоні — про український технологічний бізнес з середини. Ідея — показати, що біля нас існують не лише Apple чи Google. Цей подкаст ми створюємо спільно з FAVBET Tech. Це українська IT-компанія, резидент Дія.Сіті, що розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі, для міжнародної компанії FAVBET Entertainment.
Available on
Apple Podcasts Logo
Google Podcasts Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

Як звільняли Сема Альтмана, СЕО OpenAI (це вони придумали ChatGPT)

Закрив раундNov 24, 2023

00:00
29:12
Як звільняли Сема Альтмана, СЕО OpenAI (це вони придумали ChatGPT)

Як звільняли Сема Альтмана, СЕО OpenAI (це вони придумали ChatGPT)

МИ ЧЕКАЛИ ТРИ ДНІ! Щоб не записувати подкаст і дочекатися розв'язки історії зі звільненням Сема Альтмана, в результаті цей подкаст записаний на день раніше поновлення Альтмана на посаді СЕО OpenAI.


Ми не переживаємо. Окрім розв'язки, вся історія в цьому епізоді – актуальна.


Якщо ви в контексті ситуації, вам буде цікаво послухати цей випуск, тому що:

– ми обговорюємо персоналії і вплив членів ради директорів OpenAI на цю кризу;

– думаємо над можливими причинами цього звільнення (в тому числі трохи конспірології, сорі);

– дискутуємо про те, чи нормально, що така криза з'явилася всередині компанії, яка на даний момент найближча до створення сильного штучного інтелекту.


Якщо ви не в контексті:

– СЕО компанії-засновника ChatGPT звільнили, увесь світ в шоці;

– ніхто не називає причин, є лише здогадки;

– вся компанія стає на сторону СЕО, а Microsoft міг викупити увесь робочий інтелект за ChatGPT за копійки.


Про ці 5 днів знімуть серіал і кіно, ми впевнені. А поки не зняли – можете послухати короткий переказ в нашому подкасті. Обіймаємо і готуємось до нового сезону, всім AI.

Nov 24, 202329:12
We(didn't)Work: як компанія з $50 млрд стала банкрутом (а засновник мільярдером)

We(didn't)Work: як компанія з $50 млрд стала банкрутом (а засновник мільярдером)

Навряд чи ви не чули про крах WeWork. Про це написали книжку, зняли декілька серіалів, один навіть з Джаредом Лето (Джаред Лето в серіалі про коворкінг, уявіть!).


Історія компанії вийшла на новий етап: WeWork подала на банкрутство. Правду кажучі, це не таке банкрутство, як ви собі уявляєте. Скоріше реструктуризація, в якій новий менеджмент має розібратися з жахливим фінансовим станом компанії. А стан там правда жахливий: на $15 млрд в активах компанія має $18 млрд в боргах.


Компанія, яка колись залучала інвестиції за оцінкою $50 млрд, тепер торгується на біржі (станом на початок листопада) з оцінкою $50 млн (різниця в 1000 разів, все вірно).


Що буде далі з WeWork? Який новий бізнес будує засновник компанії Адам Нейман? Про це говоримо в новому випуску "Закрив раунд".

Nov 10, 202325:01
CEO WebSummit — найбільшої tech-конференції Європи — звільнився через скандал. До чого тут Близькій Схід

CEO WebSummit — найбільшої tech-конференції Європи — звільнився через скандал. До чого тут Близькій Схід

Поки ми готуємось до четвертого сезону, нам дуже захотілось поговорити про ситуацію навколо WebSummit. Керівник цієї компанії подав у відставку: все через його погляди на ситуацію на Близькому Сході. Ця тема цікава, оскільки WebSummit — найбільша технологічна конференція Європи, а можливо — всього світу. Ми розповідаємо, що трапилось і заодно згадуємо історію конференції.

Oct 26, 202316:36
Promodo – маркетинг-агенція на 400 людей за 19 років

Promodo – маркетинг-агенція на 400 людей за 19 років

Олександр Колб – один з найвідоміших підприємців Харкова. І хоч зустрілись ми з ним поговорити саме про це місто, вже перед початком розмови вирішили записати короткий випуск про Promodo. Promodo одні з перших почали займатись інтернет-маркетингом в Україні – ще 19 років тому, коли мало хто розумів, що таке піксель та таргетинг. Тепер це компанія на 400 людей, яка веде найбільші ecommerce-бізнеси Україні і намагається певинайти себе. Що це значить – слухайте в новому випуску "Закрив раунд". —— Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.


Sep 06, 202336:03
Ребрендинг Twitter: геніальний хід чи повна дурість?

Ребрендинг Twitter: геніальний хід чи повна дурість?

Максим Ілюхін був в команді агенції Fedoriv, коли вона проводила ребрендинг Rozetka. Нову візуальну айдентику, яка на перший погляд не дуже відрізнялась від старої, аудиторія бренду сприйняла критично. Скажімо прямо, захейтила. За плечима Ілюхіна не тільки керівництво Fedoriv Agency, але і розробка концепції Дія, він є партнером студії Twid, а ще консультує Міністерство цифрової трансформації. Саме тому нам здалося, що Макс – ідеальній співрозмовник, щоб поспілкуватись про трансформацію Twitter в Х. Чи це ще один геніальний хід Ілона Маска чи медіаісторія з сумним кінцем? Розбираємось в 50му, ювілейному випуску "Закрив раунд".

Максим Ілюхін був в команді агенції Fedoriv, коли вона проводила ребрендинг Rozetka. Нову візуальну айдентику, яка на перший погляд не дуже відрізнялась від старої, аудиторія бренду сприйняла критично. Скажімо прямо, захейтила. За плечима Ілюхіна не тільки керівництво Fedoriv Agency, але і розробка концепції Дія, він є партнером студії Twid, а ще консультує Міністерство цифрової трансформації. Саме тому нам здалося, що Макс – ідеальній співрозмовник, щоб поспілкуватись про трансформацію Twitter в Х. Чи це ще один геніальний хід Ілона Маска чи медіаісторія з сумним кінцем? Розбираємось в 50му, ювілейному випуску "Закрив раунд". —— Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.

