Skip to main content
Spotify for Podcasters
RealBOYZ

RealBOYZ

By RealBOYZ

Co kdyby vám někdo řekl, že podcast realitních makléřů je super? Blbost. Svět se zbláznil. Reality nejsou cool. Ani hypotéky nejsou cool. Jenže co kdyby vám řekl, že RealBOYZ boří mýty realitních kravaťáků – a to dost zostra? Jsou drzí. Jsou svérázní. Nebojí se říct, jak to je. Kluci si to prostě jedou po svém. Tenhle podcast chcete poslouchat. I když je o realitách.
Available on
Apple Podcasts Logo
Google Podcasts Logo
Pocket Casts Logo
RadioPublic Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

Host: Daniel Mahdall ze salonu Mahdall & Lenská

RealBOYZDec 20, 2022

00:00
31:11
Host: Monika Zemská z Family Hub

Host: Monika Zemská z Family Hub

Chcete vědět, co je to Feuersteinova metoda instrumentálního obohacování, jaké to je pracovat pro Úřad vlády ČR nebo jak vzniká unikátní počin Family Hub? Tak to ladíte správně! Do našeho podcastu zavítala Monika Zemská, úspěšná žena mnoha talentů a projektů. A rozhovor s ní rozhodně stojí za to. Tak se pohodlně usaďte a užijte si poslech.

Aug 11, 202335:36
Host: Kamila Zárychtová a Michaela Havlíková z BforB

Host: Kamila Zárychtová a Michaela Havlíková z BforB

Tentokrát s RealBOYZ nakoukneme do zákulisí networkingu. Co to vlastně je ten networking? Že jste ještě neslyšeli o mezinárodním konceptu Business for Breakfast? Kde se vzal v Česku? A proč byste měli tyto podnikatelské kluby rozhodně navštívit? O tom se bavíme se zakladatelkou českého BforB Kamilou Zárychtovou a dlouholetou členkou Míšou Havlíkovou. Přejeme hezký poslech!

May 11, 202335:35
Host: Lucie Hušková z textového studia COPYBARA

Host: Lucie Hušková z textového studia COPYBARA

Jaké je to stát se spisovatelkou? Co všechno musíte udělat pro to, abyste napsali a vydali román? Co je to Símka? A že netušíte, o čem že je copywriting? Tak to pro vás máme skvělou zprávu, protože tohle všechno se hned dozvíte – v rozhovoru s Lucií Huškovou, spisovatelkou a zakladatelkou textového studia COPYBARA. Užijte si to!

Apr 04, 202327:59
Host: Vanda Pálková ze Sladkého mámení

Host: Vanda Pálková ze Sladkého mámení

Pokud jste si do nového roku předsevzali, že zhubnete, s tímhle hostem se vám to jen tak nepovede! RealBOYZ tentokrát navštívila Vanda Pálková, majitelka společnosti Sladké mámení, která tvoří různorodé kurzy cukrařiny. Jak Vanda začínala? Jak vznikl název firmy? A s kterými zajímavými lektory se na kurzech můžete potkat? O tom je další díl našeho podcastu.

Mar 14, 202335:35
Host: Eliška Siblíková z Curlingu Brno

Host: Eliška Siblíková z Curlingu Brno

Studentka, curlerka a provozní manažerka curlingové haly v Brně, cukrářka, ale také skautka. To všechno je Eliška Siblíková, další zajímavý host našich RealBOYZ. Jak vlastně vznikl projekt Curling Brno? Jak se curling hraje? Kolik hodin stáli na olympijském festivalu zájemci ve frontě, aby si hodili kamenem? A jak se ke curlingu dostala sama Eliška? Kromě curlingu Eliška prozradí i spoustu zajímavostí o pečení a cukrařině. Tak hezký poslech!

Jan 18, 202332:10
Host: Daniel Mahdall ze salonu Mahdall & Lenská

Host: Daniel Mahdall ze salonu Mahdall & Lenská

Móda, to je krásná věc. A je jasné, že realitní makléři se musejí umět hezky oblékat. O tom si RealBOYZ povídali s tím nejpovolanějším – Danem Mahdallem z módního salonu Mahdall & Lenská. Jaké klienty v tomto rodinném podniku oblékají? Jaký má Dan názor na oblékání Čechů? Už někdy řekl ženě, že jí to nesluší? A jaké oblečení by koneckonců doporučil nám, makléřům? O tom a mnohem více v další epizodě podcastu RealBOYZ. Přejeme hezkou zábavu!

