Skip to main content
Spotify for Podcasters
Łukasz Jakóbiak - Święty Spokój

Łukasz Jakóbiak - Święty Spokój

By Łukasz Jakóbiak

Dnia 21 marca 2020 roku doświadczyłem wszechogarniającej Miłości, która już na zawsze pozostawiła ślad w moim życiu. To miejsce, przez wielu nazywane źródłem, Bogiem, jaźnią, kryje się tuż za myślami, które każdego dnia zakłócają nam spokój życia. W tym miejscu wszystko staje się jaśniejsze, a życie barwniejsze. Tego dnia poczułem, że moją drogą będzie kierowanie w to miejsce ludzi bo jest to miejsce, które uzdrawia. Na bazie kolejnych tego typu doświadczeń, powstały materiały, których możecie tutaj posłuchać. Znajdziecie je także w formie wideo na moim YouTube.

www.jakobiakvod.pl
Available on
Google Podcasts Logo
Overcast Logo
Pocket Casts Logo
RadioPublic Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

SPOTKAJ SIEBIE

Łukasz Jakóbiak - Święty SpokójDec 10, 2023

00:00
43:22
SPOTKAJ SIEBIE
Dec 10, 202343:22
AMEN

AMEN

Im bardziej pozwalam sobie na to, aby życie wydarzało się przeze mnie, tym piękniejszy, bardziej unikalny efekt to przynosi. Czyli życie wydarza się, a ja wchodzę na tę falę stając się nią, jednocześnie staje się wolny i pełen energii. Kiedy życie chce się wydarzać, ale ja ze względu na różne wierzenia, schematy, nie idę z nim, zaczynam się topić. To jest jednocześnie poddanie się i wspieranie. To jest taniec dwóch sił. Taniec dwóch unikalności. Taniec aspektu duchowego i fizycznego. Jedno bez drugiego nie może poprawnie funkcjonować. Tak proste, a tak trudne. Trudne, bo jesteśmy przyzwyczajeni do zauważania tylko fizyczności, zapominając/nie wiedząc, że ona jest zdecydowaną mniejszością pod kątem objętości. Zapominamy skąd nasza fizyczność się wzięła. Z jakiego miejsca powstała. Rzeka wyschnie jak odetnie się ją od źródła... uschniesz jak pominiesz prawdziwego siebie.

W najnowszym filmie ruch tego co chce się przeze mnie wyrażać, objawił się w moim ciele poprzez taniec. Utwór też nie jest przypadkowy. Podczas jednej z ceremonii głębokich medytacji, kiedy to nie wiedziałem co dalej… włączyła się kolejna piosenka, a ja poleciałem… w ruch jakiego wcześniej nie znałem. Nie było mnie. Byłem jednością ze wszystkim, aż to wszystko stało się niczym. Byłem prowadzony. Byłem prawdziwy. Mogłem odpocząć. Szkoda, że wówczas tego nie nagrałem, ale kto by o tym myślał w takich chwilach. Jedno z bardzo ważnych doświadczeń. To dzięki niemu powstał najnowszy film, pt. ”AMEN”, który możesz już zobaczyć na moim kanale.

W tym również lekko kontrowersyjnym filmie, opowiem Wam o kolejnym kroku mojego odkrywania siebie. Trochę zaśmiałem się z całej duchowości, trochę obnażyłem sam siebie, trochę niby przypadkiem wspomniałem o kursach, które prowadzę.  

W tym filmie jest zawarte moje DNA. Postaraj się je zobaczyć i napisz co widzisz, proszę. Czym jest moje DNA wg Ciebie? To będzie ciekawa obserwacja, a przy tej okazji czytanie tych komentarzy pomoże Wam rozpoznać Twoje DNA. To kim naprawdę jesteś. To jakim głosem chcesz mówić.

✔ http://jakobiakvod.pl

Jul 06, 202342:14
Człowiek
Apr 16, 202353:41
Medytacja nieprawdopodobnych możliwości.

Medytacja nieprawdopodobnych możliwości.