Aug 12, 202345:57
Як працює Horizon Capital — найбільший інвестфонд для українського ІТ

Як працює Horizon Capital — найбільший інвестфонд для українського ІТ

Фонд Horizon Capital починав свою інвестиційну стратегію з так званого "реального сектору": інвестували в фарма-компанії, виробників вина, експортерів кондитерських виробів, банки. В один момент стратегія різко змінилась – фонд звернув увагу на технологічний сектор, і тепер є голвоним інвестором в цьому напрямку в Україні. В портфелі Horizon Capital – Ajax Systems, Rozetka, EVO, Ciklum, Intellias, Genesis, Makeup, Liki24, Creation. Попри повномасштабну війну в Україні та світову кризу, у 2023 році Horizon Capital залучили новий фонд на $254 млн для інвестицій в українські компанії. Як фонд буде ними оперувати та які критерії вибору стартапів – поговорили з інвестиційним директором фонду Денисом Сучковим.


Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH – відкриває реєстрацію на ґрунтовний курс Erlang. Навчання розраховане на кандидатів з мінімальним розумінням процесу розробки та розробників джуніор, мідл рівня, які ще не працювали з Erlang або прагнуть поглибити свої знання. Кращим учням FAVBET Tech запропонує пройти співбесіду. Мова програмування Erlang використовується у сферах FinTech, Entertainment Tech та телекомунікацій. Старт навчання — 12 серпня. Тривалість — 2 місяці. Зареєструватись на курс можна за посиланням: https://ain.ua/2023/07/31/kurs-erlang-vid-favbet-tech-komu-pidijde-ta-yak-pryyednatys/


Aug 08, 202352:41
Н'юзрум: застарілі антимонопольні комітети та битва акторів з AI

Н'юзрум: застарілі антимонопольні комітети та битва акторів з AI

Третій випуск «Н'юзруму», в якому ми обговорюємо новини в технологічного сектору, які зацікавили нас останнім часом. Про що говоримо в цей раз: 1) Ілля критикує антимонопольні комітети і чехвостить чиновників. 2) Феномен Сема Альтмана. 3) Український стартап Preply залучив $70 млн інвестицій. 4) Голівуд бастує проти штучного інтелекту. 5) Нова статистика від Telegram. 6) Новий напрямок в MacPaw: —— Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.

Jul 28, 202343:55
ЛУН — лідер на ринку сервісів, що повʼязані з нерухомістю. Денис Суділковський розповідає, як все працює

ЛУН — лідер на ринку сервісів, що повʼязані з нерухомістю. Денис Суділковський розповідає, як все працює

Компанія ЛУН закриває ледь не усі питання, що можуть бути повʼязані з нерухомістю. Це і пошук, і купівля, і оренда на довгий термін, і на короткий. Це ціла купа проектів, що працюють і в Україні, і за її межами. Як влаштована робота компанії ми розпитали у CMO Дениса Суділковського.


Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії

Jul 21, 202348:22
Ajax Systems: як український стартап планує вирости до $10 млрд

Ajax Systems: як український стартап планує вирости до $10 млрд

Валентин Гриценко почав займатися маркетингом стартапу Ajax у 2016 році, за цей час кількість співробітників компанії виросла майже в 100 разів, а продукція компанії тепер продається більш ніж у 160 країнах. Амбіції стартапу не стають меншими: компанія хоче вирости до капіталізації в $10 млрд за декілька років. Таке масштабування потребує серйозних операційних змін, виклик дуже непростий. Ми покликали Валентина поговорити про маркетинг-команду стартапу з 80 людей, виробництво, підхід до вибору нових продуктів та складності масштабування. Це дійсно одна з найцікавіших історій успіху в України. Enjoy! —— Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.

Jul 17, 202301:01:20
Н'юзрум: хто вб'є Twitter, захищеність Telegram та феномен Apple Vision Pro

Н'юзрум: хто вб'є Twitter, захищеність Telegram та феномен Apple Vision Pro

Другий випуск «Н'юзруму», в якому ми обговорюємо новини в технологічного сектору, які зацікавили нас останнім часом. Про що говоримо в цей раз: 1) Падіння українського IT: https://ain.ua/2023/06/22/20-najbilshyh-autsors-kompanij-ukrayiny-rezultaty-pershogo-pivrichchya-2023-roku/ 2) Нова інформація про захищенність месенджерів: https://forbes.ua/innovations/fsb-na-zvyazku-rosiya-vidstezhue-spilkuvannya-navit-u-zashifrovanikh-signal-ta-whatsapp-y-ne-ominae-telegram-golovne-z-rozsliduvannya-nyt-03072023-14592 3) Конкуренти Twitter: https://www.businessinsider.com/metas-threads-only-shot-killing-twitter-mark-zuckerberg-elon-musk-2023-7 4) Проблеми української криптосфери: https://ain.ua/2023/06/23/rynok-stav-siro-chornym-chobanyan-pro-robotu-kryptobirzh-v-ukrayini/ 5) Ілля розповідає про те, як сильно він хоче Apple Vision Pro. 6) Amazon завалили книжками, згенерованими AI: https://ain.ua/2023/06/29/napysanymy-z-ai-knygamy-zavalyly-amazon-cze-shkodyt-platformi-knygy-nisenitnyczya/ --- Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.

Jul 06, 202350:52
IT-підхід до створення благодійного фонду: як працює фонд KOLO

IT-підхід до створення благодійного фонду: як працює фонд KOLO

За словами співзнасновника фонда KOLO і героя нашого подкасту Євгена Ковалевського, цей фонд входить в топ-10 за об'ємом зібраних коштів в Україні. Фонд створений спеціалістами з продуктових компаній, тому й у його роботі фокус на ефективності, швидкості і зручності для користувача (людини, яка хоче задонантити). В новому випуску подкасту говоримо про те, як влаштований фонд, всі співробітники якого працюють pro-bono. -- Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.

Jun 29, 202352:27
$40-50 млн на мікронавчанні: український стартап Headway

$40-50 млн на мікронавчанні: український стартап Headway

Українська продуктова компанія Genesis — конвеєр стартапів. Всередині групи компаній регулярно з'являється нова «зірка» — стартап з неймовірними темпами росту. Один з останніх — компанія Headway, яка заробляє на додатку з переказами нон-фікш літератури. Хочете стати розумнішим, але ліньки читати купу сторінок Atomic Habits? Послухайте стислий переказ дорогою на роботу. Час зекономили, а головні ідеї книжки зрозуміли. Окрім додатка з переказами книжок, в групі Headway є ще два продукти — усі сфокусовані на мікронавчанні (швидкому розвитку з мінімально витраченим часом). Які саме, і як стартапу вдалося так стрімко зрости нам розповідає його засновник і CEO Антон Павловський.

Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.

