Skip to main content
Spotify for Podcasters
Okem šelmy

Okem šelmy

By Hnutí DUHA Šelmy & 7.G

Podívejte se na svět Okem šelmy a zaposlouchejte se do jejich světa.

Zklameme milovníky kun a lasiček, tenhle podcast je jen o VELKÝCH ŠELMÁCH. Vstupte se Štěpánem a Annou do divokých míst, kde vládnou vlci, rysi a medvědi. Zaposlouchejte se do příběhů české přírody se stopaři šelem, zoology a dalšími podivíny. A když budete dávat pozor, možná, že zaslechnete i vzdálené vytí...

Podcast podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.
Currently playing episode

Medvědi nevědí

Okem šelmyAug 25, 2023

00:00
43:42
Medvědi nevědí
Aug 25, 202343:42
Blízká setkání šelmího druhu
Apr 14, 202333:46
Za vlky a jejich stopaři do Krušnohoří

Za vlky a jejich stopaři do Krušnohoří

Štěpán se pro první díl podcastu vydal přímo do jámy lvové - nebo vlčí? Zkrátka vzal batoh a i se svou malou dcerou vyrazil na školení Vlčích hlídek v Krušných horách. Tedy na akci, která uvádí nové zájemce o dobrovolnický monitoring velkých šelem do světa vlků, rysů a medvědů. O své zážitky přímo z terénu se s vámi podělí nejen on, ale také nové nadšené dobrovolnice z hlídek. 

Štěpán pro vás taky vyzpovídal místního farmáře Pakostu, který už několik let seznamuje na školení nové hlídkaře a hlídkařky s tím, jak vnímá soužití s vlky v Krušných horách on jakožto chovatel. 

Těšit se můžete taky na radostné novinky přímo od Aničky z Hnutí DUHA Šelmy, která prozradí, kde všude se letos narodila vlčata. 

Podívejte se s námi na svět Okem šelmy a zaposlouchejte se na chvíli jejich světa.

Nov 23, 202227:33