Skip to main content
Spotify for Podcasters
הפרודקט של השכן

הפרודקט של השכן

By Shira Weinberg Harel

ניהול מוצר הוא תפקיד שמשתנה מאוד מחברה לחברה, אחרי שהתנסיתי בזוויות שונות של התפקיד החלטתי שאני רוצה ללמוד עוד והתחלתי לעשות פגישות קפה עם חברים לתחום כדי להכיר מקרוב את העבודה שלהם. לילה אחד לא הצלחתי להרדם ופתאום חשבתי - למה פגישות קפה אם אפשר פודקאסט?
בפרודקט של השכן נפגוש בכל פרק בכירה או בכיר בעולם ניהול המוצר לשיחת עומק שתעזור לנו לחוות איך באמת נראה התפקיד שלהם.
Available on
Apple Podcasts Logo
Google Podcasts Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

מניהול מוצר להקמת חברה עם חן לב-עמי מנכלית יאמי

הפרודקט של השכןNov 26, 2023

00:00
44:24
מניהול מוצר להקמת חברה עם חן לב-עמי מנכלית יאמי

מניהול מוצר להקמת חברה עם חן לב-עמי מנכלית יאמי

*פרק שהוקלט לפני המלחמה, והחלטתי שהגיע הזמן להוציא אותו, עם תוספת מיוחדת שהקלטנו בסופו כדי להתייחס למצב*

לפני 11 שנה חן עזבה את תפקידה כאשת פרודקט כדי להקים את החלום שלה - אתר שמקשר בין בשלנים לאנשים. באותם ימים חלקנו שולחן בתואר השני ואני זכיתי לראות את התהליך מהצד. 11 שנה אחר כך נפגשנו כדי לדבר בזום אאוט על השנים האלה, דיברנו על המעבר בין פרודקט שכירה ליזמת שמקימה לבד את החברה שלה, מה עבד לה מצויין באופן טבעי ואיפה היו הפספוסים הגדולים? דיברנו הרבה גם על הקשבה לאינטואיציה גם כשאחרים אומרים לנו אחרת, ועל כמה מהלכים לא פשוטים שחן החליטה לעשות למרות חוסר תמיכה משמעותי מהסביבה שלה.


Nov 26, 202344:24
חרבות ברזל - איך מנהלים ומתנהלים בזמן משבר? עם אורי בר און

חרבות ברזל - איך מנהלים ומתנהלים בזמן משבר? עם אורי בר און

אנחנו בנובמבר 23, באחת התקופות הקשות שידענו כמדינה, המלחמה משפיעה על כל אחד ואחת בכל אספקט של החיים, רובינו חשים שיתוק, הלם, וחוסר יכולת לתפקד בעבודה בין השאר, והמנהלים שבינינו צריכים גם להבין איך להתנהל מול הצוותים שלהם - איזה שינוי צריך להתרחש? איך מתייחסים לחברי הצוות שלנו באמפתיה והבנה ושמים אותם במקום הראשון? ואיך יחד עם זאת ממשיכים לנהוג ברכבת ומוודאים שהעסק שלנו לא יקרוס?

דיברנו על כלים שימושיים לא רק למנהלים אלא לכל אחד מהמאזינים - מאיפה מביאים מוטיבציה בתקופה כזאת ואיך אפשר לעשות פריוריטיזציה שונה לחלוטין של המשימות שלנו כדי לייצר תנועה ועשייה? 

אני מקווה שהפרק יעזור וייתן כלים להתמודדות עם המצב, ומאחלת לכולנו שיגיעו ימים טובים יותר בקרוב, וכולם יחזרו הביתה בשלום בהקדם.

Nov 13, 202342:32
האם AI גורם לניוון או מעניק לי כוחות על? עם מתי מריאנסקי

האם AI גורם לניוון או מעניק לי כוחות על? עם מתי מריאנסקי

בפרק הרביעי לעונה שמחתי לארח את מתי מריאנסקי, יזם ואומן בתחום הבינה המלאכותית. דיברנו על מהפכת הבוטים של 2016 ועל איך מהפכת הAI של 2023 שונה ממנה מהותית. על איך הטכנולוגיה מנוונת אותנו ואת היכולות שפעם היו לנו כמו ניווט למשל, מתי זה בסדר ומתי לא? ואיך אנחנו כיוצרי טכנולוגיה צריכים לשים לב ולהיות מודעים - כשאנחנו חוסכים צעדים למשתמשים שלנו, מה אנחנו גורמים להם לאבד? ואיך אפשר דווקא להגביר את האנושיות באמצעות כלי AI? דיברנו גם על מתי AI יחליף אותנו ומתי הניסיון האנושי העשיר שלנו דווקא חשוב בשביל להוביל בעצמנו, גם אם נשתמש בכלי AI בדרך.

