Skip to main content
Spotify for Podcasters
Cesty k úspěchu

Cesty k úspěchu

By Martin Anderle

Rádiový pořad, do kterého jsou zváni hosté, jenž mají za sebou zajímavou kariérní cestu, který se vysílá na Netro Life Rádiu každý čtvrtek a můžete ho naladit v jižních čechách na frekfrenci 100,8 FM nebo skrze web www.netroliferadio.cz
Available on
Google Podcasts Logo
Pocket Casts Logo
RadioPublic Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

Marcela Bínová

Cesty k úspěchuOct 17, 2021

00:00
44:05
Jiří Faktor

Jiří Faktor

Na popisku se pracuje....

Jul 02, 202343:36
Milan Pleva

Milan Pleva

Další sezóna letního kina Háječek je tu a my se dozvíme co nás v ní čeká a co čeká celkově celé kino:)

Jul 02, 202341:50
Jana Morávková a Lenka Chrobočková

Jana Morávková a Lenka Chrobočková

Dámy nám do pořadu Cesty k úspěchu přišli představit novinky z jihočeského věděckotechnického parku, který pomáhá rozvíjet zajímavé nápady a podnikání.

Jul 02, 202334:48
František Nodes

František Nodes

František je milovník RC modelů se kterými se dostal i do české reprezentace a může se pyšnit několikat poháry. Jaké byli jeho začátky, jak vypadá stavba takového RC modelu a spousta dalších otázek a odpovědí Vás čekají v tomto rozhovoru.

Jul 02, 202346:29
Filip Dolný
Apr 28, 202342:50
Dj Ramel

Dj Ramel

Hostem tohoto dílu byl DJ Ramel, matador z Českých Budějovic, který již více jak 20 let hraje jako DJ nejen po klubech v ČR, ale navštívil už Rakousko, Francii, Anglii, Slovensko, či Rumunsko. Aktuálně působí již šestým rokem jako koncertní DJ kapely Prago Union, kteří jsou letos nominování na ceny Anděl v kategorii Skupina roku. Stejně tak je zakladatelem DJ školy a nahrávacího studia PROCIT v srdci Českých Budějovic. Budeme mluvit o jeho kariéře, hudbě a také o jeho názorech na současnou klubovou scénu.

Apr 28, 202350:44
Jiří Peroutka

Jiří Peroutka

Hostem v Cestách k úspěchu byl Jiří Peroutka. V tomto rozhovoru jsme se zaměřili na jeho práci v Drogerie DM, zejména na to, jak firma komunikuje s veřejností a jak se snaží přilákat zákazníky. Dále jsme diskutovali o aktuálních výzvách, kterým společnost čelí, a o tom, jakými strategiemi se snaží na tyto výzvy odpovědět. Vzhledem k tomu, že se jednalo o druhý společný rozhovor v rozmezí roku a půl, jsme také reflektovali na změny a vývoj, který firma za tuto dobu prodělala.

Feb 23, 202344:55
Dimitrij Chuperka

Dimitrij Chuperka

Tento rozhovor je se zajímavou a talentovanou osobností - tatérem a umělcem Dimitrijem Chuperkou, který dokáže svým kresbám vtisknout duši. Během rozhovoru se dozvíte více o jeho kreativním procesu a inspiracích pro jeho neobvyklá díla. Navíc se dozvíte o jeho práci jako tatéra a o tom, jak jeho umělecké zázemí ovlivňuje jeho tvořivost v obou oblastech. Pokud hledáte inspiraci v uměleckém procesu nebo jen zajímavý příběh, tento rozhovor je pro Vás to pravé.

Feb 23, 202345:33
Bára Baštová

Bára Baštová

V tomto rozhovoru se setkáte s renomovanou interiérovou designérkou Barou Baštovou, která vám přiblíží své zkušenosti a názory v oblasti moderního designu interiérů. Rozhovor se bude zaměřovat na to, jaká jsou nejnovější módní témata a trendy v oblasti interiérového designu a jak je možné je využít pro vytvoření útulného a moderního domova. Poslechnete si také o tom, jakou roli hrají barvy, textury a světlo při navrhování interiéru, a jaké jsou nejlepší způsoby, jak tyto prvky kombinovat pro co nejlepší výsledek. 

Feb 23, 202345:25
David Vaš

David Vaš

Tento rozhovor je s inspirativním maratonským běžcem Davidem Vašem, který si dokonce i zaběhal v Keni, jednom z nejznámějších míst pro výkonostní běžecký trénink. Poslechnete si příběh jeho cesty k úspěchu, jak se stal úspěšným běžcem a jaké výzvy musel překonat. 