Jun 23, 202356:50
Як в Україні підтримують військові розробки: кластер Brave1

Як в Україні підтримують військові розробки: кластер Brave1

На другий рік повномасштабної війни в Україні нарешті з'явився кластер Brave1, на меті якого -- допомогти українським військовим розробкам масштабуватись і швидше потрапити на замовлення Міністерства оборони. Або ж навпаки -- сказати розробникам, що їхній виріб навряд чи буде корисним на фронті. Ми покликали очільницю Brave1 Наталію Кушнерську, щоб розібратись: - чому до цього проєкту йшли 1,5 роки; - що таке defense-tech, і чим це відрізняється від military-tech; - які винаходи потрібні на фронті; - як кластер буде допомагати з майбутнім фінансуванням розробок; - які військові технології вже розроблені в Україні і активно використовуються в бою; - хто і як може податися зі своїм проєктом в кластер. Подати заявку зі своїм проєктом: https://brave1.gov.ua/ --- Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.

Jun 16, 202353:28
З нами — Олександр Трегуб: говоримо про Projector та освіту в Україні

З нами — Олександр Трегуб: говоримо про Projector та освіту в Україні

Онлайн-інститут креативних та технічних професій стрімко зростає останні півтора року: усі околиці столиці заповнені їхніми бордами, запускають нові курси, навчають тисячі студентів. Паралельно з цим, школи та університети вкрай повільно і неуспішно підтримують якість навчання в онлайн-форматі. Як державна освіта може повчитись у приватного сектору, чи можуть курси замінити університет, в чому роль коледжів і вічне питання: чи потрібна вища освіта в сучасному світі? Про все це говорили з засновником Projector Олександром Трегубом.

Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.

Jun 01, 202352:24
Н'юзрум: інвестиції Glovo в Україну, $22 млн в Fintech Farm, новий military-tech фонд

Н'юзрум: інвестиції Glovo в Україну, $22 млн в Fintech Farm, новий military-tech фонд

Інколи хочеться повернутися до витоків, і поговорити в старому форматі: без гостей, про актуальні новини. Хочеться — робимо. Ми запускаємо рубрику "Н'юзрум", в якій раз на декілька тижнів будемо обговорювати актуальні (на нашу супер суб'єктивну думку новини зі стартап та технологічного світу). Новини з цього випуску: 1) Іспанський стартап Glovo інвестував в український ринок €80 млн: https://forbes.ua/news/ispanskiy-startap-glovo-investuvav-v-ukrainskiy-rinok-80-mln-19052023-13752 2) D3 — новий акселератор, орієнтований на MilitaryTech в Україні: https://ain.ua/2023/05/11/d3-novyj-fond-military-tech-v-ukrayini/ 3) Fintech Farm Дубілета та Вітязя залучила $22 млн: https://ain.ua/2023/04/19/fintech-farm-zaluchyla-22-mln/ 4) Українці з Ahrefs запустили пошуковик YEP, інвестували $60 млн: https://ain.ua/2023/04/27/ukrayinczi-zapustyly-poshukovyk-yep-z-pryvatnistyu-ta-shi-botom-poky-v-beti/ 5) DressX raises $15M for digital fashion: https://venturebeat.com/games/dressx-raises-15m-for-digital-fashion/ --- Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.

May 26, 202339:38
Що потрібно знати про штучний інтелект, як він працює і хто на цьому заробляє. А ще думаємо, чи забере він у нас роботу

Що потрібно знати про штучний інтелект, як він працює і хто на цьому заробляє. А ще думаємо, чи забере він у нас роботу

Ми покликали до себе поговорити Андрія Бродецького — венчурного аналітика, автор каналу Технології, медіа та суспільство. Разом з ним намагались осягнути найбільш хайпову технологічну тему нашого часу — штучний інтелект. Ми говорили і про саму природу AI, і про те, чи забере у нас AI роботу, і про те, хто і як там заробляє. Спробували охопити все, але без розмов на три години.

Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.

May 18, 202356:60
Український Respeecher «робить голос» для клієнтів з Голлівуду. Як це працює?

Український Respeecher «робить голос» для клієнтів з Голлівуду. Як це працює?

Не лякайтесь початку випуску — це ми просто хотіли показати, як власне працює Respeecher. Молода, але дуже амбітна команда, має клієнтів з усього світу і працює з голосом. Унікальні технології допомагають знаходити замовлення і постійно зростати, залучати інвестиції. Як взагалі працює Respeecher і що такого складного у роботі з голосом — розповідає співзасновник компанії Олександр Сердюк.


Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.

May 11, 202301:04:47
Ольга Руднєва, Superhumans. Все, що потрібно знати про протезування

Ольга Руднєва, Superhumans. Все, що потрібно знати про протезування

Протезування. Складна тема, яку ми не маємо права сьогодні уникати. Ми покликали поговорити про це людину, яка, здається, більше інших має досвіду у цьому питанні — Ольга Руднєва, CEO Superhumans Center. Саме Superhumans стане одним з найбільших центрів протезування. Ми поговорили з Ольгою про сам проект та його меценатів, про протезування і що потрібно знати про нього для чайників, а ще про технології, оскільки протези — це цілком собі початок створення екзоскилетів. Випуск буде супер цікавий людям, які у цьому питані чайники.

Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.

May 04, 202355:18
Uklon 13 років на ринку. Як компанія перемагає міжнародних конкурентів без зовнішніх інвестицій
Apr 27, 202301:01:55
Новий сезон! Говоримо про Megogo і те, як працює головний стрімінг України
Apr 20, 202301:04:01
Михайло Федоров — про ефективність, нові технології та плани на Дію
Dec 30, 202252:20
Технології Palantir допомогли ЗСУ повернути Херсон. Що це за компанія?

Технології Palantir допомогли ЗСУ повернути Херсон. Що це за компанія?

Dec 27, 202219:19
Meta не може зробити метавсесвіт. А хто може?
Dec 23, 202223:02
2021 рік був найкращим для венчуру та стартапів. Казка закінчилась?

2021 рік був найкращим для венчуру та стартапів. Казка закінчилась?

Вже котрий випуск ми намагаємось розібратись — світ у вогні? Ми говоримо про технологічний ринок, який на очах, здається, розвалюється. Чи це дійсно так і ми зараз спостерігаємо бульбашку доткомів кінця 90-х? Ми покликали Олега Маленкова, партнера TA Ventures, розібратись чи це так. Він певен, що 2022-й скоріше став холодним душем для індустрії. А Кабачинському не йметься — той певен, що все навколо палає.

Постійний партнер подкасту - FAVBET Tech. Це українська IT-компанія, резидент Дія.Сіті, що розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі, в тому числі, для міжнародної компанії FAVBET Entertainment.

Під час війни компанія активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та вже організувала власні кібервійська. 

