Skip to main content
Spotify for Podcasters
פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים

פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים

By Naama Kivilis Meiri

שמי נעמה קיביליס מאירי ואני פסיכולוגית שיקומית מומחית ונוירופסיכולוגית.

בפודקאסט הזה אני מזמינה אתכן/ם להצטרף אליי ולצלול אל התחום המרתק של הפסיכולוגיה השיקומית, שעוסקת בהיבטים הנפשיים של תהליך השיקום של האדם המשתקם ושל הסביבה שלו.

אני והאורחים/ות שלי כאן כדי לדבר על התכל'ס, בשפה יומיומית ובגובה העיניים.

נביא את הסיפורים מהשטח - שהם לאו דווקא סיפורי גבורה, ואין בהם תמיד הפי אנדינג - אבל הם הכי אמיתיים וכנים שיש.

האזנה נעימה!

הפודקאסט מופק בשיתוף ועד החטיבה השיקומית בהסתדרות הפסיכולוגים.
מוזמנות/ים להיכנס לדף הפייסבוק "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים" ולהתעדכן בכל התכנים בזמן אמת.
Available on
Apple Podcasts Logo
Google Podcasts Logo
Pocket Casts Logo
RadioPublic Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

פרק 18 | בני משפחה מטפלים עם עינת יהנה

פסיכולוגיה שיקומית בגובה העינייםDec 28, 2021

00:00
38:22
פרק 25 | שיקום אסירים עם דביר עירשי

פרק 25 | שיקום אסירים עם דביר עירשי

בפרק מס. 25 ראיינתי את דביר עירשי, פסיכולוג שיקומי מומחה. את ההתמחות שלו עשה דביר עם עבריינים בשירות בתי הסוהר, בעיקר עברייני מין ואלימות. כיום הוא ממשיך לעבוד כפסיכולוג בשב"ס ובמקביל יש לו קליניקה פרטית בירושלים. את הפגישה שלנו התחלנו בסיור בבית הסוהר מעשיהו שברמלה, והיכרות מקרוב עם חיי האסירים שם. בפרק שוחחנו על שגרת החיים של האסירים הפליליים, הקשיים עמם הם מתמודדים, על תהליכי הטיפול והשיקום שלהם וכמובן על המקום של הפסיכולוגים השיקומיים בעבודה בשב"ס. לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Apr 12, 202240:03
פרק 24 | טיפול ושיקום של פוסט טראומה עם קרן סרברו שורק

פרק 24 | טיפול ושיקום של פוסט טראומה עם קרן סרברו שורק

בפרק מס. 24 אני מראיינת את קרן סרברו שורק, פסיכולוגית שיקומית מומחית מדריכה ונוירופסיכולוגית, עובדת במרכז הרפואי איכילוב כאחראית על תחום הפסיכולוגיה השיקומית וכסגנית הפסיכולוגית הראשית, וכן בעלת קליניקה פרטית בשוהם. בפרק שוחחנו על הפרעת דחק פוסט-טראומטית (PTSD), כשקרן מתבלת את השיחה בהסברים בהירים ובדוגמאות מרתקות בשלל נושאים -   מה מאפיין את האנשים שמתמודדים עם ההפרעה? איך נראים תהליכי הטיפול שהם עוברים? מה זו צמיחה פוסט טראומטית? ואיך כל זה מתחבר לעבודה של הפסיכולוגית השיקומית? לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Mar 28, 202236:51
פרק 23 | שיקום וטיפול בים עם ישראל אלטמן

פרק 23 | שיקום וטיפול בים עם ישראל אלטמן

בפרק מס. 23 אני מארחת את ישראל אלטמן, איש משפחה, ים, טיפול, טבע ושיקום מזה 25 שנה. ישראל הוא עובד סוציאלי, אחד ממקימי עמותת ''אתגרים'', "דרך לוטן", מיזם "ימטוב", הבעלים של "ים-יבשה" וגם מאמן נבחרת ישראל בשיט נכים עד אולימפיאדת ריו ב-2016. ישראל ואני הכרנו לפני שנים רבות במסגרת הפעילות שלנו בתנועת הנוער "צופי ים", והפעם נפגשנו בהקשר מקצועי כדי לשוחח על שיקום וטיפול בים. דיברנו על הרוגע והסכנות שבים, על גוף ונפש, על התמודדות מול הסערות שבפנים והסערות שבחוץ, ועל היציאה מהקליניקה למרחב הכחול האינסופי. לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Mar 16, 202234:24
פרק מיוחד | תסמינים קוגניטיביים ורגשיים לאחר החלמה ממחלת הקורונה - נעמה קיביליס מאירי מתארחת בפודקאסט "העיקר הבריאות"

פרק מיוחד | תסמינים קוגניטיביים ורגשיים לאחר החלמה ממחלת הקורונה - נעמה קיביליס מאירי מתארחת בפודקאסט "העיקר הבריאות"

והפעם - אני מאחורי המיקרופון, מתארחת בפודקאסט "העיקר הבריאות" זכיתי ונהניתי להתארח אצל יסמין אלמוג סטריק לשיחה על תסמינים קוגניטיביים ורגשיים לאחר החלמה ממחלת הקורונה (Long Covid). איך מזהים, מאבחנים ומטפלים בשינויים קוגניטיביים? מהן התגובות הרגשיות הנלוות? וכמובן - איך כל זה קשור לפסיכולוגיה שיקומית? האזנה נעימה! מוזמנים להתרשם מהאתר של יסמין ומהפודקאסט הנהדר שלה: "העיקר הבריאות".
Mar 06, 202242:01
פרק 22 | חגיגות השנה לפודקאסט עם דניאל לוי ויותם בן שץ