Dec 20, 202231:11
Host: Jan Kislenko z ALMA property

Host: Jan Kislenko z ALMA property

Dneska to bude hlavně o nájemnících. Ale tentokrát z pohledu Honzy Kislenka, majitele firmy ALMA property, která spravuje nemovitosti. O Honzovi je známé, že má s nájemníky samé pikantní zážitky. S čím vším šetří klientům čas a nervy? Co je pro Honzu nejtěžší řešit? A co už má za sebou s našimi RealBOYZ? Tenhle „tak trochu jiný“ podcast o realitách vás rozhodně bude bavit!

Nov 29, 202232:10
Host: Julie Kamanová z JK Edit

Host: Julie Kamanová z JK Edit

Nejen podcast o realitách, který vás bude bavit. Ale i účetnictví, které vás bude bavit! Ve 3. epizodě si kluci povídají s Julií Kamanovou, majitelkou skvělé účetní kanceláře JK Edit. Čím chtěla být jako malá? Proč si nakonec vybrala ekonomii? Jak se ze zaměstnankyně stala majitelkou firmy? A když jsme u těch čísel, Honzu s Jirkou překvapilo i to, kolik má Julie vlastně dětí. Užijte si další zajímavý rozhovor!

Nov 16, 202235:49
Host: Radek Šír z BK Žabiny Brno

Host: Radek Šír z BK Žabiny Brno

Minule jsme mlsali, tak si dneska musíme protáhnout tělo! RealBOYZ se zapovídali s Radkem Šírem, generálním manažerem ženského basketbalového klubu Žabiny Brno. Radek sice žije basketem, ale co takhle fotbal? Co dělal předtím, než se stal hlavou klubu? Jak se hledají nové hráčky? A na jak dlouho se podepisují kontrakty? V dnešním rozhovoru se dozvíte spoustu basketbalových zajímavostí.

Oct 25, 202229:26
Host: Míša Havlíková z Premiera Sweet

Host: Míša Havlíková z Premiera Sweet

Honza s Jirkou si do studia pozvali prvního hosta. A protože je to premiérový díl, koho jiného vám představit než společnost Premiera Sweet. Tahla rodinná firma je vlastně taková „továrna na sladkosti“. Míša Havlíková s manželem už 30 let dodávají firmám reklamní cukrovinky. Jak s podnikáním začínali? Co tvořili pro fotbalovou Spartu? Kdo je zatím jejich největší klient? A už se Míša bonbonů přejedla? Užijte si rozhovor.

Oct 11, 202231:23
RealBOYZ v novém

RealBOYZ v novém

Upoutávka: Je tu 3. série podcastu RealBOYZ a s ní i spousta novinek! Co všechno vás čeká? To se nechte překvapit…

Oct 11, 202201:19
Design & reality

Design & reality

A jedna lahůdka jako bonus! RealBOYZ natočili společnou epizodu s dalším podcasterem – architektem Martinem Kovaříkem z DesignKitchen. Chcete nakouknout pod pokličku krásných interiérů, zajímavých technologií, bydlení a makleřiny? Zajímají vás nejčastější chyby při plánování bytu? Tak to si tuhle epizodu rozhodně poslechněte.

Aug 09, 202256:48
Host: S kolegou Adamem Wojnarem

Host: S kolegou Adamem Wojnarem

Tentokrát s hostem, který má ten nejpřekvapivější recept na snídani! Představujeme kolegu Adama Wojnara, specialistu na investiční nemovitosti. Jak se naši RealBOYZ s Adamem vlastně seznámili? Jak často Adam za svůj život měnil zaměstnání a bydlení? A proč si oblíbil nemovitosti právě v Anglii? Užijte si další epizodu podcastu RealBOYZ – podcastu o realitách, který vás bude bavit!

Aug 02, 202234:10
Host: S kolegou Luďkem Skyvou

Host: S kolegou Luďkem Skyvou

Další pán na holení. Anebo makléř na podcast? Ať tak, nebo tak, naši RealBOYZ přivítali za mikrofonem dalšího kolegu – tentokrát Luďka. A rovnou se ho zeptali na jeho specialitu – studené volání. Luděk k tomu přidal samozřejmě i svůj makléřský příběh. Proč mu Dominik připadal jako zajímavý chlapík? A proč na seznámení s ostatními makléři nikdy nezapomene? Užijte si další epizodu!

Jul 19, 202230:24
Host: S kolegou Honzou Šmerkem

Host: S kolegou Honzou Šmerkem

Minule jsme si pozvali jednoho kolegu a dneska je tu další. A aby se to nepletlo, je to také Honza! Naši RealBOYZ Honza s Dominikem se do toho zase pěkně opřeli. Co je zajímalo? Proč Honzovo auto nemá střechu? Jakými zvláštními dopravními prostředky jezdí za klienty? A jak se to tak stalo, že si vzal do DOMA i obří akvárko? Nejen o tom je další epizoda podcastu, který vás prostě bude bavit.