Oct 03, 202349:32
איך מנגישים AI למשתמשים לא טכנולוגים? עם אילת לב ארי

איך מנגישים AI למשתמשים לא טכנולוגים? עם אילת לב ארי

כחלק מסדרת פרקים שיעסקו בבינה מלאכותית, הפעם הזמנתי את אילת לב ארי כדי לדבר על הנגשה של מוצרי בינה מלאכותית למשתמשים במיוחד כשהם לא מאוד טכנולוגים. איך לבנות אמון כשיש קופסא שחורה של אלגוריתם בינה מלאכותית שהם לא באמת מבינים? איך משנים הרגלים וגורמים למשתמשים להחליף תהליך ידני שהם רגילים אליו ובוטחים בו לחלוטין בכלי טכנולוגי מבוסס בינה מלאכותית? ומה הקשר בין כל זה ובין מטר מטאורים?


Sep 26, 202334:52
איך והאם להכניס AI למוצר שלי? עם גיא בר נר

איך והאם להכניס AI למוצר שלי? עם גיא בר נר

אז לכבוד העונה השניה החלטתי לפתוח בסדרת פרקים שיעסקו בנושא שאי אפשר לא לעסוק בו - בינה מלאכותית. בפרקים הקרובים ניגע בזוויות שונות של הנושא שרלוונטיות לאנשי מוצר ויזמים - החל משילוב בינה מלאכותית בתוך החברה שלנו ועד חוויית המשתמש במוצר שמבוסס על בינה מלאכותית. הפעם שמחתי לארח את גיא בר נר, מנכל ומייסד שותף של חברת טאגבוקס. דיברנו על איך נכון להכניס בינה מלאכותית למוצר שלנו? על מתודולוגיות עבודה שמשלבות מצד אחד מהירות וזריזות ומצד שני - בנייה עצמאית ואיטית של בינה מלאכותית משלנו. דיברנו על איך התחום משפיע על עבודת המוצר בעולם שבו שנת עבודה הופכת בפתאומיות לעבודה של שבועיים בזכות יכולות חדשות שמשתחררות לשוק, מה זה אומר עבור סטארטאפים ואיפה דווקא יש פה הזדמנות גם לקורפורייטים? בפרק הבטחנו המלצות לקהילות ומאגרי מידע רלוונטים, קבלו לינק לצ'יטשיט של גיא: https://bit.ly/guy-cheatsheet

Sep 19, 202350:07
על אסטרטגיה עם הדס שיינפלד באירוע פתיחת העונה!

על אסטרטגיה עם הדס שיינפלד באירוע פתיחת העונה!

פרק פתיחת העונה השנייה שהקלטנו באירוע לייב מרגש עם קהל של מעל 150 אנשי ונשות מוצר! לפרק הזמנתי את הדס שיינפלד, יועצת מוצר ואסטרטגיה והפעם החלטנו לדבר על אסטרטגיית מוצר. כשפתחתי את המפגש שאלתי את הקהל מי חושב שאסטרטגיה היא חשובה - כולם הרימו ידיים, ואז שאלתי מי מרגיש שהוא או אצלו בחברה עושים את זה טוב - וואו, ידיים בודדות נשארו באוויר, והראו לנו שצדקנו בבחירת הנושא - זה בדיוק הנושא שרבים מאיתנו לא בדיוק יודעים איך להתמודד איתו ואיך לעשות את זה באמת נכון. מזכירה שהקלטנו בלייב ופה ושם יש קפיצות סאונד קלות, אז - עמכם הסליחה.

Sep 12, 202336:21
פאנל מובילי קהילות מוצר - לייב מאירוע סיום העונה

פאנל מובילי קהילות מוצר - לייב מאירוע סיום העונה

שמחתי לארח פאנל מיוחד באירוע סיום העונה, של מובילי מוצר ביום שגם מובילים קהילות או פודקאסטים של ניהול מוצר בלילה או בזמנם הפנוי. דיברנו על איך העשייה ההתנדבותית הופכת אותנו למנהלי מוצר טובים יותר, ומהכיוון השני - איך אנחנו מביאים את המתודולוגיות של ניהול מוצר לעשייה שלנו מחוץ לעבודה. דיברנו גם על הדרכים השונות לעשות פרודקט מחוץ לתפקיד שלנו ואיך אפשר להתחיל גם ממש בקטן.