Czy wiesz, że wszystko to co Cię otacza, pokazuje to jak myślisz, ale przede wszystkim w jaki sposób myślisz o sobie? Czyli to co masz, gdzie jesteś, jakiego masz partnera, ile masz pieniędzy, gdzie jeździsz na wakacje, ale również to co czujesz, wszystko to jest efektem tego co kłębi się w Twojej głowie. Nam się wydaje, że to co mamy, to co nas otacza, kogo poznajemy jest zupełnie przypadkowe czyli, że jesteśmy jak kamera, która z czytuje napotkaną rzeczywistość zupełnie nie zauważając, że jesteśmy jak projektor, który projektuje rzeczywistość. Kamera biernie z grywa to co widzi, a projektor świadomie decyduje co projektuje. Czyli osoby, które myślą, że są jak kamera, oddają swoją moc na zewnątrz, uznają, że nie mają mocy kreacji życia, a osoby, które już rozpoznały, że są jak projektor zatrzymują swoją moc, czyli same decydują jak wygląda ich życie. 

✔ http://jakobiakvod.pl


Jan 15, 202332:10
Nieprawdopodobne. Możliwości.

Nieprawdopodobne. Możliwości.

✔ http://jakobiakvod.pl

Ten film ma nadzwyczaj przełomowy przekaz w drodze do życia marzeń.   Odczuwam po sobie, ale i osobach, które zajmują się duchowością, że globalnie następują niesamowite skoki świadomościowe. Zaczynamy odkrywać nieprawdopodobne możliwości jakie wiążą się z tym kim naprawdę jesteśmy. Oczywiście to kim jesteśmy, jak sądzę przez 95% świata, jest totalnie pomijane. Niewiele osób nam mówi, aby to odkrywać. Ja przeciskam się przez szczeliny, a jak ich nie widzę to nie myślę, że ich nie ma tylko uparcie szukam. Te odkrycia powodują, że żyje mi się lżej, radośniej i mogę kreować życie marzeń. Chociaż ten slogan jest wyprany, to jeżeli zaufasz mi, nabierze kolorów jakich najprawdopodobniej w życiu nie widziałeś.   Ten film obejrzyj dwa razy. Nie traktuj go przypadkowo, bo sądzę, że to na aktualnym poziomie świadomości planety, najważniejsze rozpoznanie, które totalnie zmieni Twoje życie. Samo usłyszenie o tym, to za mało. Kontempluj, proszę. Te 77 minut filmu to jest droga do wolności i obfitości.   Z tego filmu dowiesz się przełomowej perspektywy na temat tego kim jesteś i jakie to ma konsekwencje, a także co zrobić, aby życie było pełniejsze i abyś mógł z większą łatwością kreować życie marzeń.  

Pięknych doświadczeń! 

Łukasz

Dec 18, 202201:18:17
Najważniejsza chwila w życiu
Nov 02, 202225:27
Życie
Sep 11, 202228:58
Przebudzenie - Twój nowy początek
Aug 14, 202243:05
Odpocznij
Jul 28, 202226:15
Zacznij żyć
Jul 19, 202222:37
Z miłością
May 01, 202224:17
Zauważ siebie
Apr 07, 202228:59
Chwila obecna
Mar 27, 202220:26
Naszą medycyną jest Miłość
Mar 20, 202236:16
Magia dostatku

Magia dostatku

Jakiś czas temu obudziłem się z poczuciem naszej mocy. Tego co tu na ziemi możemy zrobić. Poczułem moc kreacji. Poczułem moc dostatku. Na innym poziomie poczułem, że wszystko jest energią, a to jest bardzo istotne w postrzeganiu świata. Jak to poczujesz, jak to pojmiesz to świat stanie się bardziej osiągalny bo zrozumiesz, że wszystko jest i to od nas zależy czy się do tego dostroimy. Czy będziemy żyli w uśmiechu, czy smutku.w dostatku czy nie. Czy będziemy w roli ofiary, czy nie. To wymaga czasu bo programy, które nami kierują, raczej wrzucają nas w „nie jestem wystarczający”, a nie w „mogę wszystko”. 