А про відкриті вакансії можна дізнатися тут - https://jobs.dou.ua/companies/favbet/.

Dec 20, 202235:34
Технологічний ринок падає в очікуванні рецесії. Що це таке? І що взагалі відбувається з економікою

Технологічний ринок падає в очікуванні рецесії. Що це таке? І що взагалі відбувається з економікою

Ми багато говоримо про те, що технологічний ринок валиться: звільнення, скорочення інвестицій, відсутність ІРО. Все навколо — у вогні. А все через рецесію, яку очікують у 2023 році. Ми вирішили глибше розібратись, що це за біда, і запросили директора з інвестицій Capital Times Артема Щербину розповісти, що коїться зі світовою економікою.

Постійний партнер подкасту - FAVBET Tech. Це українська IT-компанія, резидент Дія.Сіті, що розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі, в тому числі, для міжнародної компанії FAVBET Entertainment.

Під час війни компанія активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та вже організувала власні кібервійська.

А про відкриті вакансії можна дізнатися тут - https://jobs.dou.ua/companies/favbet/.

Dec 17, 202253:55
Капіталізація TSMC — $400 млрд. У цієї компанії більше впливу, ніж ви можете уявити

Капіталізація TSMC — $400 млрд. У цієї компанії більше впливу, ніж ви можете уявити

Якби людство проводило голосування на найважливішу розробку для нашого розвитку — ми б проголосували за напівпровідники.

Фанати читання напевне чули про цьогорічний бестселлер "Chip War". Ця книга розповідає про те, як зараз виглядає виробництво чіпів у світі, що це за індустрія, і чому вона настільки важлива. Останнє пояснити простіше всього: чіп є у будь-якому електричному пристрої, яким ви користуєтесь. Холодильник, авто, потяг, пилосос, електронні ваги, сервер, і навіть зброя. Контролюєте ринок чіпів — контролюєте світ.

Тим цікавіше, що найбільший виробник чіпів знаходиться в Тайвані, скопіювати це виробництво майже неможливо, а за доступ до його технологій постійно змагаються США та Китай. У новому випуску подкасту говоримо про те, як напівпровідники та чіпи стали політичнім інструментом, не вириваючись на перші шпальти новин.

Постійний партнер подкасту - FAVBET Tech. Це українська IT-компанія, резидент Дія.Сіті, що розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі, в тому числі, для міжнародної компанії FAVBET Entertainment. Під час війни компанія активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та вже організувала власні кібервійська.

А про відкриті вакансії можна дізнатися тут.

Dec 13, 202225:59
Український аутсорс вистояв у 2022 році. Що там відбувається?

Український аутсорс вистояв у 2022 році. Що там відбувається?

Dec 09, 202235:58
Чи може штучний інтелекст робити подкаст замість нас? Поки ні, але написати його опис — так

Чи може штучний інтелекст робити подкаст замість нас? Поки ні, але написати його опис — так

В день, коли ми записуємо цей епізод, весь технологічний світ, здається, зійшов з розуму — всі в захваті від ChatGPT 3,5 — спеціальної розробки компанії OpenAI, в якій штучний інтелект може писати тексти, вигадувати щось, імпровізувати. Це надихнуло нас поговорити про штучний інтелект, його ризики, можливості і навіть зацепити дуже скучну тему — юридичний аспект. Дійшли до висновку, що так слабенько жартувати AI не вміє, тому ще як мінімум сезон ми точно протягнемо. А ще покликали сказати кілька слів про AI Богдана Питайчука, Chief AI Officer у AI HOUSE CLUB.

Постійний партнер подкасту - FAVBET Tech. Це українська IT-компанія, резидент Дія.Сіті, що розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі, в тому числі, для міжнародної компанії FAVBET Entertainment. Під час війни компанія активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та вже організувала власні кібервійська.

А про відкриті вакансії можна дізнатися тут.

Dec 06, 202240:44
Grindr — дейтінг для LGBTQ+ з капіталізацією $2 млрд. Що це за ринок?

Grindr — дейтінг для LGBTQ+ з капіталізацією $2 млрд. Що це за ринок?

18 листопада Wall Street був пофарбований в райдужні кольори, а біля New York Stock Exchange виступали drag queens. Уся вулиця святкувала вихід на біржу через SPAC сервісу для LGTBT-знайомств Grindr. Та сама вулиця, що ще 30 років тому бачила протести за права ЛГБТ+.

Grindr з’явився ще 13 років тому, але в той час уявити, що цей додаток стане публічною компанією, було майже неможливо. В новому випуску подкасту ми розповідаємо історію розвитку сервісу. Також ми покликали директора сервісу Taimi Олександра Пасикова, що працює у схожій ніші, щоб обговорити з ним цей ринок і безпосередньо Grindr.

Постійний партнер подкасту - FAVBET Tech. Це українська IT-компанія, резидент Дія.Сіті, що розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі, в тому числі, для міжнародної компанії FAVBET Entertainment. Під час війни компанія активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та вже організувала власні кібервійська.

А про відкриті вакансії можна дізнатися тут: https://jobs.dou.ua/companies/favbet/.

Dec 02, 202233:33
У російського Immigram відізвали перемогу і $1 млн на Slush. Розповідаємо, чому це важливо

У російського Immigram відізвали перемогу і $1 млн на Slush. Розповідаємо, чому це важливо

У цьому випуску ми говоримо про нашумівший кейс Immigram: російський стартап переміг на міжнародному стартап-конкурсі від конференції Slush. Українців це обурило, але одного обурення — мало. Виявилось, стартап порушив умови конкурсу, це і стало причиною відмови у перемозі. Ми покликали проговорити цей кейс Орисю Хім‘як з Respeecher та взяли коментар у Юлії Петрик з MacPaw, як правильно діяти у таких випадках і чому одного лише галасу — не завжди достатньо.

Постійний партнер подкасту - FAVBET Tech. Це українська IT-компанія, резидент Дія.Сіті, що розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі, в тому числі, для міжнародної компанії FAVBET Entertainment. Під час війни компанія активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та вже організувала власні кібервійська.

А про відкриті вакансії можна дізнатися тут.