פרק 22 | חגיגות השנה לפודקאסט עם דניאל לוי ויותם בן שץ

מזל טוב - חוגגים יום הולדת שנה לפודקאסט! בפרק מס. 22 אירחתי שני חברים יקרים ואהובים - דניאל לוי ויותם בן שץ - לסשן שאלות ותשובות בסגנון "שאלו אותנו הכל". מתי צריך ללכת לטיפול אצל פסיכולוגית שיקומית? מה לעשות אם אני נהיית תלויה במטפל/ת שלי? אילו הדים מפתיעים ומגניבים יצאו מהפודקאסט? ומה פרויד היה אומר על פסיכולוגיה שיקומית? כל זאת ועוד - בפרק הכיפי והמרים שסוגר את השנה הראשונה של הפודקאסט! לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Feb 22, 202236:06
פרק 22 (פרומו) | חגיגות השנה לפודקאסט עם דניאל לוי ויותם בן שץ

פרק 22 (פרומו) | חגיגות השנה לפודקאסט עם דניאל לוי ויותם בן שץ

מזל טוב - חוגגים יום הולדת שנה לפודקאסט! בפרק מס. 22 אירחתי שני חברים יקרים ואהובים - דניאל לוי ויותם בן שץ - לסשן שאלות ותשובות בסגנון "שאלו אותנו הכל". מתי צריך ללכת לטיפול אצל פסיכולוגית שיקומית? מה לעשות אם אני נהיית תלויה במטפל/ת שלי? אילו הדים מפתיעים ומגניבים יצאו מהפודקאסט? ומה פרויד היה אומר על פסיכולוגיה שיקומית? כל זאת ועוד - בפרק הכיפי והמרים שסוגר את השנה הראשונה של הפודקאסט! הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Feb 17, 202201:10
פרק 21 | התמודדות רגשית עם אירועים לבביים עם מור לביא

פרק 21 | התמודדות רגשית עם אירועים לבביים עם מור לביא

בפרק מס. 21 אני מארחת את מור לביא, פסיכולוגית שיקומית ורפואית מומחית מדריכה. מור עובדת במרכז הרפואי שיבא בתל השומר מזה כ-23 שנים, כיום כפסיכולוגית האחראית במרכז הלב, ועד לאחרונה גם כפסיכולוגית האחראית במרכז לטרשת נפוצה, בנוסף היא חברת הועדה המקצועית לפסיכולוגיה שיקומית במשרד הבריאות ובעלת קליניקה פרטית ברמת השרון ובכפר סבא. בפרק שוחחנו על התמודדות עם אירועים לבביים, גם בהיבט הפרקטי וגם בהיבט הרגשי, ואפילו ניפצנו כמה מיתוסים נפוצים! דיברנו גם על התחום המרתק של השתלות לב ומה התפקיד של הפסיכולוגית השיקומית בתהליך הזה, ולקינוח - מור סיפרה לנו על עבודתה המרתקת והייחודית כפסיכולוגית המטפלת בשפת הסימנים באוכלוסיה של א.נשים עם לקויות שמיעה. לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Feb 07, 202236:54
פרק 21 (פרומו) | התמודדות רגשית עם אירועים לבביים עם מור לביא

פרק 21 (פרומו) | התמודדות רגשית עם אירועים לבביים עם מור לביא

בפרק מס. 21 אני מארחת את מור לביא, פסיכולוגית שיקומית ורפואית מומחית מדריכה. בפרק שוחחנו על התמודדות עם אירועים לבביים, גם בהיבט הפרקטי וגם בהיבט הרגשי, ואפילו ניפצנו כמה מיתוסים נפוצים! דיברנו גם על התחום המרתק של השתלות לב ומה התפקיד של הפסיכולוגית השיקומית בתהליך הזה, ולקינוח - מור סיפרה לנו על עבודתה המרתקת והייחודית כפסיכולוגית המטפלת בשפת הסימנים באוכלוסיה של א.נשים עם לקויות שמיעה. הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Feb 05, 202201:08
פרק 20 | שיקום פסיכיאטרי עם אילנית חסון-אוחיון

פרק 20 | שיקום פסיכיאטרי עם אילנית חסון-אוחיון

בפרק מס. 20 אני מארחת את פרופ' אילנית חסון-אוחיון, פסיכולוגית שיקומית מומחית-מדריכה, המכהנת כיום כראשת המחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר-אילן. אילנית עוסקת בעבודתה המחקרית והקלינית בהתמודדות של אנשים עם מחלות ונכויות ומתמקדת בתחומים של שיקום פסיכיאטרי ופסיכואונקולוגיה. בנוסף לעבודתה באוניברסיטה היא מטפלת בקליניקה פרטית. בפרק שוחחנו על מחלות נפש קשות והסטיגמות שמתלוות אליהן, איזה שיקום עוברות.ים א.נשים עם מחלות נפש קשות וכמובן - מה הקשר של כל זה לפסיכולוגיה שיקומית. לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Jan 25, 202229:15
פרק 20 (פרומו) | שיקום פסיכיאטרי עם אילנית חסון-אוחיון