Jul 19, 202333:36
פרק לייב עם איריס שור באירוע סיום העונה!

פרק לייב עם איריס שור באירוע סיום העונה!

הפעם אנחנו בפרק מיוחד - פרק סיום העונה שהוקלט באירוע לייב מול קהל! איריס שור היא יזמת סדרתית, היא הקימה 3 סטארטאפים ומכרה שניים מהם באקזיטים מוצלחים, האחרון לפני שנה לחברת לינקדאין. בכל החברות שהקימה איריס גם הובילה את תחום המוצר. היא גם הוציאה לאחרונה את הספר שלה סיפור יזמות אמיתי והוא ילווה אותנו גם בשיחה. נשמע על הדרך המאוד ייחודית של איריס כיזמת שהיא ממש לא הטייפקאסט של יזמת, על להיות מי שאנחנו גם כשזה לא בדיוק מה שכולם מצפים, על המעבר מהקמת והובלת סטארטאפים להובלה בקורפורייט בפעם הראשונה, ונגלה למה הקוראים הראשונים של הספר שלה קיבלו שני מרקרים?


Jun 20, 202341:04
מריחים את סיום העונה! המלצות על הפרקים המואזנים ביותר וגם שיתופים אישיים מהמסע שלי

מריחים את סיום העונה! המלצות על הפרקים המואזנים ביותר וגם שיתופים אישיים מהמסע שלי

פרק 21, מריחים את סיום העונה: שיתופים אישיים מהמסע שלי, אינסייד אינפורמיישן על הפרקים המואזנים ביותר, והזמנה לקחת חלק ולספר לי מה הייתם רוצים לשמוע בעונה הבאה

הסקר כאן: https://bit.ly/productseker


Jun 06, 202306:11
להיות אשת המוצר הראשונה בסטארטאפ קטן, עם אילאיל בן שלום

להיות אשת המוצר הראשונה בסטארטאפ קטן, עם אילאיל בן שלום

אם אני חוויתי על בשרי רק חברות של אלפי עובדים ומעלה, אילאיל מצידה מעולם לא עבדה בחברה של מעל 50 אנשים. בכל התפקידים האחרונים שלה היא נכנסה לחברה כאשת המוצר הראשונה שהגיעה להוביל את התחום, ובמילים שלה - באה להניח את הגריד שלה על החברה והמוצר. אז מה זה הגריד הזה בעצם? איך נראית כניסה לתפקיד בחברה קטנה, עד כמה יש זמן לעצור וללמוד לעומת לרוץ במלוא המרץ מהיום הראשון? דיברנו גם על המועמדים הנכונים לתפקיד פרודקט ראשון בחברה, ולמה לקחת מישהו בתחילת הדרך זה בעצם סיכון מאוד גדול?

May 30, 202343:48
הפרודקט של השכנה מארחת את העבד הזה הוא אני בפרק לייב מול קהל!

הפרודקט של השכנה מארחת את העבד הזה הוא אני בפרק לייב מול קהל!

הפעם אנחנו עם פרק ממש מיוחד וגם שונה משאר הפרקים שהיו עד היום. שמחתי לארח את גילי יובל, משוררת של עולם העבודה החדש, האישה מאחורי עמוד הפייסבוק "והעבד הזה הוא אני" ומחברת הספרים הפעם עם הקובץ ובית שני, הפרק הוקלט באירוע לייב מול קהל, שזה מרגש במיוחד ואפשר לשמוע את ההתרגשות בקול שלנו ובדינאמיקה בחדר.