Nov 30, 202233:39
BeReal — антиінстаграм з оцінкою $600 млн. Чому всі в захваті від нього

BeReal — антиінстаграм з оцінкою $600 млн. Чому всі в захваті від нього

Якщо ви хоч трошки слідкуєте за соціальними трендами, то вже точно зареєстровані в BeReal. Одне фото на день, максимально правдивий світ навколо, дві хвилини на підготовку. Сервіс вже має десятки мільйонів користувачів, аудиторія дуже активна. При цьому BeReal залучив $90 млн і не має жодних планів на монетизацію. Ми про це все говорили на кухні у Антона і подумали, що якщо матимемо 50 лайків — знімемо відео, як смажимо деруни. Це має бути топ-контент, тому радимо насипати сердечок Антону в дірект.

Постійний партнер подкасту - FAVBET Tech. Це українська IT-компанія, резидент Дія.Сіті, що розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі, в тому числі, для міжнародної компанії FAVBET Entertainment.

Під час війни компанія активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та вже організувала власні кібервійська.

А про відкриті вакансії можна дізнатися тут.

Nov 25, 202235:18
У tech-секторі звільняють десятки тисяч людей. Чому так і що буде далі

У tech-секторі звільняють десятки тисяч людей. Чому так і що буде далі

Nov 23, 202227:22
Маск купив Twitter і, здається, знищує його.. Чи це лише здається? Говоримо про майбутнє Twitter
Nov 18, 202237:14
Як $32 млрд перетворились в нуль за одну ніч — говоримо про падіння криптобіржі FTX

Як $32 млрд перетворились в нуль за одну ніч — говоримо про падіння криптобіржі FTX

Головна новина технологічного світу — падіння криптобіржі FTX, що входила до п’ятірки найбільших у світі. Все сталось так швидко, що ніхто навіть не зрозумів, буквально за одну ніч. Молодий хлопець, якого називали генієм, втратив 94% своїх статків (а це більше $20 млрд), а його компанія FTX — $32 млрд капіталізації, тепер вона банкрут. Ми детально розбираємо історію, а також покликали керівного партнера фонду Hypra.fund Ігора Перцію розповісти, яке майбутнє чекає крипторинок.

Наш постійний партнер - FAVBET Tech. Це українська IT-компанія, резидент Дія.Сіті, що розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі, в тому числі, для міжнародної компанії FAVBET Entertainment.Під час війни компанія активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та вже організувала власні кібервійська.

А про відкриті вакансії можна дізнатися за цим посиланням.

Nov 15, 202242:20
ААААА, ми повернулись! І згадуємо все найцікавіше, що пропустили за останніх 9 місяців

ААААА, ми повернулись! І згадуємо все найцікавіше, що пропустили за останніх 9 місяців

Nov 11, 202239:57
В Україні бум додатків для інвестицій у цінні папери – клас! Говоримо про це з monobank та iPlan

В Україні бум додатків для інвестицій у цінні папери – клас! Говоримо про це з monobank та iPlan

Ви інвестор? Ні? Тоді ми йдемо до вас. В Україні бум додатків, що дозволяють інвестувати у цінні папери західних компаній. Саме приватні технологічні компанії відкривають українцям новий спосіб заробляти та заощаджувати. Те, що так давно стало доступним на заході, тепер і у нас — ура! 

Ми підійшли до цього питання комплексно. По-перше, покликали CMO monobank Анатолія Рогальського розповісти про їх сервіс mono invest і перші успіхи. Виявилось, 350 000 людей вже подали заявки. По-друге, покликали Любомира Остапіва з iPlan дати кілька порад, з чого власне почати свій шлях інвестора і про що потрібно пам’ятати перед початком. По-третє, ділимось власним досвідом і переживаннями. Пам’ятайте, що інвестиції — це також ризик: за одну ніч мало хто може стати новим Соросом. Напевно, ніхто)

Цей подкаст ми створюємо спільно з Betinvest. Це IT-компанія, яка розробляє платформи для прогнозів, у першу чергу для Entertainment Tech компанії Favbet. Як і герої наших випусків, Favbet і Betinvest використовують технології, щоб змінити підхід до бізнесу та трансформують свої компанії зсередини, розвиваючись надшвидкими темпами.

 • Стрес-інтерв’ю. Ставимо чутливі питання ІТ-відділу Favbet - https://bit.ly/31w8TLv
 • Менеджери Favbet про Affiliate Marketing і гейміфікацію - bit.ly/3zDYk5S
 • Як влаштована розробка гемблінгу - https://bit.ly/3qRJ2GC
 • Розбираємося зі ставками на спорт: як працюють букмекери зсередини - https://bit.ly/3mXn9V6.
 • Чого айтівці хочуть від роботодавців? Опитування Vector про «плюшки» - https://fav.bet/3Gp9MUv
Feb 18, 202258:29
З нуля до $50 млрд і назад на дно: говоримо про Peloton та спойлеримо «Секс і місто»

З нуля до $50 млрд і назад на дно: говоримо про Peloton та спойлеримо «Секс і місто»

У свіжому випуску говоримо про SportTech-компанію Peloton. Сьогодні всі ділові медіа світу тільки й пишуть про неї, а кілька років тому їх засновник отримав 400 поспіль відмов від інвесторів. До чого тут спорт і ми? По-перше, в Антона є прес, а в Іллі алергія на спорт. По-друге, керівництво Peloton вважає себе Netflix і Apple у світі спорту: вони не просто виготовляють тренажери (як Apple робить iPhone), але знімають під них тренування, проводять спортивні стріми та беруть за це щомісячну плату (як Netflix). Уявіть: заплатив $2500 за тренажер і потім ще $39 в місяць за тренування. Понад 5 млн людей не просто уявило, а платить. Але у Peloton не все добре. Правильніше сказати — купа проблем. А у всьому винне продовження серіалу «Секс і місто» (ну, майже у всьому).

Цей подкаст ми створюємо спільно з Betinvest. Це IT-компанія, яка розробляє платформи для прогнозів, у першу чергу для Entertainment Tech компанії Favbet. Як і герої наших випусків, Favbet і Betinvest використовують технології, щоб змінити підхід до бізнесу та трансформують свої компанії зсередини, розвиваючись надшвидкими темпами.

 • Стрес-інтерв’ю. Ставимо чутливі питання ІТ-відділу Favbet - https://bit.ly/31w8TLv
 • Менеджери Favbet про Affiliate Marketing і гейміфікацію - bit.ly/3zDYk5S
 • Як влаштована розробка гемблінгу - https://bit.ly/3qRJ2GC
 • Розбираємося зі ставками на спорт: як працюють букмекери зсередини - https://bit.ly/3mXn9V6.
 • Чого айтівці хочуть від роботодавців? Опитування Vector про «плюшки» - https://fav.bet/3Gp9MUv
Feb 11, 202246:04
Говоримо з Павлом Педенко про фінтех-юнікорн Wise, Черкаси та китайський реп

Говоримо з Павлом Педенко про фінтех-юнікорн Wise, Черкаси та китайський реп

Ми давно думали, про що б зробити випуск з нашим знайомим Павлом Педенко про Wise, де він зараз працює. А потім вирішили не обмежувати себе темами і говорити про все. 