Jul 04, 202226:16
Host: S kolegou Jirkou Huškou

Host: S kolegou Jirkou Huškou

Slíbili jsme, že vám seženeme nějakého makléře, tak ho tady máte. Představujeme vám našeho kolegu Jirku, kterého Honza s Dominikem vyzpovídali až na kost. A hned první otázka vás zarazí. Tak si poslechněte, jaký je Jirkův příběh. Co dělal předtím, než začal makleřit? V čem poprvé přišel na pohovor? A kdy chtěl makleřiny poprvé nechat? Jdeme na to v další epizodě RealBOYZ!

Jun 21, 202224:21
Jak funguje realitní kancelář

Jak funguje realitní kancelář

Není doma jako DOMA! U nás v DOMA se totiž pořád něco děje. Žádných pár stěn a stolů. Jak vlastně funguje naše realitka? Co dělal Dominik v kanceláři před 10 lety, kdy jsme začínali? A proč takový popis realitky, jaký vytvořil Honza, jste ještě nikdy neviděli? O tom je dnešní epizoda RealBOYZ!

Jun 07, 202229:36
Jak se Honza makléřem stal.

Jak se Honza makléřem stal.

Speciální díl s otázkami na tělo! Dominik vás vyzval, abyste mu poslali, co vás o Honzovi zajímá. A vy jste těch dotazů poslali pěknou řádku. Tak si dneska Honzu proklepneme. Proč chtěl jezdit drahým autem a nosit oblek? Co rozhodlo o tom, že Dominik vzal Honzu do týmu? Proč se chodí vyřvat na fotbal? A co by chtěl vzkázat budoucím makléřům? Tak jdeme na to!

May 24, 202227:14
Jaká je naše vysněná nemovitost

Jaká je naše vysněná nemovitost

Dneska z ranku „když se dva baví u piva“. Už jsme vám poradili, kde byste chtěli bydlet vy. A tak se dneska dozvíte, kde bychom chtěli bydlet zase my. Kdyby šlo všechno podle plánu, vyhrál by byt, anebo dům? Překvapí vás to, ale Dominik s Honzou mají stejný sen. A dokonce ze stejného důvodu! Tak si užijte dnešní epizodu podcastu RealBOYZ.

May 03, 202223:40
Mám si koupit investiční byt?

Mám si koupit investiční byt?

Toť skvělá otázka. Čím tedy začít? Jaká nemovitost je pro vás ideální? Proč se často míchají hrušky s jablkama? A co s tím, když na to teď nemáte? Žádný strach. Kluci z RealBOYZ vám poradí.

Apr 19, 202232:28
Budu někdy bydlet ve vlastním?

Budu někdy bydlet ve vlastním?

Dneska něco, co zajímá prostě každého. Proč si Honza myslí, že je reálné, že každý jednou bude bydlet ve vlastním bytě nebo domě? Co si pod pojmem „něco svého“ vlastně lidé představují? Jak to udělat, abyste si mohli pořídit vlastní bydlení? A kdy to „někdy“ vůbec nastane? Vítejte u 2. epizody podcastu RealBOYZ!

Apr 05, 202229:06
Zaostřeno na pronájmy

Zaostřeno na pronájmy

Často se o tom bavíte, často nám o tom píšete. A tak jsme si tohle TOP téma vzali na paškál. Kluci z RealBOYZ jsou zpátky a tentokrát se baví tím, co nejvíc baví vás. Co mají Češi proti bydlení v nájmu? Proč tak zatvrzele chtějí bydlet ve svém? Dominik s Honzou vám to prozradí.

Mar 22, 202226:19
Otázky na tělo. Bez cenzury!

Otázky na tělo. Bez cenzury!

Protože je to poslední díl 1. série, udělali si ho kluci pěkně speciální. Vyzvali totiž na Facebooku posluchače, aby jim položili otázky, které je zajímají – a nejen ledajaké – opravdu cokoliv! Je pravda, že realitní makléři berou koks? Vodí si makléři do nemovitostí klientů děvčata? Existují vtipy o realitách? A dávají si kluci na pizzu ananas? Tak si užijte tuhle cool epizodu.

Nov 09, 202127:58
S hostem: Život Dana Šobáně, finančního šermíře a skauta

S hostem: Život Dana Šobáně, finančního šermíře a skauta

RealBOYZ si tentokrát do studia pozvali sympaťáka Dana, který se lidem stará o peníze a se kterým Dominik s Honzou spolupracují už spoustu let. A tak otázky padaly pěkně na tělo. Proč Dan s Honzou jezdí tak často na sever? Proč bylo kolem Danovy nové kanceláře tak veselo? A dokázali kluci najít 10 rozdílů mezi realiťákem a finančákem? Tak si to všechno hezky poslechněte.