דיברנו על המסע של גילי כשכירה שהפכה ליזמת, שבעצם בנתה מספר מוצרים מצליחים לגמרי בעצמה, לפעמים אפילו בלי להתכוון. הקראנו גם שירים, רובם של גילי אבל אם תישארו עד דקה 47 תזכו גם לשמוע את השיר שאני כתבתי לכבוד המאורע, וגילי גם ראיינה אותי בחזרה על מה זה ניהול מוצר ועל החווייה ארוכת השנים שלי במיקרוסופט.May 23, 202301:01:28
איך להכנס לתפקיד הנהלה בכירה בסטארטאפ - מלוינה גולדפלד, CPO at Podimo

איך להכנס לתפקיד הנהלה בכירה בסטארטאפ - מלוינה גולדפלד, CPO at Podimo

מלוינה גולדפלד היא הצ'יפ פרודקט של הסטארטאפ הדני פודימו. עד לפני כמה חודשים היא עוד הובילה קבוצת מוצר בנובי, פלטפורמת הפינטק של מטא (פייסבוק). הפעם נדבר על המעבר מתקופה ארוכה בחברה גדולה לתפקיד הנהלה בכירה בסטארטאפ. מה הדברים הראשונים לעשות בכניסה לתפקיד כזה, איך מראים אימפקט מהיר תוך כדי בניה של פאונדיישנס - של צוות, של תהליכים, של חזון למוצר. נצלול לכלים ולטכניקות שמלוינה הביאה איתה מהרגע הראשון בפודימו שאפשרו לה לקחת את המושכות ולהוביל.

May 16, 202349:36
על גדילה מתפקיד מוצר ראשון להקמת מחלקת מוצר מאפס עם עדי איתן אביתר

על גדילה מתפקיד מוצר ראשון להקמת מחלקת מוצר מאפס עם עדי איתן אביתר

מי מאיתנו לא קיבל ביימי אם זה לחג מהעבודה או לכבוד לידה או יומולדת מחברים? אותי מאוד סקרן לקבל הצצה למאחורי הקלעים של מוצר שכולנו מכירים טוב מאוד, גם כנותני מתנות וגם כמקבלי מתנות. אז הזמנתי לפרק את עדי איתן אביתר, וי פי פרודקט בביימיי. עדי הייתה מנהלת המוצר הראשונה בביימי והובילה את הקמת וגדילת קבוצת המוצר במקביל לגדילת החברה. נדבר על התהליך שעברה, על גדילה מתוך החברה לתפקיד פרודקט ראשון ובהמשך לתפקיד ניהולי ראשון, ממי לומדים במצב כזה גם את המתודולוגיות המקצועיות וגם את הכלים הניהוליים? ואיך מגדלים צוות ולומדים לשחרר כשאתם המומחים הכי גדולים של המוצר ומכירים את כל ההיסטוריה שלו?

May 10, 202334:56
אסטרטגיית מוצר - מה למה ואיך? עם נועה גנות

אסטרטגיית מוצר - מה למה ואיך? עם נועה גנות

נועה גנות היא אשת מוצר וטכנולוגיה כבר מעל 20 שנה. לפני 5 שנים, אחרי שהרימה מחלקות מוצר בחברות קטנות וגדולות, היא הקימה את חברת אינפיניפיי, האקדמיה לפרודקט לידרשיפ כדי ללוות חברות ואנשי מוצר בתהליכים שלהם. בפרק 16 דיברנו על אסטרטגיית מוצר, הנושא החמקמק הזה שלפעמים אנחנו לא בטוחים אם אנחנו עושים אותו טוב מספיק (או אם אנחנו עושים אותו בכלל), איך אסטרטגיה אמורה להראות, מי שותף לה ואיך נראה תהליך הבנייה שלה? ומה הקשר בין אסטרטגיה ושווארמה? וגם ספויילר קצר לכבוד האירוע החגיגי שלנו ב13 ביוני שבו נפגש פייס טו פייס!

May 02, 202347:24
האם סטוריטלינג הוא מולד הוא נרכש? עם רותם דותן

האם סטוריטלינג הוא מולד הוא נרכש? עם רותם דותן

כשרותם היה איש הדרכה בממר"מ אני הייתי חניכה בקורס תכנות שעשתה כל מה שביכולתה כדי להתמזג עם הכסא כשחיפשו מתנדבים. נפגשנו לשיחה אישית על הדרכים המאוד שונות שלנו למקום שבו שנינו עומדים מול קהלים גדולים, על עמידה מול קהל וסטוריטלינג - מולדים או נרכשים?
רותם דותן הוא איש מוצר כבר 15 שנה וכיום עובד על מיזם חדש בעולם הסטוריטלינג למנהלי מוצר.
מוזמנים לעשות סאבסקרייב כדי לא לפספס את הפרקים הבאים, ומוזמנים גם לדרג ו - להצטרף לקבוצת הוואטסאפ שלנו שבה רותם יוכל גם לענות על שאלות שלכם.
Apr 17, 202347:34
הפריימוורק שייאפשר לנו להוביל את החברה לצמיחה וגדילה - רועי לבן, SVP Product at ZipRecruiter
Apr 02, 202340:20
הפרודקט של השכן - בני רייך, VP Product at Perception Point