Зараз Паша працює Senior Product Manager у фінтех-гіганті Wise (на початку 2022 капіталазація 6,1 млрд фунтів), до цього працював у Preply, Macpaw та 1+1. А ще він керує найбільшим ком‘юніті продакт-менеджерів в Україні і колись робив додаток, щоб навчати реперів у Китаї. Не обійшлось також без Черкас, Лондона, кріпти і чиновників.

Цей подкаст ми створюємо спільно з Betinvest. Це IT-компанія, яка розробляє платформи для прогнозів, у першу чергу для Entertainment Tech компанії Favbet. Як і герої наших випусків, Favbet і Betinvest використовують технології, щоб змінити підхід до бізнесу та трансформують свої компанії зсередини, розвиваючись надшвидкими темпами.

 • Стрес-інтерв’ю. Ставимо чутливі питання ІТ-відділу Favbet - https://bit.ly/31w8TLv
 • Менеджери Favbet про Affiliate Marketing і гейміфікацію - bit.ly/3zDYk5S
 • Як влаштована розробка гемблінгу - https://bit.ly/3qRJ2GC
 • Розбираємося зі ставками на спорт: як працюють букмекери зсередини - https://bit.ly/3mXn9V6.
 • Чого айтівці хочуть від роботодавців? Опитування Vector про «плюшки» - https://fav.bet/3Gp9MUv
Feb 04, 202201:00:30
Говоримо про Miro! Стартап коштує $17 млрд — чому так багато?

Говоримо про Miro! Стартап коштує $17 млрд — чому так багато?

Як довго ми відкладали розповідь про цей стартап. Оцінка — $17 млрд, виторг — $300 млн/рік, більше 30 млн користувачів. І хоча стартапу вже десять років, саме останніх два пандемійних роки вплинули на нього найбільше. Ми розповідаємо про Miro і те, чому цей сервіс так полюбився користувачам, котрим легше сприймати саме візуальний контент. Якщо коротко, то Miro — це такий візуальний фліпчарт. Якщо не коротко — попереду подкаст на 30 хв!)

Цей подкаст ми створюємо спільно з Betinvest. Це IT-компанія, яка розробляє платформи для прогнозів, у першу чергу для Entertainment Tech компанії Favbet. Як і герої наших випусків, Favbet і Betinvest використовують технології, щоб змінити підхід до бізнесу та трансформують свої компанії зсередини, розвиваючись надшвидкими темпами.

 • Стрес-інтерв’ю. Ставимо чутливі питання ІТ-відділу Favbet - https://bit.ly/31w8TLv
 • Менеджери Favbet про Affiliate Marketing і гейміфікацію - bit.ly/3zDYk5S
 • Партнерська програма Favbet: потужні промо та прозорі умови для арбітражників - https://bit.ly/32RhfOo
 • Як влаштована розробка гемблінгу - https://bit.ly/3qRJ2GC
 • Розбираємося зі ставками на спорт: як працюють букмекери зсередини - https://bit.ly/3mXn9V6
Jan 28, 202236:30
Microsoft купує Activision Blizzard за $68,7 млрд — це найбільша угода на ігровому ринку! Sony кінець? Microsoft тепер головна в іграх? Все розповідаємо

Microsoft купує Activision Blizzard за $68,7 млрд — це найбільша угода на ігровому ринку! Sony кінець? Microsoft тепер головна в іграх? Все розповідаємо

У світі не так багато компаній, що можуть дозволити собі купити іншу компанію за $68,7 млрд. Але як добре, що у нас є Microsoft.

За цю крейзі суму Miscrosoft купив розробника ігор Activation Blizzard. Назва студії може вам нічого не говорити, але про їх ігри ви точно чули: Warcraft, Diablo, Overwatch, Call of Duty і Candy Crush. Разом з цими проектами Microfost купує 400 млн(!) гравців щомісяця і входить у перегони з Sony вже ну дуже «зарядженою» компанією. Угода ще не відбулася, і є шанс, що антимонопольний комітет її не схвалить. Але, у будь-якому випадку, дуже цікаво розібратись, що відбувається на ринку ігор та навіщо Microsoft витрачати стільки грошей. У цьому і розбираємося у новому випуску нашого подкасту.

Цей подкаст ми створюємо спільно з Betinvest. Це IT-компанія, яка розробляє платформи для прогнозів, у першу чергу для Entertainment Tech компанії Favbet. Як і герої наших випусків, Favbet і Betinvest використовують технології, щоб змінити підхід до бізнесу та трансформують свої компанії зсередини, розвиваючись надшвидкими темпами.

 • Стрес-інтерв’ю. Ставимо чутливі питання ІТ-відділу Favbet - https://bit.ly/31w8TLv
 • Менеджери Favbet про Affiliate Marketing і гейміфікацію - bit.ly/3zDYk5S
 • Партнерська програма Favbet: потужні промо та прозорі умови для арбітражників - https://bit.ly/32RhfOo
 • Як влаштована розробка гемблінгу - https://bit.ly/3qRJ2GC
 • Розбираємося зі ставками на спорт: як працюють букмекери зсередини - https://bit.ly/3mXn9V6
Jan 21, 202257:17
Theranos обіцяв 200 аналізів з однієї краплі крові. Виявилось — все великий обман. Але є ті, у кого виходить

Theranos обіцяв 200 аналізів з однієї краплі крові. Виявилось — все великий обман. Але є ті, у кого виходить

Свіжий випуск — про глобальний обман на $900 млн, таємниці та суди. Говоримо про одну з найбільших стартап-афер останнього часу — Theranos. Його засновниця Елізабет Холмс отримала майже мільярд доларів інвестицій, але так і не створила продукт, який обіцяла інвесторам більше 10 років. Тепер їй загрожує величезний термін ув'язнення. Ми обговорюємо, як могло статись, що ніхто не помічав обману, а також про сучасний biotech та сферу, у якій працював Theranos — аналізи з кількох крапель крові: стартап Холмс не єдиний, хто вів розробки у цьому напрямку. Ми обговорюємо тих, у кого вийшло і пояснюємо чому.