פרק 20 (פרומו) | שיקום פסיכיאטרי עם אילנית חסון-אוחיון

בפרק מס. 20 אני מארחת את פרופ' אילנית חסון-אוחיון, פסיכולוגית שיקומית מומחית-מדריכה, המכהנת כיום כראשת המחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר-אילן. אילנית עוסקת בעבודתה המחקרית והקלינית בהתמודדות של אנשים עם מחלות ונכויות ומתמקדת בתחומים של שיקום פסיכיאטרי ופסיכואונקולוגיה. בנוסף לעבודתה באוניברסיטה היא מטפלת בקליניקה פרטית. בפרק שוחחנו על מחלות נפש קשות והסטיגמות שמתלוות אליהן, איזה שיקום עוברות.ים אנשים עם מחלות נפש קשות וכמובן - מה הקשר של כל זה לפסיכולוגיה שיקומית. הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Jan 23, 202201:10
פרק 19 | "סולמות וחבלים" - מסע השיקום של יהל בן נר

פרק 19 | "סולמות וחבלים" - מסע השיקום של יהל בן נר

בפרק מס. 19 אני מארחת את יהל בן נר. יהל עסקה כ-15 שנה בתחום של רגולציה וכלכלה בתפקידים בכירים, והתמודדה במהלך חמש שנים עם רצף של אירועים בריאותיים קשים: סרטן, מחלת קרוהן קשה ושטף דם במוח שהותיר אותה עם פגיעה בצד ימין של הגוף ובדיבור. יהל מספרת לנו בפתיחות על מה שעברה, על השיקום ועל מה שעזר לה ונתן את התמיכה לאורך כל האתגרים הללו. ובמילותיה של יהל: לכל אחד יש את החבלים שלו. יש לנו מעט מאוד שליטה על מה שקורה לנו בחיים. השאלה איך בוחרים להתקדם בתוך הקושי, איך רואים את האופטימיות והתקווה שיכול להיות יותר טוב. איך יוצרים סולמות אפקטיביים לעלות למעלה. לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Jan 11, 202233:15
פרק 19 (פרומו) | "סולמות וחבלים" - מסע השיקום של יהל בן נר

פרק 19 (פרומו) | "סולמות וחבלים" - מסע השיקום של יהל בן נר

בפרק מס. 19 אני מארחת את יהל בן נר. יהל עסקה כ-15 שנה בתחום של רגולציה וכלכלה בתפקידים בכירים, והתמודדה במהלך חמש שנים עם רצף של אירועים בריאותיים קשים: סרטן, מחלת קרוהן קשה ושטף דם במוח שהותיר אותה עם פגיעה בצד ימין של הגוף ובדיבור. יהל מספרת לנו בפתיחות על מה שעברה, על השיקום ועל מה שעזר לה ונתן את התמיכה לאורך כל האתגרים הללו. ובמילותיה של יהל: לכל אחד יש את החבלים שלו. יש לנו מעט מאוד שליטה על מה שקורה לנו בחיים. השאלה איך בוחרים להתקדם בתוך הקושי, איך רואים את האופטימיות והתקווה שיכול להיות יותר טוב. איך יוצרים סולמות אפקטיביים לעלות למעלה. הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Jan 10, 202201:11
פרק 18 | בני משפחה מטפלים עם עינת יהנה

פרק 18 | בני משפחה מטפלים עם עינת יהנה

בפרק מס. 18 מתארחת ד"ר עינת יהנה, נוירופסיכולוגית קלינית ופסיכולוגית שיקומית מומחית–מדריכה, חברת סגל במגמה לתואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית במכללה האקדמית תל–אביב יפו, מרצה במכון "מפרשים" לחקר והוראת הפסיכותרפיה ומטפלת בקליניקה פרטית בהרצליה. בפרק הזה הופנה הזרקור לבני המשפחה המטפלים (Caregivers). עינת שוחחה איתי על האתגרים והקשיים בלהיות בני משפחה מטפלים, על הטיפול בהם וגם נתנה טיפים ועצות פרקטיות איך להתמודד עם התפקיד המאתגר הזה. לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Dec 28, 202138:22
פרק 18 (פרומו) | בני משפחה מטפלים עם עינת יהנה

פרק 18 (פרומו) | בני משפחה מטפלים עם עינת יהנה

בפרק מס. 18 מתארחת ד"ר עינת יהנה, נוירופסיכולוגית קלינית ופסיכולוגית שיקומית מומחית–מדריכה, חברת סגל במגמה לתואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית במכללה האקדמית תל–אביב יפו, מרצה במכון "מפרשים" לחקר והוראת הפסיכותרפיה ומטפלת בקליניקה פרטית בהרצליה. בפרק הזה הופנה הזרקור לבני המשפחה המטפלים (Caregivers). עינת שוחחה איתי על האתגרים והקשיים בלהיות בני משפחה מטפלים, על הטיפול בהם וגם נתנה טיפים ועצות פרקטיות איך להתמודד עם התפקיד המאתגר הזה. הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Dec 26, 202101:02
פרק 17 | גידולים מוחיים אצל ילדות וילדים עם מיכל שדה

פרק 17 | גידולים מוחיים אצל ילדות וילדים עם מיכל שדה

בפרק מס. 17 מתארחת ד"ר מיכל שדה, פסיכולוגית שיקומית מומחית מדריכה, שמנהלת את היחידה הנוירופסיכולוגית של האגודה למלחמה בסרטן. היחידה מעניקה שיקום לילדים שאובחנו עם סרטן במוח וכן לילדים שנגרם להם נזק קוגניטיבי בעקבות טיפולים אונקולוגים לסוגי סרטן אחרים. שוחחנו על השלכות של גידולים מוחיים על התפתחות המוח, על התמודדותם של ההורים ובית הספר, על חשיבות האבחון הנוירופסיכולוגי ועל איך העבודה המופלאה של הפסיכולוגיות השיקומיות באגודה למלחמה בסרטן מסייעת לילדים.ות לאורך הדרך. פרק שעוסק בנושא לא קל - אבל עם המון רגישות ואופטימיות. לאתר האגודה למלחמה בסרטן: https://www.cancer.org.il/ ליצירת קשר עם מיכל: michelle.sadeh@cancer.org.il לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Dec 15, 202132:37
פרק 17 (פרומו) | גידולים מוחיים אצל ילדות וילדים עם מיכל שדה

