Skip to main content
Spotify for Podcasters
Nahlídni

Nahlídni

By Nahlídni

Podcast o vzdělávání, rozvíjení se a pomáhání nejen v nezisku připravuje NROS. Zveme si zajímavé hosty nejen z prostředí neziskových organizací a povídáme si o vzdělávání, rozvoji a o tom jak to chodí v nezisku a dalších zajímavých věcech.

Jednotlivými díly vás provází Jan Placák.
Hudební znělku vytvořila Eva Hosnedlová.
Pište nám na email nahlidni@gmail.com
Available on
Apple Podcasts Logo
Google Podcasts Logo
Overcast Logo
Pocket Casts Logo
RadioPublic Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

O krizovém finančním řízení neziskových organizací s Petrem Hořejšem

NahlídniFeb 07, 2023

00:00
24:01
O krizovém finančním řízení neziskových organizací s Petrem Hořejšem

O krizovém finančním řízení neziskových organizací s Petrem Hořejšem

Feb 07, 202324:01
Zlatý banán 2022 patří organizaci Nomia

Zlatý banán 2022 patří organizaci Nomia

Znáte soutěž Zlatý banán? Je pro držitele značky spolehlivosti. Jde o soutěž o nejlepší příběh na téma jak finance od dárců pomáhají.

V posledním ročníku zvítězila organizace Nomia. Jejich příběh zaujal také partnery soutěže. Kromě prvního místa si odnesli také Cenu Akademie ČTK a Cenu Pantershopu. Pozvání do studia přijal ředitel Miroslav Bubeník a provozní  ředitelka Ivana Kostelníčková.

Vítězný příběh si můžete přečíst na webu zlatybanan.cz. Příběh popisuje osud dětí, které byly svědky domácího násilí a podařilo se jim postavit na vlastní nohy.

Nomia poskytuje psychologickou poradnu  zejména v Královehradeckém kraji. Zaměřují se zejména na rozvodové a porozvodové konflikty s násilím ve vztazích, na pomoc obětem domácího násilí a trestné činnosti, týraným, zneužívaným a zanedbávaným dětem a pracují rovněž i s pachateli trestné činnosti. Své služby poskytujeme v rámci registrovaných sociálních služeb Odborné sociální poradenství, Krizová pomoc a Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Co je v jejich práci nejtěžší? Je těžké udržet lidi v nezisku? Pomáhá organizaci značka spolehlivosti? Zeptali jsme se. A nezapomeňte si přečíst Broučky, pana ředitele kniha přivedla k psychoterapii…

A pokud prožíváte náročnou životní situaci neváhejte využít nebo doporučit online poradnu. Odpovídají do 48 hodin v pracovních dnech: https://nomiahk.cz/online-poradna/.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor, nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Miroslav Bubeník, Ivana Kostelníčková

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

Jan 03, 202328:32
Klára Šimáčková Laurenčíková o soudržnosti společnosti a důležitosti neziskového sektoru
Dec 20, 202226:53
Markéta Vinkelhoferová představuje enviromentální sociální podnikání
Nov 08, 202239:30
O profesionalizaci řízení neziskových organizací s Ladislavem Kučerou
Oct 11, 202227:09
Eva Marková představuje Akademii Sebevědomá neziskovka
Sep 27, 202231:10
O vzdělávání v kybernetické bezpečnosti s Petrou Sobkovou

O vzdělávání v kybernetické bezpečnosti s Petrou Sobkovou

Dnešním tématem rozhovoru je téma dost opomíjené, ale velice důležité. Je jím kybernetická bezpečnost. Brzy bude říjen a možná to nevíte, ale říjen je měsíc bezpečnosti na internetu. Pozvali jsme si Petru Sobkovou, která je tvůrcem osvětových a vzdělávacích aktivit v NÚKIB. Slyšeli jste někdy tuhle zkratku a víte, co znamená? A čím vším se NÚKIB zabývá? Vše se dozvíte v našem rozhovoru. Řeč přišla i na vzdělávací programy jak pro mladé, tak pro dospělé. Řešili jsme také kybernetickou bezpečnost v neziskových organizacích a zda je dostatečná. Nakonec nás Petra pozvala na říjnový Festival bezpečného internetu (FBI). Ve spolupráci NROS, AVPO ČR a Sdružení Via jsme pro vás připravili online konferenci, která bude součástí tohoto festivalu. Konference se jmenuje Kyberbezpečnost v neziskovém sektoru a těšit se na ní můžete 13. října. Stejnému tématu se věnuje i náš online kurz Bezpečnost na internetu s lektorem Pavle Matějíčkem, který proběhne 3. listopadu. Na vše dole naleznete odkazy.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Ohodnoťte nás ve své podcastové aplikaci, nebo na youtube. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor, nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Jan Placák