Zapraszam do wysłuchania kolejnego materiału z serii "Święty Spokój" - tym razem o magii dostatku. Więcej informacji o moim kursie online oraz odosobnieniu "Święty Spokój" znajdziesz na stronie http://www.jakobiakvod.pl.

Feb 07, 202221:44
Gdzie ukrywa się nasza wolność?

Gdzie ukrywa się nasza wolność?

Czyli potrafisz spojrzeć na świat bez wszystkiego tego co ukształtowało Twoje spojrzenie? Bez wszystkiego tego, co zawęża to widzenie? Bez wszystkiego tego, co zniekształca odbiór tego, na co patrzysz? Postaraj się zobaczyć świat bez wszystkiego tego co bolało. Spójrz bez słów co raniły. Bez ludzi co krzyczeli. Bez nocy nie przespanych. Bez łez, które płynęły. Czy potrafisz tak patrzeć? Czy potrafisz pozbyć się wszystkich historii, które słyszysz w swojej głowie? Tych co oceniają to, co teraz mówię… Tych co oceniają Ciebie… Tych co oceniają ludzi, których napotykasz… To nie Ty oceniasz, a skrzywdzona część Ciebie. Zapraszam do wysłuchania kolejnego z serii moich bardzo osobistych materiałów - tym razem o tym, gdzie ukrywa się nasza wolność. Więcej informacji o moim kursie online "Święty Spokój" znajdziesz na stronie www.jakobiakvod.pl.

Sep 19, 202128:34
Umierałem, aby się narodzić. Moja droga do Miłości.

Umierałem, aby się narodzić. Moja droga do Miłości.

Patrzysz w lustro i uciekasz wzrokiem… Patrzysz w lustro i czujesz jakbyś nie znał tego kogo widzisz? Patrzysz, ale nie widzisz siebie? I nie czujesz się szczęśliwy? ...a wiesz dlaczego? To dosyć proste. Miałem tak samo. Zacząłem żyć nie swoim życiem. Uwierzyłem, że muszę mieć coś co mają inni. Być gdzieś, gdzie są inni. Zacząłem przyjmować za prawdziwe, to co o mnie mówili. A nie to co sam myślałem na swój temat. Czyli dzień po dniu zacząłem zatracać siebie. Zacząłem oddalać się od siebie. Zapraszam do posłuchania kolejnego z serii bardzo osobistych materiałów, o moim procesie "umierania" by narodzić się na nowo - o mojej drodze do Miłości. Więcej informacji o moim kursie online "Święty Spokój" znajdziesz na stronie www.jakobiakvod.pl.

Sep 19, 202129:29
Święty Spokój. Moja droga do wolności.

Święty Spokój. Moja droga do wolności.

Wiem, że bywa Ci trudno. Wiem, że czasami nie dajesz już rady, że rozpada się Twój związek, że nie masz pieniędzy, że nie wiesz co robić w życiu.
Wiem że to zagubienie bywa bolesne. Wiem, bo byłem w tym miejscu: każda myśl była jak cios, każdy utwór rozlewem łez, udawanie, że wszystko jest ok, a przecież życie jest po to, aby żyć, a nie cierpieć... Jak zatem zacząć żyć? Zapraszam do wysłuchania historii mojej drogi do wolności - do świętego spokoju. Więcej informacji o moim kursie online "Święty Spokój" znajdziesz na stronie www.jakobiakvod.pl.

Sep 18, 202132:12
Autograf Miłości. Moja droga do szczęścia.

Autograf Miłości. Moja droga do szczęścia.

To bardzo osobisty materiał, historia mojej drogi od "łowcy autografów" do "świętego spokoju". Więcej informacji o moim kursie online "Święty Spokój" znajdziesz na stronie www.jakobiakvod.pl.