Цей подкаст ми створюємо спільно з Betinvest. Це IT-компанія, яка розробляє платформи для прогнозів, у першу чергу для Entertainment Tech компанії Favbet. Як і герої наших випусків, Favbet і Betinvest використовують технології, щоб змінити підхід до бізнесу та трансформують свої компанії зсередини, розвиваючись надшвидкими темпами.

 • Стрес-інтерв’ю. Ставимо чутливі питання ІТ-відділу Favbet - https://bit.ly/31w8TLv
 • Менеджери Favbet про Affiliate Marketing і гейміфікацію - bit.ly/3zDYk5S
 • Партнерська програма Favbet: потужні промо та прозорі умови для арбітражників - https://bit.ly/32RhfOo
 • Як влаштована розробка гемблінгу - https://bit.ly/3qRJ2GC
 • Розбираємося зі ставками на спорт: як працюють букмекери зсередини - https://bit.ly/3mXn9V6
Jan 14, 202236:59
Всі використовують Zoom. Ми розповідаємо його історію

Всі використовують Zoom. Ми розповідаємо його історію

Друзі!) Новорічний настрій та ігристе трохи збило нас і ми випадково випустили не той випуск! Тисяча вибачень! Тепер вже точно про Zoom.
Здається нам, що 50% тих, хто слухає цей випуск, не платить за Zoom і навіть не здогадується, що там за тарифи. І тим не менш, Zoom у 2019 році був ледь не єдиною технологічною компанією, що виходив на ІРО маючи прибуток. Уявляєте, Zoom правда існував до пандемії. Чули про нього до того, як нас змусили сидіти вдома? Ми вирішили згадати історію компанії, яка на піку коштувала $100+ млрд і сьогодні її назва стала використуватись як загальний термін для всіх відеодзвінків.
Цей подкаст ми створюємо спільно з Betinvest. Це IT-компанія, яка розробляє платформи для прогнозів, у першу чергу для Entertainment Tech компанії Favbet. Як і герої наших випусків, Favbet і Betinvest використовують технології, щоб змінити підхід до бізнесу та трансформують свої компанії зсередини, розвиваючись надшвидкими темпами.

Стрес-інтерв’ю. Ставимо чутливі питання ІТ-відділу Favbet -
bit.ly/31w8TLv
Менеджери Favbet про Affiliate Marketing і гейміфікацію - bit.ly/3zDYk5S
Партнерська програма Favbet: потужні промо та прозорі умови для арбітражників - bit.ly/32RhfOo
Як влаштована розробка гемблінгу - bit.ly/3qRJ2GC
Розбираємося зі ставками на спорт: як працюють букмекери зсередини - bit.ly/3mXn9V6
Jan 07, 202228:59
Новорічний випуск!) Говоримо про все найцікавіше за рік, в гостях — Влад Ноздрачов!

Новорічний випуск!) Говоримо про все найцікавіше за рік, в гостях — Влад Ноздрачов!

У нас новорічний випуск подкасту. А тому ми вирішили не обирати якусь одну складну тему, а просто поговорити про все підряд — що нам було цікаво і що нас вражало у 2021 році. Ми покликали у гості Влада Ноздрачова з проекту Superludi, налили собі ігристого і більше години спілкувались про рік, що минув. Сподіваємось, ви включите цей випуск 31 грудня і під час приготувань до святкування будете слухати нас!)

Традиційно хочемо подякувати нашим партнерам, що підтримували нас протягом 2021-го і залишаються з нами надалі. Цей подкаст ми створюємо спільно з Betinvest. Це IT-компанія, що розробляє платформи для прогнозів, у першу чергу для Entertainment Tech компанії Favbet. Як і герої наших випусків, Favbet і Betinvest використовують технології, щоб змінити підхід до бізнесу та трансформують свої компанії зсередини, розвиваючись надшвидкими темпами.

Якщо хочеш дізнатися як це - працювати в Favbet, читайте ці статті. Як насправді працює індустрія гемблінгу — https://bit.ly/3ptYeJs Як виглядає офіс Favbet — https://bit.ly/3Ir122C Нодер, дотер або блогер: вгадайте, хто це сказав. Тест: https://bit.ly/3Gdllia Як поєднувати роботу та спорт — https://bit.ly/3rPHtuG

Dec 31, 202101:11:11
Rivian коштує $85 млрд, але випускає по 200 авто в місяць. Чому ринок електрокарів повен грошей?

Rivian коштує $85 млрд, але випускає по 200 авто в місяць. Чому ринок електрокарів повен грошей?

Dec 24, 202138:57
Glovo, Bolt Food, Rocket — як заробляють сервіси доставки. І чому це ринок на мільярди

Glovo, Bolt Food, Rocket — як заробляють сервіси доставки. І чому це ринок на мільярди

Glovo купує Zakaz.ua, весь світ доставки їжі та продуктів — мільярди доларів інвестицій. Усі хочуть доставляти за 30-15-10 хвилин, ще швидше і краще. А ще ж потрібно заробляти! Чи є економіка у сервісах, які постійно пропонують величезні знижки і безкоштовну доставку? Що за юніт-економіка у цього ринку? Ми самі не знаємо, тому спитали у Тараса Потічного, який запустив Bolt Food в Україні і точно знає, як усе працює.
Цей подкаст ми створюємо спільно з Betinvest. Це IT-компанія, яка розробляє платформи для прогнозів, у першу чергу для Entertainment Tech компанії Favbet. Як і герої наших випусків, Favbet і Betinvest використовують технології, щоб змінити підхід до бізнесу та трансформують свої компанії зсередини, розвиваючись надшвидкими темпами.
Якщо хочеш дізнатися як це - працювати в Favbet, читайте ці статті.

Як насправді працює індустрія гемблінгу —
bit.ly/3ptYeJs
Як виглядає офіс Favbet — bit.ly/3Ir122C
Нодер, дотер або блогер: вгадайте, хто це сказав. Тест: bit.ly/3Gdllia
Як поєднувати роботу та спорт — bit.ly/3rPHtuG
Dec 17, 202147:56
Hopin став єдинорогом за рік, за два — оцінка в $7,7 млрд. У чому феномен сервісу для онлайн-івентів?

Hopin став єдинорогом за рік, за два — оцінка в $7,7 млрд. У чому феномен сервісу для онлайн-івентів?

Стартап Hopin — це супер рекордсмен. Це найшвидший в історії єдиноріг, всього 12 місяців для росту оцінки до $1 млрд. Більше того, це найшвидший в історії стартап, що отримав оцінку в $2 млрд — тих же 12 місяців. Засновник — наймолодший міліардер Британії. І все завдяки пандемії. Хто не знає, Hopin дозволяє робити онлайн-івенти як ніколи крутими, це не дзвінок в Zoom. Ми обговорюємо Hopin разом з Юрієм Філіпчуком, засновником Party.Space, який зовсім недавно залучив $1 млн на схожий проект.