הפרודקט של השכן - בני רייך, VP Product at Perception Point

היום נפגוש את בני רייך, וי פי פרודקט בפרספשן פוינט. נדבר על תפקיד הויפי פרודקט בסטארטאפ קטן, על פשרות שעושים כשיש פחות מנהלי מוצר ממה שהיינו רוצים, איך עושים לפעמים קצת מעבודת האנג'ינירינג ומצד שני איך רותמים את הפיתוח להיות גם קצת מנהלי מוצר. איזה מנהלי מוצר נכון לגייס כשבונים צוות ראשוני ויש המון אילוצים? ואיזה כאבי גדילה הם חוו בשנתיים האחרונות כשגדלו מ30 ל130 עובדים? אנחנו גם מתחילים מסורת חדשה - בני יצטרף לקבוצת הוואטסאפ שלנו ויענה על שאלות, אז תרגישו חופשי להצטרף ולשאול, הקבוצה כאן https://chat.whatsapp.com/EFcScpGAcflLiFJ4TWa4fs

Mar 21, 202342:10
למה סירי, קורטנה ואלכסה הן נשים? ספיישל יום האישה - ענת ושירה בשיחה על הטיות מגדריות בבינה מלאכותית

למה סירי, קורטנה ואלכסה הן נשים? ספיישל יום האישה - ענת ושירה בשיחה על הטיות מגדריות בבינה מלאכותית

ליום האישה החלטתי לתת מקום לנושא שקרוב לליבי ואני עוסקת בו הרבה לאחרונה, והזמנתי את ענת לשיחה על הטיות מגדריות בטכנולוגיה ובבינה מלאכותית. ענת כץ ארוג'אס כבר שנים בתחום המוצר ובנוסף גם בעשייה חברתית ופמיניסטית, ועבור שתינו החיבור לתחום הזה של טכנולוגיה ומגדר הוא חיבור מאוד טבעי ומאוד מעניין. נדבר על למה סירי, קורטנה ואלקסה הן נשים, אבל גם איך זה משפיע על ההתנהגות של המשתמשים שלהן? נדבר על מתי ההטיות האלה באמת משפיעות משמעותית על חויה של אנשים ונשים בחיי היומיום ובמרחב הציבורי, כמו למשל על התור בביקורת דרכונים, וכמובן נדבר על הדרכים שלנו כנשות ואנשי טכנולוגיה להשפיע לאורך התהליך המוצרי ותהליך הפיתוח.

Mar 14, 202336:40
הפרודקט של השכנה - שירי ארד איבצן, Senior Product Director at Mend and Product Mentor

הפרודקט של השכנה - שירי ארד איבצן, Senior Product Director at Mend and Product Mentor

היום נפגוש את שירי ארד איבצן, סיניור פרודקט דירקטור במנד, מנטורית למנהלי ומנהלות מוצר, ומנחה בפודקאסט מוצרלה הותיק והמצויין. נדבר על המעבר מתפקיד סיניור לתפקיד דירקטור, ממי אפשר ללמוד כשנכנסים לתפקיד חדש שהסקופ שלו יותר גדול ומצד שני איך משחררים את מה שעד אתמול ניהלנו בעצמנו לפרטי פרטים. נדבר גם על לקבל ולתת מנטורינג, ועל דילמות ניהוליות, כמו לתת לעובדים לעשות טעויות כדי ללמוד בעצמם את הדרך הנכונה. האזנה נעימה!

Mar 07, 202333:36
על העברת מסרים והנעה לפעולה עם מילה פינקלשטיין

על העברת מסרים והנעה לפעולה עם מילה פינקלשטיין

היום נפגוש את מילה פינקלשטיין, הבעלים של חברת מילה שעוסקת בעולמות של העברת מסרים והנעה לפעולה. נדבר על המגוון המאוד רחב של המסרים שאנחנו מעבירות ומעבירים כמנהלות מוצר כשאנחנו בעצם בתקשורת ומערכות יחסים עם כל כך הרבה אנשים, החל מהלקוחות שלנו וכלה באנשים בארגון שאנחנו עובדים איתם. נדבר גם על האחריות שלנו כמנהלות ומנהלים לפקוח לפעמים עיניים למנהלי המוצר בצוותים שלנו, ולהזכיר להם שבסיטואציות שונות צריך לפעמים לעצור לרגע ולהזכר מי קהל היעד שלנו ומה המסר שחשוב לנו להעביר, עד שהשריר הזה נבנה להם.