Sep 17, 202151:22
Jesteś miłością. | Anna Jurksztowicz, 3 z 3 ostatnich gości, 20m2 #361

Jesteś miłością. | Anna Jurksztowicz, 3 z 3 ostatnich gości, 20m2 #361

Odcinek ze wspaniałą Anna Jurksztowicz, która wykona utwór, który towarzyszył mi w chwilach największej jasności, która pojawiła się w marcu tego roku. To o czym jest utwór zaprowadziło mnie do miejsca w którym jestem i jest tu pięknie ❤ Dziękuję wszystkim za ponad 8 lat programu ❤ To była przepiękna przygoda, która przerodziła się w mój święty spokój ❤ Trzeci z trzech ostatnich odcinków programu "20m2 talk-show", którego gościem jest Anna Jurksztowicz.

Sep 01, 202019:30
Bądź sobą. | ShataQS, 2 z 3 ostatnich gości, 20m2 #360

Bądź sobą. | ShataQS, 2 z 3 ostatnich gości, 20m2 #360

Nie bez powodu poprosiłem ShataQS o to, aby była jednym z trzech ostatnich gości programu. Wszystko co powiemy, zostanie podkreślone muzyką! Zwróćcie uwagę na słowa! To jest magia. Będzie o tym, aby być sobą!  Drugi z trzech ostatnich odcinków programu "20m2 talk-show", którego gościem jest ShataQS.

Sep 01, 202043:01
Kim jesteś? | Patrycja Nitya Pruchnik, 1 z 3 ostatnich gości, 20m2 #359

Kim jesteś? | Patrycja Nitya Pruchnik, 1 z 3 ostatnich gości, 20m2 #359

Kim jesteśmy i dlaczego odpowiedź na to pytanie jest tak ważna? Pierwszy z trzech ostatnich odcinków programu "20m2 talk-show", którego gościem jest Patrycja Pruchnik.

Sep 01, 202001:01:18
Mężczyzna na szpilkach! | Patryk Rożniecki, 20m2 #358

Mężczyzna na szpilkach! | Patryk Rożniecki, 20m2 #358

Zobacz wywiad z Patrykiem Rożnieckim, którego pasją i pracą jest chodzenie na "szpilkach". Jak tylko się o nim dowiedziałem, zapragnąłem zrozumieć odwagę, która jest w nim! Patryk przełamuje wiele stereotypów, które powstały w głowach ludzi. Jego pierwszy "szpilki" kupiła mu dziewczyna. Jak na tę pasję zareagowali rodzice? Co przez nią stracił, a co zyskał? Dlaczego to kobiety na szpilkach powinny być większym zaskoczeniem niż mężczyźni? Co dla ludzi jest najtrudniejsze w akceptacji tej pasji? Ten wywiad do opowieść o byciu sobą, przełamywaniu schematów i walce o swoje marzenia. Gościem trzysta pięćdziesiątego ósmego odcinka odcinka jest tancerz, Patryk Rożniecki.

Jul 12, 202041:06
Śmierć kliniczna - co znajduje się po „drugiej stronie”? | Beata Kampa, 20m2 #357

Śmierć kliniczna - co znajduje się po „drugiej stronie”? | Beata Kampa, 20m2 #357

Czy ludzie boją się śmierci czy umierania? Jak wygląda świat “po drugiej stronie”? Dlaczego wg Beaty śmierć nie istnieje? Czy po drugiej stronie spotykamy bliskich? Co się dzieje z dusza po śmierci? Na ile poziom naszej świadomości ma znaczenie przy tym, gdzie trafiamy po śmierci? Co zaczyna rozumieć człowiek po śmierci klinicznej? Gościem trzysta pięćdziesiątego siódmego odcinka odcinka jest Beata Kampa, znana również jako Ada Edelman.

Jul 11, 202057:05
Medytacja prowadzona dla relaksu ❤️

Medytacja prowadzona dla relaksu ❤️

❤️ Oddaję w Twoje ręce materiały wideo, które chciałbym, aby przyniosły Ci przyjemność, chwilę wytchnienia i pomogły Ci wejść na wyższe poziomy świadomości. Jeżeli uznasz, że były warte donacji, udostępniam Ci dwie drogi wsparcia kanału dla jego dalszego rozwoju:  
✔ http://www.20metrow.pl/wesprzyj/ (prosta bramka do różnych form wpłat)  
✔ https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=CNV9N5K8JX35Q&source=url  
✔ UTWÓR Z MEDYTACJI: Shaina Noll "You Can Relax Now" - https://youtu.be/z-mfPQIEaUA
✔ SHAINA NOLL NA FB: https://www.facebook.com/shainanoll2/