***

Якщо хочеш дізнатися як це - працювати в Favbet, читайте ці статті.

 • Як насправді працює індустрія гемблінгу — https://bit.ly/3ptYeJs  
 • Як виглядає офіс Favbet — https://bit.ly/3Ir122C  
 • Нодер, дотер або блогер: вгадайте, хто це сказав. Тест: https://bit.ly/3Gdllia 
 • Як поєднувати роботу та спорт — https://bit.ly/3rPHtuG
Dec 11, 202139:07
Clubhouse залучив сотні мільйонів і не «взлетів». До чого тут TikTok та FOMO інвесторів?

Clubhouse залучив сотні мільйонів і не «взлетів». До чого тут TikTok та FOMO інвесторів?

Цей випуск — незвичайний. Всі прослуховування цього випуску, що будуть зібрані через сервіс Anchor протягом тижня з дня публікації, наш хороший партнер, компанія Favbet, помножить на 10 та переведе суму в гривнях у три благодійні фонди — Таблеточки, Життєлюб та Happy Paw. Все, що потрібно зробити вам, щоб допомогти — лише прослухати випуск.

Про випуск: За два роки сервіс TikTok набрав більше мільярда користувачів. Це історія успіху, яку ніхто не чекав — цифри вражають. А ще приклад TikTok показує, що незважаючи на масштаб Facebook, Instagram, YouTube та інших соцмереж, місце для нових соціальних сервісів є. І інвестори не хочуть їх пропустити. Саме тому у нас з’являються Clubhouse, Dispo, Paparazzi та інші сервіси, що залучають величезні інвестиції, хоча і не стають успішними. У новому випуску ми говоримо про те, як повторити успіх TikTok, чому не вдалось в українських та зарубіжних сервісах та якими стануть соцмережі майбутнього.

***

Якщо хочеш дізнатися як це - працювати в Favbet, читайте ці статті.  

 • Як насправді працює індустрія гемблінгу — https://bit.ly/3ptYeJs 
 • Як виглядає офіс Favbet — https://bit.ly/3Ir122C 
 • Нодер, дотер або блогер: вгадайте, хто це сказав. Тест: https://bit.ly/3Gdllia
 • Як поєднувати роботу та спорт — https://bit.ly/3rPHtuG
Dec 07, 202152:45
Оцінка Grammarly — $13 млрд! Чому так багато? І за що люблять сервіс

Оцінка Grammarly — $13 млрд! Чому так багато? І за що люблять сервіс

Grammarly — найдорожча приватна компанія України прямо зараз. Її оцінка після останнього раунду — $13 млрд. Це так багато, що якби ми писали тут цифру з нулями, вона б займала цілий рядок. Всього компанія, якій 12 років, залучила $400 млн, хоча завжди була прибутковою. Фінансування потрібне, щоб зростати ще швидше. Про все це ми говоримо у новому випуску «Закрив раунд» разом з нашим гостем, котрий розповість, що таке Grammarly і про роботу в компанії (так, це уже не стартап).
Цей подкаст ми створюємо спільно з Betinvest. Це IT-компанія, яка розробляє платформи для прогнозів, у першу чергу для Entertainment Tech компанії Favbet. Як і герої наших випусків, Favbet і Betinvest використовують технології, щоб змінити підхід до бізнесу та трансформують свої компанії зсередини, розвиваючись надшвидкими темпами. Якщо хочеш дізнатися як це - працювати в Favbet, читай цю статтю.

Як насправді працює індустрія гемблінгу —
bit.ly/3ptYeJs
Як виглядає офіс Favbet — bit.ly/3Ir122C
Нодер, дотер або блогер: вгадайте, хто це сказав. Тест: bit.ly/3Gdllia
Nov 26, 202142:32
Roblox коштує $62 млрд і там уже є свій метавсесвіт. Розповідаємо, що це за компанія

Roblox коштує $62 млрд і там уже є свій метавсесвіт. Розповідаємо, що це за компанія

Про компанію, яку ми говоримо сьогодні, скоріше чули ваші діти, а не ви самі. І тим не менше, це не заважає їй мати капіталізацію у $62 млрд. Ми говоримо про Roblox! Уявіть, це найдорожча ігрова компанія світу прямо зараз. Компанію заснували аж у 2004 році, гру випустили у 2006, але тільки пандемія дозволила Roblox вистрілити і полетіти у космос. Чому це сталось — розповідаємо у випуску.
Подкаст «Закрив раунд» ми створюємо спільно з Betinvest. Це IT-компанія, яка розробляє платформи для прогнозів, у першу чергу для Entertainment Tech компанії Favbet. Як і герої наших випусків, Favbet і Betinvest використовують технології, щоб змінити підхід до бізнесу та трансформують свої компанії зсередини, розвиваючись надшвидкими темпами.

Як насправді працює індустрія гемблінгу —
bit.ly/3ptYeJs
Як виглядає офіс Favbet — bit.ly/3Ir122C
Нодер, дотер або блогер: вгадайте, хто це сказав. Тест: bit.ly/3Gdllia
Nov 19, 202131:20
Notion оцінюється у $10 млрд! За що його так люблять і як використовують?

Notion оцінюється у $10 млрд! За що його так люблять і як використовують?

У новому випуску ми говоримо про Notion! Цей стартап оцінюється в $10 млрд, заробляє гроші і має 20 млн користувачів. Ні Антон Полєсков, ні Ілля Кабачинський не користуються Notion і не розуміють, як взагалі можна працювати з цим величезним монстром. Саме тому у цьому випуску амбасадор Notion в Україні (є і такий) розповідає, за що любити цей сервіс, який навіть складно описати двома словами — здається, у ньому можна робити все.
Цей подкаст ми створюємо спільно з Betinvest. Це IT-компанія, яка розробляє платформи для прогнозів, у першу чергу для Entertainment Tech компанії Favbet. Як і герої наших випусків, Favbet і Betinvest використовують технології, щоб змінити підхід до бізнесу та трансформують свої компанії зсередини, розвиваючись надшвидкими темпами.

Як насправді працює індустрія гемблінгу —
bit.ly/3ptYeJs
Як виглядає офіс Favbet — bit.ly/3Ir122C
Нодер, дотер або блогер: вгадайте, хто це сказав. Тест: bit.ly/3Gdllia
Nov 12, 202144:46