Feb 23, 202341:17
Sandra Tokarz, Michaela Korbelová, Kristýna Horová

Sandra Tokarz, Michaela Korbelová, Kristýna Horová

Tento díl přináší inspirativní příběh tří žen, které se spojily dohromady a společně podnikají. Každá z nich má svůj unikátní příběh a zkušenosti, které přináší do podnikání. V rozhovoru se dozvíte více o tom, jak se tato tři odvážné podnikatelky setkaly, jaké byly jejich výzvy na cestě k úspěchu a jak spolu pracují na rozvoji svého salonu. 

Feb 23, 202344:32
Pavla Mynářová

Pavla Mynářová

Jak to v dnešní době funguje na trhu s nájemním bydlením, jaké je to podnikat se čtyřmi dětmi, jak může být člověk úspěšný a štastný? Na to se nám pokusila odpovědět Pavla Mynářová ze společnosti Mynaro.

Nov 29, 202239:21
Otta Kovařík

Otta Kovařík

Po více než roce se k nám do studia vrátil majitel marketingové agentury Otta Kovařík, který prožil velmi zajímavý rok a přišel nám o něm vše říct.

Nov 29, 202245:60
Zdeňka Hrdá

Zdeňka Hrdá

Zdeňka je velmi aktivní žena, která zvládá při mateřské podnikat, mentorovat, školit, přednášet, pracovat a k tomu se levou zadní postará o své dvě děti. Spoluzaložila společnost Finovo, která se velmi rychle dere na výsluní ve finančních službách, kde se zaměřila převážně na rodiny a snaží se vymyslet to nejlepší řešení pro jejich finanční zajištění.

Oct 25, 202234:43
Radek Bulant

Radek Bulant

Radek je zkušený moderátor, dj a organizátor různých akcí. Poslední léta je znám pod projektem Stylové svatby, které propojil se stodolou v Plástovicích a k tomu  si řekl, že by bylo fajn ukázat jeho milovanou Indii i jiným lidem, kteří chtějí poznat krásy této země.

Oct 23, 202248:22
Kateřina Kubečková a Zdena Kohoutová

Kateřina Kubečková a Zdena Kohoutová

Po delší době se ve studiu na křeslo pro hosta posadili dvě dámy. Kateřina a Zdena se pustili do oboru rané péče, kde dávají dětem se zrakovou vadou šanci zvrátit jejich osud. Pořádají pro lidi akce, které přibližují některá omezení a hendikep se kterými se denně setkávají.

Oct 23, 202242:02
Robert Mifka

Robert Mifka

Robert je od mládí velký sportovec a nyní je na managerském křesle volejbalového teamu Jihostroje. Jak se dostal až na tuhle pozici a jaká byla jeho cesta životem se dozvíte v tomto rozhovoru.

Oct 23, 202242:49
Dalibor Uhlíř

Dalibor Uhlíř

Dalibor v průběhu vydání tohoto dílu nakonec neobsadil senátorské křeslo, ale i tak se s námi podělil o jeho cestu k úspěchu, která je velmi bohatá a stojí za poslech:)

Oct 23, 202246:50
Jaroslav Krejča

Jaroslav Krejča

Z vrcholového managmentu do rozvoje a strategie. To je v jednoduchosti cesta Jaroslava Krejči, který usednul na křeslo pro hosta a povídal mi o jeho životě, práci, cestování, sportování a tomu proč se rozhodl pro společnost Finovo.

Sep 22, 202235:44
Jan Dvořák st.

Jan Dvořák st.

Českobudějovická pobočka společnosti AllRisk je známá tím, že je to takzvaná pobočka rodiny Dvořáků. Tentokrát na křeslo pro hosta usedla hlava rodiny Jan Dvořák starší, který je senior manager a příběh, jak se dostal tam, kde je nyní, můžete slyšet v tomto díle.

Aug 31, 202238:50
Marek Dvořák

Marek Dvořák

Marek se zařadil do společnosti AllRisk stejně tak snadno jako ostatní členové jeho rodiny. Společně budují českobudějovickou pobočku a Marek je jedním z pilířů o které se pobočka opírá. 

Aug 31, 202247:03
Martina Hambergerová

Martina Hambergerová

Poslechněte si další díl pořadu Cesty k úspěchu, kde hostem byla Martina Hambergerová. Úspěšná senior managerka společnosti Partners, která už není pouze poradenská firma, ale snaží se rozšiřovat své služby například i do bankovnictví. I o tom byl náš společný rozhovor u kterého se určitě nebude nudit :)

Aug 31, 202246:33
Jonáš Ťoupal

Jonáš Ťoupal

Dostat se na univerzitu v Americe není žádná legrace, kor když se jedná o tu nejstarší, kde studoval například Elon Musk, Warren Buffett a další. O tom jsem si povídal s Jonášem Ťoupalem, který na této univerzitě studuje doktorát v oboru země a environmentální vědy a dostal se tam převážně svými znalostmi, ale také svojí vášní pro hokej.