פרק 17 (פרומו) | גידולים מוחיים אצל ילדות וילדים עם מיכל שדה

בפרק מס. 17 מתארחת ד"ר מיכל שדה, פסיכולוגית שיקומית מומחית מדריכה, שמנהלת את היחידה הנוירופסיכולוגית של האגודה למלחמה בסרטן. היחידה מעניקה שיקום לילדים שאובחנו עם סרטן במוח וכן לילדים שנגרם להם נזק קוגניטיבי בעקבות טיפולים אונקולוגים לסוגי סרטן אחרים. שוחחנו על השלכות של גידולים מוחיים על התפתחות המוח, על התמודדותם של ההורים ובית הספר, על חשיבות האבחון הנוירופסיכולוגי ועל איך העבודה המופלאה של הפסיכולוגיות השיקומיות באגודה למלחמה בסרטן מסייעת לילדים.ות לאורך הדרך. הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Dec 14, 202101:03
פרק 16 | ילדים ונוער להט"ב עם קרן ריבקין נודלמן

פרק 16 | ילדים ונוער להט"ב עם קרן ריבקין נודלמן

בפרק מס. 16 מתארחת ד"ר קרן ריבקין נודלמן, פסיכולוגית שיקומית מומחית, עובדת באלו"ט כמדריכת רכזות בגני תקשורת ובקליניקה פרטית בפרדסיה. עובדת עם ילדים, נוער ומשפחות עם צרכים מיוחדים ועם ילדים, נוער ומשפחות להט"בים. שוחחנו על הסיפור האישי של קרן, כאמא לילדה טרנסג'נדרית, שהוביל אותה (בין היתר) להתמקצע בתחום הטיפול בלהט"ב; על היחס ללהט"ב של המשפחה, הקהילה והחברה בכלל; ועל מה שיקומי בעבודה עם ילדים ונוער להט"ב? לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Nov 22, 202135:45
פרק 16 (פרומו) | ילדים ונוער להט"ב עם קרן ריבקין נודלמן

פרק 16 (פרומו) | ילדים ונוער להט"ב עם קרן ריבקין נודלמן

בפרק מס. 16 מתארחת ד"ר קרן ריבקין נודלמן, פסיכולוגית שיקומית מומחית, עובדת באלו"ט כמדריכת רכזות בגני תקשורת ובקליניקה פרטית בפרדסיה. עובדת עם ילדים, נוער ומשפחות עם צרכים מיוחדים ועם ילדים, נוער ומשפחות להט"בים. שוחחנו על הסיפור האישי של קרן, כאמא לילדה טרנסג'נדרית, שהוביל אותה (בין היתר) להתמקצע בתחום הטיפול בלהט"ב; על היחס ללהט"ב של המשפחה, הקהילה והחברה בכלל; ועל מה שיקומי בעבודה עם ילדים ונוער להט"ב? הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Nov 21, 202101:05
פרק 15 | אבל ואובדן לאחר מחלות ופגיעות גופניות עם אביטל גרשפלד-ליטוין

פרק 15 | אבל ואובדן לאחר מחלות ופגיעות גופניות עם אביטל גרשפלד-ליטוין

בפרק מס. 15 אירחתי את ד"ר אביטל גרשפלד-ליטוין, פסיכולוגית רפואית מומחית מדריכה, עובדת בהוספיס האונקולוגי במרכז הרפואי שיבא תל השומר, חברת סגל ומרצה במכללה האקדמית תל אביב יפו ובמכון "מפרשים", יו"ר הועדה המקצועית לפסיכולוגיה רפואית ובעלת קליניקה פרטית בת"א. לאתר המעבדה של ד"ר אביטל גרשפלד ליטוין אביטל ענתה על שאלות מרתקות כמו מה זה אבל? למה להתאבל? האם יש "דדליין" לאבל? והיבטים שונים שנוגעים לאבל ואובדן סביב פגיעות גופניות ומחלות. ועוד לא קל לנשום, ועוד לא קל לחשוב מול הרוח ומאוד לא פשוט לחכות הסערה נוגעת בריסים, ומשתבר כל רגע לרסיסים אך הירוק היום ירוק מאוד. (מתוך: "למחרת", מילים: לאה גולדברג). לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Nov 09, 202134:24
פרק 15 (פרומו) | אבל ואובדן לאחר מחלות ופגיעות גופניות עם אביטל גרשפלד-ליטוין

פרק 15 (פרומו) | אבל ואובדן לאחר מחלות ופגיעות גופניות עם אביטל גרשפלד-ליטוין

בפרק מס. 15 אירחתי את ד"ר אביטל גרשפלד ליטוין, פסיכולוגית רפואית מומחית מדריכה, עובדת בהוספיס האונקולוגי במרכז הרפואי שיבא תל השומר, חברת סגל ומרצה במכללה האקדמית תל אביב יפו ובמכון "מפרשים", יו"ר הועדה המקצועית לפסיכולוגיה רפואית ובעלת קליניקה פרטית בת"א. אביטל ענתה על שאלות מרתקות כמו מה זה אבל? למה להתאבל? האם יש "דדליין" לאבל? דיברנו על אבל ואובדן במצבים של מחלות ופגיעות גופניות, ואביטל התייחסה למצבים של אובדן שד בעקבות סרטן כדוגמא שליוותה את הפרק. הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Nov 06, 202101:04
פרק 14 | פסיכואונקולוגיה ושיקום עם מיכל בראון

