Skip to main content
Spotify for Podcasters
Mój Mac Podcast

Mój Mac Podcast

By Mój Mac - www.mojmac.pl

Podcast serwisu Mój Mac - mojmac.pl
Rozmowy o Apple i technologii.
Available on
Apple Podcasts Logo
Google Podcasts Logo
Overcast Logo
Pocket Casts Logo
RadioPublic Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

#7 - nowy MacBook Pro i polska Siri

Mój Mac PodcastJun 05, 2020

00:00
01:11:45
#7 - nowy MacBook Pro i polska Siri

#7 - nowy MacBook Pro i polska Siri

Jak sprawuje się klawiatura w nowych MacBookach Pro? To pytanie zadawałem sobie ostatnio dość często myśląc o nowych MacBookach Pro. W tym odcinku podcastu udało mi się otrzymać odpowiedź na to i inne pytania dotyczące nowego komputera Apple. Wracamy również do gorącego tematu jaki niedawno publikowaliśmy na łamach Mój Mac. Wreszcie zadziała polska Siri nosząca imię Emma. Jak to się stało, że iOS zaczął wreszcie z nami rozmawiać i jak cały projekt wygląda „od środka” będzie można wysłuchać w nowym Mój Mac Podcast.

Co w nowym odcinku podcastu:

— Pakiety usług Apple 

— Apple potrafi sprzedawać zegarki

— Nowy MacBook Pro

— Polska Siri już działa

Jun 05, 202001:11:45
#6 - Komputery z procesorami Apple

#6 - Komputery z procesorami Apple

Dlaczego Apple wprowadzi komputery ze swoim procesorem i dlaczego chce zostawić Intela? Ten temat od dawna nie daje nam spokoju, a dziś jest świetna okazja aby się nad nim pochylić. Coraz więcej informacji wydostaje się do opinii publicznej. Zbieramy większość z nich do jednego odcinka  i dzielimy się przemyśleniami o korzyściach płynących z nowego "serca komputerów". Jak myślicie, kiedy pojawi się pierwszy komputer z procesorem Apple? :-)

Apr 30, 202001:02:51
#5 - Czy iPhone SE 2 wart jest naszej uwagi?

#5 - Czy iPhone SE 2 wart jest naszej uwagi?

Jest nowy iPhone SE. Najtańszy z nowych modeli telefonów staje się bezpośrednią konkurencją z iPhone'm 8 oraz będzie próbował odgryźć część tortu z rynku Androida. Czy Apple uda się sztuka przyciągnięcia nas do budżetowego iPhone'a? Co różni go od flagowych telefonów? Co wspólnego ma ze starym iPhone'm 8? I najważniejsze pytanie... czy warto go kupić? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w tym wydaniu podcastu. 

Apr 16, 202001:04:50
#4 - Grill z iPadem Pro 2020

#4 - Grill z iPadem Pro 2020

W tym nagraniu rozmawiamy o iCloud. Roztrząsamy plotki o Apple Watch Series 6 i „mitycznym” iPhonie SE2/9 (czy jak już tam go nazwą). Dzielimy się też z Tobą sposobem na darmową prasę dzięki promocji Zinio. Jednak niekwestionowaną gwiazdą odcinka jest nowy/stary (niepotrzebne skreślić) iPad Pro 2020. Włącz nas już teraz i zapraszamy na staropolskiego grilla.

Apr 02, 202001:20:15
#3 - Wiosenne nowości Apple

#3 - Wiosenne nowości Apple

Marcowa konferencja Apple nie odbyła się, ale nowości zagościły już w sklepie naszego ulubionego producenta. Postanowiliśmy się nie ociągać i czym prędzej chwyciliśmy za mikrofony. W tym odcinku Mój Mac Podcast dzielimy się z Wami naszymi przemyśleniami na temat najnowszego iPada Pro i MacBooka Air i innymi nowościami. Zapraszamy do odsłuchu.

Mar 19, 202001:09:54
#2 - Czym Apple zaskoczy nas w marcu?

#2 - Czym Apple zaskoczy nas w marcu?

Konferencja Apple już za kilka tygodni. Zbieramy wszystkie informacje jakie przeciekły do prasy na temat spodziewanych nowości. Jesteście ciekawi czym Apple będzie nas kusić w tym roku? Zapraszamy do kolejnego odcinka Mój Mac Podcast.
Audycję prowadzi: Jaromir Kopp i Artur Jopek.
Feb 25, 202050:27
#1 - To był świetny rok dla Apple

#1 - To był świetny rok dla Apple

Podsumowujemy mijający rok u #Apple. Jakie produkty były warte uwagi? Gdzie Apple potknęło się na swoim ego. Oto przegląd najważniejszych premier jakie miały miejsce w 2019 roku. 

Feb 04, 202001:04:21