Skip to main content
Spotify for Podcasters
Rocket Science

Rocket Science

By RadioKPI

Про наукове простими словами.
Available on
Apple Podcasts Logo
Google Podcasts Logo
Pocket Casts Logo
RadioPublic Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

Rocket Science - #5 Іншопланетний

Rocket ScienceNov 29, 2021

00:00
13:35
Rocket Science - #5 Іншопланетний

Rocket Science - #5 Іншопланетний

Як приймають душ космонавти? Чи змінюється тіло людини під час тривалого перебування у невагомості? Наскільки комфортно бути космічним туристом? Чи чекають нас прибульці чи колонізація інших планет незабаром?

Розмірковуємо та відповідаємо у свіжому випуску подкасту Rocket Science!

Nov 29, 202113:35
Rocket Science - #4 Алергічний

Rocket Science - #4 Алергічний

А ви знали, що деякі види алергій пов'язані із "небажанням" рослин, щоб ми їх їли? А як інколи хочеться погризти горішків чи намастити тост арахісовим маслом...

Ми зараз натякаємо про родину бобових, до яких зокрема належать арахіс, люпин, соя, квасоля, горошок, пажитник, сочевиця та боби. 


За статистикою, реакції на сою та арахіс є найпоширенішими алергіями на бобові в усьому світі. А саме явище алергії посідає четверте місце серед хвороб за їхньою поширеністю.


Хороші новини для алергіків -  свіжому випуску Rocket Science: вчені впритул наблизились до того, щоб вирішити проблему алергічної реакції на бобові. (Хтозна, можливо, і до інших алергій нарешті доберуться... наприклад, на котиків...)

Nov 09, 202108:39
Rocket Science - #3 Історичний

Rocket Science - #3 Історичний

Нарешті серйозна тема у подкастах Rocket Science! Поговорімо про… кабанів!  Ні, тема зовсім не зоологічна, і це - не жарт!  Сьогодні Таня та Лілія говорять про найдавніші наскельні малюнки, які науковці знаходять лише зараз. Трохи жартуємо, і подаємо складну інформацію у легкому форматі ;)

Aug 21, 202108:49
Rocket Science - #2 Батарейки

Rocket Science - #2 Батарейки

Що спільного у смартфона, ліхтарика, автомобіля та бездротових навушників?

Правильно! Наявність батарейки.

Вони оточують нас у безлічі речей довкола, і важко уявити, що трапиться, якщо в якийсь момент вони всі одночасно зникнуть.

У другому випуску подкасту Rocket Science говоримо про наукове досягнення 2020 року, пов'язане саме із батарейками. Що там за новий винахід, для чого він та на що вплине - слухайте у подкасті.

Jul 12, 202114:06
Rocket Science #1 - Космос

Rocket Science #1 - Космос

Про те, що роблять космічні апарати на Марсі та астероїдах, як легально попасти у космос та отримати шматочок Місяця, чим корисні наносупутники та шкідливі екології запуски. 

Mar 27, 202118:10