May 17, 202035:44
Przebudzenie w czasach koronawirusa | Wojciech Eichelberger, 20m2 #356

Przebudzenie w czasach koronawirusa | Wojciech Eichelberger, 20m2 #356

Lubię rozmawiać o miłości. Miłość dla mnie powstaje z ciszy, z chwili w której dostrzeżemy. O tej ciszy dzisiaj powiemy, bo świat się zatrzymał i zaczynamy słyszeć więcej. Można dojść do niej uświadamiając sobie pewne schematy i uwalniając się z nich. W tym wywiadzie nazwiemy to "matrix", ale możesz nazywać to wierzeniami, programami. Dla mnie to jest spokój i zaufanie. Dla mnie nie ma wówczas podziałów. To jest jak magia, a każdy z nas ma ją w sobie. Pytanie czy chcesz to usłyszeć? Gościem trzysta pięćdziesiątego szóstego odcinka odcinka jest psycholog, Wojciech Eichelberger.

Apr 19, 202045:46
Jesteśmy cudem, nie problemem | Ewelina Stępnicka, 20m2 #355

Jesteśmy cudem, nie problemem | Ewelina Stępnicka, 20m2 #355

Jak sama o sobie mówi jest historianką i towarzyszem w podróży. Towarzyszy ludziom w odkrywaniu tego, że są cudem do odkrycia, a nie problemem do naprawienia. Nie chciała tego wywiadu. Woli w większej ciszy robić to co robi, ale wiem, że pokazanie jej historii, będzie radością dla innych. Dla mnie Ewelina jest skarbem, spokojem, akceptacją, przepięknym człowiekiem i cieszę się jak małe dziecko, że finalnie zgodziła się na ten wywiad. Gościem trzysta pięćdziesiątego piątego odcinka odcinka jest Ewelina Stępnicka.

Apr 12, 202001:21:15
W końcu. | Łukasz Jakóbiak, 20m2 #354

W końcu. | Łukasz Jakóbiak, 20m2 #354

Przez 8 lat programu wiele wywiadów promowałem postem, że jest to jeden z najważniejszych wywiadów. Ten jest ważny, bo to Wy pisaliście, że powinienem usiąść po drugiej stronie i odpowiedzieć na pytania. Wreszcie jestem na to gotowy. Wreszcie trafiłem na osobę, której odpowiadając na pytania, chce powiedzieć o najważniejszych dla mnie rzeczach. Zapraszam Was na odcinek na 8. urodziny programu, gdzie gościem jest kłamca, gej, żyd, kosmita, koleś z kreskówki, mistrz wizualizacji, zezol z ryjem jak klamka, upadły youtuber, skończony debil, frajer, nawiedzony kolo, złodziej, pustak, koleś z parciem na szkło, motywator od siedmiu boleści, laluś, lizus, ostatni wieśniak, avatar, fajny ciul, mrówkojad, frajer, bałwan, porażka.   Wywiad przeprowadził Cyprian Majcher - autor podcastu Elite Mentality. Muzyka w tle - Sada Sad Kaur, "Gobinday Mukunday"

Mar 22, 202001:19:50
Jak odnaleźć siebie? | Paweł Jan Mróz, 20m2 #353

Jak odnaleźć siebie? | Paweł Jan Mróz, 20m2 #353

Zapraszam do zajrzenia w głąb siebie oglądając drugi odcinek urodzinowy - Paweł w przepiękny sposób opowie o tym co w nas jest, a czego może nie widzimy.  Gościem trzysta pięćdziesiątego trzeciego odcinka odcinka jest Paweł Jan Mróz - psycholog, nauczyciel duchowy.

