Skip to main content
Spotify for Podcasters
Testosteron FM - #męski_podcast

Testosteron FM - #męski_podcast

By Testosteron FM

TESTOSTERON FM to podcast pełen świadomego męskiego dystansu do siebie i świata wokół. To także odrobione życiowe lekcje i pokora dla każdego, kolejnego dnia. To głos dojrzałego mężczyzny chcącego pomóc odzaleźć wewnętrzną siłę młodszym facetom. To historie z życia jak czerpać radość z każdego dnia, jak zachować zdrowy dystans do świata, naszych kobiet, jak dbać o swój testosteron, czym jest męska przyjaźń, jaka jest idealna druga połówka, czym jest męska kuchnia, jak rozmawiać o seksie, jakie jest męskie kino, jak dbać o tężyznę fizyczną, jak radzić sobie z kryzysami w życiu mężczyzny, itp.
Available on
Apple Podcasts Logo
Google Podcasts Logo
Spotify Logo
Currently playing episode

#009 - Budowa domu.

Testosteron FM - #męski_podcastAug 12, 2022

00:00
01:09:50
#009 - Budowa domu.

#009 - Budowa domu.

Mówi się że każdy mężczyzna musi dokonać 3 najważniejszych rzeczy w swoim życiu. Spłodzić syna, zasadzić drzewo i wybudować DOM. W dzisiejszym odcinku opowiem Wam o męskiej przygodzie jakim jest budowa domu dla swojej rodziny.

Aug 12, 202201:09:50
#008 - Męskie hobby.

#008 - Męskie hobby.

Mężczyzna aby był kompletny musi posiadać pasję. Hobby jest integralną częścią męskości, nadaje mu identyfikację, pomaga nabrać dystansu i nabrać sił do dalszego funkcjonowania nie zawsze w przyjaznym świecie. W dzisiejszym odcinku opowiem Wam jak ważna jest męska pasja i czym jest men's cave.

Aug 05, 202232:05
#007 - Męska tężyzna.

#007 - Męska tężyzna.

Jedni ją mają od Matki Natury, inni całe życie wiecznie ścigają ale jednak większość z nas mają ją w zasięgu ręki - jednak lenistwo zwycięża. W dzisiejszym odcinku zdradzę Wam kilka lifehacków na zbudowanie i utrzymanie męskiej formy. Jak zwykle w prosty i skondensowany sposób!
Jul 28, 202201:20:41
#006 Męskie kino.

#006 Męskie kino.

Czy w kinie widzieliśmy już wszystko? A może coś przegapiliśmy? Mężczyzn w męskim kinie jest wielu ale czy są w nich na prawdę męscy i w męski sposób postępują? O tym właśnie opowiem Wam w dzisiejszym odcinku.

Jul 21, 202254:52
#005 Rozmowa z kobietą o seksie.

#005 Rozmowa z kobietą o seksie.

Czy mówienie do siebie jest tym samym co rozmowa? Kto powinien inicjować rozmowy o seksie? Jak mówić aby być zrozumiałym, jak słuchać aby zrozumieć potrzeby naszej partnerki w sypialni? Właśnie temu poświęciłem dzisiejszy odcinek.

Jul 15, 202201:02:60
#004 Męska kuchnia.

#004 Męska kuchnia.

Zakaz wstępu do kuchni w dzieciństwie, bezwzględne panowanie tam mamy czy babci stworzyło z nas kulinarne kaleki Panowie! To MY jesteśmy szefami najlepszych kuchni, zdobywamy gwiazdki Michellin, mamy o 60% więcej receprotów samokonych w ustach niż nasze kobiety kobiety.

Jesteście pewni że chcecie z tego tak łatwo zrezygnować ?

Jul 08, 202259:35
#003 Idealna druga połówka.

#003 Idealna druga połówka.

Czy powinniśmy wierzyć w teorię "drugiej połówki" ? A może to tylko "disnejowska" bajka o odważnym księciu i pięknej królewnie ? W dzisiejszym odcinku trochę dla Was odczaruję ten obraz i rozłożę go na czynniki pierwsze jak powinniśmy dobierać kobiety w swoim życiu aby unikać rozczarować i straty czasu.

Jul 08, 202233:07
#002 Czym jest męska przyjaźń.

#002 Czym jest męska przyjaźń.

Czy Waszym zdaniem jest coś co możemy naprawdę zazdrościć kobietom ? - No może oprócz możliwości przeżywania wielokrotnych orgazmów podczas gdy MY pracujemy aby nasz “konar” PONOWNIE zapłonął tego wieczoru, haha. Albo czy słynne kobiece BFF - Best Friends Forever może mieć dorosłą, dojrzałą i świadomą męską formę?

Jeśli chcecie posłuchać o prawdziwej męskiej przyjaźni - załóżcie wygodnie słuchawki i dajcie sobie pół godzinki luzu !

Jul 08, 202233:35
#001 Jak zadbać o swój testosteron.

#001 Jak zadbać o swój testosteron.

Czy testosteron do tylko agresja ? Czy to tylko same mięśnie i żyły na wierzchu ? Towarzyszący mu nieprzytomny wzrok na siłowni ?

A może to męska siła, życiowa odwaga i kręgosłup ? A może to to czego nam czasem brakuje w oczach naszych kobiet lecz ich postępowanie wcale temu zwiększeniu nie sprzyja ?

W jaki sposób testosteron tworzy nas mężczyznami? Co mu sprzyja a co go niszczy ? To i dużo więcej właśnie dla Was przygotowałem w tym odcinku. 

Jul 08, 202240:43
#000 Startujemy !!!

#000 Startujemy !!!

Panowie, czas na szczególne miejsce dla szczególnych facetów - czyli każdego z nas ! Co tydzień będę się z Wami dzielić swoim życiowym doświadczeniem - mężczyzny po 40-stce, który conajmiej kilka ścian już w życiu pokonać musiał. Jak czerpać radość z każdego dnia, jak zachować zdrowy dystans do świata, naszych kobiet, jak dbać o swój testosteron, czym jest męska przyjaźń, jaka jest idealna druga połówka,  czym jest męska kuchnia, jak rozmawiać o seksie, jakie jest męskie kino, jak dbać o tężyznę fizyczną, jak radzić sobie z kryzysami w życiu mężczyzny, itp. Właśnie tym będę się z Wami dzielić każdego tygodnia, premiera w każdy PIĄTEK o 7.30 rano !

Jul 08, 202221:34