Host: Petra Sobková

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR 

Užitečné odkazy:

Festival bezpečného internetu

Kurzy od NÚKIB

Zdarma kurz Dávej kyber 

Zdarma kurz Bezpečně v kyber 

Konference Kyberbezpečnost dnes a zítra pro neziskovky

Online kurz Bezpečnost na internetu

Sep 13, 202221:33
„Fundraising je týmová práce“, říká Pavel Němeček
Aug 30, 202231:49
S Janou Vožechovou o procesu změny a o zapálení pro fundraising
Aug 16, 202238:58
Martina Macurová: Neztrácejte naději, věci měnit jdou

Martina Macurová: Neztrácejte naději, věci měnit jdou

Co to je homesharing? Kdo je neformální pečovatel? Na co nezapomínat při psaní projektů? Jak na respekt v komunikaci? Jak být bezbariérový? Pozvání na rozhovor přijala Martina Macurová, ředitelka Centra pro komunitní práci střední Čechy. Martina se věnuje sociální práci a rozvoji komunitní práce. Na všechny uvedené otázky uslyšíte odpovědi.

Jak říká Martina, věci a přístup se lepší. Změna myšlení - z on mi nerozumí, je divný na AHA on mi nerozumí, přijdu na to proč – přišla s respektem a velkou osvětou. Nemusíme umět vše, ale je dobré vědět, na koho se obrátit a kdo mi pomůže… Pamatujme na podporu klientů i při psaní našich projektů. Položky jako tlumočení, asistence, zajištění hlídání pro děti apod. jsou během realizace aktivit k nezaplacení.

Inspiraci najdete na www.respektvkomunikaci.cpkp.cz a pokud máte zájem o homesharing, neváhejte se ozvat na homesharing@cpkp.cz. Parťáky hledají stále.

Děkujeme Magenta Experience Centre za zapůjčení podcastového studia. Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor, nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Martina Macurová

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

Jul 05, 202226:08
S Danem Tržilem o podcastech a jejich potenciálu
Jun 21, 202237:54
Monika Kavanová: Business a nezisk mají společného skoro všechno

Monika Kavanová: Business a nezisk mají společného skoro všechno

Je důležité se vzájemně inspirovat. Business se od nezisku naučil hledat své poslání. Říká Monika Kavanová, Managing Partner ve společnosti New Business Balance a členka správní rady AVPO Servisní. Monika ráda objevuje nové možnosti. Pohybuje se v prostředí businessu, ale velmi dobře zná i nezisk. Mluvili jsme o realistických cílech, vzájemné inspiraci, stanovení hranic, dárcích. Nejdůležitější zdroje jsou lidi – to platí všude, mysleme na sebe a občas se pochvalme.

Monika Kavanová je mentorkou, koučkou a konzultantkou. Ve své práci vychází ze tří pilířů: lidí a jejich potřeb; procesů, které fungují a přináší efektivitu a dobře nastavených a motivujících cílů. Kromě ČVUT a Ph.D.  na VŠE v Praze je Monika držitelkou několika mezinárodních certifikací – certifikace pro práci s hodnotami (Barret Values Centre), je certifikovaným trenérem prodejních dovedností (IoweU), komunikačních dovedností (TOYF) a certifikovaným koučem (Institut Transformační psychologie, MŠMT). Monika má bohaté manažerské zkušenosti z mezinárodních firem, v oblasti poradenství a vzdělávání i v oblasti startupů.  V neziskovém sektoru je aktivní od roku 2001, kdy spoluvytvářela projekt Internet pro seniory, byla členkou Správní rady AAU, nyní je členkou Správní rady AVPO Servisní, zároveň působí jako Ambasadorka Chance4Children.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor, nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Monika Kavanová

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

Jun 07, 202232:24
Alena Šváchová a Petr Paták - Odborné vzdělání cesta k úspěšné budoucnosti.
May 24, 202221:26
Petr Vít: Cesta do pekla bývá dlážděna dobrými úmysly

Petr Vít: Cesta do pekla bývá dlážděna dobrými úmysly

I pro neziskovky platí pravidla – zákony, vyhlášky…úlevy jsou spíše výjimkou. Velmi drahým omylem je, že se neziskovek netýká DPH.