Mar 15, 202001:16:48
Co jest zanim pojawi się myśl? | Patrycja Nitya Pruchnik, 20m2 #352

Co jest zanim pojawi się myśl? | Patrycja Nitya Pruchnik, 20m2 #352

Wiem, że jeżeli udałoby się wszystkim dojść do tego o czym mowa w tym materiale, to na świecie zapanowałby spokój, a ludzie poczuli by wszechobecną miłość. To jest jeden w najważniejszych materiałów, jakie zrobiłem. Kolejny, który pozwala wejść jeszcze głębiej w temat dobrego samopoczucia, świadomości, miłości. Gościem trzysta pięćdziesiątego drugiego odcinka odcinka jest Patrycja Nitya Pruchnik - nauczyciel duchowy.

Mar 08, 202053:53
Jak zacząć żyć? Rozmowa z nieznajomą na Bali | Daryna, 20m2 #351

Jak zacząć żyć? Rozmowa z nieznajomą na Bali | Daryna, 20m2 #351

W bardzo młodym wieku udowodniła, że miłość to lekarstwo na wszystko. Spokój, akceptacja i wspomniana miłość, emanuje z niej na każdym kroku. Spacerując po plaży zatrzymywała się, aby podziwiać księżyc, a ja podziwiałem jej zafascynowanie życiem. Gościem trzysta pięćdziesiątego pierwszego odcinka odcinka jest Daryna.

Jan 26, 202056:32
Spowiedź milionera na Bali | Robert Gryn, 20m2 #350

Spowiedź milionera na Bali | Robert Gryn, 20m2 #350

Lubię, kiedy udaje mi się pokazać człowieka takiego jakim jest w głębi, a nie takiego jakim bywa ze względu na obawy przed światem. W tym wywiadzie to się udało. Zagrało miejsce, czas, ludzie i otwartość Robert Gryna, który wiedział, że interesuje mnie szczerze jego przemiana, aby pokazać, że życie to droga. Gościem trzysta pięćdziesiątego odcinka odcinka jest Robert Gryn - najmłodszy polski milioner.

Jan 19, 202045:46
Anioł w kawalerce. Zachwycający gość! | Ewa Liegmann, 20m2 #349

Anioł w kawalerce. Zachwycający gość! | Ewa Liegmann, 20m2 #349

Nie da się opisać jaką przyjemność mam z TAKICH wywiadów, z TAKICH gości. Będziecie zachwyceni. Jak to możliwe, że człowiek, który przychodzi na świat i za parę oddechów odchodzi, zmienia życie rodziców? Czym jest świadome życie? Czym jest przebudzenie? Czym jest miłość? Jak wreszcie zacząć żyć? Jak to jest, jak jest wyjątkowo? Ewa pięknie mówi, piękno z niej bije, to piękny człowiek, to piękny odcinek. Gościem trzysta czterdziestego dziewiątego odcinka odcinka jest Ewa Liegman - prezes zarządu fundacji "Hospicjum Pomorze Dzieciom".

Jan 13, 202048:23
Jak przestać się martwić i zacząć żyć? | W.Eichelberger, 20m2 #347

Jak przestać się martwić i zacząć żyć? | W.Eichelberger, 20m2 #347

To jest taki wywiad, który może zmienić wiele. Za to kocham ten program. Urodziliśmy się, aby było nam dobrze... a dlaczego często nie jest? Co zrobić, aby wreszcie przestać się martwić i zacząć żyć? Odcinek wymaga skupienia, ale może odpłacić się pięknem. Gościem trzysta czterdziestego siódmego odcinka jest Wojciech Eichelberger - psycholog, psychoterapeuta, pisarz.

Jan 13, 202001:07:36
Medytujący miliarder | Michał Kiciński, 20m2 #346

Medytujący miliarder | Michał Kiciński, 20m2 #346

Na takie rozmowy warto czekać! Blisko 45 lat temu rodzi się chłopak, który jak spora część społeczeństwa, odczuwa brak pieniędzy. Pojawia się w nim pragnienie, aby pieniądze nie stanowiły dla niego problemu. Po latach pracy trafia na listę Forbesa najbogatszych ludzi w Polsce. Sukces przypłaca jednak zdrowiem... i tu zaczyna się najważniejszy etap tej historii. Gościem trzysta czterdziestego szóstego odcinka jest Michał Kiciński - przedsiębiorca, współzałożyciel firmy CD Projekt, odpowiedzialnej za powstanie kultowej serii gier "Wiedźmin".

