Skip to main content
Spotify for Podcasters
Radio Wolność. Wolny głos w Twoim Internecie

Radio Wolność. Wolny głos w Twoim Internecie

By Dominik Cwikła

"Radio Wolność" to podcast prowadzony przez Dominika Cwikłę. Więcej o podcaście i autorze na stronie radiowolnosc.pl.
Currently playing episode

WYWIAD! "Zabijać MOŻNA, tylko trzeba wiedzieć KOGO". Adrian Nikiel o relatywizacji zła w popkulturze

Radio Wolność. Wolny głos w Twoim InternecieJan 16, 2023

00:00
28:46
Obóz patriotyczny i globalistyczno-wojenny. W Polsce panuje CENZURA w TYM temacie! Dominik Cwikła w Radiu Wolność

Obóz patriotyczny i globalistyczno-wojenny. W Polsce panuje CENZURA w TYM temacie! Dominik Cwikła w Radiu Wolność

Kwestia wojny rosyjsko-ukraińskiej dzieli społeczeństwo w Polsce - i nie tylko - na obóz patriotyczny i obóz globalistyczno-wojenny. Ci pierwsi są przeciw narzucaniu narodowi kosztów prowadzenia nie swojej wojny. Drudzy chcą w wojnę ingerować, wydłużać ją, a nawet do niej dołączyć. Co ciekawe, podobnie dzieje się w wielu już państwach Zachodu. Tylko w Polsce jednak obóz patriotyczny jest całkowicie rugowany z przestrzeni publicznej i wyzywany od słynnej "ruskiej agentury w Polszy" przez wielkie media jak również przedstawicieli rządu. Dlaczego? Zapraszam do odsłuchania! "Radio Wolność" to podcast prowadzony przez Dominika Cwikłę. Więcej o podcaście i autorze na stronie radiowolnosc.pl. Autor w mediach społecznościowych: Facebook Twitter Gab Minds Wykorzystane utwory: Podkład: Jason Shaw/"Mountain Sun"/CC BY 3.0 US/freemusicarchive.org Jingiel: Shake That Little Foot/"Western Country"/CC BY-NC-SA 3.0/freemusicarchive.org fot. ilustracyjne: Pixabay/Robert Fotograf/Fb.com/Dominik Cwikła/RadioWolnosc.pl (kolaż)
Jan 23, 202315:43
WYWIAD! "Zabijać MOŻNA, tylko trzeba wiedzieć KOGO". Adrian Nikiel o relatywizacji zła w popkulturze

WYWIAD! "Zabijać MOŻNA, tylko trzeba wiedzieć KOGO". Adrian Nikiel o relatywizacji zła w popkulturze

Żyjemy w czasach, gdzie zło jest wszechobecne w popkulturze. To, co kiedyś służyło przedstawianiu dobra i piękna, dziś jest papką dla mas mającą usprawiedliwiać to, co złe i niegodziwe. Prezes Organizacji Monarchistów Polskich Adrian Nikiel w rozmowie z "Radiem Wolność" pochyla się nad tematem. Zapraszam do słuchania! "Radio Wolność" to podcast prowadzony przez Dominika Cwikłę. Więcej o podcaście i autorze na stronie radiowolnosc.pl. Autor w mediach społecznościowych: Facebook Twitter Gab Minds Wykorzystane utwory: Podkład: Jason Shaw/"Mountain Sun"/CC BY 3.0 US/freemusicarchive.org Jingiel: Shake That Little Foot/"Western Country"/CC BY-NC-SA 3.0/freemusicarchive.org fot. ilustracyjne: YT/Till Lindemann/legitymizm.org/RadioWolnosc.pl (kolaż)
Jan 16, 202328:46
Reparacje dla Polski? Karma dla pelikanów

Reparacje dla Polski? Karma dla pelikanów

Temat reparacji od Niemiec pojawia się co jakiś czas od kilku lat. Zawsze w okolicach września podnosi się go stanowczo. Nikt rozsądny już nie powinien wierzyć w to, że jest to robione dla czegokolwiek innego, niż karmienie wiary pelikanów w to, że PiS coś niby robi dla Polski czy Polaków. Tymczasem hasło to jest najwyraźniej wciąż skutecznym narzędziem przesłaniania aktualnych, poważnych problemów. Zachęcam do udostępnienia podcastu w Twoich mediach społecznościowych. "Radio Wolność" to podcast prowadzony przez Dominika Cwikłę. Więcej o podcaście i autorze na stronie radiowolnosc.pl. Autor w mediach społecznościowych: Facebook Twitter Gab Minds Wykorzystane utwory: Podkład: Jason Shaw/"Mountain Sun"/CC BY 3.0 US/freemusicarchive.org Jingiel: Shake That Little Foot/"Western Country"/CC BY-NC-SA 3.0/freemusicarchive.org Fot. ilustracyjne: YT/Janusz Jaskółka/RadioWolnosc.pl (edytowane, kolaż) 
Sep 01, 202211:59
"Ludzie nie mają TYLE ŻREĆ". Powszechne oburzenie po słowach Filipiaka, ale przecież klimatyści właśnie TO głoszą od dziesięcioleci!