Pozvání do dnešního dílu podcastu Nahlídni přijal Petr Vít - právník, který se neziskovému sektoru věnuje více než 20 let. Co Petra během své praxe překvapilo? S čím neziskovky nejčastěji potřebují pomoc? Za co ručí členové orgánů neziskovek a zaměstnanci? Jaké je postavení dobrovolníků v nezisku? Na co si dát pozor při fundraisingu? Poslechněte si až do konce a získáte odpovědi na všechny otázky. A nezapomeňte - do rejstříku jsme povinni založit kompletní účetní závěrku. Na co si dát pozor? Dobrá rada nemusí být nad zlato…

Petr Vít je absolventem právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.  Je specialistou na právo neziskových organizací, problematiku účetnictví a daní. Pracuje jako finanční a právní poradce v soukromé sféře. Spolupracuje jako právník, lektor a konzultant s Asociací veřejně prospěšných organizací ČR a Nadací Neziskovky.cz. Aktivně se zapojuje do tvorby nové legislativy v oblasti neziskových organizací.

Ve své lektorské praxi se zaměřuje na:

·  zakládání a fungování neziskových organizací všech právních forem

·  občanské právo obecně

·  pracovní právo

·  celkové zvyšování právního povědomí pracovníků a manažerů v neziskovém sektoru

Děkujeme Magenta Experience Centre za zapůjčení podcastového studia.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor, nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Mgr. Petr Vít

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

May 10, 202234:25
S Radkou Bystřickou o digitalizaci světa nezisku
Apr 26, 202240:16
Olga Medlíková: Chybami se člověk učí, když se učit chce
Apr 12, 202229:18
S Veronikou Láchovou o Potravinových bankách a Neziskovce roku
Apr 07, 202229:43
O evaluaci a její důležitosti s PhDr. Petrem Vojtíškem, PhD.
Mar 29, 202227:00
Štěpánka Pokorná: I muži mají prsa

Štěpánka Pokorná: I muži mají prsa

Druhé místo v soutěži o nejzajímavější příběh držitelů značky spolehlivosti za rok 2021 získala Aliance žen s rakovinou prsu. Aliance žen s rakovinou prsu je informačním a edukačním centrem pro veřejnost, onkologicky nemocné a jejich rodiny a zároveň poskytuje metodickou pomoc dalším organizacím onkologicky nemocných.

Název příběhu Touha žít je nakažlivá popisuje vznik knihy Touha žít. Na začátku stála myšlenka Stanislava Václavíka, kterému se v jedné chvíli zhroutil celý svět. Díky Alianci žen s rakovinou prsu se potkal s psychoonkologem Martinem Pospíchalem, se kterým sdílel svoje zkušenosti s nevyléčitelnou nemocí. Díky autorům a finančnímu daru je publikace Touha žít zdarma ke stažení na webových stránkách Aliance žen s rakovinou prsu (www.breastcancer.cz) Příběh získal také speciální cenu Akademie ČTK.

Zlatý banán je soutěž veřejně prospěšných organizací, držitelů značky spolehlivosti, o nejlepší příběh na dané téma. Více na www.zlatybanan.cz. Hlavními partnery soutěže Zlatý banán 2021 jsou McDonald's ČR, ALZA.cz a Sirowa Czech. Soutěž dále podporují společnosti Panter, Akademie ČTK, Lilearning a Copy General. Trofej pro vítěze Zlatého banánu je vyrobena z křišťálu ve sklářském ateliéru Glass Atelier Morava ve Vizovicích. Video na Youtube @avpocr: https://youtu.be/5pS20eSdL0s

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor, nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Štěpánka Pokorná

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

Mar 24, 202221:17
Magdaléna Boušková: Web nemá být jen pěkný, on musí také fungovat

Magdaléna Boušková: Web nemá být jen pěkný, on musí také fungovat

Jak na web? Na co nezapomenout? Je lepší si nechat udělat web na klíč nebo vše zkoušet sám?  Zeptali jsem se web designérky Magdalény Bouškové, která tvoří weby s nadšením a osobním přístupem. Kvalita webu je hlavně o obsahu. Máme 5 vteřin, abychom návštěvníky zaujaly. Buďme jasní a struční. S Magdalénou jsme mluvili nejen o obsahu, ale také o bezpečnosti, zálohování, návštěvnosti webu. Jak na kvalitní obsah se můžeme inspirovat na www.strategickyweb.cz.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor, nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Magdaléna Boušková

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

Mar 15, 202220:03
Jak bylo těžké získat ocenění Neziskovka roku 2021 organizaci SANANIM
Mar 10, 202235:35
O Facebooku a Instagramu s Lucií Budíkovou
Mar 01, 202240:01
Markéta Ježková: Pokud chceme poskytovat služby profesionálně, musíme zaplatit lidi

Markéta Ježková: Pokud chceme poskytovat služby profesionálně, musíme zaplatit lidi

Třetí místo v soutěži o nejzajímavější příběh držitelů značky spolehlivosti za rok 2021 získal zapsaný ústav Lata – programy pro mládež a rodinu.