Jun 22, 202247:51
Daniela Zelenková

Daniela Zelenková

Není realiťák jako realiťák. Takto by se dal nazvat tento díl s Danielou Zelenkovou, která se kolem nemovitostí a vším s tím spojené pohybuje už několik let, ale vytvářet bydlení pro lidi, kteří to nemají v životě lehké každý realiťák nedělá. I o tom byl tento rozhovor.

Jun 22, 202242:41
Leoš Kubíček

Leoš Kubíček

Proplout celý svět z pohodlí svého obýváku, spojit se s lidmi na konci světa bez nutnosti cestování a nebo si vyzkoušet některé medicínské zákroky bez žádných rizik. To je svět virtuální reality o kterém jsem si povídal s Leošem Kubíčkem.

Jun 22, 202240:11
Milan Pleva

Milan Pleva

Milan a jeho filmová cesta je příkladem, že když se chce a máte chuť, tak jde vše :) Spoluprovozovatel letního kina Haječek a zakladatel filmového festivalu Pod černou věží byl hostem v pořadu Cesty k úspěchu a podělil se s námi jak se provozuje kino, nebo jak se kupují filmy a třeba jak bude vypadat tato sezóna v Háječku.

Jun 22, 202246:35
Tomáš Knittl

Tomáš Knittl

Od historie a šermu až k vedení společnosti EGE. Tak by se dala shrnout cesta Tomáše, který dorazil k nám na rozhovor.

May 20, 202242:02
Jan Dvořák

Jan Dvořák

Ředitel jihočeské pobočky společnosti Allrisk, který se od učňovských let propracoval až na managerskou pozici v jedné z nejstabilnějších makléřských firem.

May 20, 202243:20
Jan Kučera

Jan Kučera

Honza to vzal přes gastronomii až k autům a nyní je spoluzakladatel společnosti Auto 23, která se Vám postára o vše pokud chcete půjčit, opravit nebo koupit automobil. Do toho Vám také zajistí kompletní servis pokud by Vás zastihla dopravní nehoda. I toto a jiné témata bylo součástí rozhovoru.

Apr 19, 202235:51
Juraj Thoma

Juraj Thoma

Hostem tohoto dílu byl 1. náměstek primátora města České Budějovice Juraj Thoma. Hlavním tématem byl projekt Probudějce do kterého se mohou zapojit všichni občané a pokusit se o změnu našeho města. Řeč padla i na projekt parku Dukelská a kulturního domu Slavie.

Apr 19, 202246:56
Ondřej Ťoupal

Ondřej Ťoupal

Dovolím si říct, že Ondřej je vzácný úkaz. Mladý hokejista, který vydrží roky u svého milovaného sportu a pak se nakonec rozhodne věnovat studii medicíny. Od sportu k chirurgii. Tak by se dal nazvat náš společný rozhovor.

Apr 01, 202246:39
Lenka Chrobočková

Lenka Chrobočková

Lenka svojí cestu k úspěchu spojila s cestami ostatních, kde pomáhá k inovacím a myšlenkám pro rozvoj jejich podniků. Má také velkou zásluhu na rozvoji jihočeského věděckotechnickém parku odkud vzešlo několik zajímavých projektů.

Apr 01, 202244:09
Robert Humpál

Robert Humpál

Robert je v posledních letech velmi aktivní ve světe kulturistiky, podílí se na vzdělávání a osvětě proti obezitě, je členem EVLS, přispívá články a pravidelně vydává videa jak správně cvičit a nebojí se narovinu říct, jak to v tomto sportě funguje.

Mar 27, 202241:50
Jakub Klíma

Jakub Klíma

Jakub je bývalý parkurový jezdec, který si nakonec otevřel blízko centra Českých Budějovic karaoke bar. Témata parkuru, koní ,zábavy, zpívání a podnikání v brzkém věku, to jsou témata tohoto hovoru.

Mar 22, 202237:17
František Jíra

František Jíra

Od gastronomie, až do ředitele pobočky jedné z největších pojišťovacích makléřských společností v ČR. Tak by se dala popsat cesta Františka Jíry! Nejen o tom se vedl tento příjemný rozhovor.

Mar 09, 202243:15
Robin Mikušiak

Robin Mikušiak

Robin je ostřílený v provozování akcí a k tomu mu dopomáhá dlouhodobá je agentura Free Production. Je začátky jdou datována k devadesátým letům a dostávají nás například k velmi oblíbené akce Město lidem, lidé městu, nebo k pivním slavnostem konané v Písku. 

Mar 09, 202247:29
Patrik Schmidt

Patrik Schmidt

Patrik je zakladatel Sváča z kola a Vezemti.to. Všechno co se vejde do batohu a nebo na kolo Vám doveze kamkoliv po Českých Budějovicích.