Oct 26, 202126:23
Zaostřeno na pozemky

Zaostřeno na pozemky

Jaké pověry o pozemcích v Česku kolují? Proč je mezi pozemky takový zmatek? Kde se dá stavět? A co se tam dá vlastně vůbec stavět? Poslechněte si další epizodu vašeho oblíbeného realitního podcastu – tentokrát zaměřenou na zapeklitosti kolem stavebních pozemků. Kluci z RealBOYZ vám ukážou, jak to s nimi doopravdy je!

Oct 12, 202124:33
Proč můj ksicht visí všude?

Proč můj ksicht visí všude?

Alias marketing realitních makléřů. Jak to děláme v onlinu? A jak v „normálním“ světě? Co má společného makléř a tajný agent? Proč Dominik visí na zastávce? A rozdává Honza svoje fotky s podpisem? Kluci se dneska podívají na to, proč je prostě super být vidět. Užijte si už 8. epizodu našich RealBOYZ.

Sep 29, 202121:58
S hostem: Život Tomáše, markeťáka z realitky

S hostem: Život Tomáše, markeťáka z realitky

Dominik je na dovče, a tak máme speciální díl se speciálním hostem. A Honza si ho pěkně proklepnul. K čemu potřebují makléři vlastního markeťáka? Proč Tom dřív realitky nenáviděl? A jak se mu lítá s dronem mezi hejnem ptáků? Tom je člověk spousty zájmů, kromě marketingu je i pilot větroně, skaut a hraje curling. Tak poslouchejte, stojí to zas za to.

Sep 14, 202125:12
Jak koupit nemovitost

Jak koupit nemovitost

Všichni se baví o tom, jak ji správně prodat, za co nejvyšší cenu, rychle, kvalitně. Ale že existuje i druhá strana mince koupě nemovitosti, to už často neslyšíte. Tak se tomu dneska podíváme na zoubek. Čím byste měli začít? Co vlastně máte chtít? A co má společného nemovitost s drůbeží? Tak jdeme na to!

Aug 31, 202126:29
Co mě štve na realitním trhu

Co mě štve na realitním trhu

Doooost ostré téma! Tentokrát jdou Dominik s Honzou opravdu na kost. Jak dlouho čekali na prohlídku s jiným makléřem? Kdo hrál mrtvého brouka poté, co uzavřeli rezervaci? Kdo jim dával najevo, že má důležitější věci na práci? O tom je 5. epizoda vašich oblíbených RealBOYZ. A je pěkně otevřená.

Aug 17, 202127:31
Jak makléř naceňuje nemovitosti

Jak makléř naceňuje nemovitosti

Proč má nemovitost takovou cenu, jakou má? Jak se naceňování vlastně dělá? V čem makléři bojují s klienty? Proč je někdy makléř šťastný a přitom je to blbě? Tentokrát vás Dominik s Honzou pozvou za oponu realitního businessu v trochu jiném duchu. Užijte si poslech další epizody našich RealBOYZ.

Aug 04, 202131:56
Podpultovky

Podpultovky

Za kousek svíčkové drobná službička na úřadě. Ale co to znamená dneska? Co očekává klient a jaká je skutečnost? Proč někteří chtějí prodat nemovitost, ale prosím vás, hlavně bez inzerce? A jak si můžete snadno a rychle zkazit reputaci? O tom je 3. epizoda podcastu našich RealBOYZ Dominika s Honzou. Otevřeně. Tak, jak to prostě je.

Jul 20, 202121:31
Co dělá makléř, když zrovna není na prohlídce

Co dělá makléř, když zrovna není na prohlídce

Druhý díl RealBOYZ je tady! Tentokrát vám Dominik s Honzou prozradí, co realitní makléři vlastně dělají, když nejsou na prohlídce nemovitostí. Co mají společného makléř a ledovec? Co si o makléřích myslí Honzova přítelkyně? Co je největší úchylka makléřů při procházce městem? A jaké rarity klienti v Brně hledají? Kluci si to jedou zase hezky po svém. Těšte se na další várku historek ze světa realit. Bez obalu, bez obav, s humorem jim vlastním.

Jul 16, 202132:33
Makléři a ponožky

Makléři a ponožky

Proč jsou ponožky pro realitní makléře tak zásadní? Jaké trapasy se klukům s ponožkami na prohlídkách staly? Který kus oblečení by Jeník na sebe nikdy nevzal? A v jaké šílenosti se ukázal na prvním pohovoru? To je téma první epizody realitního povídání RealBoyz Dominika a Honzy. Otevřeně, jasně, bez servítek.

Jun 25, 202122:55
Upoutávka

Upoutávka

"Realboyz přicházejí… A teď už doopravdy! První díl je na světě a vy si ho už brzy pustíte do svých uší. Makleřina, nemovitosti, ponožky. Máte se na co těšit."

Jun 14, 202102:40