Skip to main content
Spotify for Podcasters
Priamo do deja

Priamo do deja

By Priamo do deja

Študentský podcast Gymnázia Štefana Moysesa. Vstúpte s nami priamo do deja.
Available on
Apple Podcasts Logo
Google Podcasts Logo
Pocket Casts Logo
RadioPublic Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

Relax je relax

Priamo do dejaNov 11, 2021

00:00
26:14
Relax je relax

Relax je relax

Adam a Alexandra opäť vstupujú do deja s naším vždy zábavným profesorom Mgr. Adriánom Eštokom. Hovoríme o hudbe, seriáloch, jazykoch, literatúre a histórií. Podcast bol nahrávaný ešte v letnom období. Uvarte si kávu alebo čaj a zrelaxujte s nami pri počúvaní novej epizódy študentského podcastu Priamo do deja.

Nov 11, 202126:14
Americký sen sa nekonal

Americký sen sa nekonal

Tentokrát sme pre vás pripravili rozhovor s našou skvelou pani profesorkou Mgr. Gabrielou Graffy, ktorá nám porozprávala o jej ceste k učiteľstvu, ale aj ceste do Ameriky. Rozhovor viedli Ivi a Nela, ktoré odhalili zákulisie jej života. Nahliadnite doň aj vy v našej tretej epizóde podcastu Priamo do deja.

Apr 14, 202116:37
Deň učiteľov

Deň učiteľov

Diel o ľuďoch, ktorí sú pre nás dôležití. Vzdelávajú nás, zabávajú, pomáhajú nám, zaujímajú sa o nás a sú našimi vzormi. Bez nich by sme nikdy neboli takými, akí sme teraz. Milí naši UČITELIA, tento diel venujeme Vám.
Mar 30, 202101:36
Učiteľkou od malička

Učiteľkou od malička

Prvý, úsmevný, prekvapivý, príjemný... taký je náš rozhovor. S našou úžasnou pani riaditeľkou RNDr. Csillou Nagyovou sa rozprávali Stanka a Cyny. Ale nebudeme veľa prezrádzať, radšej si vypočujte podcast.

Mar 23, 202119:48
Vstúpte s nami do deja po prvý raz

Vstúpte s nami do deja po prvý raz

Bezpečne(online) nahrávaný podcast Gymnázia Štefana Moysesa. O čo vlastne pôjde? Akými témami sa zaoberá náš podcast? Na akých hostí sa môžete tešiť? A kde všade si ho môžete vypočuť?... Všetky odpovede nájdete v tejto úvodnej epizóde!
Mar 01, 202100:48