Jan 13, 202001:03:01
Dlaczego ludzie popełniają samobójstwa? | H.Witkowska, 20m2 #345

Dlaczego ludzie popełniają samobójstwa? | H.Witkowska, 20m2 #345

Dlaczego ludzie, chcą odebrać sobie życie? Co piszą w listach pożegnalnych? Jak poznać, że ktoś chce odebrać sobie życie? Jak wygląda proces dojścia do aktu samobójczego? Gościem trzysta czterdziestego piątego odcinka jest Halszka Witkowska - suicydolog, przewodnicząca komisji do spraw kultury w Polskim Towarzystwie Suicydologicznym. Na wydziale „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego przygotowuje się do obrony doktoratu pod tytułem "Samobójstwo w kulturze dzisiejszej. Listy samobójców jako gatunek wypowiedzi i fakt kulturowy".

Jan 13, 202039:31
Jak dietą złagodzić bóle miesiączki? | Jakub Mauricz, cz.2, 20m2 #344

Jak dietą złagodzić bóle miesiączki? | Jakub Mauricz, cz.2, 20m2 #344

Jak radzić sobie z hashimoto? Czy dieta może pomóc przy bólach miesiączkowych? Skąd biorą się alergie? Skąd wzięła się fascynacją dietetyką? Jaka jest misja Kuby? Gościem trzysta czterdziestego czwartego odcinka jest dietetyk Jakub Mauricz.

Jan 13, 202023:11
Jak radzić sobie z zajadaniem stresu? | Jakub Mauricz, cz.1, 20m2 #343

Jak radzić sobie z zajadaniem stresu? | Jakub Mauricz, cz.1, 20m2 #343

Z czego bierze się ogromna ochota na słodycze i jak to zwalczyć? Czy zamiast słodyczy zjemy owoce czy warzywa to jest to zdrowe biorąc pod uwagę, że są opryskiwane? Jak radzić sobie z kompulsywnym jedzeniem, zajadaniem stresu? Czy yerba mate to dobry zamiennik kawy? Gościem trzysta czterdziestego trzeciego odcinka jest dietetyk Jakub Mauricz.

Jan 13, 202041:42
Dlaczego żyjemy w Matrixie? | W. Eichelberger, 20m2 #341

Dlaczego żyjemy w Matrixie? | W. Eichelberger, 20m2 #341

Kto z Was ma świadomość tego, że może nie żyje według własnych potrzeb, a potrzeb innych osób, kultury, otoczenia, mediów? Zadaj sobie pytanie zatem czy to jaki jesteś, jak się zachowujesz, to jesteś prawdziwy Ty, czy jesteś taki, jakim się oczekuje od Ciebie być? Czy można być szczęśliwym nie będąc sobą? Gościem trzysta czterdziestego pierwszego odcinka jest Wojciech Eichelberger - psycholog, psychoterapeuta, pisarz.

Jan 13, 202059:10
Wszystko, co powinieneś wiedzieć o HIV | dr n.med. Aneta Cybula, 20m2 #340

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o HIV | dr n.med. Aneta Cybula, 20m2 #340

Jak wyglada życie z HiV? Gdzie zrobić badania? Czym jest PrEP, a czym PEP? Gościem trzysta czterdziestego odcinka jest dr n.med. Aneta Cybula - internista, lekarz chorób zakaźnych.

Jan 13, 202042:58
Sekunda, która zmienia życie | Beata Jałocha, 20m2 #339

Sekunda, która zmienia życie | Beata Jałocha, 20m2 #339

Historia nieprawdopodobna. Fizjoterapeutka Beata boi się niepełnosprawności, a student nie daje sobie rady z życiem. Postanawia skoczyć z okna. Dokładnie w tej sekundzie, kiedy jego spadające ciało jest blisko ziemi, w pole upadku wchodzi Beata. Wiele bardzo drobnych decyzji doprowadziło do tego, że pojawiła się tam w tej sekundzie. Gościem trzysta trzydziestego dziewiątego odcinka jest Beata Jałocha - fizjoterapeutka, trenerska fitness.

