Skip to main content
Spotify for Podcasters
VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCI

VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCI

By Rudolf Živec

Tomáš Vlček a Jaromír Dvořák nejen o Novém Boru a okolí. Hosté a jejich běžné starosti i úspěchy.
Currently playing episode

BORÁCI S ČLOVĚKEM V TÍSNI

VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCIMar 24, 2022

00:00
23:13
PŘEDVOLEBNÍ BORÁCI S JAROMÍREM DVOŘÁKEM

PŘEDVOLEBNÍ BORÁCI S JAROMÍREM DVOŘÁKEM

VOLBY! Vše, co vás zajímá a co se chystá. Představení kandidátů, jaké bude koupaliště, co s poštou? Proč je důležité být v zastupitelstvu Libereckého kraje, investice i výhledy do budoucna a nakonec osobní přání. To vše v aktuálním PODCASTU se starostou Nového Boru Jaromírem Dvořákem. Jaké budou následující roky? Držíme Novému Boru palce! Rozhodnutí je ale na voličích a já vás s pokorou v nadcházejících komunálních volbách žádám o hlas pro tým lidí, se kterým budeme v pozitivních změnách pokračovat.

Aug 24, 202237:51
Radim Mitiska a VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCI

Radim Mitiska a VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCI

Radim Mitiska je spojen s volejbalem. Zároveň je spojen se sklem a kovem. Málokdo ale ví, že to, jak vypadá lavička Václava Havla, je i jeho zásluha. Dobrých Boráků není nikdy dost... Příběh pana Mitisky se prolíná s horou Klíč, s pohledem, který nikdy neomrzí, ale hlavně se sportem a všeobecnou průpravou mládeže.

Jun 22, 202223:31
Boráci a ZŠ náměstí Míru s Jakubem Ujkou

Boráci a ZŠ náměstí Míru s Jakubem Ujkou

Ředitel ZŠ náměstí Míru, Mgr. Jakub Ujka, byl hostem podcastu Všichni dobří Boráci. Co je nového na jeho škole? Móda žvýkacího tabáku mezi dětmi. Začlenění ukrajinských dětí. Jak se mu žije v Novém Boru a proč trénuje v Bukovanech fotbal. To se dozvíte právě z našeho podcastu.

May 22, 202219:12
Boráci s ARMSTRONGEM a bratry Houdkovými v Ateliéru HG

Boráci s ARMSTRONGEM a bratry Houdkovými v Ateliéru HG

Pátý díl.

Bratři Filip a Lukáš Houdkovi jsou hrdými Boráky. Založili HG Atelier Design a brzy si získali proslulost nejen u nás, ale i ve světě svou neotřelou fúzí skla a kovu, špičkovým designem a nesmírnou řemeslnou precizností, kterou věnují svým sochám-osvětlovacím tělesům. V Novém Boru také otevřeli svou Galerii 5. Právě panoramatický výhled na Nový Bor, Arnultovice a Klíč je jedním z jejich inspiračních zdrojů, kam patří také, možná poněkud nečekaně, sport.

Apr 09, 202222:01
BORÁCI S ČLOVĚKEM V TÍSNI

BORÁCI S ČLOVĚKEM V TÍSNI

Čtvrtý díl podcastu VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCI. Tentokrát s Lukášem Průchou. Lukáš Průcha je Borák a bývalý žák základní školy ZŠ U lesa. Následně pracoval na mnoha pozicích v sociálních službách, taky v Domě humanity nebo na sociálním odboru města Česká Lípa. Od roku 2010 pracuje v Člověku v tísni, nejdříve jako terénní pracovník, posledních deset let jako ředitel pobočky v Liberci. Jako ředitel pobočky Člověka v tísni se zapojuje do koncepčních, systémových projektů, například koordinuje pomoc uprchlíkům v celém Libereckém kraji. 


Mar 24, 202223:13
VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCI A UKRAJINCI

VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCI A UKRAJINCI

Nový podcast se věnuje aktuální problematice přílivu ukrajinských uprchlíků do obcí a měst Novoborska. Starosta Nového Boru, pan Jaromír Dvořák, si do studia pozval ředitelku neziskové organizace Rodina v centru, paní Petru Vlčkovou, a dále aktivní a v tyto dny nadmíru vytíženou učitelku ukrajinského původu, paní Olgu Burkovou, která v Novém Boru žije přes dva roky a v posledních dnech intenzivně pomáhá se začleňováním ukrajinských žen a dětí do místního života. V rozhovoru se dozvíte, jak jsme na tom s ubytovacími kapacitami, jaké služby jsou pro uprchlíky připraveny a jakou pomocí můžete přispět i vy.

Mar 14, 202223:53
VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCI SPECIÁL

VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCI SPECIÁL

Tomáš Vlček a Jaromír Dvořák o politice, silnici a energetice.

Mar 05, 202219:23
VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCI DÍL PRVNÍ

VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCI DÍL PRVNÍ

Tomáš Vlček, Jaromír Dvořák a fotograf Petr Germanič nejen o focení.Feb 26, 202219:04