Feb 13, 202229:19
Blanka Kotková

Blanka Kotková

Blanka se věnuje unikátní terapii PSYCH-K, dokáže Vám plnohodnotně poradit s výživou, konkrétně se zelenými potravinami a jako koníček provozuje jógu smíchu.

Feb 13, 202245:58
Gustav Němec

Gustav Němec

Gustav jako bývalý policista má mnoho zkušeností v tomto oboru a tak si založil detektivní kancelář, která Vám zajistí všechno možné od hlídání budov a areálů, až po důkazy nevěry Vaší manželky.

www.gugoo.cz

Feb 09, 202234:17
Jan Vodhánil

Jan Vodhánil

Honza je momentálně managerem zubní kliniky Dental Care CB, ale něž nastoupil do této funkce, tak si vyzkoušel roli realitního makléře a spojil tyto dva obory v jeden. O tom a o jeho cestě je tento rozhovor :)

Feb 05, 202245:16
Pavel Konopa

Pavel Konopa

Pavel byl už v mládí nadšenec do rozhlasových technologií a dokonce si i na pár let vyzkoušel jaké je to provozovat pirátské rádio. Mezitím vybudoval vlastní firmu a rozhodl se oficiálně založit Netro life rádio. To jaké jsou náležitosti k založení a provozování rádia se dozvíte v našem rozhovoru.

Dec 21, 202150:19
Kristýna Uhlířová

Kristýna Uhlířová

Kristýna je pejskař tělem i duší a byla jako první, kdo začal u nás na jihu používat Dornovu metodu pro psy. Ale nejen o tom byl náš společný rozhovor.

Dec 13, 202152:41
Tadeáš Nováček

Tadeáš Nováček

Tadeáš si vzal na svá bedra nevděčný úkol. Ozdravit naší vodou lidstvo a přírodu. Do toho stihl řídit a podílet se na vývoji formule. Spolupracovat na technologických vychytávkách pro Vaši vodu v domácnosti a v průběhu léčení úrazu sepsat sbírku citátů a myšlenek.

Dec 13, 202143:09
Jindřich Hrdý

Jindřich Hrdý

Jindra se vydal do rozbouřených vod finančního poradenství a vytvořil během krátké doby prosperující firmu. Jako manžel a nastávající otec druhého potomka si vzal na své bedra vedení firmy a zatím se mu velmi dobře daří vše stíhat a budovat značku Finovo. O tom jaké měl začátky, jak nahlíží na nynější situaci na trhu a o mnohém dalším se vedl náš rozhovor.


www.finovo.cz

Nov 26, 202145:26
Michal Brousil

Michal Brousil

Michal je momentálně nejúspěšnější hasič v závodech TFA, což jsou nejtěžší hasičské závody na světě. Je mistrem světa, evropy a čech. Do toho zvláda pravidelnou profesionální službu u hasičů, sportovat, cestovat a to vše propojuje se svojí motocyklovou vášní. O tom všem se můžete přesvědčit v našem rozhovoru.

Nov 26, 202146:10
Štěpán Hebík

Štěpán Hebík

Štěpán je v dnešní době velmi populární zpěvák a právem přirovnáván k některým hudebním českým ikonám. Jako 7krát3 dosáhl několika ocenění a skvělých hudebních počinů, ale nezapomíná ani na svoje civilní zaměstnání a stále se i nadále zdokonaluje v oboru fyzioterapie.

Nov 26, 202144:38
Vendula Matějů

Vendula Matějů

Vendula pracuje už několik let jako tisková mluvčí jihočeského hasičského sboru. Před touto pozicí začínala jako operátor linky 112. Historek a zkušeností má na rozdávání a o několik z nich se s námi podělila v našem rozhovoru.

Oct 29, 202143:03
Filip Novák

Filip Novák

Filip je bývalý hokejový obránce, který si prošel několika kluby a největší úspěch slavil v KHL, kdy získal Gagarinův pohár a jsem rád, že jsem měl možnost být u prvních oslav zisku tohoto poháru. 

Oct 17, 202146:44
Marcela Bínová

Marcela Bínová

Marcela je velká cestovatelka, pracovala ve velkých korporátech, poznala mnoho kultur a také, že naše planeta není jen to hezké pozlátko z cestovatelských magazínů. Rozhodla se, že založí start up Nayavita, kde vyrábí osušky a pomůcky na jógu z plastových lahví.

Oct 17, 202144:05
Otomar Linhart

Otomar Linhart

Doktor zemědělsko lesnických věd, docent molekulární buněčné biologie a genetiky a předseda Vědecké rady Fakulty rybářství a ochrany vod. To byl náš další host, který se s námi podělil o jeho cestu k úspěchu.

Oct 15, 202145:20