פרק 14 | פסיכואונקולוגיה ושיקום עם מיכל בראון

בפרק מס. 14 אירחתי את ד"ר מיכל בראון, פסיכולוגית שיקומית מומחית ופסיכואונקולוגית, מטפלת, מלמדת וחוקרת. מנהלת את מערך הטיפול הנפשי ביחידת השד האונקולוגי בבית החולים הדסה עין כרם ומרצה בכירה במכללה האקדמית תל אביב יפו. בפרק שוחחנו על מה זה פסיכואונקולוגיה? מה ייחודי בטיפול הנפשי עם חולי וחולות סרטן? מה ההבדלים בין שלבי המחלה השונים - הנשאות, האבחנה, הטיפולים, ההחלמה והמצבים הסופניים? דיברנו על החיים ועל המוות, על סבל וכאב, על משמעות ותקווה. לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Oct 25, 202139:46
פרק 14 (פרומו) | פסיכואונקולוגיה ושיקום עם מיכל בראון

פרק 14 (פרומו) | פסיכואונקולוגיה ושיקום עם מיכל בראון

בפרק מס. 14 אירחתי את ד"ר מיכל בראון, פסיכולוגית שיקומית מומחית ופסיכואונקולוגית, מטפלת, מלמדת וחוקרת. מנהלת את מערך הטיפול הנפשי ביחידת השד האונקולוגי בבית החולים הדסה עין כרם ומרצה בכירה במכללה האקדמית תל אביב יפו. בפרק שוחחנו על מה זה פסיכואונקולוגיה? מה ייחודי בטיפול הנפשי עם חולי וחולות סרטן? מה ההבדלים בין שלבי המחלה השונים - הנשאות, האבחנה, הטיפולים, ההחלמה והמצבים הסופניים? ואיפה נכנס השיקום בכל התהליך? דיברנו על החיים ועל המוות, על סבל וכאב, על משמעות ותקווה. הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Oct 24, 202101:08
פרק 13 | שיקום הפרעות כאב אצל ילדים עם אורן סגל

פרק 13 | שיקום הפרעות כאב אצל ילדים עם אורן סגל

בפרק מס. 13 של הפודקאסט אירחתי את ד"ר אורן סגל, פסיכולוג שיקומי מומחה מדריך ונוירופסיכולוג, עבד במחלקת שיקום ילדים בבית החולים לילדים במרכז הרפואי שיבא, מרצה במכללה האקדמית תל אביב יפו ובעל קליניקה פרטית בת"א. הפרק עוסק בשיקום הפרעות כאב אצל ילדים, ודיברנו בו על נושאים מרתקים כמו איך באות לידי ביטוי הפרעות כאב אצל ילדים/ות? ממה נובע הכאב? איך מטפלים? ומה המסר האופטימי שיש לאורן להעביר לילדות, ילדים ובני משפחותיהם.ן? פרק זה הוא השני בסדרה העוסק בהפרעות כאב. למתעניינים.ות, מוזמנים ומוזמנות להאזין לפרק מס. 12 עם סיון לוין בנושא שיקום הפרעות כאב כרוני בקרב מבוגרים. לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Oct 12, 202135:44
פרק 13 (פרומו) | שיקום הפרעות כאב אצל ילדים עם אורן סגל

פרק 13 (פרומו) | שיקום הפרעות כאב אצל ילדים עם אורן סגל

בפרק מס. 13 של הפודקאסט אירחתי את ד"ר אורן סגל, פסיכולוג שיקומי מומחה מדריך ונוירופסיכולוג, עבד במחלקת שיקום ילדים בבית החולים לילדים במרכז הרפואי שיבא, מרצה במכללה האקדמית תל אביב יפו ובעל קליניקה פרטית בת"א. הפרק עסק בשיקום הפרעות כאב אצל ילדים, ודיברנו בו על נושאים מרתקים כמו איך באות לידי ביטוי הפרעות כאב אצל ילדים.ות? ממה נובע הכאב? איך מטפלים ומה המסר האופטימי שיש לאורן להעביר לילדות, ילדים ובני משפחותיהם.ן? פרק זה הוא השני בסדרה העוסק בהפרעות כאב. למתעניינים.ות, מוזמנים ומוזמנות להאזין לפרק מס. 12 עם סיון לוין בנושא שיקום הפרעות כאב כרוני בקרב מבוגרים. הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Oct 10, 202101:05
פרק 12 | שיקום הפרעות כאב כרוני בקרב מבוגרים עם סיון לוין

פרק 12 | שיקום הפרעות כאב כרוני בקרב מבוגרים עם סיון לוין

בפרק מס. 12 של הפודקאסט אירחתי את סיון לוין, פסיכולוגית שיקומית מומחית מדריכה ובעלת רישיון להיפנוזה. סיון הסבירה ברגישות ובמקצועיות על תחום שלא מגיע בד"כ לאור הזרקורים - הפרעות כאב אצל מבוגרים. מתי הכאב הופך לכרוני?  מהם ההיבטים הרגשיים, התפקודיים והקוגניטיביים של מי שסובל/ת מכאב?  אילו סוגי טיפולים קיימים?  ואיך היפנוזה יכולה לעזור בביקור אצל השיננית? לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Sep 30, 202133:16
פרק 12 (פרומו) | שיקום הפרעות כאב כרוני בקרב מבוגרים עם סיון לוין