Jan 13, 202030:38
Kup kochance męża kwiaty | Katarzyna Miller, cz.2, 20m2 #337

Kup kochance męża kwiaty | Katarzyna Miller, cz.2, 20m2 #337

Czy zawsze w swoich partnerach szukamy tego, czego nie dostaliśmy w dzieciństwie? Co jak się kończy związek? Dlaczego warto kupić kochance męża kwiaty? Czy po zdradzie można być ze sobą? Jak się ma psychologia do duchowości? Gościem trzysta trzydziestego siódmego odcinka jest Katarzyna Miller - psycholożka, psychoterapeutka, felietonistka, nauczycielka akademicka.

Jan 13, 202024:32
Instrukcja obsługi nas samych | Katarzyna Miller, cz.1, 20m2 #336

Instrukcja obsługi nas samych | Katarzyna Miller, cz.1, 20m2 #336

Skąd bierze się "epidemia nieszczęścia"? Czym jest życie? Czym zajmuje się psycholog podczas terapii i dlaczego przeszłość ma na nas tak duże znaczenie? Gościem trzysta trzydziestego szóstego odcinka jest Katarzyna Miller - psycholożka, psychoterapeutka, felietonistka, nauczycielka akademicka.

Jan 13, 202035:45
Jak pozbyć się problemu? | Miłosz Brzeziński, cz.2, 20m2 #335

Jak pozbyć się problemu? | Miłosz Brzeziński, cz.2, 20m2 #335

Co daje terapia u psychologa, jak pozbyć się problemu? Będzie także o przesuwaniu granic hejtu i o tym skąd bierze się ocenianie innych. Gościem trzysta trzydziestego piątego odcinka jest Miłosz Brzeziński - autor książek, konsultant biznesowy, interpretator zjawisk psychologicznych.

Jan 13, 202036:53
Jak stworzyć szczęśliwy związek? | Miłosz Brzeziński, cz.1, 20m2 #334

Jak stworzyć szczęśliwy związek? | Miłosz Brzeziński, cz.1, 20m2 #334

Jakie są etapy związku, kiedy spada atrakcyjność w związku i czy możemy temu zapobiec? Co badania mówią na temat szczęścia, miłości do siebie i dlaczego lubimy narzekać, aby nie napisać „jęczeć”? Gościem trzysta trzydziestego czwartego odcinka jest Miłosz Brzeziński - autor książek, konsultant biznesowy, interpretator zjawisk psychologicznych.

Jan 13, 202052:32
Jesteśmy idealni, Bóg dziadostwa nie tworzy | Olga Szwajgier, 20m2 #332

Jesteśmy idealni, Bóg dziadostwa nie tworzy | Olga Szwajgier, 20m2 #332

Czy istnieje coś więcej poza tym czego nas uczono? Co się dzieje jeżeli nie wiemy kim jesteśmy i siebie nie kochamy? Co jest największą głupotą ludzkości? Ten odcinek jest jak dobry film, nafaszerowany wskazówkami pięknego życia. Gościem trzysta trzydziestego drugiego odcinka jest Olga Szwajgier - pedagog Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

Jan 13, 202053:31
Dlaczego dyslektycy zostają milionerami? | Miłosz Brzeziński, cz.2, 20m2 #312

Dlaczego dyslektycy zostają milionerami? | Miłosz Brzeziński, cz.2, 20m2 #312

Gościem trzysta dwunastego odcinka jest Miłosz Brzeziński - autor książek, konsultant biznesowy, interpretator zjawisk psychologicznych.

Jan 13, 202041:18
Recepta na szczęśliwą miłość | Miłosz Brzeziński, cz.1, 20m2 #311

Recepta na szczęśliwą miłość | Miłosz Brzeziński, cz.1, 20m2 #311

Gościem trzysta jedenastego odcinka jest Miłosz Brzeziński - autor książek, konsultant biznesowy, interpretator zjawisk psychologicznych. 

Jan 13, 202058:47