Skip to main content
Spotify for Podcasters
Amps!

Amps!

By Silja Paulus

Toiduteemaline podcast, kus iga osa on pisike nagu amps ja keskendub ühele toiduainele, selle kasulikkusele ja kuidas seda süüa.
Available on
Google Podcasts Logo
Pocket Casts Logo
RadioPublic Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

Baklažaan

Amps!Aug 30, 2021

00:00
07:53
Õun

Õun

Kas õun on tõepoolest nii kasulik, et hoiab kõik haigused eemal? Kuula podcasti ja saad teada, kuidas õun su keha toetab. Samuti jagan erinevaid mõtteid, mida kõike õunast valmistada saab.
Oct 05, 202112:27
Peet

Peet

Lillat värvi peet sisaldab palju kasulikke antioksüdante. Sestap toetab peet mitmel moel tervist: ennetab südamehaigusi ja vähki, aitab maksal verd puhastada, alandab kolesteroolitaset, langetab vererõhku. Peet on ka palju vastupidavussportlaste lemmik, sest aitab sooritusvõimet parandada. Süüa saab seda nii toorelt kui ka kuumutatuna, nii magusates kui ka soolastes roogades. Kuula, äkki leiad siit mõne uue viisi peedi tarbimiseks! Pikem jutt ja retseptid leitavad minu blogist: http://siljatoit.ee/peet/ Instagramist leiad retseptid reelide ehk lühivideotena: https://www.instagram.com/silja_ps/
Sep 19, 202112:00
Kurk

Kurk

Veerikas kurk aitab kehas veetasakaalu taastada ning on seega palaval päeval su parim sõber. Samuti viib kurk vajadusel kehast ka liigse vee välja ja toimib soolestiku puhastajana. Ja kas teadsid, kes oli see mees, kes ei suutnud päevagi kurgita elada? Sellest ja paljust muust podcasti kurgiepisoodis kõnelengi.
Sep 06, 202108:39
Baklažaan

Baklažaan

Lillat värvi baklažaan on võimas köögivili, mida tarbitakse kuumtöödelduna. Vokiroad, köögiviljapajad, aga ka määrded ja isegi pitsad on baklažaani mängumaaks. Kuula podcastist lähemalt, kuidas seda tarbida saab. Retseptid ja pikema jutu leiad blogist (siljatoit.ee), kokkuvõtlikud pildid aga minu Instagramist (@silja_ps).
Aug 30, 202107:53
Tomat

Tomat

Puuvili tomat, mida köögis kasutame köögiviljana ehk topime soolastesse roogadesse, on kõige kasulikum just nimelt lükopeeni poolest. Kas sina aga tead, kuidas lükopeenisisaldust tomatis 5-6 korda tõsta?
Aug 23, 202109:31
Suvikõrvits

Suvikõrvits

Kurgi ja meloni sugulane, veerikas suvikõrvits on mitmekülgne köögivili, mis sobib nii soolastesse kui ka magusatesse roogadesse. Selles osas kuuled, kuidas see su organismi toetab ja kuidas seda süüa tuleks.
Aug 15, 202110:36
Kikerhernes

Kikerhernes

Kikerhernes on üks mu suuri lemmikuid. Tavaliselt on mul külmkapis hummust, aga mida kikerhernest veel teha saab? Kas tead?
Aug 09, 202111:18
Bataat

Bataat

Bataat ehk maguskartul polegi päriselt kartul. Ometigi on tegu väga ägeda köögiviljaga, mis sobib nii soolastesse kui ka magusatesse toitudesse. Selles episoodis kuuled, mida head bataat sisaldab ja kuidas selle abil oma toidulauda rikastada.
Aug 02, 202113:54
Porgand

Porgand

Amps! alustab. Esimeses osas räägin porgandist: mis värvi porgandeid olemas on, milliseid toitaineid porgand sisaldab, kuidas need toitained su keha mõjutavad, kuidas porgandit süüa.
Jul 26, 202112:55