פרק 12 (פרומו) | שיקום הפרעות כאב כרוני בקרב מבוגרים עם סיון לוין

בפרק מס. 12 של הפודקאסט אירחתי את סיון לוין, פסיכולוגית שיקומית מומחית מדריכה ובעלת רישיון להיפנוזה. סיון הסבירה ברגישות ובמקצועיות על תחום שלא מגיע בד"כ לאור הזרקורים - שיקום הפרעות כאב כרוני אצל מבוגרים. מתי הכאב הופך לכרוני? מהם ההיבטים הרגשיים, התפקודיים והקוגניטיביים של מי שסובל/ת מכאב? אילו סוגי טיפולים קיימים? ואיך היפנוזה יכולה לעזור בביקור אצל השיננית? הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Sep 29, 202100:52
פרק 11 | נוירופסיכולוגיה קלינית בפגיעות מוחיות נרכשות עם דני הופיין

פרק 11 | נוירופסיכולוגיה קלינית בפגיעות מוחיות נרכשות עם דני הופיין

בפרק מס. 11 של הפודקאסט זכיתי לארח את פרופ' דני הופיין, פסיכולוג שיקומי ורפואי מדריך ונוירופסיכולוג קליני. דני הוא אחד מהאבות המייסדים של תחום הנוירופסיכולוגיה והפסיכולוגיה השיקומית בארץ, והיה לי לעונג לדבר איתו על מהי נוירופסיכולוגיה קלינית, ולהתמקד באנשים עם פגיעות מוחיות נרכשות והאתגרים העומדים בפניהם בתהליך השיקום. למרות שזה תחום שאני עוסקת בו כבר למעלה מעשור, כל שיחה עם דני מחדשת ומלמדת אותי. הצטרפו אליי והעשירו את הידע שלכם.ן בנושא מרתק ומסקרן! לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Sep 09, 202142:17
פרק 11 (פרומו) | נוירופסיכולוגיה קלינית בפגיעות מוחיות נרכשות עם דני הופיין

פרק 11 (פרומו) | נוירופסיכולוגיה קלינית בפגיעות מוחיות נרכשות עם דני הופיין

בפרק מס. 11 של הפודקאסט זכיתי לארח את פרופ' דני הופיין, פסיכולוג שיקומי ורפואי מדריך ונוירופסיכולוג קליני. דני הוא אחד מהאבות המייסדים של תחום הנוירופסיכולוגיה והפסיכולוגיה השיקומית בארץ, והיה לי לעונג לדבר איתו על מהי נוירופסיכולוגיה קלינית, ולהתמקד באנשים עם פגיעות מוחיות נרכשות והאתגרים העומדים בפניהם בתהליך השיקום. הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Sep 07, 202101:00
פרק 10 | הפרעות אכילה עם אמיר צנדקוביץ'

פרק 10 | הפרעות אכילה עם אמיר צנדקוביץ'

בפרק העשירי(!) והחגיגי של הפודקאסט אני מארחת את אמיר צנדקוביץ', פסיכולוג שיקומי מומחה-מדריך, מנהל המערך הפסיכולוגי והמכון לטיפול בהפרעות אכילה בבית החולים השיקומי "רעות" בתל אביב ומטפל בקליניקה פרטית בתל אביב. בפרק שוחחנו על מהן הפרעות אכילה ואיך מטפלים בהן, על המודל הייחודי שמיושם בבית החולים "רעות", ההיבטים המערכתיים והשיקומיים של הטיפול בהפרעות אכילה, וגם על איך אפשר לגרום לבן/ת משפחה להגיע לטיפול בהפרעת האכילה שלהם/ן (ספוילר: לכו לטיפול בעצמכם/ן). לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Aug 24, 202136:58
פרק 10 (פרומו) | הפרעות אכילה עם אמיר צנדקוביץ'

פרק 10 (פרומו) | הפרעות אכילה עם אמיר צנדקוביץ'

בפרק העשירי(!) והחגיגי של הפודקאסט אני מארחת את אמיר צנדקוביץ', פסיכולוג שיקומי מומחה מדריך, מנהל המערך הפסיכולוגי והמכון לטיפול בהפרעות אכילה בבית החולים השיקומי "רעות" בתל אביב. בפרק שוחחנו על מהן הפרעות אכילה ואיך מטפלים בהן, המודל הייחודי שמיושם בבית החולים "רעות", ההיבטים המערכתיים והשיקומיים של הטיפול בהפרעות אכילה ועוד. הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Aug 23, 202101:04
פרק 9 | אוטיזם עם אריאלה עילם

פרק 9 | אוטיזם עם אריאלה עילם

בפרק התשיעי זכיתי לארח את ד"ר אריאלה עילם, נוירופסיכולוגית ופסיכולוגית שיקומית מומחית, מרצה, מאבחנת ומטפלת עם התמחות בלקויות נוירו-התפתחותיות ובפרט בספקטרום האוטיסטי. דיברנו על אבחון אוטיזם בילדות ובבגרות, תגובות של הורים ובני משפחה, עולמם הרגשי העשיר של ילדים אוטיסטים ועוד שלל נושאים מרתקים. וגם, ניסינו לענות על השאלה - איך כל זה קשור לפסיכולוגיה שיקומית? פרק שמדבר על הייחוד והשונות של כל אחד ואחת מאיתנו. האזנה מהנה! לעוד תכנים ועדכונים שוטפים מוזמנים ומוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Aug 10, 202138:12
פרק 9 (פרומו) | אוטיזם עם אריאלה עילם