Feb 28, 202335:08
כל מה שצריך לדעת על PLG עם יואל אילת

כל מה שצריך לדעת על PLG עם יואל אילת

היום נפגוש את יואל אילת, יואל הוא איש פרודקט כבר שנים ועוסק ב5 שנים האחרונות בעולם ה"פי אל ג'י" או פרודקט לד גרווט, לאחרונה גם כיועץ עצמאי. נדבר על מה זה בכלל פי אל ג'י, מתי זה מתאים? על חברות שמתחילות עם גישה של פי אל ג'י או כאלה שכבר רצות בגישת סיילס לד ורוצות לעבור לשם, ואיך אפשר לשלב פי אל ג'י עם סיילס בלי להוות איום אלא דווקא לעזור לסיילס לדייק את הפוקוס שלהם?

Feb 21, 202340:08
הפרודקט של השכן - יובל סמט, CEO at RiseUp

הפרודקט של השכן - יובל סמט, CEO at RiseUp

היום נפגוש את יובל סמט, מנכ"ל וממייסדי רייזאפ. לפני רייזאפ יובל הקים ומכר סטארטאפ לקלארנה השוודית ובמהלך מספר שנים, מתוכן שלוש בשוודיה, הוא הוביל מהלכים ארגוניים ומוצריים מהפכניים בקלארנה. נדבר על הקמת מרכז פיתוח של קלארנה בארץ בצורה כל כך מוצלחת שגרמה למטה לרצות ללמוד מהם, ועל המהפך שהוביל בהמשך במטה החברה להפוך אותה מחברה שהיא סיילס לד לפרודקט לד. נדבר גם על השנים האחרונות ברייזאפ, חברה שהקים ממש מתחושת שליחות, על האתגרים של שימור הפרואקטיביות והיזמות של חברי הצוות כשהחברה גדלה, ואיך מיצרים מצב שבו כולם חותרים לאותו כיוון ובאותו קצב?

Feb 14, 202353:37
הפרודקט של השכנה - קרן רביב

הפרודקט של השכנה - קרן רביב

הפעם נפגוש את קרן רביב, עם רקע של הרבה שנים בעולם המוצר קרן עשתה בשנים האחרונות תפקידי צ'יפ פרודקט או סמנכלית פרודקט בסטארטאפים. נדבר על מה משותף בין עולם מוצרי הצריכה לעולם ניהול המוצר ובין גינות משחקים ליזמות. נדבר גם על ירושה של חברות או מוצרים - אם מדובר בכניסה מבחוץ לחברה שכבר נמצאת בתנועה ואם מדובר ברכישה של חברה אחרת כמו שקרה בחברת Dario health.

Feb 07, 202339:24
הפרודקט של השכן - אורי ליפשיץ, יועץ עצמאי ומרצה

הפרודקט של השכן - אורי ליפשיץ, יועץ עצמאי ומרצה

הפעם נפגוש את אורי ליפשיץ, יועץ מוצר עצמאי ומרצה בתחום המוצר. נדבר על מה זה אומר להיות יועץ עצמאי, איזה סוגים שונים של ליווי מוצר הוא עושה, למה הוא עושה פגישה ראשונה בחינם ואיזה ערך הוא נותן בפגישה הזאת? וגם קצת על איפה אמפתיה עוזרת לנו לא רק בעבודת המוצר אלא גם בחיי היומיום

Jan 31, 202340:58
הפרודקט של השכן - סער יהלום, Co-founder at Rewire

הפרודקט של השכן - סער יהלום, Co-founder at Rewire

הפעם נפגוש את סער יהלום, שותף מייסד בריווייר שמוביל בה את אסטרטגיית המוצר ואת קבוצת המוצר. נדבר הרבה על אסטרטגית מוצר, איך מסתכלים קדימה מעבר למוצר הליבה של החברה ויחד עם זה שומרים על פוקוס? נדבר גם על המצב בריווייר שבו היוזרים שלך הם מאוד שונים ממך, עם שפה אחרת ומנטליות אחרת, איך מבינים אותם טוב יותר, איך מחברים את החברה כולה ומיצרים הזדהות עם אנשים שחוגגים חגים שאנחנו לא מכירים וחיים חיים שונים לחלוטין מאיתנו, ואיך זה בעצם המנוע שמייצר דייברסיטי בחברה?