V Praze a jejím okolí Lata pomáhá dospívajícím, mladým lidem a rodinám překonat životní překážky a najít si vlastní cestu. Organizaci nám představila ředitelka Markéta Ježková.

Hlavními aktéry příběhu jsou manželé Gabriela a Tomáš Cihlářovi, kteří již delší dobu žijí v Kalifornii. Tomáš Cihlář, český virolog v roce 2020 získal mimořádnou Cenu Neuron za významný vědecký objev.  Pracuje v americké firmě Gilead, kde se podílel na vývoji nadějného léku Remdesivir pro léčbu COVID-19. Část finančního obnosu, který získal, věnoval LATĚ. Společně s manželkou si LATU našli a prověřili na internetu a svůj záměr jim oznámili mailem.

Příběh o vánočním dárku až z Ameriky zaujal také společnost Panter, od které získal speciální cenu.

Zlatý banán je soutěž veřejně prospěšných organizací, držitelů značky spolehlivosti, o nejlepší příběh na dané téma. Více na www.zlatybanan.cz. Hlavními partnery soutěže Zlatý banán 2021 jsou McDonald's ČR, ALZA.cz a Sirowa Czech. Soutěž dále podporují společnosti Panter, Akademie ČTK, Lilearning a Copy General. Trofej pro vítěze Zlatého banánu je vyrobena z křišťálu ve sklářském atelieru Glass Ateliér Morava ve Vizovicích. Video na Youtube @avpocr: https://youtu.be/gRvMV6SctgE

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Markéta Ježková

Autor znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

Feb 24, 202237:32
Mirka Nebuželská: Účetnictví a daně se nedají odtrhnout od reality
Feb 15, 202235:12
S Martinou Weberovou nejen o profesionalizaci neziskovek
Feb 10, 202229:49
O mediální gramotnosti s Jakubem Voříškem
Feb 01, 202238:16
Petra Mžourková: Eda nosí kalhoty
Jan 27, 202227:22
Martina Šmuková: Pro naše klienty jsme rodina
Jan 18, 202229:25
S Kateřinou Švidrnochovou o digitálních technologiích
Jan 04, 202233:13
S MUDr. Katarínou Vlčkovou o paliativní péči a usedlosti Cibulka
Dec 21, 202141:17
S Petrem Konečným o marketingu a fundraisingu nejen v nezisku
Dec 07, 202141:10
S Evou Markovou o manipulaci i vzdělávání
Nov 23, 202127:29
S Janem Gregarem nejen o 17. listopadu a Festivalu svobody
Nov 09, 202127:43
Nezapomeňte, LinkedIn potřebuje váš čas a vaši energii, říká Veronika Soukupová

Nezapomeňte, LinkedIn potřebuje váš čas a vaši energii, říká Veronika Soukupová

Jde profesní síť LinkedIn propojit se světem managementu kvality a ISO norem? Zeptáme se našeho dnešního hosta – Veroniky Soukupové. „Každý svého štěstí strůjce, každý svojí sítě tvůrce“, říká Veronika. Síť je tvořena lidmi a jejich příspěvky. Pokud chcete vyladit svůj obsah, tak si projděte své kontakty a u některých si vypněte sledování. Inspiraci a tipy z praxe můžete získat ve skupinách, které Veronika založila: LinkedIn skupina "Lilearning: tipy k této síti", Facebook skupina "LinkedIn Tipy". Veronika Soukupová je externí manažerka kvality, auditorka ISO systémů řízení a Linkedin trenérka. K LinkedInu ji přivedla snaha zviditelnit svoji práci v systémech řízení kvality. Vše má osobně vyzkoušeno, sleduje novinky a o své zkušenosti se dělí. Zeptali jsme se, jak by měl vypadat ideální profil na síti Linkedin? Koho na síti mohu potkat, jak se s lidmi propojit, jak být vidět? Dostali jsme spoustu zajímavých tipů a doporučení. Vydržte až do konce, stojí to za to.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor, nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Veronika Soukupová