פרק 9 (פרומו) | אוטיזם עם אריאלה עילם

בפרק התשיעי אני מארחת את ד"ר אריאלה עילם, נוירופסיכולוגית ופסיכולוגית שיקומית מומחית, מרצה, מאבחנת ומטפלת עם התמחות בלקויות נוירו-התפתחותיות ובפרט בספקטרום האוטיסטי. דיברנו על אבחון אוטיזם בילדות ובבגרות, תגובות של הורים ובני משפחה, עולמם הרגשי העשיר של ילדים אוטיסטים ועוד שלל נושאים מרתקים. הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Aug 08, 202100:53
פרק 8 | התמכרויות עם דניאל פיינגולד

פרק 8 | התמכרויות עם דניאל פיינגולד

בפרק השמיני מתארח ד"ר דניאל פיינגולד, פסיכולוג שיקומי מומחה, חבר סגל במכון 'מפרשים' לחקר והוראת הפסיכותרפיה, מרצה בכיר במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת אריאל, וחבר ועד החברה הישראלית לרפואה וטיפול בהתמכרויות. בפרק דיברנו, בין היתר, על מהי התמכרות, למה אנשים מתמכרים, מה קורה בתהליך הגמילה מהתמכרות ומה הקשר של כל זה לפסיכולוגיה שיקומית. וגם... ענינו על השאלה: קנאביס - טוב או רע? (ספוילר: גם וגם). מוזמנים ומוזמנות להאזין ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים" כדי לקבל את כל העדכונים בזמן אמת.
Jul 27, 202134:45
פרק 8 (פרומו) | התמכרויות עם דניאל פיינגולד

פרק 8 (פרומו) | התמכרויות עם דניאל פיינגולד

בפרק השמיני אירחתי את ד"ר דניאל פיינגולד, פסיכולוג שיקומי מומחה, חבר סגל במכון 'מפרשים' לחקר והוראת הפסיכותרפיה, מרצה בכיר במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת אריאל, וחבר ועד החברה הישראלית לרפואה וטיפול בהתמכרויות. בפרק דיברנו, בין היתר, על מהי התמכרות, למה אנשים מתמכרים, מה קורה בתהליך הגמילה מהתמכרות ומה הקשר של כל זה לפסיכולוגיה שיקומית. הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Jul 24, 202101:05
פרק 7 | שינויים קוגניטיביים בגיל השלישי עם טל שני-אור

פרק 7 | שינויים קוגניטיביים בגיל השלישי עם טל שני-אור

בפרק השביעי אני מארחת את ד"ר טל שני-אור, פסיכולוגית שיקומית מומחית ונוירופסיכולוגית. טל עובדת במכון הלאומי לשיקום נוירופסיכולוגי, שם היא מרכזת את יחידת הטיפול בגיל השלישי, ובנוסף מרצה במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית ובעלת קליניקה פרטית בת"א. בפרק נעסוק בנושא שמעסיק את כולנו - מה יקרה לנו כשנזדקן. נדבר על שינויים טבעיים במוח שמשפיעים על ההתנהגות והקוגניציה, נעסוק בהיבטים רגשיים וניתן גם כלים פרקטיים. מוזמנים ומוזמנות להירשם לעדכוני הפודקאסט (ע"י לחיצה על כפתור Subscribe), וכמובן להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Jul 12, 202138:18
פרק 7 (פרומו) | שינויים קוגניטיביים בגיל השלישי עם טל שני-אור

פרק 7 (פרומו) | שינויים קוגניטיביים בגיל השלישי עם טל שני-אור

בפרק השביעי אני מארחת את ד"ר טל שני-אור, פסיכולוגית שיקומית ומומחית ונוירופסיכולוגית, ונעסוק בו בנושא שמעסיק את כולנו - מה יקרה לנו כשנזדקן. נדבר על שינויים טבעיים במוח שמשפיעים על ההתנהגות והקוגניציה, נעסוק בהיבטים רגשיים וניתן גם כלים פרקטיים. הפרק המלא יתפרסם בקרוב, ועד אז - מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Jul 08, 202101:02
פרק 6 | רפואת שיקום עם דנה גפן דורון

פרק 6 | רפואת שיקום עם דנה גפן דורון

בפרק השישי מתארחת ד"ר דנה גפן דורון, מומחית ברפואת שיקום, רופאה בכירה בבית החולים השיקומי "רעות" ומנהלת את מרפאת הספסטיות, שהקימה יחד עם הפסיכולוגית השיקומית מאיה ארליך את האתר "מראש ומעבר" אשר מרכז מידע לגבי שיקום לאחר פגיעות מוחיות. דנה מספרת על מה זו רפואת שיקום עבורה, על המטופלים.ות שלה, על התסכולים והקשיים, על מערכות יחסים, על חזרה לחיים מאסונות, ועל הסתפקות במועט. האזנה נעימה! רוצים לשמוע עוד פרקים ולהתעדכן בכל התכנים בזמן אמת? הצטרפו לדף הפייסבוק שלנו - פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים. לינק לאתר 'מראש ומעבר' - https://meroshu.com/ לינק למאמר של דנה ב'מקום הכי חם בגיהנום' - https://www.ha-makom.co.il/post/dana-doron-michtav-shichrur
Jun 27, 202145:37
פרק 6 (פרומו) | רפואת שיקום עם דנה גפן דורון