"Ludzie nie mają TYLE ŻREĆ". Powszechne oburzenie po słowach Filipiaka, ale przecież klimatyści właśnie TO głoszą od dziesięcioleci!

Janusz Filipiak powiedział, że ludzie "za dużo żrą" mięsa i wszyscy oburzeni oraz zaskoczeni. A ja nie. Dlaczego? Bo nikt mający inteligencję większą od orzeszka ziemnego nie zakłada, że całej bandzie klimatystów chodzi naprawdę o ochronę klimatu, tylko o wpływy i pieniądze.  Zachęcam do udostępnienia podcastu w Twoich mediach społecznościowych. "Radio Wolność" to podcast prowadzony przez Dominika Cwikłę. Więcej o podcaście i autorze na stronie radiowolnosc.pl. Autor w mediach społecznościowych: Facebook Twitter Gab Minds Wykorzystane utwory: Podkład: Jason Shaw/"Mountain Sun"/CC BY 3.0 US/freemusicarchive.org Jingiel: Shake That Little Foot/"Western Country"/CC BY-NC-SA 3.0/freemusicarchive.org Fot. ilustracyjne: YT/IDG Poland/NowThis News/Man Kind/Shutterbug 75/Pixabay (kolaż)
Jul 05, 202209:01
WYWIAD! Bezwarunkowy dochód podstawowy jest z gruntu zły. Małpia ospa? "Chwycą nas za mordy" - Łukasz Kopczyk

WYWIAD! Bezwarunkowy dochód podstawowy jest z gruntu zły. Małpia ospa? "Chwycą nas za mordy" - Łukasz Kopczyk

Czym jest wolność? Jak wpłynie na ludzi bezwarunkowy dochód podstawowy? Czy jest zaskoczeniem, że Adam Glapiński pozostał szefem NBP? Czy małpia ospa to wstęp do nowego lockdownu, czy raczej chwilowa ciekawostka medyczna? Jakie "wały" będą robione pod pretekstem małpiej ospy? Na te pytania odpowiada dziś Łukasz Kopczyk - podcaster prowadzący Votum FM i publikujący swoje materiały m.in. na facebookowym profilu. Zapraszam do odsłuchania! Zachęcam do udostępnienia podcastu w Twoich mediach społecznościowych. "Radio Wolność" to podcast prowadzony przez Dominika Cwikłę. Więcej o podcaście i autorze na stronie radiowolnosc.pl. Słuchaj podcastu na: Spotify MixCloud SoundCloud Anchor FM Autor w mediach społecznościowych: Facebook Twitter Gab Minds Wykorzystane utwory: Podkład: Jason Shaw/"Mountain Sun"/CC BY 3.0 US/freemusicarchive.org Jingiel: Shake That Little Foot/"Western Country"/CC BY-NC-SA 3.0/freemusicarchive.org Fot. ilustracyjne: Fot. ilustracyjne: Łukasz Kopczyk/Dominik Cwikła/Kontrrewolucja.net ⓒ/PublicDomainPictures/Pixabay/YT/Janusz Jaskółka (kolaż)
May 27, 202224:23
Wolność, własność, życie - co jest ważniejsze?

Wolność, własność, życie - co jest ważniejsze?

Wielka Histeria ukazała wielki dylemat - czy ważniejsze jest życie czy wolność? Czy można być wolnym nie posiadając niczego? Odpowiedź jest prosta i w tym odcinku ją wyjaśniam. Zachęcam do udostępnienia podcastu w Twoich mediach społecznościowych. "Radio Wolność" to podcast prowadzony przez Dominika Cwikłę. Więcej o podcaście i autorze na stronie radiowolnosc.pl. Słuchaj podcastu na: Spotify MixCloud SoundCloud Anchor FM Autor w mediach społecznościowych: Facebook Twitter Gab Minds Wykorzystane utwory: Podkład: Jason Shaw/"Mountain Sun"/CC BY 3.0 US/freemusicarchive.org Jingiel: Shake That Little Foot/"Western Country"/CC BY-NC-SA 3.0/freemusicarchive.org Fot. ilustracyjne: Наркологическая Клиника/Pixabay 
May 25, 202215:53
PREMIERA! Czemu konserwatyści reagują nerwowo na słowo "wolność"?

PREMIERA! Czemu konserwatyści reagują nerwowo na słowo "wolność"?

Premierowy odcinek nowego podcastu "Radio Wolność"! Kilka słów wprowadzenia, a później krótkie rozważanie na temat wolności. Posłuchaj i podaj dalej!  "Radio Wolność" to podcast prowadzony przez Dominika Cwikłę. Więcej o podcaście i autorze na stronie radiowolnosc.pl. Fot. ilustracyjne: stacy vitallo/pixabay Wykorzystane utwory: Podkład: Jason Shaw/"Mountain Sun"/CC BY 3.0 US/freemusicarchive.org Jingiel: Shake That Little Foot/"Western Country"/CC BY-NC-SA 3.0/freemusicarchive.org
May 17, 202207:38