Autorka znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

Oct 26, 202139:16
O rozvíjení podnikavosti u mladých s Martinem Vítkem
Oct 12, 202125:57
S Veronikou Pačesovou zdoláváme hory papírů
Sep 28, 202127:54
S Vlaďkou Salvetovou nejen o rané péči
Sep 14, 202126:01
S Martinem Gromanem o pohledu veřejnosti a médií na nezisk
Aug 31, 202120:52
S Veronikou Procházkovou o tom, co znamená být v klanu hrdinů

S Veronikou Procházkovou o tom, co znamená být v klanu hrdinů

Slyšeli jste už o profesním dobrovolnictví? Jak to funguje a kdo a jak se může zapojit? Existuje u nás několik organizací, která združují dobrovolníky. My jsme si pozvali zakladatelku jedné z nich Veroniku Procházkovou. V roce 2017 založila se svojí kamarádkou organizaci HERO CLAN. Pomáhá neziskovkám najít dobrovolníky - profesionály z různých oborů, kteří nabízí své zkušenosti a pomoc. Pokud jste třeba fotograf, nebo grafik, nebo třeba instalatér, prostě když cokoliv umíte, zaregistrujete se na jejich stránkách a oni vás propojí s organizací, která právě vaše zkušenosti potřebuje a hledá dobrovolníka. V rozhovoru se dozvíte krok po kroku, co máte dělat, když chcete pomáhat, nebo jste organizace a potřebujete pomoct. Také nám Veronika prozradí, kolik už mají dobrovolníků v databázi a jaké jsou nejžádanější profese. Řeč přijde i na výzvu ke spolupráci pro podobně fungující organizace.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Napište nám jaké máte zkušenosti s dobrovolníky a s hledáním lidí s různým zaměřením, kteří by vám mohli nějak pomoci. Využili jste už někdy HERO CLAN, nebo někoho podobného? Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu, s kým byste rádi slyšeli rozhovor nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

Moderátor: Jan Placák

Host: Veronika Procházková

Autorka znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

Aug 17, 202118:22
O nezisku a sociálních službách s Petrem Hanušem
Aug 03, 202133:21
S Hankou Janíkovou o tom, co dělá tým týmem a jak mít spokojené a motivované pracovníky
Jul 20, 202124:38
S Václavem Sochorem nejen o komunikaci
Jul 06, 202145:49
S Denisou Ratajovou o tom, jak se liší PR v byznysu a nezisku
Jun 22, 202133:13
Vše peníze nevyváží, říká redaktorka Veronika Cézová
Jun 08, 202138:00
O finančním řízení neziskovek s Petrem Hořejšem
May 25, 202125:41
 S Hankou Čepovou o kybernetické bezpečnosti
May 11, 202134:22
S Radkem Pohnánem o nástrojích od Googlu a jak si s jejich pomocí ulehčit práci
Apr 27, 202120:06
S Lenkou Kohoutovou o sociálních službách
Apr 13, 202127:18
Lída Bobková o tom, jak funguje sbírkový projekt Pomozte dětem
Mar 30, 202122:36
S Karlem Dytrychem na vlnách Freela
Mar 16, 202122:59
Veronika Kamenská o aplikaci Nepanikař, jak vznikla a co umí
Mar 02, 202117:06
S Vlastimilem Jurou o činnosti malého spolku, který se stal Neziskovkou roku 2020.
Feb 16, 202117:55
O rozdílech hospicové péče a shánění financí na ní s Janou Vernerovou a Adrianou Šandrejovou
Feb 02, 202125:34
Simona Munzarová o tom, jak Česká spořitelna pomáhá nezisku.
Jan 19, 202126:53
Jiří Váňa: Nebojte se na ČT obrátit
Jan 05, 202123:59
S Klárou Šplíchalovou o dárcovství a činnosti Fóra dárců
Dec 22, 202032:03
Taťána Plecháčková: Do nezisku patřím
Dec 08, 202019:19
Jak se syn faráře Jan Bárta dostal od malování k neziskovkám
Nov 23, 202027:42
S Alešem Mrázkem o lobbingu a výročních zprávách.
Nov 10, 202022:45
Se Zoranem Dukićem o fundraisingu a sociálním podnikání
Oct 27, 202011:27
S Markem Šedivým o správních radách a strategickém plánovaní
Oct 13, 202027:40
S Čestmírem Horkým o veřejných sbírkách a znesnaze21
Sep 29, 202024:57
S Lucií Budíkovou o sociálních sítích a jak na ně
Sep 15, 202023:57
Začínáme s podcastem Nahlídni
Sep 01, 202011:51