פרק 6 (פרומו) | רפואת שיקום עם דנה גפן דורון

בפרק השישי אני מארחת את ד"ר דנה גפן דורון, מומחית ברפואת שיקום, כדי שתספר על פסיכולוגיה שיקומית מהזוית שלה, כרופאה. דנה מספרת על מה זו רפואת שיקום עבורה, מה התפקיד שלה כרופאת שיקום ועל הקשר עם המטופלים והמטופלות שלה, וכן עם אנשי הצוות השונים. מוזמנים להאזין לפרק הבא שיתפרסם בקרוב, ובינתיים - הצטרפו לדף הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Jun 23, 202101:20
פרק 5 | תמר דמרי על תהליך השיקום שלה לצד היותה פסיכולוגית שיקומית

פרק 5 | תמר דמרי על תהליך השיקום שלה לצד היותה פסיכולוגית שיקומית

בפרק החמישי זכיתי לארח את תמר דמרי, פסיכולוגית שיקומית מומחית ונוירופסיכולוגית. תמר שיתפה בפתיחות ובאותנטיות על תהליך השיקום שהיא עצמה עוברת בשנתיים האחרונות, לאחר שהתגלה אצלה גידול מוחי. שוחחנו על הקשיים והאתגרים בתהליך השיקום, על מציאת הכוחות וגם על המקום המורכב של להיות משתקמת לצד היותה פסיכולוגית שיקומית. שיחה נוגעת ללב על המתח העדין בין ייאוש לתקווה, בין הכרה במציאות לבין היכולת לחלום. האזנה נעימה!
Jun 12, 202145:55
פרק 5 (פרומו) | תמר דמרי על תהליך השיקום שלה לצד היותה פסיכולוגית שיקומית

פרק 5 (פרומו) | תמר דמרי על תהליך השיקום שלה לצד היותה פסיכולוגית שיקומית

בפרק הזה אני מארחת את תמר דמרי, פסיכולוגית שיקומית מומחית ונוירופסיכולוגית. תמר תספר לנו בפרק על תהליך השיקום שהיא עצמה עוברת בשנתיים האחרונות, לאחר שהתגלה אצלה גידול מוחי. מוזמנים להאזין לפרק המלא שיתפרסם בקרוב, ובינתיים - הצטרפו לדף הפייסבוק שלנו "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים".
Jun 10, 202101:01
פרק 4 (פרומו) | שיקום ילדים עם הילה כהן

פרק 4 (פרומו) | שיקום ילדים עם הילה כהן

מוזמנות ומוזמנים להאזין לפרק הרביעי עם ד"ר הילה כהן, שעוסק בתהליכי שיקום של ילדות וילדים. האזנה מעולה!
May 30, 202101:01
פרק 4 | שיקום ילדים עם הילה כהן

פרק 4 | שיקום ילדים עם הילה כהן

בפרק מתארחת ד"ר הילה כהן, פסיכולוגית שיקומית מומחית ונוירופסיכולוגית, אחראית על יחידת האבחון הנוירופסיכולוגי במחלקת שיקום ילדים בביה״ח ספרא לילדים, תל השומר, מרצה עמיתה במכללה האקדמית ת״א יפו ובעלת קליניקה פרטית בראשון לציון. הילה מספרת בפרק על תהליכי שיקום שעוברים ילדים וילדות במחלקות האשפוז ולאחר מכן בבית. נדבר גם על אבחון נוירופסיכולוגי לילדים ומתי חשוב לערוך אותו, וכן על היבטים רגשיים שקשורים במשפחה כולה - ההורים, האחים והסביבה הקרובה. האזנה מעולה! ואל תשכחו להירשם לדף הפייסבוק שלנו - פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים.
May 30, 202136:24
פרק 3 | טכנולוגיה מסייעת ושיקום עם מורן רן

פרק 3 | טכנולוגיה מסייעת ושיקום עם מורן רן

בפרק השלישי אני מארחת באולפן הביתי שלי(!) את מורן רן, פסיכולוגית שיקומית מומחית, מנכ"לית חברת אטוויזור ויו"רית משותפת של החטיבה לפסיכולוגיה שיקומית בהסתדרות הפסיכולוגים. מורן תספר על חברת הסטארטאפ שהקימה, ומה הקשר שלה להיותה פסיכולוגית שיקומית. נדבר על טכנולוגיה מסייעת (Assistive Technology) על התאמה ומציאת עזרים, ועל שלל נושאים מרתקים נוספים. לפרטים נוספים על החברה של מורן, מוזמנות ומוזמנים להיכנס לאתר:  Atvisor.ai. האזנה נעימה!
May 04, 202129:26
פרק 2 | מורן פרוכטר על מסע השיקום שלה אחרי תאונת דרכים

פרק 2 | מורן פרוכטר על מסע השיקום שלה אחרי תאונת דרכים

בפרק השני של הפודקאסט אני מארחת את מורן פרוכטר, שתספר על תהליך השיקום המרגש שהיא עברה לאחר תאונת דרכים שהתרחשה לפני למעלה מעשור. מורן משתפת בהתמודדות שלה לאחר הפציעה ולאורך הדרך, בכנות וברגישות מעוררות השראה. לבלוג של מורן - "Sugar Tree": https://www.facebook.com/moranfruchter.sugartree האזנה נעימה!
Mar 13, 202136:13
פרק 1 | פרק הבכורה עם יותם בן שץ

פרק 1 | פרק הבכורה עם יותם בן שץ

ברוכות וברוכים הבאים לפרק הראשון של הפודקאסט "פסיכולוגיה שיקומית בגובה העיניים"! בפרק הבכורה החגיגי מתארח יותם בן שץ - פסיכולוג שיקומי מומחה ויושב ראש החטיבה לפסיכולוגיה שיקומית בהסתדרות הפסיכולוגים בישראל. האזנה מהנה!
Feb 20, 202133:46