Jan 24, 202341:28
הפרודקט של השכן - דויד בלסם, Director of Product at Melio

הפרודקט של השכן - דויד בלסם, Director of Product at Melio

הפעם נפגוש את דויד בלסם, דירקטור מוצר במיליו שהגיע לחברה כפרודקט הראשון לפני שלוש וחצי שנים. נדבר על כניסה לתפקיד בעולם שהיה חדש לו לגמרי - עולם של פינטק ותשלומים בין עסקים, על איך נכנסים לראש של לקוחות שהם ממש לא אתה (או את), איך שומרים על פוקוס וגם לומדים לשחרר איזורים מסויימים כחלק מגדילה משמעותית של הצוות

Jan 17, 202337:52
הפרודקט של השכנה - הדס שיינפלד

הפרודקט של השכנה - הדס שיינפלד

הפעם נפגוש את הדס שיינפלד, אשת מוצר כבר 20 שנה שהובילה מוצרים גם בסטארטאפים וגם בקורפורייט. נדבר על כניסה לתפקיד שהוא בעצם הפרודקט הראשון בחברה עם מוצר מאוד טכנולוגי שכבר עובדים בה 30 איש ואישה. איך נראית הכניסה לתפקיד כזה, מה הצעדים הראשונים שעושות בחברה ומתי הזמן הנכון להתחיל להגדיל את הצוות? וגם - איך מחליטים איזה פרופיל לגייס? ואיפה הניסיון שלה בגוגל עזר בסטארטאפ שנמצא בתחילת הדרך?

Jan 10, 202334:48
הפרודקט של השכנה - קיית ניר, VP Product at Tastewise

הפרודקט של השכנה - קיית ניר, VP Product at Tastewise

הפעם נפגוש את קיית ניר, ויפי פרודקט בחברת טייסטווייז, כדי להבין טוב יותר מה זה אומר להצטרף לפוזיציית המוצר בחברה שהיא כל כך בתחילת הדרך שאפילו אין לה מוצר. מאיפה בכלל מתחילים כדי להמציא את המוצר? נדבר על איך עושים דיסבקרי וולידציה לרעיונות באמצעות בניה של MVP
תוך חודשיים וגם על איך נראה המשך הדרך - מתי ואיך מגדילים את צוות המוצר ואיך זה משפיע על מי שהובילה את המוצר לבד מהרגע הראשון.

Jan 03, 202336:08
הפרודקט של השכן - אריאל קדם, VP Product at Holisto

הפרודקט של השכן - אריאל קדם, VP Product at Holisto

הפעם נפגוש את אריאל קדם, ויפי פרודקט בחברת הוליסטו ואיש מוצר כבר 17 שנה שהספיק לצבור מספר מרשים של תפקידי הובלה מוצרית גם כמנהל בכיר וגם כיועץ חיצוני. נדבר על העבודה שלו בתפקיד האחרון בהוליסטו ועל האתגרים בכניסה לתפקיד מנהל של מנהלי מוצר בחברה שעוד לא היו בה כאלה. נדבר גם על ייעוץ - איך הפורמט הזה עובד כשמגיעים לחברה כיועץ חיצוני, מה באמת אפשר להספיק בפורמט של כמה שעות בשבוע, איך נותנים ערך עמוק בלי להיות ה-מומחים במוצר כמו הצוות שעובד עליו כבר חודשים ושנים ואיך נראים הדליברבלס של תהליך כזה?

Dec 27, 202241:58
הפרודקט של השכן - ברוכים הבאים

הפרודקט של השכן - ברוכים הבאים

ברוכים הבאים לפרודקט של השכן, אני שירה וינברג הראל ובכל פרק נפגוש בכירה או בכיר בעולם ניהול המוצר לשיחת עומק שתעזור לנו לחוות איך באמת נראה התפקיד שלהם, איך נראים היומיום, התוצרים, התהליכים והדילמות. איזה כלים או סט של יכולות הם אספו בדרך שמאפשרים להם לתת ערך משמעותי וייחודי במקום הנוכחי שלהם.

Dec 26, 202202:16